Cvičiště

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Re: Cvičiště

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 7:05 pm

Netrvalo dlho, kým som znova prišla sem. Spokojne Som si v rukách prehadzovala dvoje bandáže a dumala som nad tým, čo tak dnes budeme robiť. Bola som zvedavá čo mal pre mňa prichystané. Samozrejme som sa ráno nezabudla poriadne naraňajkovať, aj keď nie moc, aby som to tu nevyblula. Keď som dorazila, všimla som si, že sensei sedí v tieni a tak som sa za ním vydala. 
"Dobré ráno Hidden-sensei!" Mávla som mu rukou celkom nadšene. Nemohla som sa dočkať, až začneme.
Noriko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 90
Ryo : 498

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 7:16 pm

Hiddena prebral známy hlas. "Ahoj" Povedal a prestal s brúsením katany, skoval si zbytok brúsneho kameňa do brašny a postavil sa. "Nuže? Pripravená?" Spýtal sa jej a v ruke stále držal katanu. "Dnes budeme trénovať boj na blízko zbraňou, prichystaj si Kunaie a Tanto, avšak tentoraz, ho prosím neodpaluj." Dodal Hidden, dúfal že ho poslúchne pretože pri sebe nemal vylepšenú oceľ, musel by si zájsť zohnať oceľ a spracovať ju, avšak to sa mu nechcelo. Hidden spravil pečať. "Kōton: Mukankaku Mōdo" Telo si nechal obaliť základným oceľovým brnením. Pevne uchopil katanu do oboch rúk a vyčkával na jej útok. "Zaútoč keď budeš pripravená, daj do toho všetko, chcem vidieť ako sa vieš ohánať zbraňou, keď budeš mať možnosť ma bodnúť alebo zraniť sprav to, mám na sebe brnenie v prípade priameho ohrozenia dokážem tú časť teľa obaliť vystuženým brnením."
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 7:26 pm

Celkom ma prekvapilo, že v momente nastal aj tréning. Ale vôbec mi to nevadilo. "Vždy.." žmurkla som na Hiddena na jeho otázku, či som pripravená a len som si z vrecka znova vytiahla kunai. Vždy bolo lepšie mať v rukách zbraň, než nie. Hlavne keď šlo o Taijutsu. Pretočila som si Kunai v rukách a ešte som si vypočula jeho dotazy, na čo som len prikývla, uskočila som dozadu a spravila som s jednou rukou Tairitsu no In, čo bol vlastne "symbol of Confrontation", alebo tiež znak využívaný pri shinobi sparingu.

Keď som znova otvorila oči, v momente som v nich mala Sharingan. Predsa len to bola rovnako zbraň, ako trebárs Kunai. Bola by som hlúpa, ak by som to nevyužívala. 
"Idem!" Posledný krát som si pretočila v rukách kunai a v momente som vyrazila na senseia. Dosť priamo, aj keď som kúsok pred ním znova využila nekalú taktiku. Zatiaľ čo som si už asi po stý krát pretočila kunai v pravej ruke, druhú som schovala za seba. Celé pretáčanie kunaiu bolo len na upútanie pozornosti. Druhá ruka zatiaľ vytiahla zo zadnej brašne druhý a ten som senseiovi hodial do hrude, na čo som v podstate v momente skrátila vzdialenosť a hneď zaútočila sekom smerujúcim k jeho hrdlu.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 7:46 pm

Noriko vyštartovala pekne rýchlo, to sa Hiddenovi páčilo "Zjavne si niečo zo včerajška zobrala" Narážal na jej rýchlosť, tiež si všimol že má aktivovaný sharingan. "Som zvedavý či dokážeš aj kopírovať pohyby."  Nespúštal ju z očí, stále sledoval jej pohyby keď v tom bola doslova uňho,  Kunai ktorý mieril na hruď odrazil rýchlim pohybom meča. Svojím pohybom vytvoril poľoblúk. Čepeľou zastavil útok na hrdlo a tlakom vyhodil Noriko vyššie do vzduchu. Meč držal oboma rukama a tak lokťom ľavej ruky mohol udrieť Noriko do hrude. To aj spravil. Obe ruky mal nad hlavou, obomi rukami držal meč a oblúkom viedol útok na jej hlavu.

Naposledy upravil Hidden Hagane dne Fri Dec 29, 2017 7:52 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Grafické vylepšenie ťahu)
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 7:56 pm

Nechcela som sa s ním pretláčať a už vôbec nie, keď som mala nohy vo vzduchu. Ruku som stiahla a sama som zaregistrovala jeho pohyby. Lakťom ma trafil, no mohol zaregistrovať že to nemalo až taký efekt, ako by mohlo. Mohla za to moja voľná ruka, ktorou som do rany jeho úderu lakťom nastavila a ako udrel, tak som sa vlastne od jeho lakťa odtlačila. Vo vzduchu som sa len tak tak vyhla jeho útoku mečom, ktorý doslova prečesal moje vlasy. No v momente jak som dopadla na zem, znova som po ňom vyrazila tento krát so sériou seknutí kunaiom, čím som sa mu chcela dostať viac k telu. Samozrejme jeho katana ma celkom znervózňovala ale verila som, že ak si budem dávať pozor, budem schopná od nej neschytať.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 9:30 pm

Noriko zasypala Hiddena salvou útokou. Hidden sa im úspešne vyhýbal, pociťoval že sa Noriko v boji na blízko zlepšuje.
Avšak stále to nestačilo, Hidden ju nechcel poraziť ale ani sa nechcel nechať poraziť, hneď by jej došlo že ju nechal vyhrať a to nechce ani jeden z nich. Noriko ho musí poraziť vlastnou silou. Budú takto šermovať tak dlho než Hidden neucíti další milník a ten bude možné prekonať vďaka sharinganu. "Máš Sharingan, tak ho používaj! Skús okopírovať moje útoky!" Povzbudzoval ju Hidden a zvýšil intenzitu svojích útokov, rovnako zvýšil aj rýchlosť. Očakával že sa mu prispôsobí. Slabé povrchové zranenie ktoré by jej spôsobil bude ignorovať ale ak by ju zranil vážnejšie okamžite prestane s útokom a pôjde jej zranenie ošetriť, nesmie si dovoliť ju vážne zraniť alebo nedajbože zabiť.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 10:05 pm

Nejakým spôsobom sa mi darilo udržovať tempo. Bolo mi jasné že ma šetrí. Oh.. a ako ma šetril. No asi vedel prečo to robí. Mohol to ukončiť jedným kombom ale, kde by to malo zmysel. Sotva som sa vyhla jeho čepeli, až na zem spadlo niekoľko mojich vlasov, jak cez ne prešiel. V rýchlosti som sa snažila spraviť odstup a začala som uskakovať do strany. Ústup som zvolila kvôli tomu, že som si do druhej ruky chcela zobrať kunai a to nebolo možné počas tak intenzívneho Taijutsu. Keď sa mi to podarilo, znova som sa do neho pustila. Moje útoky neboli silné, skôr som sa ho chcela dotknúť, no.. bolo dosť možné že som sa celý čas len sotva obraňovala jeho Taijutsu. Nenapadlo ma niečo skopírovať, vlastne som ešte nikdy nič neskopírovala, môj Sharingan zatiaľ tak vyvinutý nebol.. no bola pravda že sa mi zdalo že jeho útoky vidím o niečo lepšie, viac s predstihom. Kvôli čomu, to som nemala ani tušenie.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 10:13 pm

Noriko odskočila. Hiddena to potešilo, vycítil menší posun, nechcela ustúpiť ale chcela zmeniť štýl boja, mal pocit že chce prevziať iniciativu v boji. "Ani nemysli na to že použiješ ninjutsu alebo výbušné lístky, v skutočnom súboji to určite použij ale teraz sa trénuje tvoja slabšia stránka!" Hidden jej povedal pravdu, všimol si že včera strácala na Taijutsu to preto to dnes trénujú, možno si to ani neuvedomila ale zlepšuje sa rýchlosť jej útokov. Podarilo sa jej to aj tým že používala obidve ruky a nie len jednu. "Ešte chvílu ju nechám na vrchole potom absorbujem jeden jej kunai a pôjdeme na to pekne štýlom, dve zbrane proti dvom." Pomyslel si a pokračovali v ich intenzívnom tréningu.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 10:26 pm

Aj by som mu odpovedala, ale nemala som čas. Z nejakého dôvodu som však mala pocit, že stále jeho útoky vidím lepšie.. kúsok po kúsku. Až zrazu.. Hidden si mohol všimnúť, ako sa Sharingan v mojom pravom oku pohol. Nie priamo roztočil, skôr sa jedno Tomoe posunulo tak, aby spravilo miesto pre druhé, ktoré sa v ten moment objavilo. Tento krát som mala v oboch očiach dva tomoe, čo bol posun, ktorý som si sama zatiaľ neuvedomovala. No stále som sa dosť precenila.. a vždy keď som sa precenila, niečo blbého sa stalo. Napríklad teraz po jednom strede môjho kunaiu s jeho mečom, mi kunai vyletel z rukya ja som pocítila nepríjemnú bolesť v zápästí. Rýchlo som ruku presunula na spodok čepele tanta a znova som sa rozohnala mojou zbraňou. Dostatočne silno nato, aby ma to pretočilo okolo mojej osi. Pomocou tohto pretočenia som bola schopná spraviť aj kop z otočky. Dúfala som, že ho to dosť zaskočí aj keď, koho som chcela oklamať.. dúfala som že mi neufikne nohu katanou.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 10:38 pm

Hidden sa pozrel do jej očí, aj keď prvé pravidlo boja s Uchihou znie, nikdy sa im nepozeraj do očí. Lenže jeho pozornosť upútalo niečo iné. Mala iné oči. Niečo tam mala naviac a Hidden si to všimol. "Už má dve?!" Už mala 2 tomoe v oboch očiach. To ho zaskočilo natoľko že sa Noriko podarilo kopnúť ho do tváre.

Hidden si odpľul krv, na tvári nemal brnenie takže to bol pekný zásah. "Koniec" Prehlásil, nie preto že by ho týmto jedným kopom porazila ale preto lebo sa zlepšila. Katanu skoval do púzdra a pyšným pohľadom sa na ňu pozrel. "Som na teba hrdý." Preniesol a žmurkol na ňu.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 11:02 pm

Kopla som ho do tváre. Bol to priamy zásah a bolo to len chvíľku po tom, ako som zaregistrovala jeho pohľad do mojich očí. Bola som presvedčená že som nepoužila Kanashibari no jutsu, a že by to na neho ani nepôsobilo.. tak prečo? Ustúpila som znova do strany, dostatočne spotená na to, aby som bola zrelá na sprchu. Podvihla som jedno obočie a keď povedal, že je na mňa hrdý.. do tváre sa mi takmer v momente nahrnula červeň. "N.. n.. nebláznite sensei.." Začala som trepať a len som sa rýchlo zahľadela inde. To mi dlho nikto nepovedal.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 11:17 pm

Hidden si utrel krv z úst a ukázal zakrvavený prst Noriko. "Toto sa ti podarilo, takže je to úspech." Síce necítil bolesť z jej kopu ale krv bol dôkaz že ho dokázal zraniť. "Dobre, dobre, pre dnes tréningu stačilo, máme ešte misiu. Pamätáš si ako som ti vyrobil Tanto? No tak mi kvôli tomu chýba oceľ, budeme si musieť pre ňu zájsť, súhlasíš?" Hidden skutočne potreboval mať pri sebe nespracovanú oceľ a vedel o mieste kde by sa dala nájsť, môže to byť nebezpečné avšak určite to nebude nič čo by nemohli zvládnuť, samozrejme mal na mysli doly na oceľ.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 11:29 pm

Prikývla som, no nič som na to nehovorila. Nebola som ten typ, ktorý by sa príliš chválil svojimi vlastnými úspechmi. AJ keď.. malú poznámku som si nemohla odpustiť. "Len pre to, že ste ma šetril sensei. Inak by som sa vás ani nedotkla." Pousmiala som sa. Keď mi navrhol misiu, s radosťou som prikývla. V doloch som už čo to zažila, ale nikdy som tam nebola ako súčasť týmu, vždy iba sólo. Respektívne stáleho týmu, ktorý reálne aj ostane. "Budem rada, ešte som nebola nikdy nebola na misii ako tým sensei." Znova som sa pousmiala. Poslednú dobu som sa usmievala často.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 11:39 pm

"Dobre, vydáme sa teda tam, zober si so sebou čo potrebuješ ale príliš sa nezdržuj"  Hiddena potešil jej záujem o misiu, avšak nechcel to na sebe dávať vidieť, predsa len, bol jej Sensei a chcel aby ho videla ako autoritu a niekoho kto je dostatočne silný. Otočil sa, počkaj čo si zbalí svoje veci a spolu sa vydali do dolov na oceľ, očakával že získať oceľ pôjde jednoducho, predsa len boli to otroci, problém budú asi strážci. 

//presun do dolov (-Link)
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 11:52 pm

Prikývla som a sama som zatiaľ Hiddenovi mávla rukou. "Potrvá mi to len pár minút." Zložila som jednoduchú pečať, po ktorej som sa stratila v závoji listov ktoré mali zamaskovať môj smer dráhy. Povedala som si, že budem trénovať pri každej príležitosti a shunshin no jutsu bola technika, ktorá sa dala dotiahnuť ďaleko. Trvalo mi chvíľu, kým som sa znova vrátila a nasledovala som senseia na miesto, kde sme mali mať misiu.

(presun)
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down