Sozuiovi loutky

New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

Goto down

Sozuiovi loutky

Příspěvek pro Sozui Higashi za Thu Sep 14, 2017 9:16 pm


Souziova první lidská loutka byla vytvořena z jeho mrtvé sestry. Tuto loutku vytvořil se svým otcem, aby její tvář udržel navěky živou. Zpočátku nebyla uzpůsobena k boji, ale jak čas plynul, Sozui ji neustále vylepšoval do dnešní podoby, ve které je Taira jeho nejsilnější loutkou. Taira má popelavou barvu vlasů a jeho ošacena hnědým šatem. Taira má velmi velký arsenál nejen zbraní, ale i výjimečných schopností. V dlaních má zabudované skryté zubaté čepele. To způsobuje, že každé zasáhnutí živé tkáně způsobí vážnější zranění doprovázené krvácením. Aby toho nebylo málo, jsou tyto čepele pokryty jedem, který způsobuje paralýzu. Mezi další zbraně zblízka patří skládající se bodák, zabudovaný v pravé noze. V případě potřeby jednoduše vyletí z nohy do vzduchu, kde ho Taira uchopí a v reakci s vloženou chakrou se zvětší nebo zmenší. Může mít tedy velikost kopí, tak stejně jako meče. Jed je opět samozřejmostí. Pomocí úst dokáže vystřelovat otrávené senbony, tak stejně jako oblaka neurotoxického plynu, který způsobuje paralyzaci. Taira je schopna bojovat i na větší vzdálenost, pro takové případy je vybavena zabudovaným lukem v pravé ruce, jakmile dojde k aktivaci, ze stran ruky vyletí dvě části luku, které vytvoří známý oblouk, který se následně spojí tětivou z chakrového vlákna. Šípy má zabudované ve speciálním pouzdru na zádech, který díky volnému oblečení není ihned viditelný. Hroty šípů jsou vyrobeny na stejném principu, jako skryté čepele v dlaních. Mimo to má po stranách těla zabudované pouzdra pro kouřové a oslepující bombičky.
To, co ji odděluje od obyčejné loutky, jsou její speciální schopnosti. Jelikož je lidskou loutkou, dokáže používat chakru, dokonce i techniky. Taira je médiem pro zprostředkování technik, které ovládá Sozui. Aniž by musela skládat pečetě, dokáže loutka seslat identické techniky jako Sozui sám. Za pomoci dalších neetických pokusů a experimentů však do těla zabudoval další schopnosti, zvrácenější. Vlasy věčně zakryté oko skrývá děsivou skutečnost, Sozui se během válečných tažení dostal k Sharinganu, který upravil do formy, kdy jej může v podobě Tairy používat, jinými slovy může Taira kopírovat pohyby, techniky, odvracet Genjutsu a dokonce použít Genjutsu. To je důvod, proč je tato loutka nejmocnější ze všech, které má. Na starém kontinentu byla tato loutka nazývána Sharigan no Taira.
Homura je nejkrásnější loutka, nikoliv nejsilnější, kterou Sozui stvořil. Nejedná se o živou loutku, je vyrobená ze dřeva, ačkoliv použil postupy, díky kterým působí živým dojmem. Nic jako spoje mezi částmi loutek není vidět. Vlasy této loutky, dokonce i chlupy na hrudi, rukách i nohou jsou pravé. Je oděn do hedvábných zdobených kalhot, pevných kožených bot a tenkého šedého pláště. U pravého boku nosí svoji primární zbraň, katanu z matné oceli, která neodráží světlo. Byl stvořen pro jediný účel tiché zabíjení pod rouškou tmy. Loutka je natolik dokonalá, že při pohybu nevydává žádné zvuky. Sozuiovi tedy vždy stačilo pouze stát v dálce a ovládat loutku.
Součástí Homurova arsenálu kromě katany jsou další zbraně, kterými může rychle eliminovat protivníky. V hrudníku má Homura zabudovaný vysouvací bodák, díky tomu může loutka zezadu uchopit nepřítele, zabránit křiku a aktivací bodáku probodnout protivníka naskrz, stejným způsobem zbraň opět může sklidit do své hrudi. Další zbraní jsou otrávené senbony, které má zabudované v konečcích svých prstů na levé ruce. Na pravé ruce má stejným způsobem zabudované bombičky s neurotoxinem, který paralyzuje nepřítele, který zemře v důsledku udušení. Další zbraní jsou skryté čepele zabudované v předloktí, které jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako katany, jsou dostatečně dlouhé, aby dokázaly naskrz probodnout nepřítele. Loutka je vybavena i nouzovou výbavou pro případ, že by tiché zabití nevyšlo. Po celém těle má zabudované kouřové a oslňující bomby. V případě, že se loutce nepodaří uniknout, je uvnitř naplněna šrapnely a náloží, při explozi tedy způsobí jatka.
Kyuu byla speciální jednotka Ka no Kuni, jejíž úlohou bylo chránit feudálního pána, po jejich usmrcení si však Sozui vzal těla nebožtíků a vytvořil z nich Hitokugustsu, které navíc ještě vylepšil. Jak název jednotky napovídá, jedná se o šest živých loutek, které jsou vyzbrojení speciální výbavou, která jim umožňuje formovat chakru do podoby meče a štítu. Jejich specializací je obrana Sozuie v boji proti více protivníkům, popřípadě proti silným uživatelům Taijutsu. Každého z nich dokáže ovládat jediným prstem. Jejich obličeje se pochopitelně liší, nicméně mají na sobě všichni zbroj, která je chrání před těžkým mechanickým poškozením, plášť s kapucí a kovové boty.
Jejich chakrové meče jsou dostatečně silné k tomu, aby prorazily zbroj, maso i kosti. Obyčejnými zbraněmi prochází stejně účinně jako nůž máslem, proto je lepší se přímému útoku od jednoho z devíti vyhýbat. Jejich primární funkcí je však obrana Sozuie, k tomu je třeba štítu. Chakrový štít dokáže odrazit téměř jakýkoliv fyzický útok, který na něj míří. Dokáže také odrážet techniky na stejném principu, jako fungovalo Yata no Kagami, nicméně je efektivita značně omezena na velikosti štítu. Pomocí formací se však obranná plochá může zvětšovat, ve formaci se štíty ve své blízkosti propojují a tvoří velkou nepropustnou zeď, která je schopná odrážet techniky i fyzické útoky v jednom směru. Čím více je štítů ve formaci, tím je chakrová zeď silnější. Sozui tak může vytvořit nepropustnou linii, obrannou kupoli či uvěznit nepřítele v sevření štítů. Pokud tedy někdo chce porazit devítku, musí eliminovat jednoho po druhém. Sám Sozui přiznal, že kdyby nebyl na boj s nimi předem připraven, jistě by prohrál. 
avatar
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284
Join date : 06. 06. 17

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru