Cvičiště

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Re: Cvičiště

Příspěvek pro Hidden Hagane za Thu Dec 28, 2017 8:33 pm

Hiddena prekvapil a potešil štýl útoku, že ho chce zasypať útokmi, avšak na Hiddena to nemalo efekt, všimol si že Kunai mu letí priamo na hruď, čo sa dalo očakávať. Kunai prerezal oblečenie avšak spadol na zem pod náporom brnenia ktoré mal na sebe (z techniky). Avšak, Klon, to bol súčasný problém. "Zaujímavá technika" Pomyslel si Hidden. "Len škoda že neúčinná vďaka môjmu brneniu." Dokončil svoju myšlienku v hlave, nechcel jej dávať odpovede, mala sama prijsť na dôvod ignorácie jej klonov. Hidden si všímal útoky klonov a ak niektorý smeroval na tvár vyhol sa mu, jeho rýchlosť mu to dovolila, i keď tajne dúfal že príde s niečím kde už Hidden nebude mať možnosť využívať rýchlosť a bude nútený použiť brnenie. V medzi čase kým ďalší klon zaútočí, sa Hidden snaží lokalizovať skutočnú Noriko, netuší kde sa nachádza.
Vo výsledku svôjho ťahu, Hidden sa stále drží v defenzíve, vyhýba sa útokom klonov, kunai bol stupený a spadnutý na zemi.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Thu Dec 28, 2017 8:55 pm

Čupela som a sledovala situáciu. Pár krát som ešte hodila kunai tak, aby sa musel stále mať na pozore pred klonmi no v podstate som sa len snažila dojsť na.. jeho.. ani nie tak spôsob boja.. Bolo mi jasné že by ma dokázal poraziť behom sekúnd, no k čomu by to po tom bolo? Rozhodla som sa do útoku zapojiť aj ja. Rozbehla som sa na neho súčastne s poniektorými klonmi. Prvý mal za úlohu cez Hiddena v podstate len prejsť a reálny útok mal prísť aj po ňom. Zahnala som sa kunaiom smerom k jeho hrudi, zatiaľ čo som druhou rukou schmatla druhý kunai a v prípade, že by sa vyhol, som druhý kunai mala v pláne po ňom hodiť.
Noriko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 90
Ryo : 498

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Thu Dec 28, 2017 9:11 pm

Hiddenovi sa stále viac a viac páčil štýl jej útoku, všímal si že maximalizuje kapacitu toho jutsu tým že útočí v malých skupinkách. "Za toto ju potom musím pochváliť." Pomyslel si, možno to až príliš prežíval avšak nebol čas na dlhé úvahy, pochvala príde až keď bude musieť Hidden vytiahnuť niečo lepšie než len vyhýbanie sa. Útok ktorý naňho Noriko prichystala tentokrát vyzeral nádejne, návnada nasledovaná skutočným útokom. Klon sa cez Hiddena predral a nemal šancu vidieť že za ním letí další útok avšak tento "Klon" už mal v ruke Kunai, Hiddenovi trklo do hlavy že keď klon cez neho prešiel nemože potom držať v ruke Kunai kedže aj každý jeden Kunai ktorý naňho Noriko poslala letel, takže ho musela hodiť avšak tento "Klon" ho držal v ruke, musela to byť pravá Noriko. Kunai sa znova stupil o brnenie a v tom Hidden chytil Noriko za ruky, kedže je silnejší tak jej nedovolil sa brániť a hodil ju do najbližšieho klona. 
Tento jej ťah v ňom znova zahrial krv a nadšenie do boja.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Thu Dec 28, 2017 9:20 pm

Odvrátila jsem se od Yoshity a sledovala průběh boje. Já doslova boj miluji. I když to byl trénink, pro mne je to jako pro někoho třeba cigarety nebo alkohol. Zvednu se a jdu za nimi, a zastavím se v bezpečné vzdálenosti přičemž jen mlčky přihlížím. Už to nemůžu vydržet, tak ráda bych se přidala. Nakonec se neudržím a přemůže mě to. Ale raději se zeptám. "Emm... můžu se přidat? Dlouho jsem neměla možnost takhle trénovat. A když vás takto pozoruji..." Nahodila jsem přátelský úsměv. "Prosím."
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 40
Ryo : 96

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Thu Dec 28, 2017 9:26 pm

"Ou.. sa.." Snažila som sa vytrhnúť z jeho zovretia, no v podstate som nemala šancu. Len som sa zrazu ocitla nohami nad zemou a letela som do ďalšieho z klonov, ktorý som len preletela. Postavila som sa pomaly na nohy, zatiaľ čo každý z klonov zastavil svoj útok.. rovnako ako ja. Úprimne som si myslela, že som ho tým útokom dostala no, bol dôvod, prečo sa v podstate ani nemusel uhýbať. Pozrela som sa na doškriabaný Kunai a po tom na dieru, ktorú mal v oblečení a pod ktorou sa leskla ocelová farba.. 
Hmm.. čo to je.. Prebehla mi hlavou otázka, keď v tom nás vyrušila Miho. No jej vyrušenie bolo ako na zavolanie a ja som svoju pozornosť venovala Hiddenovi. V momente som začala skladať pečate a sama som sa rozbehla bokom čo najtichšie, ako som vedela. Proste Hiddenovi som sa snažila dostať za chrbát a využiť to, že ho možno Miho dostatočne svojou otázkou zamestnala.. kto vie, možno si prestal dávať pozor. 
Keď nefungujú kunaie... Zhlboka som sa nadýchla a po vydýchnutí sa zozadu na Hiddena rútila ohnivá masa. Katon: Goukakyuu no jutsu! Nebola moc foremná, nebola som tak dobrá v Ninjutsu na to, aby som dokázala vytvoriť dokonalú guľu, alebo guľu..
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Thu Dec 28, 2017 9:43 pm

Hiddena prekvapí otázka malej Miho ktorá nevyzerala o nič staršie ako Noriko, odhadoval ju tiež na genina avšak potom mu nedáva zmysel prečo aj ju nemá v týme. Venoval krátky pohľad na Miho, súhlasne kývol, dúfal že jej dôjde na koho stranu sa má postaviť, chcel vrátiť pohľad na Noriko avšak tá zmizla. Hidden prebehol očami celé svoje zorné pole ale nikde ju nevidel, okrem lístia v diaľke ktoré sa pohybovalo v smere vetru. (pozn. referencia)  Napadlo ho že môže byť za ním avšak nestihol a ani sa nechcel otočiť kedže naňho mohla zaútočiť Miho kým by sa otáčal. "Konečne sa ti to podarilo" Pomyslel na Noriko tým že ho konečne donútila aj niečo spraviť. Zacítil plameň na svojom chrbte, Noriko ho trafila svojou technikou. Síce nie celou silou kedže v momente ako zacítil teplo na chrbte, popálil ho plameň z jej jutsu, Hidden neváhal a vyskočil do vzduchu aby zbytok jutsu letel na Miho. Hidden si odskočil na najbližší strom, složil pečate a vyvolal si klon vďaka technike Kōton: Suchīrukurōn. Obaja čakali na strome. Čakali na správny moment kedy obaja zaútočia. 
Norikino jutsu Hiddena popálilo, stihol reagovať aby mu veľmi neublížila, drobné popáleniny na chrbte ktoré ho nijako neobmedzovali a na ktoré by nebol zvyknutý.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Thu Dec 28, 2017 9:59 pm

"Jupí." Rozhodím ruce. Onen technika se ke mě nemohla dostat protože jsem byla v bezpečné vzdálenosti.  Ruce párkrát si poskočím. Poté se má povaha přepne do jakéhosi bojového módu. Na místě složím pečeť a z pusy vypustím hustou mlhu. "Tak kdepak jsi?" Řeknu svůdným hlasem a shodím si obvaz na levém oku, přičemž aktivuju byakugan. Žilky v okolí levého oka mi mírně vystoupnou. Porozhlédnu se a hned uvidím dvě postavy na stromě. Jedna ale nemá žádnou chakru, tedy mohu to považovat za klon. Rozeběhnu se šikmo ke stromům a pak jím skočím do zad. Můj cíl je postava s chakrou tedy pravý Hidden. Nad zápěstím mi vyjedou ostré, trochu širší čepele. Jsou celkem poškrábané od používání ale stále kvalitní. Mířím na hlavu. "Mňau."

Naposledy upravil Miho Nishizumi dne Thu Dec 28, 2017 10:22 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Špatně jsem si přečetl příspěvek, takže jsem udělal něco co udělat nešlo :D)
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Thu Dec 28, 2017 10:30 pm

Trafila som? Prebehlo mi hlavou, no v tom z mojich plameňov vyskočil, aj keď s viditeľne ohoreným oblečením na chrbte. Sama som sa rýchlo znova presunula dozadu a zamiešala som sa medzi mojich klonov No v tom sa pridala aj Miho, ktorá použila rovnakú techniku, s ktorou som sa už raz stretla.. a znova som bola rovnako beznádejná. Hmlou mi síce dala možnosť sa ukryť, no zároveň som nedokázala útočiť, pretože som proste bola príliš ďaleko na to, aby som cez hmlu na Senseia videla. Čo teraz? Ostala som stáť na mieste a rozmýšľať. Využívať Sharingan nemalo zmysel, len sa tým znova rýchlo vycucnem. No použila som tú radu, ktorú mi dala Yoshita-senpai. Proste som stála na mieste a úplne som sa upokojila.. zavrela som oči a.. počúvala som. Snažila som sa od zvuku, prípadne chodenia, dýchania.. niečoho.. zistiť kde sa nachádzajú. No nebodaj rozoznať kto je kto bolo nado mňa. Sama som skôr počula vlastné srdce, ktoré hralo ako o závod kvôli adrenalínu.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Thu Dec 28, 2017 10:41 pm

Spolu s klonom ktorý sa až do teraz nehýbal sme čakali na príležitosť k útoku a tá príležitosť sa práve naskytla. Nechcel som na Noriko používať niečo čo bude jej schopnosti až príliš prevyšovať ale musel som aby bola pripravená. Hidden ju dokázal vycítiť, predsa len bol Jounin. Vyslal klon smerom k Noriko a vyčkával na Miho. Takže jej chakru dokázal cítiť, síce nie tak dobre ako chakru ktorá patrila Noriko ale cítil ju. "Za mnou?!" Hidden mal krytý celý chrbát brnením ale pre istotu si nechal brnenie ktoré mal na prednej časti teľa presunúť na celú zadnú časť teľa. Očakával útok na blízko a bol pripravený použiť Taijutsu prípadne svoju katanu. Nechcel sa uchylovať k Ninjutsu kým na to nebude dôvod.

Klon:
Potom ako sa klon začal chýbať začala v ňom prúdiť aj chakra kedže kým je nehybný je to vlastne kus oceli ktorý sa na mňa podobá. Skočil do hmly a vydal sa smerom kde som cítil Norikinu chakru. Zaútočil na ňu Taijutsom. Započal prvý útok rukami, mal v pláne chytiť jej pravú ruku a svojou pravačkou jej udrieť do tváre. 
Hidden dúfal že Noriko sa tomu vyhne, prípadne zablokuje.
Klon nemá brnenie, má katanu.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Thu Dec 28, 2017 10:54 pm

Byl do docela tvrdý náraz čepelí do brnění. Nohy jsem měla napřed takže jsem ho mohla alespoň skopnout ze stromu nárazem do jeho zad. Dle mého úsudku již nemělo cenu používat mlhu, proto jsem jí nechala pomalu rozplynout. Když jsme byli na zemi. (Předpokládám že Jounin by se po tomhle nesložil na zem jako pytel brambor.) Zaútočila jsem kopem do oblasti hrudníku (hrudní kost) a následoval sek jednou čepelí po hlavě a poté duhou po krku. Snažila jsem se hlavně objevit jeho slabiny a nekrytá místa.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Thu Dec 28, 2017 11:10 pm

Fungovalo to. Nebola som v tom síce dostatočne dobrá no.. fungovalo to.. a ja som počula. Počula som ako niečo rozráža vzduch a veľkou rýchlosťou sa to na mňa rúti. Vedela som, že mám v podstate len jednu šancu na to, normálne sa ubrániť. Nedokázala by som pred ním utiecť, bol moc rýchli.. nedokázala by som ho prebiť v Taijutsu a hašteriť sa s nim by skončilo veľmi zle. Stále zo zatvorenými očami som spoza chrbta vytiahla tanto.. ešte som mala pár sekúnd. Natočila som sa na smer, odkiaľ som ho počula prichádzať a pomaly som začala otvárať oči.

Videla som ho v poslednú chvíľu, ako rozrazil hmlu predo mnou a rútil sa na mňa útokom.. chcel ma chytiť? Pomocou sharinganu som videla presne kam jeho útok smeruje, dokázala som určiť dráhu, ktorá je pre mňa nebezpečná a ktorá nie.. a do môjho protiútoku som dala všetko. Bolo to riskantné, no buď to, alebo nič. Aj keď ma šetril, bola som príliš pomalá, slabá, neskúsená, no dala som na to, že práve s tým počíta.. skĺzla som sa popod dráhu jeho útoku, popod jeho ruku. Mal by ma minúť doslova len o milimetre. Zároveň moja ruka s tantom vyštartovala čepeľou namierenou na hruď. Bol to jeden pohyb, ktorý by bez sharinganu v tejto situácií ani nebol možný, bola by to hotová sebevražda. Ale teraz? 
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Thu Dec 28, 2017 11:32 pm

Hidden:
Miho ho zhodila na zem, bohužiaľ si nestihol preniesť brnenie zo zadnej strany teľa na prednú takže schytal aj kopanec na hruď, lenže stále mu to nestačilo, rozdieľ ich schopností bol cítiť, z Hiddena vychádzali skúsenosti a tak na ten kopanec zareagoval len popadnutím druhého dychu. V tom sa naňho rútili dve čepeľe. Instinktívne dal pred čepeľe dlane a obe čepele absorboval. Výsledok jeho absorbácie sú ostré bodce na pästiach a chodidlách. (Vydržia 2 ťahy) Následoval kopanec smerujúci na Mihin chrbát (predpokladám že stojíš nadomnou) zatiaľ čo pästami obalenými bodcami zaútočil na jej nohy. Ak by útok vyšiel, Miho by sa podlomili kolená a spadla by, tým by zvýšila šancu na úspešný kop ktorý mal za úlohu vytvoriť bodné zranenie v oblasti jej chrbta.

Klon:
Tanto sa zabodla do hrude. Kedže klon je tvorený oceľou tak vydrží viac než jeden útok Tanto a tak to ignoroval a išiel vraziť Noriko facku z oboch strán. Bolo cítiť že klon s ňou bojuje len preto aby ju zamestnal kedže proti Miho musel byť Hidden sústredený, predsa bola o niečo skúsenejší protivník. Avšak bude mať Noriko silu tanto vytiahnuť?
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Thu Dec 28, 2017 11:51 pm

I hned co se něco stalo s mýma čepelema jsem uskočila dozadu asi o tři metry. Postavila jsem se do ofenzivního postoje a pomalu vydechla. Pravou ruku jsem měla skoro nataženou a dlaň jsem měla otočenou k němu. Ihned jsem použila techniku Hakke Kūshō. Silná vlna vakua se řítila na Hiddena. Z této vzdálenosti nemá moc šancí uhnout. "Hakke Kūshō"

Teď jsem měla dost času si na chvilku odběhnout do bezpečné vzdálenosti. Odběhla jsem od něj asi možná tak dvacet metrů od pohledu a byla jsem připravená ihned použít svojí techniku. Zkontrolovala jsem si falešný kočičí ocas který mi visel na pevné šňůře kolem pasu...
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Thu Dec 28, 2017 11:58 pm

Dokázala som to... Prebehlo mi hlavou, no rovnako ako mi do hlavy prišla táto myšlienka, som sa aj pozabudla a nestihla som zaregistrovať na facku od klonu, ktorá ma poslala dobré tri metre od neho. Bola to pomerne silná rana, ktorú som nestihla vyblokovať.. až sa mi točila celá realita okolo mňa. Dopadla som na zem, na čo som sa snažila postaviť, čo malo za následok zopár tackavých krokov dozadu, spadnutie.. a až po tomto som sa dokázala definitívne pevne postaviť na nohy v obrannom postoji. Zhlboka som dýchala, aby som čo najlepšie okysličila telo a vyhnala z hlavy ten točák. Pozrela som sa na tanto zabodnuté do .. očividne klonu, teda nekrvácal. Zľahka som sa pousmiala a len som zložila ruky do jednoduchej pečate. 
"Kai." Rúčka tanta vzbĺkla v plameňoch a o necelé dve sekundy na to vybuchla. Pevne som dúfala, že to rovnako sundalo aj klona a že ma už znova neprekvapí. Všimla som si, že začala ustupovať hmla. Úprimne.. som toho mala celkom dosť. Nebola som príliš na zdĺhavé boje.. Zatiaľ som nemala nejakú.. dobrú výdrž. Síce som vládala pokračovať ďalej, no typovala som, že Goukakyuu budem vedieť použiť už iba raz. Sharingan som zatiaľ nechala aktivovaný a sledovala som dym, ktorý nastal po výbuchu. Možno sa odtiaľ ten klon vynorí? Cítila som, že zajtra budem mať zopár modrín.. hlavne na tvári, kde ma trafil.. sakra, stále sa mi točila hlava.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 12:21 am

Hidden:
Zostal prekvapený ako sa dokázala tak rýchlo presunúť z jeho komba, neváhal, vyskočil späť na nohy a znova si obalil brnením dôležité časti tela v tom však uvidel na akú techniku sa chystá. Prestávalo ho baviť toto otravovanie, spojil dlane Kōton: Chakura Mōdo. Hiddenovo telo sa obalí čiernym brnením, tmavším než čierna. Vykazuje farbu jeho chakry. Hidden pre efekt zakričí, vyskočí do vzduchu letí na Miho a vyťahuje svoju katanu, rychlím vytiahnutím z pošvi mieri meč na hlavu Miho. Dokáže sa vyhnúť ?
Brnenie zlepšuje Hiddenovi body a to: Rýchlosť: 3; Sila: 3; Taijutsu: 3
(Pretože mnohonásobne prevyšujem Taijutsu ktoré má Mihu o 20 bodov, ignorujem jej techniku, ak sa Admin vyjadrí inak som ochotný prijať trest)

Klon:
Dym. Výbuch. Ani Klon, ani Hidden nečakali že Noriko má schopnosť odpáliť Tanto, zjavne bola schopnejšia než sa dalo čakať. Efekt výbuchu nemá proti oceli až takú moc avšak Noriko vyhrala. Na hrudi výbuch zanechal stopy. Klon sa pozrel na hruď, pozrel na Noriko a ukázal jej Like. Klon potom zmizol a zanechal po sebe na zemi oceľ ktorú môže Hidden použiť.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Fri Dec 29, 2017 12:44 am

V poslední chvíli než byl u ní Hidden blízko tak se rychle rozmyslela a přešla spíše do defensivního módu. Nemá zas takovou zásobu chakry aby mohla mít byakugan celou dobu jen tak. Zvýrazněné žilky u levého oka zmizely. Tohle byla docela patová situace a zbývala jediná možnost... plně se na to soustředila a její tep se značně zvýšil. Její srdce bušilo takovou silou že ho měla až v krku... čepel katany jejím tělem prolétla jako teplý nůž máslem. (Suika No Jutsu) a Hidden tedy skončil za ní. Opět se složila do hmotné podoby a rychle běžela mezi stromy co jí síly stačily. Tam, pokud na to měla čas použila kirigakure no jutsu. Z úst vypustila hustou mlhu. Ale... už byla značně vysílená, nedávala si pozor na svůj limit a spotřebovala hodně chakry. Kryla se za stromem a čekala co bude dál. Ale neopovažovala se prosit o konec protože k tmu cvičena nebyla. "Mám, ještě hodně co dohánět..." Polkla na sucho.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 12:51 am

Nebolo to ani v tom, že by som dokázala nechať vybuchnúť svoje  Tanto.. ale skôr o výbušnyćh lístkoch, ktoré som mala schované pod viazaním na čepeli. Jednoduchý trik, no účinný. Keď som sa pozerala s vyvalenými očami na klona, ktorý mal v sebe dieru.. a ktorý mi ukázal palec na hore a nakoneic zmizol.. musela som sa zasmiať. Unavene som sa zvalila na zadok a deaktivovala som svoj sharingan. Zo sedu som sa čoskoro zvalila na chrbát a s roztiahnutými rukami som sledovala oblohu. Oddychujúc a rozmýšľajúc nad tým, čo som mohla spraviť inak, lepšie.. a ako sa mi asi darilo.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 1:09 am

Hiddenov meč bol od vody z jej Suika no Jutsu, obzeral sa po okolí až keď uvidel hmlu vychádzajúcu od stromov nebolo tam veľa stromov a ani oblasť mlhy nebola veľká a tak Hidden dostal výborný nápad ako využiť oceľ ktorá mu ostala z jeho klonu.

Skoval meč, začal zbierať väčšie množstvo chakry a spustil pečatenie na techniku
Kōton: Suchīrurein (Vlastná technika, nutnosť pečatenia 1 post) 
Hidden dúfal že táto technika dokončí tento súboj v Hiddenov prospech keď v tom prestal pečatiť. "Kašlem už na teba, som vítaz po každej stránke ale moja žiačka mi je prednejšia ako súboj s niekym kto so mnou nedokáže držať krok" Zakričal smerom k Miho, zvrtol sa na päte. "Kai" Uvolnil techniku svôjho chakura modo a už s normálnym výzorom išiel smerom k Noriko. "Nuže?" Zaujímali ho jej postrehy a nápady, chcel počuť najskôr jej názor.
Efekt asimilácie už neprebiehal, Hidden na sebe nemal ani svoje základne brnenie, uvolnil všetky techniky.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 1:18 am

Chvíľu som len sledovala oblohu a odpočívala som. Po pár poriadnych nádychoch a výdychoch som nepotrebovala dýchať tak rýchlo a celkovo som bola schopná sa viac uvoľniť. Všimla som si tieň, ktorý sa ku mne približoval. Pravdepodobne ho hádzal môj sensei. Nakoniec ku mne aj prehovoril. Nevedela som, čo mu na to povedať a tak mi chvíľku zabralo, kým som zo seba niečo vystrúhala. 
"Som unavená.." Dodala som nakoniec a až ma prekvapila tá úprimnosť, ktorú som v hlase mala. Sharingan ma staĺe vyčerpával viac, než by som si priala. Musela som s tým niečo spraviť.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 1:26 am

Únava bola na Noriko viditeľná, "zrejme z využívania Sharinganu, alebo som na ňu išiel až príliš tvrdo" Pomyslel si Hidden. Musí si zvyknúť že nie je pripravená vydržať s ním bojovať dlhšie, zatiaľ na to nemá, avšak Hidden sa rozhodol to zmeniť. "Dobre, ukázala si čo v tebe je a ja som si všimol čo v tebe chýba, budeme na tom pracovať" Povedal takým hlasom autority Hidden. "Tieto súboje si budeme dávať často, aspoň uvidím či flákaš tréning alebo nie" Pomyslel si. "Ak si unavená, bež si odpočinúť, najesť sa a tak, si vyčerpená, nemusíš hrať tvrdáčku že nejsi, je to na tebe vidieť, zajtra začneme s tréningom, prines si bandáže." Hidden jej pozeral priamo do očí, čo sa týka výcviku a týmu, Hiddenova povaha sa razom zmení, všetko berie až príliš vážne, nechce si dovoliť zlyhať v tom čo je dôležité a tým je vychovávať schopných Shinobi, teraz tu má niekoho kto má potenciál stať sa lepším než je on sám.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 1:31 am

Vyštverala som sa na zadok, po čom som si ho aj oprášila. Zatiaľ mi venoval niekoľko slov. Prikývla som mu na ne. Počúvala som ho pozorne. Bol predsa len schopnejší než ja. Musel mať za sebou tréningy, ktoré som si zatiaľ nevedela ani predstaviť. "Dobre sensei.. v tom prípade sa vidíme zajtra. Ďakujem za váš čas." Prikývla som hlavou, pri čom som sa už už chystala odísť, keď ma zrazu napadla otázka. 
"Bandáže? Poviete mi k čomu ich budem potrebovať?" Spýtala som sa ho ešte. Nemusela som to vedieť, len ma to zaujímalo.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 1:43 am

"Mal by som jej vyrobiť nové čepeľe" Pomyslel si, Hidden sa rozhliadol po okolí, na zemi uvidel trocha ocele ktorá tam zostala po jeho klonovi, prišiel k nej, zobral ju do rúk a začal pretvarúvať, vyrobil by ich oveľa ľahšie avšak nemal dostatok ocele a musel vytvoriť dve. Po chvílke tvarovania získala oceľ tvar ktorý pripomínal čepeľ. Čepeľ ktorú predtým absorboval. Tento postup zopakoval. V rukách držal dve čepeľe ktoré hodil smerom k mlhe ktorú Miho vytvorila. "Ber to ako kompenzáciu" Zakričal jej smerom, tieto čepele neboli nijako úžasné ani vylepšené, boli obyčajné presne také aké absorboval. 
Vyzeralo to tak že Norikinu otázku odignoroval avšak opak bol pravdou. Zo svojej brašne vytiahol ďalšiu oceľ. Táto už bola krajšie upravená než tá z ktorej robil čepeľ pre Miho. Hidden sa sústredil a začal s tvarovaním. Po chvílke už oceľ nabrala tvaru Tanto. "Kvôli tomuto" Povedal Noriko a podal jej Tanto. Tanto bola značne ľahká a viditeľne ostrá. "Je to upravená čepeľ, špeciálne vylepšená aby spĺňala tvoje požiadavky na zbraň, zajtra ju otestujeme a rovno ju otestujeme proti mojej katane, na to budú tie bandáže." Dopovedal Hidden otočil sa smerom k východu a odchádzal preč. "Tak zajtra." Dodal a odišiel preč.

//presun
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 1:48 am

Tvoril.. niečo. Netušila som ako to robil, no muselo ísť o niečo výnimočné. Síce som nezaregistrovala žiadnu jeho techniku vo fáze tvorby s mojim sharinganom, niečo mi hovorilo, že toto by som nedokázala skopírovať, ani keby že sa veľmi, veľmi veľmi snažím. Možno Kekkei Genkai? S vďačným pohľadom som prijala jeho Tanto, na čo som ho hneď začala upravovať. Teda.. moja úprava spočívala v tom, že som kovovú rukoväť, na ktorú malo ísť ešte viazanie úchopu, najprv obalila výbušnými lístkami a až po tom som si ho schovala do pošvy od môjho starého Tanta. Toľko k môjmu "tajomstvu" o tom, ako som nechala moje staré Tanto explodovať. "Ďakujem, budem to opatrovať ako oko v hlave sensei." Kývla som hlavou na vďaku a aj na pozdrav, na čo som sa už len pozerala, ako sa strácal preč. Otočila som sa k Yoshite, ktorej som zamávala. Ak ma teda vnímala a práve tuho nespala. Dúfala som, že tu ešte pár dní pred odchodom na sever bude. No pre tento krát som išla domov.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Fri Dec 29, 2017 4:49 pm

Byla jsem tu, či jsem tu nebyla. Pravda byla někde mezi. Byl tu můj vodní klon. Nikdo si mě nevšímal, takže jsem odešla bůh ví kam. Vodní klon se na konci jejího souboje rozpadl na vodu, předtím stihl zamávat Norice.

//přesun
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 5:47 pm

Hidden sa znova vrátil na toto miesto, rozhodol sa že s Noriko sa budú stretávať tady, či už pôjde o misie alebo len o tréning. Vytiahol si katanu z pošvi, prebehol ju pohľadom. "Bezchybná zbraň" Musel sa pochváliť, bol veľmi pyšný na svoje umenie. Očami prebehol oblasť, vyhľadal si tieň a sadol si do tieňa. Katanu si položil na nohy, vytiahol si brúsny kameň z brašny. Kameň navlhčil vodou ktorú z blízkeho potôčika a započal brúsenie katany. Kameňom behal po čepeli jeho katany a sledoval ako sa oceľ naostruje. Tento pohľad mu privádzal radosť do tela i duše.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next