Chrám smrti

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Chrám smrti

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sun Sep 24, 2017 9:54 pm

Chrám smrti
Příběh se odehrává na jednom velkém ostrově, asi 14 dní vzdáleného od Nového kontinentu, avšak před více než 100 lety. Jedné temné noci se svět ocitl v nejistotě, obrovský proud zeleného světla rozsvítil oblohu. Nikdo tehdy přesně nevěděl, jaké nebezpečí toto světlo předznamená. Obrovské flotily s vlajkami aliance dopluly k břehům nebezpečného ostrova. Když se Shinobi vylodili, narazily na odpor v podobě stvůr. Napůl živí, napůl mrtví. Tyto bestie svedly bitvu s Shinobi, kteří se s velkými ztrátami zvítězili a vytvořili vesnici, která byla středobodem jejich působení na tomto ostrově. Nedávno průzkumníci objevily u srdce ostrova, daleko za nepřátelskou linií, podivný chrám, do něhož se i tyto bestie neodvážily vstoupit. Vzhledem k tomu faktu bylo skupince odvážných nařízeno, aby chrám prozkoumaly.
Na památku NBNW.
Účastníci: Kami, Gito + (třetí se může přidat, stačí mi napsat)
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Chrám smrti

Příspěvek pro Kami Kamai za Sun Sep 24, 2017 10:04 pm

'Ach jo, další otravná mise na tomto šíleném ostrově, co nás tady ještě čeká,' řeknu si pro sebe zatím co mé kroky vedou pryč od města směrem, kde se má nacházet onen podívný chrám. „Jaký máš pocit z téhle mise Kito,“ zeptám se ho zatím pokračuju v cestě.
Po chvíli si upravím vějíř na zádech a rozhlédnu se okolo, kde to vlastně jsme. Následně se podívám do mapy, kterou jsme dostali. Jak to tak vypadalo, tak jsme se pomalu ale jistě blížili k našemu cíli.
'Celkem se dívám, že tady někdo šel, že jsem tady nešla sama, celkem by mě zajímalo, jestli je nervózní, já kupodivu vůbec,' pomyslím si.
Kami Kamai
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 39
Ryo : 41

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kito Gyoku za Sun Sep 24, 2017 10:22 pm

Po nekonečných bojoch, ktoré sme na tomto ostrove museli pretrpieť, nás čakal ďalší orech- tento obávaný chrám. Čo také zvláštne v ňom asi môže byť? Vrátime sa stadiaľ? Načo tam vôbec ideme?
Vtedy si spomeniem na slová vojnového hrdinu, Shina Uchihu: "Niektoré boje proste MUSÍME viesť, hoc na to nemáme dôvod."
Asi som tomu výroku konečne porozumel. Nie až taký blázon, ten týpek.
Obzriem sa za Kami a odvetím:
"Je to otrava.. Ale zrejme to má nejaký význam. Ak tam zdochneme, aspoň hádam vydedukujú,
že tam čosi je"
a zarehocem sa.
Úprimne, nemám strach. Naučil som sa veci brať tak, ako sú a nerobiť zbytočnú vatu. Ak tam mám padnúť, nič s tým nenarobím.
"No nič, asi poďme ďalej."
Kito Gyoku
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 40
Ryo : 96

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sun Sep 24, 2017 10:48 pm

Čím blíže jste k chrámu, tím silnější pocity se zmocňují vašich myslí. Jsou to pocity strachu a beznaděje, že by Genjutsu? Kdepak, to dělá atmosféra tohoto místa. Cesta je vydlážděna z lidských lebek, stromy okolo jsou mrtvé, jejich kůra byla stará, dřevo ztrouchnivělé a koruna bez jediného listu. Každý normální člověk by to už dávno otočil a utíkal pryč. Vy jste však nebyli obyčejní lidé, vy jste byli Shinobi, ty vázala přísaha splnění mise. Tahle mise byla klíčová, i když nebylo zcela jasné, co se to s ostrovany stalo, k chrámu se ani zmutované stvůry nepřibližovaly.
Když jste prvně uviděli chrám, museli jste žasnout. Celý chrám byl totiž vytesán do boku velké černé sopky. Vstup do chrámu tvořily velká vrata, až dvacet metrů vysoká. Ona vrata byla vyrobena z podivného matného materiálu a byla pokryta podivnými symboly. Podobné symboly byly i po vnějších zdech stavby. Po nějaké chvíli se ve vratech z ničeho nic zjevila postava zahalená v černé kápi. Než jste však stihli mrknout, zmizela stejně rychle, jako se objevila.
NPC

Poèet pøíspìvkù : 83
Ryo : 85

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kami Kamai za Sun Sep 24, 2017 10:59 pm

Bylo už pozdě odmítnout misi. Vrátit se zpět s nesplněnou misí nebylo nic pro mě a tak jsem šla dále. Strach, možná byl, ale snažila jsem se ho nevnímat mít svou mysl čistou a smysly bystré, kdo ví, kdy se tady někdo nebo něco objeví a bude nás to chtít zabít.
Jak jsem tak šla, tak jsem se dívala okolo sebe, dívala jsem se na stromy, které už byly dlouho mrtvé, vlastně celkově tady nebyly žádné zelené rostliny, když jsem se pořádně podívala. Cestu, po které jsme šli, jsem raději ani nekomentovala.
Po nějaké chvíli jsem již uviděla chrám, který byl náš cíl. Vypadal zajímavě, byl vytesán do sopky. Poté jsem uviděla i vchod do onoho chrámu. Zaujaly mě symboly, které byly všude na onom chrámu, bohužel jsem nějak nevěděla o co se jedná, co je tam napsané, každopádně tohle místo bylo velmi podivné.
Najednou jsem si všimla nějaké osoby. „Kito buď ve střehu, kdo ví, kdo to je,“ řeknu mu a pokračuju dále k onomu chrámu.
Kami Kamai
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kito Gyoku za Mon Sep 25, 2017 2:23 pm

Z môjho lenivého a nesústredeného prístupu ma vyviedla silueta toho muža, okamžite som vytiahol svoj meč a zatočil si ho v ruke. Keď zmizol, odľahlo mi, no ostal som v strehu.
"To mi nemusíš vravieť dvakrát" odpoviem Kami.
Z chrámu bolo cítiť podivnú energiu, cítil som diskomfort a skľúčenosť. Každá lebka, na ktorú som stúpil, akoby mi vynadala, ale bez slov. Akokoľvek divne to znie, presne takto sa cítim.
Potom mávnem Kami a pomaly postupujem ďalej, smerom na to miesto, kde stál muž.
Kito Gyoku
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Mon Sep 25, 2017 3:30 pm

Jakmile jste vstoupily do chrámu, uviděli jste obrovský sál plný sloupů, do kterých někdo pracně vyrýval obrazce, muselo to trvat celá staletí, výška sloupů byla neuvěřitelná. Světlo zde zajišťovalo hořící dřevo, které bylo položeno v speciálně upravených "koších", pravděpodobně ze stříbra. Světlo však nebylo takové, jakoby jsme u ohně čekaly-místo toho hořelo světlým plamenem. Pokud se někdo z vás ohlédl dozadu, mohl si všimnout, že na místě, kde jste předtím stáli, najednou hlídkovali stovky, ne-li tisíce stvůr, přiblížit se blíže k chrámu však odmítaly.
Na konci sálu stála skupinka mužů v kápi, která odříkala modlitbu v nesrozumitelném jazyce. Bylo nemožné, abyste ji na takovou vzdálenost přece slyšeli! Bylo to zdejší akustikou? Nebo to byla další záhada tohoto místa? Byla tu spousta věcí, která rozhodně stála za průzkum. Rozhodnutí však závisí čistě na vás. 
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kami Kamai za Mon Sep 25, 2017 3:42 pm

Jen jsem se na Kita usmála a rozešla jsem se dále. Po chvíli jsem už stála před vchodem do chrámu. Jen jsem lehce nervózně polkla a následně jsem vešla dovnitř.
Najednou jsme se objevili ve velkém sále, který byl plný sloupů a na nich bylo vyryto mnoho různých obrazců. 'Tak tohle je pravdu moc zajímavé,' řeknu si pro sebe. Následně se zastavím a dívám se okolo.
Následně mě zaujal oheň, který tam hořel, vypadal tak nějak jinak než normální, který znám. Jako další jsem se podívala na místo, kde jsme stáli předtím bylo tam mnoho nestvůr, což mě celkem vyděsilo. 'To jich je tady tolik,' řeknu si pro sebe lehce zneklidněně.
Najednou jsem uslyšela nějaké hlasy a tak jsem se otočila tím směrem. Nacházela se tam skupina osob, která se nejspíše modlila, jak to tak vypadala nešlo jim vůbec rozumět.
Zatím jsem nechávala vějíř na zádech a podívala jsem se na Kita. „Takže, co budeme dělat, prozkoumáme to tady,“ řeknu a podívám se na něj a poté se pomalu rozejdu do prava a dívám se okolo. Pomalu se přibližuju k těm osobám, které se modlí a nechávám na Kitovi jestli půjde se mnou a nebo půjde na druhou stranu. 
Kami Kamai
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kito Gyoku za Mon Sep 25, 2017 5:49 pm

Tento chrám ma postupne zaujímal viac a viac. Čaká tu na nás niečo veľmi záhadné. Čo, to máme ešte len zistiť.
Ako náhle som začul mužov, pozrel som sa okolo seba. Že by nejaké špeciálne zvukové jutsu? Sme už nebodaj dokonca v genjutsu? Je jediná cesta, ako to zistiť. Ísť vpred.
Začal som sa približovať k mužom, stále rýchlejším a rýchlejším krokom. V ruke som zvieral Raion, rukoväť sa mi s pribúdajúcim potom začala viac a viac lepiť k ruke. Bol to strach? Nie. Bolo to vzrušenie a napätie zároveň, asi ako keď dieťa čaká na vianoce na darčeky a bojí sa, že nedostane to, čo si prialo. Tak nech môj darček stojí za to!
Kito Gyoku
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Mon Sep 25, 2017 7:16 pm

Jak Kami procházela sálem, věnovala větší pozornost okolí než Kito, což se možná brzy ukáže za fatální. Při procházení pravé části sálu si mohla všimnout obrazů, co vypadaly velmi podivně hned z mnoha důvodů. První, obrazy se začaly hýbat, když se na ně Kami déle dívala. Druhý, obrazy líčily příběh o dvou lidech, kteří připluli na lodi na podivný ostrov a vydali se do budovy vytesané do sopky. Na další část příběhu neviděla, protože skrze sloup na něj nebylo vidět, možná by však stálo za to zjistit, jak tento příběh skončí... nebo raději ne?
Kito do toho šel rozhodně tvrdší cestou. Se zbraní v ruce se rozběhl proti meditujícím v kápi, jeho rychlost se s každým krokem zvyšovala, nicméně nikdo kromě něho samotného o jeho grandiózní rychlost nejevil zájem. Zahalení dále pronášeli prokletou modlitbu, která gradovala. Čím blíže byl, tím silnější vibrace kolem těchto mužů cítil. Úlomky ze stromu začaly dopadat k zemi, kde skákaly jako mince na bláně reproduktoru s teknem. Pokud se pozorně díval, mohl si všimnout spoře oděné dívky s rezavými vlasy, která mezi muži ležela. Nespala, ba ani mrtvá nebyla. Její pohyby připomínaly spíše epileptický záchvat. Kolem úst měla pěnu, oči protočené. Jakpak se asi náš milý Gito zachová?
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kami Kamai za Mon Sep 25, 2017 7:25 pm

Pomalým krokem jsem došla až ke zdi, kde byly nějaké obrazy. Najednou se začaly hýbat, najednou jsem překvapeně zamrkala a mé červené oči s úžasem sledovaly příběh, který se na zdi odehrával.
'Hmm, tohle je opravdu zajímavé, ale vypadá to, že to není ještě vše, ale chci vidět i to, co je dále,' řeknu si pro sebe.
Najednou se můj pohled přesunul na Kita, který šel celkem dost rychle přímo k těm osobám, které pronášeli nějakou modlitbu, moc jsem se chtěla za ním vydat a zastavit ho, ale má zvědavost byla silnější a tak jsem obešla sloup, který mi bránil ve výhledu na další obraz a mé oči se zvědavě podívaly na další obraz.
Kami Kamai
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kito Gyoku za Mon Sep 25, 2017 9:58 pm

Zatiaľ čo Kami zastala a lúštila kresby na stenách, mňa zaujímalo to, čo sa práve teraz dialo pred mojimi očami.
Muži tam na žene uskutočnovali nejaký rituál, nevyzeral dvakrát príjemne. Chcel som jej pomôcť, netušil som ako.
Najprv mi napadlo po jednom zo zahalených hodiť kunai, ale nebudem zbytočne dráždiť. Najprv to skúsime diplomaticky. Meč si založím za opasok, opriem si oň pravú ruku tak, aby som ho hneď prípadne mohol tasiť. Potom som spomalil svoje tempo a frivolným krokom som pokračoval smerom k nim.
Kričať na nich by zrejme nemalo zmysel, ak sú uprostred rituálu. Mohlo to taktiež spôsobiť zbytočné podráždenie. Radšej teda podídem bližšie a zaostrím, veď napokon, z blízky ma prípadne aj rýchlejšie zabijú, čiže nebudem moc trpieť.
Kito Gyoku
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Mon Sep 25, 2017 10:30 pm

Na tento moment pravděpodobně ani jeden z nich nezapomene. Vzhledem k tomu, že oba byli zaměstnaní vlastními aktivitami, nevšimli si neslyšného uzavírání brány nikoliv však vraty. Kolem obrovských vrat začaly lehce světélkovat runy, které se nahoře spojily a v ten moment se vytvořila kolem východu bariéra, dotknout se jí by bylo nebezpečné, ne-li smrtelné.
Když Kami obešla sloup, viděla další část příběhu. Ten líčil, jak se společně vydali dovnitř, muž na druhý konec místnosti, žena k pravé zdi sálu. Když očima přešla na další obraz, musela se jistě zarazit. Její obličej byl vyryt do zdi. Než však stihla jakkoliv zareagovat, její obraz otevřel oči a pohlédl do těch jejích. Kamiiny zorničky se najednou zúžily a uslyšela děsivý smích, tento smích slyšela jen ona a jeho zdroj nebyl vidět. "Poklekni a uvěř, Kami Kamai. Právě si nalezla cestu do pekel.
Jakmile se Gito přiblížil ke skupince mužů, všichni naráz spojily dlaně a pronesli slovo, kterému si už nejspíše rozuměl: "KAI." V ten moment tě proud energie pravděpodobně zasáhl a odrazil pryč. To však nebyl pravý účel techniky. Dívka mezi nimi se na chvíli přestala hýbat, ale opravdu jen na chvíli. Její oči se přetočily zpátky, byly rudé. V ten moment její tělo začalo procházet změnami. Její tělo značně posílilo, v mžiku oka rostla její svalová hmota. Mimo jiné jí z hlavy vyrašily růžky, páteř se přeměnila v něco, co spíše připomínalo ozubený nůž a také jí vyrostl ocas, který byl celý poset ostrými výrůstky. Když stála, měřila o něco více než Gito. Když si Gita všimla, vystrčila dlouhý jazyk jeho směrem a olízla si rty i tváře. "HLADOVÁ..." Procedí mezi zuby a věnuje ti nevlídný úsměv. Náhle její pravé oko začne do okolí vysílat temný opar, který kolem ní vytvoří velmi řídký závoj temnoty.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kami Kamai za Mon Sep 25, 2017 11:02 pm

Vůbec jsem nezaregistrovala, že jsme v pasti, tak nějak jsem úplně přestala vnímat okolí zatím co jsem obcházela sloup.
Když ho obejdu, tak se opět zastavím a dívám se na další obraz na zdi.'Hmm, tak co mě čeká za obrázek teď,' řeknu si pro sebe zvědavě. Následně se mé červené oči přesunou na další obraz.
Najednou uvidím sama sebe vyrytou do zdi. Poté ještě obraz otevře oči. V tu chvíli jsem se začala klepat nevědomky hrůzou.
'Co se to sakra děje, kde to jsme? Co má tohle vše znamenat,' řeknu si dosti vyděšeně pro sebe. Najednou jsem uslyšela nějaký šílený smích, rozhlédla jsem se okolo, ale nic a ani kdo nebyl vidět. Najednou někdo řekl mé jméno a že jsem našla cestu do pekel. 'C-co se to sakra děje? Jak můžou vědět, že tady přijdu, proč jsem na téhle zdi, jak sakra znají mé jméno,' řeknu si pro sebe.
Následně se chci rozejít pryč z tohohle místa, ale mé nohy se tak klepou, že poté co chci udělat krok se mi nohy podlomí a já skončím na zemi, klečela jsem. 'Je tohle pravda a nebo iluze, jsem vůbec já skutečná tady a teď,' proletělo mi hlavou.
„Kde to jsem a kdo to na mě mluvil,“ řeknu celkem potichu, snažím se znít odvážně a taky že nemám vůbec strach, i když nějaký jsem přece jen měla.
Kami Kamai
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kito Gyoku za Tue Sep 26, 2017 9:36 am

Situácia bola divnejšia a divnejšia, zrazu to celé eskalovalo. Muži spustili techniku, zatiaľ nevedno akú presne. Onedlho ma silný prúd odhodil dozadu, dopadol som síce na nohy, ale od pádu som nemal ďaleko.
Tentokrát som neváhal, meč som si švihom vytiahol z opasku a opäť si ho pretočil. Bol som si takmer istý, že dojde k boju.
Musel som konať, nechcel som byť odzačiatku ten, kto sa bude brániť. Začal som jednoduchým vrhom kunaiu s výbušným lístkom. Hodil som jej ho pod nohy a odskočil. Je možné, že som ju týmto len vyprovokoval, ale z toho, ako pôsobila, to vyzeralo tak, že viac rozzúrená, ako je práve teraz, byť nemôže.
Postupne som analyzoval okolie, som v uzavretom neznámom priestore. Rýchlymi pohybmi oka si prezriem svoje strany, potom sa opäť sústredím na nepriateľa.
Kito Gyoku
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Sep 26, 2017 12:53 pm

"Vybral si tě, on. Pojmeš jeho moc za svou. Pojmeš nebo pojdeš." Řekne stroze démonický hlas. "Poklekla si, toho si pán cení..." Když svá slova pronáší, jsi si téměř na sto procent jistá, že ti to zašeptal do ucha. Na krku ucítíš chladný větřík, ze kterého ti naběhne husí kůže. Pokud si našla dostatek odvahy, aby ses tím směrem podívala, stejně si nic neviděla- bylo to pryč. Nejistota? To jistě ano, protože si nedokázala prozatím přijít na to, zda se jedná o Genjutsu nebo krutou realitu.
"Pověz Kami, bojíš se smrti? Nemyslím té rychlé..." Hrubý dotek ti najednou sklouzne na ramena, odkud se pomalu stahuje je krku. Ruce měl chladné, kůži zcela bílou bez ochlupení. Jeho dlouhé nehty se ti vrývaly do kůže a způsobovaly krvácení, avšak nikterak bolestivé. Polštářky prstů se namáčely do krve a zanechávaly za sebou krvavou stopu. "Myslím toho dlouhého prožívání bolesti, kdy ji na konci ani nevnímáš..." Hlas ti opět zazněl u ucha, avšak tentokrát si stoprocentně věděla, že tam je. Do obličeje si mu neviděla, možná si ani nechtěla, možná sebereš odvahu k tomu se otočit, to záleží na tobě.
Kitovi se podařilo tlakovou vlnu ustát, což jistě stálo za potlesk. Nicméně nikdo mu to tleskat nehodlal, ne dokud bude živ. Kunai s výbušným lístek proletěl skrz mezeru mezi muži v kápi a explodoval pod nohama té kreatury. Ozvalo se zasyčení, které bylo ihned následované explozí. Světlo na chvíli oslnilo tvůj zrak, v mžiku však i zmizelo. Jeho efektivita se zdála velmi účinná. Po oněch mužích nezůstal ani prach... Místo toho si spatřil velmi těžce raněnou bestii, která plakala. Byla popálená minimálně na 80% těla a stále doutnala. "Tys... tys.... tys mě... ZABIL!" Vykřikne zoufale, načež vykašle krev. Poklekne na jedno koleno, rukama se opíraje o rozpálenou podlahu. Vypadalo to už skutečně tak, že jen lehne a umře. Každého by přece takto přímý útok zabil... ale... každý není ona, což Kito brzy pochopil. Vlastně to pochopil v momentu, kdy tahle rohatá bohyně zvedla hlavu a očima propalovala jeho oči. "Ne, dělám si z tebe jen PR*EL!!" Vykřikla šťastně. Temný opar kolem přilnul k jejím zraněním a během chvíle se zranění zcela obnovila. Její pravé oko stále vypouštělo temný opar do okolí. "UMŘI!" Vyštěkne a s těmito slovy se proti tobě rozběhne. V ruce se jí z oparu zformovaly dva oštěpy, jeden po tobě vrhla s brutální silou. Pokud by se ti nepodařilo uskočit, pravděpodobně by si skončil přišpendlen k jednomu ze sloupů. Pokud se ti to podařilo, prodloužil sis o pár sekund život. Její údery totiž byly a budou stejně destruktivní jako tento.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kami Kamai za Tue Sep 26, 2017 2:06 pm

'Proč jen jsem na kolenou? Bylo to ze strachu, chce to mé podvědomí a nebo to chci já sama? Chci zjistit tajemství tohoto neznámého místa, i když je možnost, že se odtud již nikdy nevrátím, že tady zemřu,' řeknu si pro sebe.
Následně na mě promluvil nějaký hlas, nezněl jako hlas člověka, spíše jako hlas nějakého démona nebo něčeho takového. „K-kdo si mě vybral? Pojmeš jeho moc nebo pojdeš, cože to,“ řeknu a na chvíli se odmlčím.
'Ale já nechci umřít, já chci žít a nechci žádnou cizí sílu, dokážu zesílit svým vlastním způsobem, ale já nechci umřít, tak co mám dělat,' řeknu si pro sebe. Pomalu jsem začala otáčet hlavou, abych se podívala, kdo mi to šeptá do ucha, ale když jsem se otočila, tak tam nikdo nebyl.
Najednou na mě promluvil a pak mi někdo položil ruce na ramena. „Odkud víte, jak se jmenuju. Smrti se nebojím, protože je to koloběh života, kterému se nikdo nevyhne,“ řeknu a čekám, co řekne dále ona osoba, protože to nevypadá, že by to bylo vše, co chtěl říct. Koutkem oka jsem se podívala na ruce, které byly na mých ramenou. Najednou se začaly přesunovat na můj krk a nehty se mi začaly vrývat do kůže, chvíli na to jsem již cítila mou krev.
Ona osoba opět promluvila a dokončila zbytek věty. Poté jsem dlouze vydechla a zamyslela jsem se nad odpovědí. Myslím, že mi začínalo docházet, kde to jsem, čemu nebo komu je tento chrám zasvěcený.
'Tenhle chrám je teda zasvěcen smrti, proč jinak by se mě na takové věci někdo ptal,' pomyslím si.
„Bolest nemá nikdo rád a tak se jí bojí. O takových věcech jsem ještě nepřemýšlela, ano sice jsem Shinobi a smrt vidím celkem dost často, ale nad svou vlastní jsem ještě nepřemýšlela, protože jsem si vždy myslela, že je ještě na takové věci čas. Takže odpověď neznám, zatím, možná na ni ale brzo přijdu,“ řeknu vyhýbavě a následně se otočím, abych se podívala na osobu, která je za mnou.
Nevím proč, ale najednou mě všechen strach opustil a byla jsem ještě více odhodlaná zjistit, co se tady děje.
Když jsem se otočila, tak jsem jen překvapeně zamrkala. „Kdo jste? Jsme v chrámu smrti, že? Řekla bych že se asi nebojím pomalé smrti, ale i tak chci dále žít,“ řeknu lehce smutně a pohled stočím k zemi.
Kami Kamai
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kito Gyoku za Tue Sep 26, 2017 5:03 pm

Snažil som sa uskočiť, no v tej chvíli som dostal kŕč. Nedokázal som sa pohnútlť.
Ako náhle som cítil, že už sa môžem odraziť, bolo neskoro. Cítil som, ako oštep penetroval moje telo, prepichol moje orgány. Postupne som cítil, ako ma sila oštepu dvíha zo zeme a hádže dozadu. Letel som pár metrov, potom som na chrbte cítil silnú bolesť, narazil som do steny. Chcel som sa vyvliecť, ale postupne som strácal silu. Umieram.
Krv mi presakovala cez košeľu, stekala po oštepe. Chrčaním sa naposledy nadýchnem a výdychom odídem z tohto sveta snov.
WASTED
Kito Gyoku
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Sep 26, 2017 6:31 pm

Blížila se poslední hodinka Kami Kamai, její smrt byla nevyhnutelná. Jakmile se podívala té osobě do očí, byla chycena do manipulativního genjutsu. Ztratila nejen spojence, ale i kontrolu nad vlastním tělem. Jakmile mrkla, byla uvězněna v temnotě, ve svém nevědomí. Vědomí nad jejím tělem převzal ten, kdo ji pomocí Genjutsu posedl. Tohoto muže v tomto století nikdo neznal, ale dříve byl známý pod jménem Matado Shiniko. "Mé nové tělo je dobré, pro začátek." Poví mužným hlasem, ačkoliv nyní ovládá Kami. Pomocí Genjutsu se však nedá zůstat v těle dlouho. Pomalým krokem se vydá za svojí bestii, Shirenai. Ta bohatě hodovala na mrtvé Gitovi. Soudě podle toho, že vynechala jeho genitálie, respektive je vyhodila na zem, rozhodně to nebyl soupeř, který by stál za zmínku. Na zbytku jeho těla však dosyta hodovala. "Jen jez, cítím tu nového člověka, mužského pohlaví... Pravděpodobně mého nového hostitele." Řekne, přičemž hladí Shirenai po bílých vlasech.
Simeona sem poslal velitel o pár dní dříve se svoji skupinou, ta však v chrámu zemřela, nicméně jemu se podařilo utéct směrem vzhůru. Ano správně, ukryl se u velikého kráteru sopky. Mohl si všimnout, že dole stojí tisíce oblud, avšak k chrámu se nepřiblížili. Rozhodně tu nebyli kvůli němu, to by si jich všiml dřív. Co je tedy na tohle místo nalákalo? To mohl zjistit sám... nebo se výhledem kochat až do konce svých dnů.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kami Kamai za Tue Sep 26, 2017 7:43 pm

Když jsem se otočila a podívala na toho muže, tak se něco stalo. Najednou jsem se objevila na nějakém divném místě.
„Hej, kde to jsem, co se to stalo,“ řeknu a začnu se rozhlížet okolo. 'Kde to sakra jsem? Co se to stalo? Bylo to snad vše genjutsu, já chci zpět a chci své tělo,' řeknu si pro sebe. 'Hmm, co budu dělat, uslyší mě někdo, když začnu dělat nepořádek,' řeknu si pro sebe.
„Hej, kde to jsem. Pusťte mě ven, pusťte mě ven. Já chci odtud pryč, sakra nechte mě jít. Já chci pryč, teď hned,“ začnu křičet na celé kolo, ale nevím, jestli mě někdo slyší, i když to vypadá celkem dost marně.
Kami Kamai
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Tue Sep 26, 2017 10:32 pm

Simeon na ostrově byl již několik dní a samota mu vyhovovala více, než předchozí společnost těch hlupáků, co se raději nechala zabít. Dnešní den se mohl zdát jako ty předchozí, které trávil v tichu a tréninkem, zatímco uvažoval nad taktikou, kterou by mohl uplatnit pro splnění úkolu... Popravdě o úkol mu toliko nešlo. Ve starých svitcích se dočetl o místě, kde se nacházelo pradávné mrtvé učení, silná zakázaná technika nedozírných ničivých rozsahů. Název toho místa s tímto tajemstvím zůstával skryt, ale veškeré indície navedly Simeona právě k tomuto ostrovu. A jestliže mohl využít "pomoci" Aliance, proč toho nevyužít? Pravdou ale bylo, že jeho společníci byli slaboši. Nejenže nedokázali najít žádné zakázané učení, ale ani nedokázali dokončit misi. Ti hlupáci se stěží dostali dál, jak za pár prvních místností v chrámu. Když Simeon tenkrát viděl jejich zbytečnost, rozhodl se raději ustoupit. Nehodlal platit vlastním životem za jejich slabost.
Dnešek byl ale jiný. Pod chrámem se nahromadily bestie a to upoutalo Simeonovu pozornost. Aby ne. Znamenalo to, že sem dorazili noví "hosté". Byl na vážkách. Zda se angažovat či nikoliv. Nicméně představa toho, že by ho ti zloději mohli předběhnout a získat takový cenný poklad, po kterém prahne, ho nakonec vyprovokovala k činnu. I tak byl ale rozhodnut jim nepomáhat a pokud možno, zůstat nespatřen. Jak si všiml, vchod chrámu byl uzavřen. Ne tedy konkrétně dveřmi, ale neplánoval se ukázat jako hlupák a zkoušet, co to ninjutsu (či co to bylo) bude dělat s jeho maličkostí. Na to tu měl ty ostatní hlupáky... vlastně už neměl... byli mrtví.
Simeonovo tělo se rozpadlo na kapičky vody a skrz hlínu, se vpilo do země a za bariérou skrz spáry mezi kamenny vystoupilo na povrch. Nezhmotňoval se. Přece jen v podobě malé louže se skrývalo lépe. Mezitím se stihl přemístit tak, aby zjistil celé dění ve chrámu. Byl zklamán a znechucen. Vlezl sem a riskoval jen kvůli dalším dvěma hlupákům... Jeden už byl mrtvý... druhý? Tak ten měl jinačí problém. A jak mohl soudit, že nebyl místní? Ti mniši či co byli zač, na sobě mívali jiné hadry. Tahle holka měla obdobné věci, jako ty cucky na podlaze, které byly požírány. ´Hloupé a naivní...sem chodit.´ Pomyslel si výsměšně vůči těm zbytkům, vůči sobě... Co jako čekal?! Génie?! Někoho jako byl on sám?! Naivní...
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 23
Ryo : 331

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Wed Sep 27, 2017 10:49 am

Kamiino snažení bylo asi stejně užitečné, jako Gitova účast na této misi. Bez cizí pomoci se odtud stejně dostat nemohla, neměla takovou sílu. Její hlas kromě ní samotné nemohl nikdo uslyšet. Takový osud čekal ty, kteří podlehli Matadově Genjutsu. Tento stav pro ni však měl výhodu. Pokud by přišla na to, jak se v nevědomí orientovat, mohla by se probrat vzpomínkami, na které její mozek zapomněl.
Simeon dostal zajímavý nápad, byť riskantní. Přes spáry se totiž mohl dostat do úplně jiných prostor, než bylo jeho cílem. Dnes měl však štěstí-pokud považujeme vstup do chrámu smrti za štěstí. Ať tak či onak, prozatím byl tím tichým divákem, o jehož účasti prozatím nikdo nevěděl.
"To stačí, nesmíš se přejídat, opět usneš a proberu tě za dalších 50 let." Vykřikne z ničeho nic Matado a udělí Shirenai pohlavek. Ta se na něj otočí se vztekem v očích a zařve tak silně, že to Matada posadí na zem. Když skončí, jen si otře rukou hubu, vyrve Gitovi srdce z těla a uvolní z něj oštěp, který ho držel připevněný ke zdi. Jeho ostatky dopadnou na zem a opřené o sloup zůstanou ležet. Když se Matado postaví opět na nohy, jen si povzdechne a opráší se. "Musíme jít, musíme najít toho muže. Chci jeho tělo. Tohle mi navždy nevydrží." Shirenai však nevypadala, že by nějak jevila zájem o to, co říká. Prohlížela si ještě teplé srdce, které držela v dlani. Koukala se na to úplně stejně, jako se dítě kouká na sladkosti. V momentě nejvyššího rozmaru ho celé strčila do huby a spolkla. "NAJDU HO A ZABIJU." Vykřikne za doprovodu s ohlušujícím smíchem. Matado však jen kroutil hlavou na znamení nesouhlasu. "Žádné zabíjení, nerozumíš? K čemu mi je mrtvé tělo? V něm už žádná životní síla není. Musíš ho najít, zajmout a přivést k oltáři v nejnižším patře... Já zatím vše nachystám." S těmito slovy se pomalým krokem vydal ke dveřím vpravo, Shirenai ke dveřím vlevo. Byly tu však ještě jedny dveře, prostřední. Jak se Simeon rozhodne? NEXT TO BE CONTINUED
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kami Kamai za Wed Sep 27, 2017 6:50 pm

'Sakra, proč mě nikdo neslyší, kde jsou všichni? Kde je Kito? Kde jsem já,' pomyslím si a následně se začnu pořádně dívat okolo.
Pak se pomalu rozejdu a stále se dívám okolo, jestli někoho neuvidím, ale nikdo nikde nebyl. „Sakra proč jsem tady jen šla, proč jsem raději nezašla na nějakou jinou misi,“ řeknu a jdu pomalu dále.
Po chvíli najednou uvidím něco, co jsem znala. Byly to mé staré vzpomínky. „Tak jak to tak vypadá, tak ještě než umřu, tak si připomenu něco, co jsem už dávno zapomněla,“ řeknu a následně se pomalu rozejdu dále a dívám se, na co vše jsem si vlastně vzpomněla.
Kami Kamai
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Wed Sep 27, 2017 10:16 pm

Mlčky naslouchal a pozoroval situaci. Netušil, co byla ta stvůra zač, ale už od samého začátku se jevila nesmírně silně. Jediné, čemu zatím Simeon nerozuměl bylo to, proč poslouchá toho, kdo byl v těle té cizí dívky. Takhle by řekl, že ten člověk je slabší a stvůra nemá sebemenší důvod ho poslouchat. Mohla by ho jednoduše zabít a být svým vlastním pánem. Zvláště, když nedokázal ustát ani její řev. Na druhou stranu... sám ten člověk mluvil o slabém těle... a muži, kterého chce najít. Simeon měl až nepříjemný pocit, že byla řeč právě o něm. Přece jen více důkazů o větším počtu členů téměř vybité skupinky nenašel. A zase na jinou stranu mise probíhají ve třech a více lidech... obvykle. Že by Aliance byla až tak zoufalá, že vyslala tyto dva lidi? Těžko říct.
Svým způsobem stvůra odmítala poslouchat, ale spíš Simeonovi přišlo, že je to jen z principu dětské povahy. To má ve zvyku také na oko vzdorovat svému rodiči, nicméně je mu pevně oddáno... že by to byl jeho výtvor?! Zamyšleně tu bestii chvíli pozoroval. Nicméně její stabilitou si nebyl jist. Naprogramovaná bytost k zabíjení jen těžko dokáže splnit rozkaz, který je v rozporu s její přirozeností. A jelikož viděl, co ta bestie udělala s tím flákem masa, rozhodl se radši následovat v kapalném skupenství (leč po povrchu) jejího pána. Když porazí jeho, mohl by tím zničit i to monstrum. Zároveň může zjistit, o jakých přípravách byla řeč, aniž by skončil hned na kamenné desce oltáře či zachránit tu holku. Ne, že by to byla priorita, ale kdyby bestie spolu se svým pánem nezemřela, mohla by ta nána dělat návnadu. Ať už pro likvidaci monstra či pro poskytnutí mu možnosti úniku...
Třetí dveře mohly skýtat různá tajemství, ale pro zatím bylo nemoudré je otevírat a následovat vlastní zájmy, když člověk doposud nebyl schopen zlikvidovat ohrožení. Vše postupně. Hezky krok za krokem...
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 23
Ryo : 331

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Thu Sep 28, 2017 11:31 pm

Kami prochází nicotou. Sama ani pořádně nevěděla, proč chodí a nepadá, když pod nohama nic neměla. Sama nevěděla, co pro ni její nevědomí připravilo- tedy až do toho osudového momentu, kdy uslyšela hlas muže, který byl mrtvý. "Katsumi, utíkej!" Ozvalo se odněkud. Ten hlas znala dobře, dokonce i ta slova. Ačkoliv si myslela, že na to navěky zapomněla, vzpomínka nejde vymazat z paměti, ať už dobrá nebo špatná. Kus před Kami se najednou objevilo světlo. Když přišla blíže, zjistila, že se jedná o světélkující orb. "Nemá to cenu, nechej mě to a utíkej!" Ozvalo se z koule znovu. Něco jí říkalo, že má možnost se rozhodnout- buď se orbu dotkne a vybaví si dávno zapomenutou vzpomínku nebo odejde a už si na ni nikdy nevzpomene.
V podobě kaluže se Simeon nepohyboval tak rychle, aby mohl být Matadovi hned v patách, pochopitelně. Sál byl příliš velký, takže vyměnil rychlost za nenápadnost. Snad se v budoucnu ukáže jeho rozhodnutí jako správné. Škvírou mezi dveřmi a rámem dveří se mu povedlo protéct a dostat se do místnosti, do které vešel Matado. Tahle místnost byla holá- na stěnách nebyly žádné rytiny, dlaždice byly rozbité a ze stropu trčely stalaktity. Žádné dveře tu nebyly, přesto tu však Matado nebyl. Otázka tedy zněla, jak se odtud dostal. Jedno bylo jasné, v podobě louže toho asi moc neprozkoumá...
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra: