Cvičiště

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Cvičiště

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Tue Sep 26, 2017 8:23 pm

Jedná se o volný prostor nedaleko vesnice, součástí onoho prostoru je také jezero s ostrůvkem uprostřed. Doporučená lokace pro trénink vodních technik, které potřebují externí zdroj chakry. Kolem severního břehu jezera se nachází lesopark, kde se dá trénovat ukrývání, pohyb po stromech etc. Všude v okolí je spousta tréninkových kůlů a terčů na vrhání.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 48
Ryo : 52

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Cvičiště

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Tue Sep 26, 2017 8:33 pm

Došla jsem na cvičiště a dívala jsem se okolo. Cvičiště se mi moc líbilo, dokonce tady ani nikdo nebyl, tak jsem měla klid. Po chvíli jsem došla k jezeru. Posadila jsem se a jen tak jsem se dívala na hladinu. Po chvíli jsem zavřela oči a poslouchala jsem okolí.
'Hmm, copak budu dělat, asi budu trénovat nějaké techniky, chtěla bych s někým bojovat, ale nikdo tady není, škoda no,' řeknu si pro sebe.
'Jsem moc zvědavá, jak se tady na mě budou lidi dívat, když jsem Jinchuuriki, snad se na mě nebudou dívat jako ve vesnici,' pomyslím si a dále sedím se zavřenýma očima a poslouchám okolí, jestli někdo nedorazí.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Tue Sep 26, 2017 10:45 pm

Simeon se akorát nedávno vrátil z jedné mise, která jak se dalo tušit, byla úspěšná... otázkou je, za jakou cenu. No tyto informace si už hokage přečte ve spise, který mu vypracoval vedoucí jejich týmu... Simeon přece nemůže za to, když se těm hlupákům sem tam něco stane...
On sám místo odpočinku vyrazil na cvičiště. K jeho smůle tu více vhodné místo pro klidný trénink nebylo. Tedy... ne že by na místním cvičišti mohl být klidný trénink. Jen jde o jediné místo, které poskytuje různorodé zázemí pro všechny způsoby tréninku. Jak se dalo čekat, nebyl na cvičišti ani první a ani samotný. Přítomnost té divky mu neunikla, i když byl zatím dál od ní. Nicméně...ostatní hlupáci nejsou důležití. Důležité je, na co se dnes zaměří a jak rozvrhne své síly do tréninku...
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 23
Ryo : 331

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Tue Sep 26, 2017 10:52 pm

Jak jsem tak seděla bez hnutí a poslouchala okolí, tak jsem po chvíli uslyšela někoho přijít. Jen jsem se podívala, kdo to je. Byla to nějaké nově příchozí osoba, kterou neznám.
Následně jsem se otočila zpět a dívala jsem se na vodní hladinu. ''Hmm, co budu dělat, učit novou techniku se mi dneska nechce a Kokuo se dneska nějak nebaví,' řeknu si pro sebe a ještě nějakou chvíli se dívám na vodu než mě napadne super nápad a to pozorování onoho nově příchozího, i když on z toho asi nebude moc nadšený, ale v tu chvíli mi to připadalo jako nejlepší nápad. Možná si později zkusím nějaké své techniky, které už umím.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Tue Sep 26, 2017 11:10 pm

Simeon procházel kolem jezera a dívky dál mezi stromy. Netoužil po společnosti, a tak se rozhodl protrénovat Taijutsu. Alespoň pro začátek... Vyrazil napříč lesem a kličkoval mezi kmeny stromů. Z různých pozic, úhlů a při různých rychlostech vrhal kunaie na cíle. Nebylo to nic náročného. Bylo to automatické. Vypočítávání, vyměřování, cílení, samotný hod a zásah... Kalkulace, představy pohybů nepřátelských jednotek, sem tam úhybné odskoky při opětovaném vrhání... v zádech cítil cizí oči. Vlastně moc dobře tušil, čí oči to cítí na svých zádech. Její přítomnost si uvědomoval až moc dobře. Pokračoval ve svém cvičení, ale v průběhu hodů si počkal na vhodný okamžik a vhodnou vzdálenost té blonďaté dívčiny. Následně z Taijutsu přešel na Genjutsu a to už na dívku použil Magen: Narakumi no Jotsu - Démonická iluze: Technika spatření pekla
Kolem dívky zavířilo lupení a poté mohla spatřit Simeona, jak další kunaie tentokrát vrhá proti ní. Vystřídal nepohyblivé cíle za jeden živý, plný energie a hýbající se. Mohla slyšet jeho temný smích. "Jen utíkej holubičko. Ukaž mi, kolik života v tobě je. Nebo ti ho seberu." Smál se temně a pokračoval v dalších hodech, za předpokladu, že by se dívka rozhodla ve své vizi prchat. A pokud chtěla bojovat? Tak to bude zajímavější.
Ve skutečnosti Simeon mezitím přestal s vrháním kunaiů a zmizel z dívčina dohledu. Nyní stál za jejími zády s jedním kunaiem v ruce připraven v momentě jejího probuzení jí ho přiložit ke krku. Nicméně si byl jist, že prozatím je dívka plně chycená v jeho iluzi.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Tue Sep 26, 2017 11:26 pm

Jen jsem tak seděla a sledovala jsem onoho muže, který házel kunaie na stromy. Po chvíli jsem se podívala na oblohu a následně opět na něj. Po chvíli jsem zavřela oči a objevila jsem se ve svém nitru. Pomalým krokem jsem se rozešla směrem, kde se nacházel Kokuo. Mile jsem se na něj usmála. „Co třeba si z něj trochu vystřelit nebo s ním bojovat,“ zeptám se Kokua. „Hmm, uvidíme, podle toho, co bude dělat,“ řekne Kokuo klidným hlasem. Já jen souhlasně kývnu hlavou a následně opět otevřu oči.
Po chvíli okolo mě začnou vířit listy. 'Hmm, něco chystá,' pomyslím si pro sebe a dále sedím. Najednou uvidím, jak na mě letí nějaké kunaie. Jen si povzdechnu a dále sedím. Po nějaké chvíli použiju chakru Kokua a zruším genjutsu.
„Hezké genjutsu,“ řeknu s úsměvem a dále sedím.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Tue Sep 26, 2017 11:42 pm

Simeon získal dost času na svůj přesun, ale o dost méně, než předpokládal. Dívka jeho Genjutsu prolomila vcelku rychle a to se mu nějak nezdálo. Podezřívavě přimhouřil oči, ale to ona nemohla vidět, když stál za ní a ke krku jí tiskl kunai. Že by jí podcenil? "Také bych řekl. Ale krása mi je trošičku na nic, když postrádá efekt. Nemyslíš?" Odtušil prostě, ale kunai od jejího krku neodkládal. Vyčkával. Dívka sama o sobě mu přišla slabá. Nebo aspoň slabší... Ne, buďme upřímní. Byla to žena. Považoval jí za slabou a mimo to, až do nedávného okamžiku se mu nezdálo, že by byla něčím výjimečná. Nicméně předchvílí v jejím nitru zahořela jiná chakra... Na povrch zůstával klidný. S nevzrušenou tváří a ostrým pohledem. Nicméně v nitru byl napjatý a ostražitý.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Tue Sep 26, 2017 11:54 pm

Dále jsem seděla na zemi a podívala jsem se na kunai, který mi dal předtím ke krku. "Hmm, dost odvážné chtít někoho zabít ze zadu a ještě k tomu ženu," řeknu mu a následně otočím hlavu, abych se na něj mohla pořádně podívat.
"Kdo jsi? Já jsem Katsumi," představím se. "Myslíš, že je dobrý nápad zbavit života iriyo ninju," zeptám se ještě. Následně chytnu jeho ruku a dám si jí dále od krku a následně se zvednu na nohy a otočím se k němu čelem.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Wed Sep 27, 2017 12:15 am

"U zabíjení není důležité, jak se to udělá. Důležitý je vždy akorát daný výsledek." Pronesl Simeon s lehce povytaženým obočím nad dívčinou ironií. "Navíc kdybych tě chtěl zabít, udělal bych to dávno." Pronesl o notný odstín chladněji, než se vrátil na neutrální hladinu nicneříkajícího klidu a vyrovnanosti.
"Simeon Tori." Sklouzlo mu ze rtů vlastní jméno. O vlastním postavení ve společnosti radši nemluvil. Neměl k tomu důvod a lidé nemuseli vědět zase příliš mnoho. "Pochybuji, že by obyčejný iriyo ninja unikl z Genjutsu tak rychle." Dodal jakoby nic, a když sledoval dívčinu sebejistotu a odvahu, se kterou odtahovala jeho ruku od svého krku, v duchu se musel ušklíbnout. Kdyby chtěl zneužít příležitosti, využil by toho pohybu k nabrání rychlosti pro zpětný pohyb a následně svůj kunai zabořil do její tepny, ale přiznejme si to, ač zabíjení hlupáků může světu ulehčit, Aliance by to viděla jinak a jemu zatím Aliance připadá jako užitečný spojenec.
Raději nakonec uklidil kunai a během mžiku se vzdálil ke svým terčům. Postupně si posbíral dosud nesesbírané kunaie. Jestli mu dívka chtěla něco povědět, musela mírně zvýšit hlas. Přesto jí z oněch míst sledoval pronikavým pohledem. Byla hlupačka, ale měla jisté schopnosti, které prve nerozeznal. Doposud netušil, jaké přesně, ale nyní již věděl, že je má. Důležité poznání, i když neneslo dostatečné množství informací.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Wed Sep 27, 2017 9:06 am

Nad jeho větou o zabíjení si jen povzdechnu a nějak na to neodpovím. Pokud jsem opravdu nemusela, tak nikoho nezabíjím, pokud to není opravdu nevyhnutelné.
„Hmm, jak myslíš,“ řeknu mu. Zatím jsem ho nějak moc nemusela, byl takový chladný a pořád jen mluvil o zabíjení lidí přesném opaku toho, co jsem dělala já.
Když se následně představí, tak jen překvapeně zamrkám. „Hmm, obyčejný? Co tím přesně myslíš? Pokud máš aspoň trochu vnímavé oči, tak sis toho už všiml,“ řeknu, když se pak rozejde sbírat kunaie.
„Jak jsi řekl, nejsem obyčekný Iriyo ninja, já jsem Jinchuuriki,“ řeknu a následně se zvednu ze země a otočím se směrem k vodní hladině a začnu skládat pečetě na Katon: Gōkakyū no Jutsu. Následně vydechnu velkou ohnivou kouli.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Wed Sep 27, 2017 1:44 pm

Její výraz se mu jevil překvapený, když se jí představil. Proč? Tak to teda netušil. Pochyboval o tom, že by o něm něco slyšela. Přece jen pracovala i v úplně jiné branži, takže bylo silně nepravděpodobné, že se o něm něco doslechla... Nechal tu její podivnou reakci nakonec být bez odezvy. Proč se vyptávat a proč se zajímat o hlouposti? Byl na cvičišti z jiného důvodu než jen proto, aby tu klábosil s nějakou hloupoučkou iriyo ninjou. Hodně hloupoučkou, když tak rychle o sobě prozrazuje informace. Takže je vězením pro Biijuu. Tím se vysvětluje ta náhlá síla, se kterou překonala jeho Genjutsu... slabá schránka pro mocnou bytost... Ani na toto nic neříkal. Lidi se rádi chlubí... ona nebyla výjimkou... tak to chodilo vždy a už několikrát to Simeonovi napomohlo v pádu jeho nepřátel. Kunaie měl mezitím již posbírané a tak se radši zaměřil na trénink síly a rychlosti, když rozehřívací kolo měl za sebou, zatímco dívku si nechal plivat oheň dle libosti. Nehodlal se prozatím více pyšnit svými technikami. Někdy méně je více. A řekněme si to na rovinu. Nikdy nevíte, kdy se z člověka ve vašem okolí stane nepřítel...
Vyšplhal na vyšší větev, na které se zavěsil hlavou dolů. S rukama za hlavou začal dělat obdobu sedů-lehů a posilovat tak břišní svaly. Postupně tyto pohyby upravoval tak, že při nich pravým loktem šel k levému koleni a tím levým zase k pravému koleni. Tyto cviky byly na šikmé břišní svaly. Jeden set obsahoval šedesát těchto "sedů-lehů", a byl po dvaceti dělený na již zmíněné 3 typy. Poté následovala pětiminutová pauza a znovu...a znovu... a znovu... dokud nemělo břicho již dost. Simeon byl zadýchaný a mírně zpocený... To bylo jen dobře, vždyť šlo o trénink kondice.
Poté tento cvik zaměnil za kliky a pro změnu namáhal paže. Tentokrát plnil osmdesátkový set, kdy střídal obyčejné klasické mužské kliky s kliky pouze na pravé ruce, pouze na levé ruce a poté za kliky s tlesknutím. Po tomto setu si dával nyní desetiminutové pauzy a několikrát opakoval, dokud i při tom neměl dost... Bylo na čase zaměnit posilování za kondiční běh. Nevěděl, jak na tom byla ta dívka, ale ta už ho nyní nezajímala. Byl plně ponořen do své práce a jen se soustředil. Simeon se rozhodl začít s vytrvalostním během kolem jezera. Uvažoval také o překážkové trati skrz les a jeho nástrahy, ale to si usmyslel až jako další úroveň. Mezitím se blížil zpět k vodě, kam se odebrala dívka, aby trénovala svůj Katon.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Wed Sep 27, 2017 6:41 pm

Po nějaké chvíli jsem přestala s technikou a rozešla jsem se směrem k lesíku. Bylo mi úplně jedno, že je tam Tori.
Následně jsem se posadila pod jeden strom a jen tak jsem tam chvíli seděla. 'Ach jo, už nikomu raději nic nebudu mluvit,' řeknu si pro sebe a dále sedím.
Po chvíli vyskočím na jeden strom a posadím se na větev a sleduju Toriho. Po chvíli vytáhnu dva kunaie a hodím je po něm. „Hej, co takhle si dát souboj,“ zeptám se ho a dále sedím na větvi a houpu nohama.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Wed Sep 27, 2017 9:37 pm

Trénink ubíhal jak voda. Již se věnoval běhání po lese s překážkami, když do jeho vědomí násilně vstoupila přítomnost dvou kunaiů. Instinktivně je rychle odrazil a temně se zahleděl na útočníka. Tu holku vypustil až do teď ze zřetele a ta se nyní hlásila o pozornost. Hloupá a znuděná...dokázala udělat dost, aby Simeona více podráždila. "Proč ne." pronesl s úšklebkem na její slova. Rozhodně jí plánoval uštědřit pořádnou lekci, ať už v sobě měla démona sebesilnějšího. "Tak se ukaž." Zavrčel celý nabuzený. Pryč byla únava z doposavadního tréninku. Místo toho mu v těle pumpoval adrenalin a vzrušení.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Wed Sep 27, 2017 10:08 pm

Jen jsem se usmála a následně jsem po něm hodila několik jehel a použila jsem Kage Senbon. Následně jsem seskočila ze stromu a už jsem měla nápad na další útok. 'Sakra co budu dělat asi to potom zkusím, mohl by to být zajímavá útok, přece jen to nebude až tak moc nápadné,' řeknu si pro sebe.
Následně jsem ze zadního pouzdra vytáhla kouřovou bombu a hodila jsem jí pryč od sebe. Všude se objevil fialový kouř. Následně jsem poskládala pečetě na Dokugiri a vydechla jsem do kouře fialovou jedovatou mlhu a následně jsem se vzdálila dále a čekala, co udělá Simeon.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Wed Sep 27, 2017 10:39 pm

Kunaie vystřídaly jehlice a on je postupně odrážel, přičemž zároveň uskakoval z dosahu většiny z nich. Sledoval, jak protivník získal pevnou půdu pod nohama a odhadoval další dívčiny kroky. Byla Iriu ninja. Ti vědí nejvíce o léčení, druhá strana mince je temnější a záludnější. Musel se mít na pozoru. Jak se ukázalo, dívka zahájila sadu podlých útoků, ale jelikož od ní neočekával nic dobrého, už při vypuštění kouřové bomby začal chvatně uskakovat dozadu a získávat si odstup. Fialový kouř byl dvousečná zbraň. Skryl její tahy před ním, ale zároveň skryl i jeho před ní. Fialový kouř houstnul a jen pomalu se přibližoval. Jeho tmavá barva nebyla již způsobena jenom bombou, a tak mávl rukou, aby uvolnil Fuuton: Kamikaze - Živel vítr: Božský vítr.Větrný vír se vyřítil vstříc kouřové a jedové cloně a vše to hnal k jejich tvůrkyni. Mezitím jí Simeon zmizel z očí, zatímco ona si to musela vybavit se svými vlastními zbraněmi a jeho větrným vírem.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Wed Sep 27, 2017 10:50 pm

Mezitím jsem se přesunula na bok, takže když se má technika otočila, tak nebyla mým směrem. 'Hmm, myslím, že je čas zkusit boj na blízko, pokud to bude jen možná a možná mu uštědřit nějaké rány pomocí Chakura no Mesu,' řeknu si pro sebe. Poté se rozběhnu a pokračuju dále jeho směrem, ale tak, abych se vyhnula jedovaté cloně, která se ještě nacházela na cvičišti.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Wed Sep 27, 2017 11:02 pm

Když se pohyboval, všiml si, že i dívka nebyla na místě, kde původně zamýšlel, že stojí, a tak neměla práci s překonáváním vlastního útoku posíleného tím Simeonovým. Jediné, čemu napomohla jeho odpověď bylo její zpomalení. To ale nevadilo. Zdálo se, že se dívka chce k němu přiblížit, což se mu v tuto dobu zdálo zatím nevýhodné, a tak běžel směrem k vodě. Proč? Jednoduše proto, že bude moci využít více variant, tedy za předpokladu, že se k vodě dostane první. A jelikož ho dívka pronásledovala, sem tam na ní vypustil pár jednoduchých ohnivých ninjutsu, která jí měla ještě trošku zpomalit.  Pokud se ale ukázala neefektivní, nechal jich a ustupoval dál ke břehu jezera. Rozhodl se počkat, až se dívka dostane na okraj lesa. Teprve poté na ní použije silnější útoky.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Wed Sep 27, 2017 11:12 pm

Následně se i on rozběhl a zamířil si to přímo k jezeru. Jen jsem si povzdychla. 'Myslela jsem, že budeme bojovat a ne utíkat, to je otrava,' řeknu si pro sebe. S takovou Chakura no Mesu nepřipadalo v úvahu. Vyhýbala jsem se Katonu a po chvíli jsem použila Shikomishindan a vystřelila jsem na něj z vystřelovače, který mám na zápěstí několik otrávených jehel. Útok jsem na něj poslala ve chvíli, kdyby ke mě otočen zády, aby si techniky nevšiml. Zatím jsem ještě nevymyslela, co budu dělat dále.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tadashi Uchiha za Thu Sep 28, 2017 4:18 pm

Z dálky a v úkrytu jsem sledoval souboj těch dvou. Ne že bych v tom měl nějakou zálibu, moje přítomnost zde neměla natolik přízemní důvod. Pravdou bylo, že Katsumi nepatřila mezi Jinchuuriki, kteří dokázali plně ovládat Bijuu, prozatím. Pokud by došlo k tomu, že pečeť povolí, mohl Kokuo při útěku zničit budovy a způsobit ztráty na životech. To proto jsme byli my, já a můj bratr, pověření hlídáním všech Jinchuuriki, kteří se pohybovali poblíž velkých měst, jako je například Yosai, středobod moci aliance na tomto kontinentu.
"Taková ohromná chakra, úžasné." Konstatuji, když pomocí Sharinganu prohlédnu Katsumi. V rukou zručného Shinobiho by byl Kokuo smrtonosnou zbraní, to je jisté. Otázkou však je, proč se vedení rozhodlo svěřit Kokua do rukou pouhého medika? Moje chladná logika toto nedokázala zcela pochopit. Inu, vlastně jsem ani nemusel, od toho tu přeci byli jiní. Mojí prací nyní bylo hlídat, abych tento souboj zastavil v kritickém momentu. Pohledem jsem střelil i po tom druhém, jeho jméno mi známo nebylo. Dle technik, které proti Katsumi dosud použil, jsem věděl, že je uživatelem Fuutonu a Katonu, měl však v rukávu i nějakou další kartu? Těžko říci. Boj však směřoval blíže k jezeru, takže jsem mohl do jisté míry odhadnout, proč tomu tak je. Dokud jsem je měl na očích, nemínil jsem měnit pozici.
Tadashi Uchiha
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 19
Ryo : 29

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Thu Sep 28, 2017 8:35 pm

Akorát se míhal mezi stromy, když postřehl svištění jehly těsně kolem svého ucha. Slyšel pár rychlých lupnutí, jak další se zabodaly do kmenu jednoho ze stromů. Před další se vrhl v kotoulu k zemi a následně uhýbal do strany, když pocítil, jak ho jedna z těch hraček škrábla. Nevěnoval tomu ale zatím přílišnou pozornost. Dostal se ke kraji lesa a díky náskoku i blíže ke břehu. Teprve nyní se otočil ke své protivnici čelem, zatímco vodu měl za zády. Když vybíhala z lesa, nepoužil tentokrát opět katon. Nepoužil ani další živel. Vrátil se ke zcela prvnímu útoku, doufaje, že dívku zaskočí. V rukávu už měl mezitím připravené další dva tahy, kdyby tento nečekaný útok nevyšel. Viděl vybíhající dívku a už užíval opět Magen: Narakumi no Jotsu - Démonická iluze: Technika spatření pekla.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Thu Sep 28, 2017 8:49 pm

Když vyběhl z lesa, tak jsem zpomalila, pak jsem zastavila a ještě jsem znovu použila Shikomishindan, následně jsem hodila pár jehel, které nebyly otrávené. 'Stačí i jedno škrábnutí a po nějaké době bude jed oklovat tělem, ale čím více tím lépe,' pomyslím si.
Poté se schovám za strom, abych se případně vyhnula jeho genjutsu, které měl v oblibě. 'No jsem zvědavá, jak to dopadne, jen doufám, že se probudí démon a něco zlého se nestane,' pomyslím si.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Thu Sep 28, 2017 10:47 pm

Hmm... vypadalo to, jako by se dívka na poslední chvíli vzpamatovala, a než mohl doopravdy použít své Genjutsu, stáhla se zpět za stromy, za kterými vyčkávala. Simeon byl mrzutý. Chtěl vše ukončit právě oním Genjutsu, ale očividně se přepočítal. Dívka byla ostražitější, než se jí zdálo a na otevřené prostranství se jí vůbec nechtělo. Takže ve finále za celou dobu dosavadního zápasu vyhrávala malá irio holka, která v sobě měla bestii a to jen díky jehlici, která ho škrábla. Samozřejmě žádná velká škoda to nebyla (teda aspoň zatím), ale i tak tento výsledek byl mrzutý.
Na druhou stranu, byla to jen jeho vlastní vina. Ze své snahy své schopnosti skrýt a moc je neprojevit mohl vinit jen sám sebe... a tedy poté i z jasné příčiny, proč je lehce prohrávající stranou. Štvalo ho to a dopalovalo. V nitru ho to bouřilo a činilo jen agresivnějším a agresivnějším. Proto nebylo divu, když se vzápětí hnal k dívce a k okraji lesa Fuuton: Kamikaze - Živel vítr: Božský vítr.
Nešlo jenom o lokální útok. Simeon byl značně rozpálen vlastními emocemi, že z toho učinil tak plošný útok, jak jen to šlo. Spolu za pomoci Katon: Hibashiri - Živel oheň: Rychlý oheň vytvořil ohnivé tornádo, které začalo pohlcovat les. Už měl dost skrývání vlastních sil. Nyní se rozhodl přijít k absolutní destrukci a zkáze jedné malé holky, která dokázala zničit veškerou jeho trpělivost pouhopouhou jehlou.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Thu Sep 28, 2017 11:32 pm

Následně jsem vyběhla z poza stromu a chtěla jsem na něj zaútočit za běhu katonem, ale to už on běžel směrem k letu a použil nějaou fuutonovou techniku a následně k tomu ještě použil ještě katon. 'A sakra tohle je moc zlé, tohle dopadne hodně špatně, on snad zešílel,' řeknu si pro sebe a následně se rozběhnu směrem pryč od oné techniky, ale díky fuutonu je tato technika ještě horší než obyčejný katon.
Jak jsem tak běžela pryč, tak aniž bych vědomě chtěla, tak mé tělo začalo obalovat chakra Bijjuu. 'Sakra proč teď a tady,' řekni si pro sebe a snažím se zmizet z dosahu techniky.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tadashi Uchiha za Fri Sep 29, 2017 12:36 am

Sám jsem nechtěl uvěřit tomu, co vidím. Jak moc se dokáže zvrtnout trénink dvou ninjů, když se do toho zapletou emoce. Ohnivé tornádo pohlcovalo lesopark, ve kterém jsem se skrýval i já. Provést kombinovanou techniku sám a bez použití klonů, to bylo něco, co jsem již dlouho neviděl. Kupodivu jsem však neměl strach o svůj život, ale o život toho muže, co techniku vytvořil. Důvod byl zcela jednoduchý, vycítil jsem uvolnění chakry zcela nové. „Tohle není dobré, musím to ukončit včas.“ Prolítne mi hlavou, když si uvědomím, že se chakra Kokua dostává na povrch. Složil jsem pečetě pro techniku, která by měla být dostatečně silná k tomu, aby mě ochránila před požárem, které tornádo způsobilo. Má kůže změnila odstín dohněda a cítil jsem, že i mé tělo značně posílilo. „Doton: Domu“ Špitl jsem, když má transformace během chvíle přestala. Odvážně jsem se vrhl do plamenů, cestou odrážejíc hořící větve, v některých případech i stromy, které nebylo možné přeskočit. Netrvalo to dlouho a již jsem držel Katsumi kolem pasu. Její tělo bylo obaleno Kokuovou chakrou, nicméně ještě nebylo pozdě to ukončit. Koncentroval jsem chakru do nohou, abych měl dostatek síly k provedení mocného skoku pryč.
Než jsme se objevili, lesopark byl celý v plamenech. Tornádo při svém pohybu zapálilo i zbytek lesoparku. Skončili jsme u břehu jezera. Mé nohy dopadly do písčitého pobřeží a s mrsknutím jsem hodil Katsumi kus dál ode mne. Ačkoliv tělo nehořelo, vrchní část mého oblečení neměla takové štěstí, značná část byla v plamenech. Abych tu nakonec nestál bez kalhot, odtrhl jsem hořící cáry a hodil je do vody. Katsumi byla problém, ale s dalším protivníkem v zádech by bylo těžké démona ovládnout. „V pořádku, Katsumi?“ Zeptám se ustaraně, pokud by mi odpověděla, věděl bych, že dosud má kontrolu nad sebou sama. Pokud ne, bylo by to horší. Mezitím však očima hledám viníka tohoto požáru. Jakmile ho mé oči najdou, ukážu na něj prstem a se stejnou chladností, která se mi leskne v očích, prohlásím: „Tenhle souboj je u konce.“ Trochu jsem doufal, že když pohlédne na to, co způsobil, dostane trochu rozumu a nebude riskovat životy lidí ve městě. Pokud ne, budu nucen se vypořádat i s ním, čemuž jsem se chtěl vyhnout- alespoň do té doby, než bude Kokuko pod 100% kontrolou.
Tadashi Uchiha
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 19
Ryo : 29

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Fri Sep 29, 2017 12:42 pm

Simeon sledoval své dílo a pohled na rozrůstající se požár ho upokojoval a uspokojoval. Najednou tu byl opět ten jeho ledový klid, který naboural jen posměšný smích, který mu rozezněl hrdlo. Nesmál se holce, která dost pravděpodobně by za jiných okolností právě uhořela. Smál se sám sobě, jak ho jedna malá holka dokázala tak snadno vyvést z rovnováhy ještě menší jehlou, která ho jenom trošičku škrábla. A když už na to padly myšlenky... ta prťavá jehla musela na sobě nějaké svinstvo... jeho tělo mu čím dál víc těžklo. Ještě se s tím dalo hýbat, ale bůhvíco v tom bylo za sajrajt. Dostala ho... ta holka ho úplně dostala. Byla to ironie.
Na ústech mu hrál stále úsměv, když se z lesa vyřítil hořící jiný muž s dívčiným tělem v náručí. S pozvednutým obočím sledoval, čím se to onen šílený mládenec chránil... hlínou... bahnem..., úsměvné. Dívka nevypadala zrovna dvakrát nejlépe ani dvakrát při smyslech. A nadutý postoj toho člověka se mu nezamlouval. Nicméně... nyní už neměl důvod pokračovat v bitvě. Ba naopak měl již dost důvodů přestat. Na nadutcova slova pouze nevzrušeně pokrčil rameny a otočil se k odchodu. Měl by rychle najít někoho, kdo se tu vyzná v jedech, to ale nepůjde, pokud všichni budou plašit  jen kvůli menšímu požáru. S povzdechem se podíval na své ohnivé dílo, které se již šířilo samo.
Jak se od těch dvou vzdaloval, jeho ruce již samy o sobě skládala symboly pro Suiton: Suiryüdan no Jutsu - Živel voda: Technika vodního dračího šlehu. Voda se v jezeře začala zvedat a bouřit. Formovala se do podoby velké dračí bestie. Vzápětí její tělo prudce přehradilo cestu mezi Simeonem a těma zbylýma dvěma, jen aby mohlo prudce zaútočit na požár a se stejně ničivou silou uhasit veškeré plameny. Nikdo by se nemohl divit, kdyby letící a tříštící se voda z dračího těla udělala z těch dvou na pláži profesionální zmoklé slepice, jelikož se nacházeli příliš blízko.
Mezitím již Simeon kráčel k městu, přesněji řečeno s plánem vyhledat nějakého irio ninju.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next