Cvičiště

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Re: Cvičiště

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Fri Sep 29, 2017 3:07 pm

Snažila jsem se utéct před technikou. Najednou se u mě objevil nějaký ninja, který mě chytil kolem pasu a pak i se mnou skočil pryč z hořícího lesoparku.
Objevili jsme se u jezera. Odhodil mě kus od sebe a pak ze sebe strhal hořící oblečení. Já jsem se mezitím zvedla ze země a podívala jsem se okolo. Po chvíli jsem našla onu osobu, která se mě snažila upálit.
Poté jsem se opět podívala na osobu, která mě vytáhla z lesa. „Nevím jak dlouho mu ještě vydržím vzdorovat. Chce ho zničit a stejně tak určitě i vše v okolí,“ řeknu mu a podívám se na něj.
„Pomoz mi prosím, nevím, jestli to sama zvládnu,“ řeknu mu a následně se chytnu za hlavu a snažím se zastavit Kokua, aby to nedopadlo špatně, ale moc se mi to nedaří pomalu se začíná objevovat druhý ocas, i když se tomu snažím vzdorovat.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 48
Ryo : 52

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tadashi Uchiha za Fri Sep 29, 2017 5:26 pm

Jeden problém by byl vyřešen. Když jsem však viděl, jak hoří jediný lesopark v celém širém okolí, v duchu jsem toho muže proklínal. Zdejší půda nebyla vůbec úrodná, zemina se sem navezla až ze Země lesů, jen aby bylo možné zde lesík vypěstovat. Kouř z toho požáru byl dostatečně mohutný, aby si ho všimli ve vesnici. Předpokládám, že jakmile se velitelé dozvědí, že chlouba zdejšího zahradnictva skončila v plamenech, nebudou mít radost. S těžkými kroky jsem mířil za Katsumi, stále jsem měl tělo posílené dotonovou technikou. Kdesi za sebou jsem slyšel toho chlápka vyřknout jméno jedné z technik, se kterou jsem se v minulosti setkal jen jednou, nicméně ani dnes se mi nepovedlo si techniku přivlastnit. „To je zvláštní, považoval jsem Kokua spíše za pacifického Bijuu.“ Pomyslím si, když mi Katsumi odpoví. Nedávalo mi to smysl, ale možná pouze špatně zvolila slov. Spíš bych si vsadil na to, že byl Kokuo rozrušen. Ale já Jinchuuriki nebyl, byla to jen má domněnka. Ať tak či tak, hodlal jsem to zastavit.
Bude to pro tebe asi šok, Katsumi…“ Povím, když se k ní přiblížím na těsnou vzdálenost. Jednu ruku jí položím na čelo. Pevně stisknu její lebku, až to možná bolelo. Nicméně právě v ten moment, kdy se na mi podívala do očí s neskrývanou bolestí jsem jí chytil do Genjutsu, paralyzoval jsem její pohyb. To nebylo však to jediné, co jsem ji udělal. Pronikl jsem jí hlouběji do mysli. Zjevil jsem se někde v jejím já. Toto místo bylo zvláštní, nikdy jsem v Jinchuurikiho hlavě takto nepátral. Chodil jsem po něčem, co mohla být voda, což by celkem sedělo k prostředí, které mi připomínalo tak trocho kanalizaci se špatným osvětlením. Kráčel jsem skrz jakýsi tunel, než jsem došel k jeho vyústění ve velkou místnost, uprostřed níž byla velká klec, obrovská. V této obrovské kleci jsem spatřil poprvé na vlastní oči Kokua. „Úžasné, opravdu.“ Nikterak neskrývám okouzlení, byl nádherný. Nevypadal stabilně. Nervózně narážel kopyty i ocasy do mříží, které však ani nehnuly. Klec se dala otevřít, všiml jsem si pečetě na vnějším zámku dvířek. Obezřetně kroužím kolem velké klece s rukama v kapsách, prohlížím si ho. „Hej, klisno.“ Zakřičím na toho velikána, aby si mě všiml, pokud se mu to doteď nepodařilo. „Už ses předvedl dost, je čas tohle ukončit, rozumíš?!“ Nemluvil jsem nikterak příjemně, naopak. Byl jsem nepříjemný tak, jak to mají Uchihové ve zvyku. Očima jsem ho probodával tak, že ani nejostřejší nuž by se nedostal hlouběji. Základ byl, abych upoutal jeho pozornost. Zbytek už vyřeším po Uchihovsku.
Tadashi Uchiha
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 19
Ryo : 29

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Fri Sep 29, 2017 6:26 pm

Dívala jsem se na něj a na chvíli jsem se ještě podívala na hořící stromy. Následně mou pozornost získala vodní technika, které se kousek od nás prohnala, no pozornost asi zrovna ne, ale mé oči to sledovaly.
Poté jsem se podívala opět na Tadashiho. Šel ke mě. No Kokuo asi spíše byl z toho všeho rozrušený, ale v tu chvíli to bylo celkem jedno, hlavní bylo, aby se opět uklidnil.
Když ke mě Tadashi došel, tak mě chytl za hlavu, nebylo to moc příjemné, teda celkem bolestivé, podívala jsem se na něj a následně jsem už byla asi v genjutsu, jak to tak vypadalo, nemohla jsem se pohnout.
Následně jsem zavřela oči a objevila jsem se ve své mysli. Stále jsem před klecí Kokua a dívala jsem se na něj.
Kokuo nervózně pobíhala za mříží a snažila se jí vykopnout, ale vůbec se jí to nedařilo. Poté co na ní někdo zavolal, tak se na něj podívala. „Co tady děláš,“ řekne a následně se zastaví a prohlídne si tě. „Kdo jsi?“ zeptá se.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tadashi Uchiha za Fri Sep 29, 2017 9:18 pm

"Takže ty netušíš, kdo mohu být... dobrá tedy." Odpovím zklamaně, je to pravděpodobněji nejhloupější Bijuu vůbec, musí-li se ptát na to kdo jsem, když nepoznala Sharingan. Nemínil jsem si s ním povídat ani o chvíli déle, zatímco si mě prohlíží, chytím do Genjutsu i Kokuo. "Genjutsu: Sharingan" Vyjde mi následně z úst. O tom, zda měla dost síly na vzdor se pochyboval, tyhle oči dokázaly už mnohé, mimo jiné i ovládání Bijuu. Přiměl jsem Kokua ke naprostému uvolnění, div že nespadl. Nicméně uklidnit tak velkou masu chakru dosti unavovalo, což se brzy projevilo tím, že jsem déle v Katsumi nemohl vydržet. Pokud nepomůže toto, pak budu muset Kokua uklidnit v mém světě.
Když mé Genjutsu skončí, pustím Katsumi hlavu, deaktivuji Sharingan a posléze i Doton: Domu. "Doufám, že to vyšlo." V případě, že mi to totiž nevyšlo tu byla jedna mnohem jednodušší cesta, jak uklidnit Kokua, byť jsem to měl udělat pouze v krajní nouzi... proto jsem pro případ krajní nouze měl jednu ruku za zády- svíral jsem v ní Sai.
Tadashi Uchiha
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Fri Sep 29, 2017 9:52 pm

„Jsi Uchiha, jo,“ řekne Kokuo, když se ti pořádně podívá do tváře. Když jí pak Tadashi chytne do genjutsu, tak se uklidní.
Bijjuu chakra, která byla okolo mě začala mizet. Když poté zruší genjutsu, které na mě použil, tak se na něj podívám. Poté co mi pustí hlavu, tak s spadnu na kolena a podívám se okolo. Tak nějak jsem věděla co vše se stalo. „Děkuju za pomoc,“ řeknu mu.
Chvíli se jen tak dívám na stromy, které ještě doutnaly. „Oou. Myslím, že mám problém a nebo spíše Simeon. Trefila ho jedna moje jehlice, takže se už asi nebude moct hýbat,“ řeknu jen a dále klečím, následně přesunu jednu ruku do zadního pouzdra a nahmatám protijed, který si dám do kapsy. Pravdou bylo, že jsem nevěděla jak dlouho to bylo co jsem ho zasáhla.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tadashi Uchiha za Fri Sep 29, 2017 10:12 pm

Nijak jsem Katsumi neodpověděl. Zhluboka jsem se nadechl a vyšel směrem do vody. Když už jsem byl zhruba v půli, spojil jsem ruce v šipku a skočil do vody. Mínil jsem se očistit, ale také osvěžit. Káva a studená voda měly na moji bdělost blahodárné účinky. Na podání protijedu moji pomoc nepotřebují. Prozatím jsem se rozhodl plavat, utříbit si myšlenky a uvědomit si, co všechno jsem vlastně během této chvíle stihl vidět: spálení jediného lesoparku široko daleko, vyplašeného Kokua... 
Tadashi Uchiha
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Sat Sep 30, 2017 4:59 pm

Nevím, jak dlouho jsem šel, než jsem přestal cítit paže. Bezvládně visely a já namáhavě dýchal. Každý krok byl náročný a namáhavý. Necítil jsem bolest, jen jako by někdo na mě nakládal čím dál více kamennů, a já nemohl užít nic, abych tu váhu mohl ustát. Překvapivě vůči vlastnostem jedu, jsem se dostal dosti daleko, ale to jsem nemohl vědět. Pořád jsem byl na území hloupého cvičiště a já se musel jenom pochechtávat vlastní neschopnosti. Tak pomalu jsem postupoval... už dávno jsem necítil nohy po kotníky a stále to stoupalo. Chvěl jsem se jak starý souchotina, co čeká na smrt. ´Takže mě dostala.´Pomyslel jsem si s ironií. Jedna jediná malá jehla, která mě škrábla... smutné. Mé klopýtající tělo naposledy klopýtlo a dopadlo do prachu. "Hloupé." Mělo zaznít mé tiché zahihňání, ale... rty se nepohly. Byl jsem tak moc unavený, že jsem nedokázal být už znovu naštvaný. Přišlo mi to všechno jen nad míru zábavné...tak ironické.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 23
Ryo : 331

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sat Sep 30, 2017 5:13 pm

Ještě se podívám na Tadashiho a následně se rozejdu směrem pryč z vesnice. 'Sakra, proč se to stalo,' řeknu si pro sebe a dále pokračuju. Po chvíli už uvidím nějaké tělo ležet na zemi, tak se k němu rozběhnu a poté co se zastavil, tak se podívám kdo to je, byl to Simeon Tori.
„Jedna blbá jehla, co.“ řeknu a následně začnu hledat v pouzdru protijed. Následně jsem vy vytáhla a oddělala jsem uzávěr a pak jsem mu ampulku s jehlou zabodla do paže a počkala jsem, dokud protijed neodteče a ampulku jsem schovala. Následně si k němu kleknu a dívám se na něj. „Je mi líto, že jsem tě otrávila,“ řeknu mu a dále se na něj dívám a čekám, až se bude moct hýbat.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Sat Sep 30, 2017 5:21 pm

Přesně to si také říkal. Při jejích slovech mu to ale nepřišlo už až tak vtipné. Bylo až k neuvěření, že té hloupé holce nic není. Další jehlu už v těle necítil, a tak... proč se na tu holku ještě dívat. Jen si tím kazil den. Ani si neuvědomil, že díky tomu a enormnímu zatížení se propadl do polospánku, ze kterého ho vytrhl až opět její hlas. Překvapivě začal i zjišťovat, že se mu vrací cit  v rukou a nohou, prozatím tedy jenom v prstech. Loupl po ní pohledem. Tomu má jako věřit? "Lít-?!" Uniklo mu ze rtů, které ho brněly. To jí má jakko fakt věřit? Líto?! Neřekl by. Přišlo mu to tak plné ironie, jak jen to šlo.
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sat Sep 30, 2017 11:04 pm

Seděla jsem u něj, dokud se neprobral. Když se začal probírat, tak se na něj podívám. Když se na mě podívá, tak je to zase ten stejný pohled jako předtím, ne je to jako ty pohledy, které jsem vídala poslední dobou pořád. Byl to takový ten pohled opovržení a nenávisti.
Následně jsem se kousla do rtu a zvedla jsem se ze země.„Zase, zase ten pohled, stejný jako od ostatních. Bojoju s někým je to špatně, jsem hodná a snažím se mu pomoct je to zase špatně, ví vůbec někdo co po mě vlastně chtějí všichni, očividně ne,“ řeknu rozčíleně a následně se rozběhnu pryč.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Simeon Tori za Thu Oct 05, 2017 6:13 pm

Čím dál víc cítil, jak ochromení jedem povoluje, byl si jist, že už by byl schopen se posadit, ale proč se zatím přepínat. Vypadalo to, že jeho jediné slovo dívku opravdu dostalo do víru emocí. Když si sedal, uviděl už jenom dívčina záda. "A cos čekala zase ty?!" Ušklíbl se kysele. Jeho hlas zněl hrozně. Skřípěl a lámal se. Mno to nevadí. To se postupně srovná... Ta holka byla tak hloupá a naivní. A on? On byl slabý!!! Nechat se jí nachytat! Nechat se jí porazit!!! Jak ubohé...
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sat Oct 14, 2017 6:49 pm

Ještě jsem slyšela jeho slova, ale nějak jsem na to nereagovala a raději jsem dále běžela pryč, vůbec jsem neměla dneska náladu ještě někoho vidět a už vůbec ne s nikým mluvit.
'Co jsi myslela ty jo? Pořád všichni chtějí sílu Bijjuu, ale když jí do někoho zapečetí, tak tu osobu všichni začnou nenávidět, ale hlavně že mají ocase stvůry pod kontrolou, ale co už, že,' řeknu si pro sebe a dále běžím pryč.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Nov 26, 2017 10:24 am

//Náměstí

Po nějaké chvíli dojdeme ke cvičišti. „Tak jsme tady, jak se ti to líbí,“ zeptám se ho, zatím co pokračuju dále na cvičiště.
'No jsem zvědavá, kam bude chtít jít dále nebo co bude chtít dále,' pomyslím si a po chvíli dojdu až k vodní hladině a ještě si všimnu stop v písku a raději otočím hlavu na druhou stranu a pak se podívám na toho kluka.
„Jinak já jsem Katsumi,“ řeknu mu, abych se mu konečně představila, když jsem to doteď neudělala.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sun Nov 26, 2017 10:39 am

Ta slečna mě dovedla k cvičišti, ale po cestě šlo taky pár věcí vidět, takže jsem si to přitom i trochu porhlédnul. Jelikož svítilo slunce a bylo teplo, tak jsem si sundal mikinu, čímž jsem měl na sobě už jen triko, které zakrývalo podivné znaky na mém hrudníku." Jo, cvičište vypadá fajn a koukám, že je i celkem navštěvované." Rozhlédnu se kolem sebe a uvidím pár lidí. Přesně v tu dobu došla k hladině vody a po něčem se tam koukala. Poté se mi představila, a jelikož je to zdvořilost, tak já se ji také představil. " Já jsem Rin... píše se to s čárkou nad i, ale nečte se to." Vysvětlil jsem jí, jak je to s mým jménem. Dokonce jsem ji už mohl tykat.
"No... co bychom zde mohli dělat ? Mohl bych ji ukázat mokuton ? Já ji věřím... už jen proto, protože je ochotna trávit čas semnou, ikdyž mě před chvílí vlastně ani neznala." Kolovalo mi v myšlenkách. "Koukej, něco zkusím." Řeknu, přičemž se skrčím a založím ruce do sebe tak, abych mohl předvést něco s mokutonem. V jedné ruce doton, v druhé suiton. Chvíli se nic nedělo a mohlo to vypadat trapně, ale nakonec přecejen vyjely dřevěné sloupy ze země, ale ne, že by to byly nějáké dlouhé sloupy. Jakmile vidím úspěch, tak ruce rozpojím a s úsměvem se kouknu na Katsumi.

Rīn
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 37
Ryo : 89

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Nov 26, 2017 10:49 am

„Těší mě,“ řeknu a lehce se pousměju. Následně jsem ho sledovala. „Mokuton, zajímavé, ještě jsem nikoho neviděla používat Mokuton.
Pokud se ho naučíš dobře používat, tak by to mohly být úžasné techniky.“
řeknu mu.
„Já se specializuju na lékařské techniky a ovládám Katon, Suiton a ještě,“ řeknu a následně se zarazím a dále nepokračuju, jen zatnu zuby a podívám se do země. 'Kdo vlastně jsem, sakra,' pomyslím si zatím co se dívám na zem.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sun Nov 26, 2017 12:20 pm

Mé představení přívítala vřele, stejně jako já to její. Její reakce na mé představení s mokutonem byla tak něják očekávaná, protože mokuton není moc obvyklé kekkei genkai, takže se to dalo čekat. "Je celkém rozumné, že jsi nikoho s mokutonem ještě neviděla... a co se týče těch technik, tak máš pravdu, jenže já mokuton ještě neumím používat." Vysvětlím jí mou situaci s mokutonem... ikdyž ne tak úplně. Poté mi vysvětlovala, co umí ona, ale poté se zasekla. "A ještě ?" zeptám se jí, aby to dořekla. Mezitím se pomalu posadím na zemi do tureckého sedu s tím, že si pod sebe dám mikinu, kterou jsem předtím sundal. Nechce se mi tak dlouho stát.

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Nov 26, 2017 12:31 pm

„Časem se naučíš,“ řeknu jen a následně se taky posadím na zem a snažím se nemyslet na to, co se stalo předtím.
„To je jedno,“ řeknu vyhýbavě a rukama se opřu za zády.
„Proč jsi jel se a nezůstal raději v Konoze,“ zeptám se ho a zatím přemýšlím, co bych mu sama řekla. I když to vypadá, že se dívám na něj, tak se dívám i za něj a jsem trochu nervózní.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sun Nov 26, 2017 12:49 pm

"Snad ano... snad se je naučím." Odpovím s úsměvem během toho, co se Katsumi posadí na zem vedle mě. Poté zase zatlouká, to už je za náš rozhovor po několikáté, ale slíbil jsem ji, že se nebudu ptát na to, proč je tak smutná a tak se jí nebudu ptát ani na to, proč se zastavila a tak ji na to ani neodpovím a přejedu toto téma v našem rozhovoru. Na její další otázku si v podstatě odpověděla sama, ale radši ji to vysvětlím sám. "Přijel jsem z konohy, protože mi tam nikdo nedokázal pomoct s mokutonem. A zárověn jsem měl sem dojet se svým týmem, ale... ale" Teď jsem to byl já, kdo se zastavil uprostřed věty

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Nov 26, 2017 1:00 pm

Jen jsem se na něj povzbudivě usmála. 'No spíše, jestli se já někdy naučím ovládat jeho,' pomyslím si a povzdechnu si.
„Aha,“ řeknu jen a dívám se na něj.
„Mě bylo nabídnuto, jestli chci jet sem a když jsem se rozhodla, že pojedu, tak toho využili pro své účely,“ řeknu jen a sevřu v ruce kámen, abych se uklidnila a nedopadlo to špatně.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sun Nov 26, 2017 1:18 pm

Vypadá to, že si s Katsumi celkem rozumíme. Dokonce se i usmívá, ikdyž když jsem jí potkal, tak byla smutná. Její poznámka o tom, že ji využili spíš ke svému prospěchu, mi připomněla experimenty v konoze, na které nemám nejlepší vzpomínky a určitě to mohlo být vidět na mých emocích. " U mě by to mohlo být stejně jako u tebe, ale jestli mě zase zkusí využít, tak už nevím, co budu dělat." Řeknu a kouknu se do země, ale hned na to se zvednu.
"Nejdeme někam jinam, nebo nebudeme tady něco dělat ? Už mě nudí sezení na zemi." Řeknu a poté, co se postavím, tak se začnu protahovat.

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Nov 26, 2017 1:31 pm

Poslouchám ho a dívám se na něj. 'Proč pořád všichni říkají že je mír, že jsou všichni v pohodě, ale přitom pořád jen zkoušejí, co lidi vydrží, proč pořád potřebuji Jinchuuriki,' pomyslím si a podívám se na Rina.
„Ale já se bojím spíše o ostatní než o sobe, že se stane, to, co se stalo dneska a dopadne to špatně pro lidi, co tady žijí, nechci nikoho zabít, já jsem lékařský ninja a ne osoba, která chce zajet lidi,“ řeknu mu a dívám se na něj.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sun Nov 26, 2017 1:50 pm

"Co tím myslíš ? Co se dneska stalo, a jak by mohl lékařský ninja jako ty zabíjet nevinné lidi ?" Tohle byly moje instantní odpovědi řečeny s vytřeštěným výrazem na to, co říkala Katsumi.

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Nov 26, 2017 1:57 pm

„Já nejsem úplně obyčejný lékařský ninja,“ řeknu mu a následně si povzdychnu. „Ale to je celkem jedno, jsem kdo jsem a toho už se nezbavím,“ dodám ještě a následně se zvednu ze země.
„Jsem raději, když jsem někde mimo lidi, kteří se na mě nedívají, jako kdybych měla nějakou nemoc nebo byla najednou úplně někým jiným. Nevím, jestli mi budeš rozumět. Když jsi tak dlouho někým, koho lidi neodsuzují, ale když pak se najednou něco změní, tak se na tebe všichni začnou dívat jinak a začnou tě nenávidět a opovrhovat tebou,“ řeknu lehce naštvaně.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sun Nov 26, 2017 2:40 pm

"Hm... neobyčejný lékařský ninja ? To je něco jako legendární Tsunade, nebo Sakura ?" To byla jedna z mých prvních myšlenek, poté co řekla ony věty. "Poměrně ti rozumím, jsem trochu zvláštní dítě... nikdo neví, odkud jsem se vzal... ani já... ne, že by mě všichni nesnášeli, ale neměli ke mně zrovna nejlepší vztah. Ani hokage, který se mě snažil využít..."  Řeknu, kouknu se do země a nahodím smutný pohled.

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Nov 26, 2017 3:15 pm

Poslouchám, co říká. 'Takže on bude nějaký další experiment Konohy,' pomyslím si a dívám se na něj. Následně jsem se na něj usmála.
„Jsem lékařský ninja s monstrem, jak říkají lidi, ale to takhle nevidím,“ řeknu jen a podívám se na vodní hladinu, ke kterém jsem doteď stála zády a dívala jsem se na ní, jak je klidná.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next