Informace

Goto down

Informace

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sun Sep 24, 2017 6:08 pm

Vítejte ve své fantazii. V tomto fóru si budete moct se svými postavami splnit sny. To, co se stane zde, bohužel pro vás xD, nijak nebude souviset se skutečnou hrou. Na druhou stranu, zde se sny stávají skutečností. Koncept příběhu zanechám na vás. Admin bude zasahovat pouze v případě, že půjde o nevhodný obsah nebo příběh bude déle než týden neaktivní. Aby však nevznikl naprostý chaos, stanovíme pár pravidel, které budou minimálně omezovat vaši představivost.
1. Žádný rasismus, vulgarismy a necenzurovaný sexuální podtext.
2. Kromě NPC každý musí hrát za svoji postavu, může si ji však modifikovat- Přidělat si Rinnegan, stát se Rikudou Senninem, navýšit věk, ovládat jakoukoliv techniku, kterou si zlíbí. V případě, že se jedná o hráče cizího příběhu, potřebuje ke všem těmto modifikacím souhlas tvůrce.
3. Příběh se musí držet základní kostry, kterou si přečtete níže.
Jak říká třetí pravidlo, abyste si vytvořili vlastní příběh, musíte sepsat základní kostru, která čtenáře, popřípadě ostatní hráče, uvede do vašeho aktuálního děje. V tomto prostoru máte povoleno hrát za NPC, pokud jste tvůrcem vlastního příběhu. Uživatelské jméno: NPC a heslo: Rasengan
Kostra příběhu:
Název příběhu:
Popis příběhu:
Účastníci:
avatar
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284
Join date : 06. 06. 17

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru