Chrám smrti

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Re: Chrám smrti

Příspěvek pro Kami Kamai za Fri Sep 29, 2017 12:01 am

Procházela jsem temnotou a dívala jsem se okolo všude jen tma a nic k vidění. 'Proč tady nic není,'  řekla jsem si pro sebe a šla jsem pomalu dále.
Jak jsem tak šla dále, tak jsem uslyšela hlas mého bývalého senseie. 'To se stalo, už tak dávno, že jsem na to zapomněla, ale co to dělá na tomto místě,' řeknu si pro sebe a následně se vydám za hlasem. Najednou si všimnu světélkujícího orbu. Poté co jsem uslyšela další větu mi přeběhl mráz po zádech.
Poté jsem zvedla ruku a dotkla jsem se orbu, chtěla jsem to opět vidět, ale možná to byla chyba si to připomenout. Najednou jsem viděla vše, co se ten den stalo.
Další mise s mým týmem, myslela jsem si, že to bude jednoduchá mise,
vše tomu celkem dost dlouho napovídalo. Dostali jsme se na území, kde se nacházeli shinobi z odboje. Našim úkolem bylo získat svitek. Kupodivu se nám svitek podařilo získat jednoduše a vydali jsme se na cestu zpět. Najednou nás přepadli shinobi z odboje a začal boj. Jedné osobě, která měla svitek se povedlo nepozorovaně zmizet zpět do vesnice a odevzdat svitek. Po nějaké době se povedlo utéct i druhé osobě z týmu. Já jsem dále musela bojovat, protože jsem měla okolo sebe dost nepřátel, sice jsem byla smířená s tím, že tam nejspíše umřu, ale nějakým způsobem bylo hodně nepřátel mrtvých, ale pořád jich dost zůstávalo. „Nemá to cenu, nechej mě tu a utíkej!,“ řekl sensei. „Ale sensei vy tady zemřete,“ řeknu mu a dívám se na něj. „Jdi hned. Kami, utíkej!,“ řekl. Následně jsem jen kývla hlavou a rozběhla jsem se pryč. Když jsem se pak otočila,
tak jsem viděla, že sensei měl v hrudníku nějakou rautonovou techniku.
Poté jsem se už raději neotočila a běžela jsem pryč.

'Tak tohle se tenkrát přesně stalo a protože jsem si to raději nechtěla pamatovat,' řeknu si pro sebe a následně pustím orb a zírám to temnoty. Bylo to hodně divný pocit si připomenout něco, co jsem už před dávnou dobou zapomněla. 'Takže tady nejspíše budou i další podobné vzpomínky, které jsem zapomněla a nebo si pamatuju jen určité střípky,' pomyslím si a po chvíli se pomalu rozejdu dále.
Kami Kamai
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 39
Ryo : 41

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Thu Oct 05, 2017 6:52 pm

Místnost, kam se Simeon dostal v podobě kaluže nebyla zrovna dvakrát pohodlně pozorovatelná. Do toho tu byl fakt, že mu daný člověk v dívčím těle zmizel. Kdyby to bylo možné, na Simeonově tváři by nyní bylo zamračení a nelibost. Jen neochotně se přeměnil zpět do své lidské podoby, aby mohl spatřit, holé stěny zdevastovaného místa a nějaké krápníky. Když se opatrně a tiše rozhlédl, žádný východ neviděl. Bylo na čase to tu nenápadně prozkoumat... a doufat, že nebude nachytán při činu. Prozatím měl ale čas, prozatím by bestie jeho stopu mít neměla. Přesto tušil, že by si měl pospíšit, a tak hledal chvatně, ale obezřetně, známky po subjektu, který pro následoval.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 23
Ryo : 331

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sat Oct 14, 2017 6:38 pm

Zatímco Kami bloudila ve své mysli, Simeon bloudil po malé místnosti, zkoumaje okolní zdi, dlaždičky, možná že i strop, ten byl přeci jen o něco zvláštnější než všechno ostatní. Kdyby tu byl šutrolog, jistě by si položil otázku, jak se v sopce bez přísunu vody, mohly tyhle minerálové úkazy vytvořit. Nedávalo tu absolutně nic smysl. Po chvíli mohl zaregistrovat malý závan chladného vzduchu na svých zádech, který zmizel stejně rychle, jako se objevil....
NPC

Poèet pøíspìvkù : 83
Ryo : 85

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kami Kamai za Sat Oct 14, 2017 7:06 pm

Pomalu jdu dále a dívám se okolo, ale moje mysl je úplně někde jinde. 'Sakra, jak jsem se mohla chytit do takového genjutsu, jak to, že jsem to nepoznala, proč jsem udělala vše, co jsem udělala vše bylo špatně, ale proč jsem to udělala, jsem snad blázen nebo jsem věřila, že je to správné? Udělala jsem to já nebo jsem to udělala jen ze strachu, že umřu? No ať to byl jakýkoliv důvod, bylo to sakra špatně,' řeknu si pro sebe.
Jdu a zatím hledám nějaký další orb, který by mě zaujal a zatím co jsem přemýšlela nad vším možným tak jsem jeden minula, ale neohlídla jsem se za ním a pokračovala jsem pomalu dále.
Kami Kamai
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 39
Ryo : 41

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2