Techniky rodu Tori

New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

Goto down

Techniky rodu Tori

Příspěvek pro Simeon Tori za Mon Sep 25, 2017 8:24 pm

Název: Doragon no kyōki - Dračí šílenství
Rank: S-rank
Typ: Ninjutsu
Element: Katon


Popis techniky:

Většina Katon technik spočívá v tom, že ninja pomocí své čakry zhmotní v jakési podobě oheň a ten následně funguje jako ničivá přírodní zbraň. Doragon no kyöki se liší v tom, že nezhmotnuje oheň pouze na povrchu jako obyčejný živel, ale i v mysli strůjce. Známé úsloví, byl vzteky bez sebe, až viděl zcela rudě, v tomto případě je doslovné. Nejlepší vyvolání Doragon no kyöki je skrz agresivní negativní emoce. Přesto jeho vyvolání je spjato ještě s pečení, která ve skutečnosti oživuje v dotyčné osobě skryté šílenství a pomocí čakry ho přetváří na oheň. Jaký je tedy výsledek? Výsledkem je ohromná ničivá destruktivní síla ninji, který získává  odolnost vůči svým plamenům. Ty ho stravuji zevnitř i z venku a on je tedy středobodem opravdového inferna.

Nevýhody:

Nevýhodou je, že tuto techniku se nemůže naučit každý. Šílenství ve své mysli musíte mít už z předešlých dob. A ten, kdo se jí "naučí" se stává v dané době ničivou zbraní. Ano zbraní, ne myslícím člověkem. Šílenství a plameny ho stravují natolik, že není schopen rozumného uvažování. A jsou jen dva způsoby, jak ukončit toto peklo.
Prvním a tím nejlepším je, že ninja splní úspěšně úkol, pro který se vzdal racionality. Druhým způsobem je, že se mu vyčerpá veškerá čakra a poté existují dva různé konce - plameny na povrchu neuhasnou a stráví vlastního tvůrce zaživa nebo plameny na povrchu uhasnou, ale niterní plameny pozřou jeho mysl. Výsledek je v obou případech smrt buď fyzická nebo duševní.
A neposledním rizikem zůstává, že při přílišném využívání této zatím nedokonalé a nedokončené techniky může dojít k stále se více zvětšující ztrátě racionality až finálnímu šílenství.

Uživatel:  • Simeon Tori (žije / nálezce svitků technik rodiny Tori)
  • Marawel Tori (mrtev - zešílel / pradědeček)
  • Kiran Tori (mrtev - zabit v boji / dědeček)
  • Lumia Tori (mrtvá - uhořela v infernu / matka)

avatar
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 23
Ryo : 331
Join date : 24. 09. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky rodu Tori

Příspěvek pro Sozui Higashi za Mon Sep 25, 2017 8:35 pm

POVOLENO
avatar
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284
Join date : 06. 06. 17

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru