Cvičiště

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Re: Cvičiště

Příspěvek pro Rīn za Tue Nov 28, 2017 9:27 pm

Zas se usmála... buďto jsem ji rozveselil, nebo se umí dobře přetvařovat. "Lékařský ninja s monstrem... co tím může myslet ?" Pomyslím si s divný výrazem, ze kterého se dalo vyčíst mé zmatení. " Takže o tobě většina lidí ví ? Já tu začínám s poměrně čístým štítem a nikdo až na tebe a pár uřadníků asi neví co jsem..." Po této větě si prohrábnu vlasy pravou rukou, čímž trochu víc poodhalím malé jizvy po injekcích na mém těle, zaznamenané při experimentech.
" No, musím si jít ještě zařídit bydlení a celkově se jít ohlásit veliteli. Je jen na tobě jestli se ke mně přidáš, nebo se tu naše cesty rozdělí a potkáme se někde jinde." Při této větě nahodím upřímný výraz, aby mohla Katsumi vidět, že nad něčím umím i přemýšlet.

Rīn
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 37
Ryo : 89

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Thu Nov 30, 2017 4:03 pm

„Někdo ví a někdo neví,“ řeknu jen a následně se na chvíli opět ztratím v myšlenkách. 'Tak to máš dobré, že o tobě skoro nikdo neví a neukazuje na tebe prstem a nevyhýbá se ti,' pomyslím si.
„Jak chceš, klidně můžeš jít, pokud chceš, tak klidně půjdu s tebou, zatím nemám nic moc na práci,“ řeknu jen. Pravdou bylo, že mi je celkem jedno, co budu dneska dělat.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 48
Ryo : 52

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sat Dec 09, 2017 10:19 pm

Katsumi mi začíná připadat řím dál divnější, pořád má nějáké divné tajemství, se kterým nechce jít najevo asi před všemi. Také se hodně zamýšlí a je to vidět hodně navenek. " Asi půjdu sám, pokud je pravda to, že o tobě nemají lidi nejlepší mínění... ale někdy se zas můžeme setkat, ok ?" Nahodím na ni přátelský úsměv, prohrábnu si znovu vlasy, zvednu se ze země, přičemž si opraším ruce od země a poté se vydám směrem východ z cvičiště.

//Přesun

Rīn
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 37
Ryo : 89

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Dec 17, 2017 8:52 am

Čím víc se den chýlil k večeru, tím jsem měla horší náladu, raději jsem ani nepřemýšlela, čím to mohlo být. „Jo jasně, jen běž, měj se, zase se někdy uvidíme,“ řeknu mu a poté co odejde, tak dále sedím na zemi a dívám se na vodu.
Po chvíli se zvednu a rozejdu se pryč ze cvičiště, ale zatím vůbec nevím, kam vyrazím.
//Přesun
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 48
Ryo : 52

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 24, 2017 1:39 pm

Cestou jsem si nakoupila spoustu jídla, které jsem si vzala sebou. Došla jsem čistou náhodou sem. Kručelo mi v bříšku, rozhlédla jsem se a do oka mi padlo jej jediné místo a to ostrov. Dohopskala jsem tam a sedla si na zem. Vytáhla jsem si krabičky s jídlem a rozbalila jsem si je. Vůbec jsem neváhala a pustila jsem se do jídla.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 2:01 pm

Moje kroky ma zaviedli na priestranstvo, kde som už pred tým nejaký ten čas strávila. Cvičisko. Rozhodla som sa. že by som si mohla trocha zatrénovať. Aj keď som sama nevedela, čo by to malo byť. Proste.. som tam išla tak na slepo. Dorazila som až na cvičisko a rozhliadla som sa po okolí. Moc som tu toho nevidela. Respektívne.. tu takmer nikto nebol. Pohľad mi dopadol na slečnu, ktorá bola na ostrove a ktorá.. jedla? Možno trénovala obsah svojho žalúdku. Pohľad som po chvíľke odvrátila a len som sa postavila k miestu, kde sa trénovalo hádzanie shurikenov a kunaiov. Bolo to vlastne niekoľko dosiek na rôznych miestach, ktoré slúžili ako target. A tak som sa teda postavila o niečo ďalej, vytiahla som z brašne shurikeny a začala som trénovať. Spočiatku dosť.. jednoduchým spôsobom.
Noriko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 90
Ryo : 498

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 24, 2017 2:26 pm

Spokojeně jsem si papkala svoje jídlo. Skoro celou dobu jsem byla nerušená, bohužel to tak nebylo celou dobu. Z mého potěšení mě vyrušil něčí pohled. S plnou pusou jsem se na tu dívenku usmála a zamávala jsem jí. Hned potom jsem pokračovala v jídle, měla jsem toho ještě dost na práci. Sem tam jsem se podívala, co ona holčička dělala. Bylo roztomilé, jak se snažila. Když jsem konečně dojedla, tak jsem se opřela o strom. Byla jsem z toho všeho vyčerpaná.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 2:45 pm

Po rozcvičke som začala skúšať zahýbať dráhu shurikenov. Teda..  bez laniek.. proste som hodila jeden zo shurikenov a druhým som sa ho pokúsila odkloniť. Pár krát som ich netrafila. Predsa len bolo prekvapivo ťažké trafiť tak malú somarinu druhou malou somarinou a ešte tak, aby sa to správne zohlo. Nakoniec sa mi to však raz podarilo.. po tom, ako som aktivovala sharingan a dráhu som v podstate "videla". No.. stále to nebolo dokonalé a druhý shuriken v podstate vyletel niekam úplne do Narnie, až k slečne, ktorá stála na ostrove. Či ju to plánovalo trafiť do hlavy alebo len niekam vedľa.. nezaregistrovala som to. Skôr som sa to snažila spraviť znova a znova.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 24, 2017 3:02 pm

Měla jsem chill společně se svým žaludkem. Náramný klid, který mi najednou zkazil něčí shuriken, který mě naštěstí minul. Povzdechla jsem si a udržela jsem v sobě svůj vztek. Vzala jsem shuriken, který se zapíchl vedle mě a hodila jsem jí ho zpátky. Samozřejmě jsem to nehodila po ní, to by nebylo správné, i když... Shuriken letěl do jedno špalku."Davej pozor, jsou tu lidi!!!" křikla jsem po ni v moment, když jsem jí házela zpátky.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 3:20 pm

Pozrela som sa za krikom, ktorý bol smerovaný na mňa a chvíľku som len ostala civieť na to, ako z tej vzdialenosti presne trafila špalek vedľa mňa. "Ou.. pardon! Stále s tým mám trocha problémy!" Ospravedlňujúco som sklopila hlavu, na čo som sa však znova vystrela a išla som pozbierať moje shurikeny. Možno som to nemala skúšať tu ale nah, kto vie. Pravdepodobne to nebude až taká katastrofa skúsiť to znova.. aj keď. Radšej som toho na chvíľku nechala a začala som kráčať smerom k červenovlasej kunoichi.
"Ak sa smiem spýtať.. čo tu robíte?" Začala som. Predsa len.. tu nerobila v podstate nič a sem shinobi zväčša chodievali kvôli tréningu. Nie kvôli.. no.. ničomu.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 24, 2017 3:31 pm

V duchu jsem slyšela ďábelský smích. Evidentně jsem jí rozhodila. Nebyla jsem škodolibá nevbo zlá,
ale nikdo nemá právo rušit můj odpočinek. "Tak bud více opatrná!!" křičela jsem po ní. Ano nebylo nic lepšího než po sobě křičet jak dvě babky z okna. Byla jsem spokojená se svým konaní a tak jsem mohla pokračovat ve svém tréninku odpočívání. Chtěla jsem si opět sednout, ale když v tom vidím, jak si to ke mě nakračuje. "Ooohh, shit" pomyslela jsem si. A aby toho nebylo málo, tak ještě se vyptává co tu dělám! Tss, taková drzost, to si jako opravdu myslela, že jsem se tu přišla jen najíst ?! Ano to byla pravda, ale to však nemohla tušit, co když jsem před tím tvrdě trénovala? "Jako každý trénují!" pravila jsem sebejistě, aby neměla žádné známky pochybnosti.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 3:37 pm

Bola som už pomerne blízko.. naozaj len kúsok. Podvihla som jedno z obočí a pozorne som si túto ženu prezrela. Od piet až po vlasy. "Teda.. a čo trénujete?" Spýtala som sa so zjavne pochybovačným hlasom. Však nebola vôbec ani len spotená, ani špinavá.. a bolo dosť zjavné že by najradšej bola, aj by som ju neotravovala. 
"Okej tak pokračujte. Rada si pozriem váš tréning!" Vyhlásila som nakoniec, sadla som si na zadok a pozorne som ju sledovala.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 24, 2017 4:17 pm

Nemohla jsem si nevšimnout, že její oči kmitají po mé osůbce. " Něco co si nedokážeš představit" odpověděla jsem na její otázku, přitom se mi jeden koutek mých úst zvedl. Evidentně byla bystrá, ale také drzá, když řekla, že se bude dívat a ještě si sedla. " Někdo by jí měl ukázat, že drzost se nevyplácí" pomyslela jsem si. Bylo to celkem ironie, že zrovna já si řeknu tuhle větu. Přeci jen moje chovaní nebylo ukázkové a to ani k vyšším postaveným. Ale i přesto tu bylo něco, co dokázalo obrátit mé chování na druhou stranu a to boj. Jednu ruku jsem dala před sebe a druhou jsem zvedla. Z ničeho nic se začala tvořit mlha tak hustá, že nešlo vidět ani na krok. " Páteř, srdce, krkavice, plíce, ledviny, játra" povím. Noriko nemohla přesně určit odkud mé slova vychází. Z ničeho nic mohla něco pocítit v její blízkostí. Nechala jsem se trošku více unést a hodila po ní jednu jehlici, která proletěla kolem její hlavy a zapíchla se před ní.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 4:40 pm

Spozornela som. Vlastne som sa sama pomaly postavila a neisto som sa začala obzerať okolo seba. Keď vytvorila tú hmlu, nedokázala som vidieť ani kúsok pred seba. Nebola.. normálna. No musela som sa pousmiať. Na sekundu som zatvorila oči a keď som ich znova otvorila, objavil sa mi v nich sharingan .. a na moje nemilé prekvapenie som stále videla takmer nič. 
"To.. to je všetko tvoja chakra?" Spýtala som sa, keď mnou mimovoľne trhlo po tom, čo vedľa mňa preletel senbon a zabodol sa niekam predo mňa. V momente som sa otočila, no neschopná stále určiť jej polohu. Aj keď som sa naozaj snažila a obzerala som sa na všetky strany. Môj sharingan proste nebol schopný určiť jej polohu. No predsa len ma napadla jedna vec. Hmla bola v podstate voda.. čo takto ju vysušiť? Poskladala som sériu pečatí a po hlbokom nádychu som z úst vypustila ohnivú masu. Bola to Goukakyuu no jutsu, no sama som v ninjutsu nebola tak dobrá, aby som dokázala vytvarovať guľu. Namiesto toho sa skôr jednalo o masu, ktorá sa rozšírila do okolia. Nesnažila som sa trafiť Yuki, len.. proste vysušiť hmlu. Bolo to možné? Kto vie. Ale stálo za to to aspoň skúsiť.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 24, 2017 8:57 pm

"Ano, tohle je všechno moje" odpovím a přitom se usmějí. "Je sensibil?" tahle otázka mi vrtalo v hlavě. Proč by se jinak ptala? Byla jen zvědavá. Tohle mě znejistilo, bohudík to nemohla nijak poznat. Čekala jsem, co bude dělat dát. Začala používat katon , nápad to nebyl špatný, přeci jen s takovouhle by mohla mohla vodu vypařit. Musela jsem být opatrnější, protože to že ona neviděla mě znamenalo, že já jí taky ne, i když to byla moje mlha. Na rozdíl od ní já se v mlze dokázala pohybovat. "Jak dlouho to vydržíš?" zeptala jsem se. Koule prošla skrz mlhu, Efekt to mělo, ale já tu mlhu opět doplnila. Byla jsem zvědavá jak si s tím poradí. Vytáhne větší katonovou techniku, nebo se vzdá?
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 9:01 pm

Na chviľku to pomohlo.. hmla sa v mojom okolí začala strácať, no v ten istý moment sa znova začala dopĺňať. Predsa len som v katone nebola tak dobrá. Stále som bola genin. Zamračila som sa a len som si v ruke pretočila kunai, ktorý som stihla vytiahnuť. V momente keď znova prehovorila, hodila som ho smerom, ktorým som počula jej slová a v momente som chytila druhý kunai.
"Dostala som ťa?" SPýtala som sa trocha priblbú otázku. Používať znova katon sa mi neoplatilo. Mohla som to skúsiť znova ale.. strielala by som to na slepo.. a s tým množstvom vody, ktoré sa tu nachádzalo, by to naozaj nemalo zmysel. Dosť som sa rozhliadala, stále som sa otáčala a prestupovala z miesta na miesto. Hlavne neostať v pohode. Tým som však robila dosť hluku, čo som si ale neuvedomovala.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 24, 2017 9:22 pm

"Dobrý pokus, už pomalu začínáš chápat." Usmála jsem se, když se snažila mě zasáhnout kunaiem. Teď jsme byli na mém písečku. Slyšela jsem každý zvuk, co vydala, každý pohyb. Problém byl, že už do začátku jsem se pohybovala. Nebyla to nijak zavrtaná rychlost, ale momentálně mi to stačilo. I přesto, že tohle nebyl opravdový boj, tak jsem byla na pozoru. "Uvědomuješ si, jak mě najít, ale ne už to, že i přesto že mlčíš vydáváš zvuk. Tvé pohyby o tobě říkají víc než by jsi chtěla" promluvila jsem a opět se dala do pohybu. Řekla jsem jí dost informací, možná až moc. Možná jsem se v budoucnu připravila o život, nebo ten její zachránila, who knows.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 9:40 pm

Hodila som druhý kunai, a len som si z brašne vytiahla dva. Pri čom som každý chytila do samostatnej ruky.  Celkom ma to bavilo.. aj keď bola pravda, že stretnúť toto na bojisku tak.. by to taká zábava nebola. No dala som na jej radu. Aspoň zatiaľ. Prestala som sa pohybovať, no stále to neznamenalo, že som dokázala upokojiť cez adrenalín tlkot môjho srdca či dych. Aj keď som sa naozaj snažila, bolo to proste príliš ťažké. Tento krát som však nič nehovorila. Len som sharinganom sledovala okolie. Mala by som začať viac makať.. prebehlo mi hlavou. Predsa len, keby že ho mám plne vyvinutý tak, ako otec.. možno by to dopadlo inak. Možno by som sa v tomto tu dokázala orientovať lepšie.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 24, 2017 10:12 pm

Nejspíš si vzala mojí radu k srdci, bylo to dobře, i přestože se přestala hýbat, tak srdci neporučíš,
stejně tak zvuku zbraní, které vytahuješ. Trošku změníme hru. "Jak zareaguje na tohle" pomyslím si. Okolní teplota se začala pomalu ochlazovat. Ale proč? Že by nastal večer a u vody je chladněji, nebo něco jiného?Makyō Hyōshō Vytvořila jsem několik zrcadel, které nemohla vidět. Začala jsem se pohybovat mezi zrcadli. Získala jsem mnoho výhod, ale nebudu lhát, tikal mi čas. Nevytvořila jsem celou kupoli z 21 zrcadel, takže se to ještě dalo. "Copak došla ti slova?" řekla jsem a přitom jsem po ní hodila senbon, neměl jí primárně zasáhnout, ale jestli by se špatně rozhodla uhnout, nějaké to zranění by se jí mohlo stát. Následně jsem se schovala v zrcadle.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 10:43 pm

Pretočila som si kunai na prste a len som stále pozorne sledovala okolie. Samej mi dochádzal čas. Možno sa to nezdalo no v užívaní Sharinganu som nebola žiadny borec. Aj keď som ho už nejaký čas mala. Dosť dlho mi trvalo, kým som ho po prebudení dokázala samostatne aktivovať. Hmla mi dávala stáli podnet niečo vnímať a tak ma len udržiavanie Sharinganu stálo pomerne dosť síl. No nemohla som nič iného robiť, len sa brániť. Keď ku mne letel senbon, v podstate len vďaka Sharinganu som dokázala načas zareagovať a len tak tak som sa mu vyhla. Ani som nevnímala jej slová. Teda vedela som, že niečo povedala, ale netušila som čo. Proste som sa moc sústredila na ďalší útok, keďže som sama nevedela, kde útočiť.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 24, 2017 11:00 pm

Jediné co dělala byla obrana. Byla jako myš v koutě a nemohla utéct. Tedy o útěk se ani nepokusila. "Jestli přemýšlíš, měla by jsi přemýšlet rychleji" pověděla jsem a přemístila jsem se do jiného zrcadla. " Přemýšlela jsi vůbec nad útěkem? " zeptala jsem se v přeletu mezi zrcadli. Celou dobu jsem si s ní hrála. Nemohla jsem říct, že jsem se tímhle nebavila.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 11:13 pm

"Útek? hmm... aký má zmysel utekať pred niekým, kto je omnoho silnejší než ty? Proste ťa doženie.." Spýtala som sa. V podstate to nebolo z mojej hlavy, ale z hlavy môjho otca. Ja som naozaj nevidela nejaký otvor pre útek. V podstate by som ani len netušila, kam utekám a vyzeralo to tak, že táto žena sa dokáže premiestniť veľmi rýchlo z miesta na miesto. No keď ku mne tento krát prehovorila, v podstate ma niečo napadlo.. Predsa len, pre čo neskúsiť jej taktiku s trocha poupravenou, mojou? V podstate som sa vydala presne na opačný smer, než som ju započula, zatiaľ čo som oba kunaie strčila späť do brašne a v rýchlosti som znova začala skladať pečate. Keď som nedokázala nájsť štrblinu pre útek, pre čo si ju nevytvoriť?
"Katon..."
Ohnivá masa sa tento krát tlačila predo mňa a v podstate som tak nejak dúfala, že si tým prerazím cestu potencionálnym pascám alebo nebodaj pokusom o útok. V hlave mi pri tom trocha začalo zvoniť. Samo o sebe som bola túto techniku schopná použiť tak tri krát, pri čom som celý čas aktívne využívala sharingan, raz som ju už použila a no, blížila som sa k hranici, medzi únosnosťou a vyčerpaním. No plánovala som si cez túto blbú hmlu preraziť cestu, aj keby sa stalo čo sa stalo.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 24, 2017 11:52 pm

"Na co být myš v koutě?" prohodila jsem větu, když mi odpovídala. Holka pochopila rychle, že nejlepší je utíkat na opačnou stranu než šel můj a s ním i já. Ale pomyslela na to, že si přestala chránit své záda, když se ke mě otočila zady. Byla vůbec připravená se bránit, když přemýšlela nad cestou před sebou? Jakmile jsem opět skončila v jednom z mých zrcadel, tak z něj trčela jenom hlava a ruka. Ruku jsem měla složenou v pečeti. Vytvářela jsem další zrcadlo, které se objevilo před Noriko, resp. před její ohnivou koulí. Logický oheň roztaje led, ale technika Makyō Hyōshō nevytvářela jen tak obyčejné ledy jak je většina lidi zná. Byly tvořeny mým Hyotonem a tudíž dokázali odolat i ohnivým technikám. Teď byla otázka, jestli se Noriko dokázala vyhnout zrcadlu nebo ne. Mezitím jsem se přemístila do nového zrcadla a jakmile se ohnivá koule dostala přes zrcadlo vyrazila jsem proti Norice.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Mon Dec 25, 2017 12:06 am

Razila som si cestu za mojou ohnivou guľou ktorá sa však o niečo rozbila. "Č..čo?!" ak by bolo možné že sa mi v sharingane rozšíria zorničky, asi by to bol presne tento prípad. No čo, bolo to moje prvé stretnutie s Hyoutonom. Vrazila som doňho ramenom, čo s ním pochopiteľne ani nepohlo. Ale čo som mala robiť, už som nedokázala zabrzdiť a zastihla som to príliš neskoro. Vďaka skôr šťastiu som si všimla, že sa nado mnou začalo znova niečo formovať. Ako som zodvihla hlavu, už som videla tú ženu, ktorá sa na mňa rútila a ja som sa nezmohla na nič iné, len si ruky prekrížiť nad hlavou a stlmiť tak jej útok. Ktorý ma tak či tak posadil na zem. Dýchala som pomerne zťažka a ani som už vlastne nedokázala mať udržaný Sharingan, ktorý sa po chvíľke deaktivoval a mňa znova rozbolela hlava, rovnako ako aj oči. "To .. to bolo .. eh.." Ani som nevedela, ako to popísať. Takto som na prdel dostala snáď len od otca.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Dec 25, 2017 6:09 pm

Můj útok byl překvapivý. Úder byl natolik silný, že si sedla na prdel. Byla jsem překvapená, asi jsem se nechal unést.  Zrušila jsem svoje zrcadla a mlha, která obklopovala celý ostrov se pomalu vytratila.  Opět slunce poskytlo naším hlavám své teplo a světlo. "Yare ,Yare , co se tu tak flakáš" pověděla jsem a zasmála jsem se. Opět tu byla ta Yoshita, kterou všichni považovali za magora. "Děláš jako kdybych to přehnala" dodala jsem. Nejspíš jsem to vážně přehnala, ale ať se mladá učí. " Dáme si nějaké jídlo?" zeptala jsem se a usmála se. Následně jsem jí nabídla ruku,abych jí pomohla vstanout.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next