Cvičiště

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Re: Cvičiště

Příspěvek pro Noriko za Mon Dec 25, 2017 8:05 pm

Pozrela som sa na ňu s menším úškrnom. 
"Nemám čo povedať.. máte pravdu." Prijala som jej ruku a už som stála na nohách, oprášujúc si aspoň trocha oblečenie. AJ keď bolo viac mokré než špinavé. "Tá hmla.. ani to nevyzeralo ako zložitá technika a... úplne ma odrovnala." Priznala som s kyslím výrazom na tvári. Nebolo to práve najlepšie zistenie. "A dám.. rada, ďakujem." Spravila som jemný úklon na znak vďaky. No ja som sa neklaňala len tak niekomu a určite nie na dlho. Znova som sa vystrela, rozmýšľajúc nad nejakou .. taktikou.. alebo hoci čím naozaj!
"Naučili by ste ma, ako to s tou hmlou robíte? Nemyslím techniku ale.. no.. nemám suiton a tá hmla bola tvorená len vodou, chakrou.. a vodou. Pochybujem, Že v tom bolo niečo viac." Začala som rozoberať jej techniku a v hlave mi to stále pracovalo.. aj keď to šlo naozaj pomaly a ťažko. "Nejaká.. iná schopnosť? Technika?" Spýtala som sa jej so záujmom. Predsa len v boji som sa spoliehala hlavne na svoj sharingan a ona mi to týmto takmer úplne zamedzila. Potrebovala som sa naučiť nejaký prostriedok.. ako s takou hmlou bojovať.
Noriko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 90
Ryo : 498

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Dec 25, 2017 8:34 pm

"Ha, tu je někdo vtipálek" povím a zasmějí se. Přitom jí rozcuchám vlasy.  Musela jsem se usmívat od ucha k uchu. Malem jsem se smála, když mluvila o mé mlze. "No jen D rank" povím a zasmějí se. Přišlo mi to stráášně cute jak se tvářila. Taková roztomilá tvářička to byla. "Nice, tak super něco dobrého si dáme!" povím a oblíznu se. Měla jsem velký hlad, to že jsem jedla před chvílí mě nijak netrápilo!
Její úklon mě velice překvapil a i zahřál u duše. Poslechla jsem si její přaní. Byla dosti zvědavá, to jsem nemohla nevšimnout. "Mohla bych ti to prozradit i naučit, ale jsi toho hodna? " povím a vypláznu na ní jazyk. Naučit jí pohybovat se v prostředí pomoci sluchu, nebo dokonce jí naučit sillent killing? Uvidíme, takový styl boje je těžký a někdy by se to mohlo obrátit proti mě. "Půjdeme se prve najíst a přitom mě budeš muset přesvědčit, abych ti to prozradila" povím a usmějí se
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Mon Dec 25, 2017 8:41 pm

Sklopila som pohľad, keď mi začala rozcuchávať vlasy. Tak nejak som nevedela, ako na to reagovať. Proste.. už to dlho, dlho nikto nespravil. Možno mi to trocha ublížilo na egu? Kto vie. "Uhm.." Stroho som prikývla na jej poznámku o tom, že si niečo dobrého dáme. Keď sa ma spýtala, či som toho hodná, len sa mi trocha rozšírili oči. Vôbec to neznelo ako nejaké odkopnutie alebo tak.
"To už musíte posúdiť vy." Odvetila som jej. No následne som len prikývla. "Ommm.. ale.." Trocha som sa začervenala. "Naozaj nemám žiadne peniaze nazvyš.. takže..." Pozrela som sa niekam mimo. No.. čo už. ťažký život Genina. Misie nevynášali tak, ako by som chcela aby vynášali.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Mon Dec 25, 2017 8:56 pm

Hidden sa prechádzal po meste a pri tom si čítal zložku Noriko Uchiha. "Hmm, Genin, vyvinul sa u nej Sharingan" Na tom by nebolo nič zvláštne, takmer každý Uchiha mal vyvinutý Sharingan avšak predtým než sa u nej vyvinul "Musela zažiť niečo traumatické", jedine to dáva zmysel aby sa u nej objavil. "Na to že to bolo také trdlo pred časom sa z nej stal pilný študent" Pomyslel si Hidden keď v tom ho z myšlienok vytrhla scenária odohrávajúca sa pred ním, "Dve Kunoichi ktoré sa spolu zhovárajú, o jedle? Neobvyklá téma pre ženy." Povedal Hidden, tak aby ho mohli pocuť, v ruke mal stále zložku na ktorej bolo čitateľne vidieť meno: Noriko Uchiha. "Jedna z nich je zjavne mladšia, mohla by to byť ona?" Pomyslel si Hidden a pozoroval tie dve, schválne nechal viditelné meno na zložke.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Dec 25, 2017 9:28 pm

"Nooo, tak úsměv, taková roztomilá se holčička se musí usmívat!" povím a roztáhnu její koutky do úsměvu. "Tak to má být!" povím a zazubím se na ní. Natáhla jsem se tak, aby mi pokřupala zada. Ach to byla úžasný pocit. "Tak tě prvně poznám a uvidíme" povím a usmějí se na ní vlídně.
Z té mé dobré nálady mi zkazila zpráva, že nemá peníze! Božeee! Doufala jsem, že není tak pažravá jako já. Pokud ano, asi skončím pod mostem a já tam nepatřím. Moje krasná osůbka musí mít svojí měkkou postýlku s peřinkou. "Yare,Yare, tak faaajn, něco ti koupím" povím a povzdechnu. Moje peněženka bude plakat, ale co dá dělat. Někdy jsem musela být ta, která platí jídlo za oba.
Bohužel z té naší idelky nás vyrušil nějaký uchyl s náhubkem na tváři. "To ti může být jedno" odpovím tomu cizinci a vydám se zpět do města,abych se tady s novou osůbkou pokecala o životě a najedla.

//přesun
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Mon Dec 25, 2017 9:38 pm

Bola blázon.. určite bola blázon. V momente keď pustila kútiky mojich úst, úsmev sa stiahol späť na neutrálny výraz. A navyše sa dala naozaj ľahko oklamať. Bola som Uchiha.. sakra.. ako som nemohla mať peniaze? To snáď ani nedávalo zmysel. Ale čo, zatiaľ som si spoločnosť tejto osoby celkom užívala. Asi sa jej dnes aj ospravedlním. Ale až po tom, čo mi kúpi jedlo. 
"Omm.. arigato." Znova som kývla hlavou a následne som ju sledovala. Mužovi, ktorý tu stál a prehovoril poznámku našim smerom, som venovala jeden pohľad. Kto vie, čo sa za ním nachádzalo. No nebol krátky. Pozrela som sa mu priamo do očí.. výzva? To pravdepodobne nie. Skôr.. otázka? Po tom mi oči skĺzli na jeho zložku a ja som len nahlas preglgla, stiahnúc pohľad preč. Dúfala som, že si nevšimol, že som sa dosť očividne na tú zložku pozrela. Pribehla som vedľa červenovlasej kunoichi tak, aby bola medzi mnou a tým mužom. Čo po mne mohol chcieť? Prečo mal zložku zo svojim menom? Uvidím, či nás bude sledovať, alebo nie.
(presun)
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Mon Dec 25, 2017 9:45 pm

Obidve odišli a Hidden sa zacítil trápne že otravoval osoby ktoré zjavne ani jedna z nich nebola tá Kunoichi ktorú hľadal, avšak všimol si že tá menšia zízala na zložku ktorú držal v ruke. "Žeby? Ale nie, to by sa mi asi prehovorila ak by to bola ona, aj keď možno by som si mal tú zložku poriadne prečítať, minimálne niečo viac o jej vzhľade." Pomyslel si Hidden. "Skúsim prejsť ulice mesta možno niekto bude vedieť viac." Znova si pomyslel Hidden a odišiel opačným smerom než išli tie dve Kunoichi. 

//presun
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Tue Dec 26, 2017 4:36 pm

Znova som sa vrátila sem. Poslednú dobu pomerne dosť koncentrované miesto. Navyše som si myslela, že môj nový "sensei" ma bude skôr hľadať tu, než v nejakej reštaurácie. Musela som sa mu za včerajšok ospravedlniť, ale bolo toho na mňa proste moc. Pre to som tu len čakala a.. no čakala. Sedela som, opretá o strom, čítajúc si zvitok s nejakými základnými geninskymi technikami. Presne som vedela, čo som mala v pláne učiť sa teraz.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Dec 26, 2017 9:26 pm

Bohužel mě čekala cesta na sever na kterou jsem se až tak moc netěšila. I přestože jsem měla ráda sníh a všechno okolo, tak jsem si chtěla užit teplo sluníčka. Nesměla jsem marnit čas. Byla jsem náročná a špalek dřeva mi nestačil a proto jsem si sehnala figurínu. Našla jsem si volné místečko, kde nikdo nebyl. Figurinu jsem si upevnila k zemi a povzdechla jsem si. "Chce se mi dneska?" zeptala jsem se sama sebe. Sedla jsem si před figurinu a přemýšlela, co tedy budu dělat. Možná nakonec odejdu a půjdu spát.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Tue Dec 26, 2017 10:24 pm

Z môjho čakania ma vytrhol príchod osoby. Bola to znova Yuki.. aká to sranda. Ako keby bola ona mojim senseiom. No nevyhľadávala ma, čo som si vôbec o sebe myslela. Musela som sa pousmiať. Zobrala som si batoh zo seobu a len som k nej začala kráčať. 
"Pekný deň prajem, Yoshita-san." Pozdravila som ju, na čo som sa už začala hrabať v batohu. "Ospravedlňujem sa za včerajšok len.. toho bolo na mňa moc." Prehovorila som znova, zatiaľ čo som jej ponúkala kyslé tyčinky.. teda tie sladko-kyslé ktoré chutili tak trocha ako citrón.. a vlastne to boli pelendreky.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Dec 26, 2017 10:49 pm

Chtělo se mi taak moc spát. Měla jsem jít domu a nesedět před panákem. Z mého přemýšlení mě vyrušil známý hlas. Byla to Noriko. "Ahoj" pověděla jsem úsměvem  a otočila jsem se na ní. SAkra ženská, ona věděla, jak na mě. "Je to pochopitelné" odpověděla jsem na její omluvu a zvala jsem si ze pár pendreku a začala je papkat. Noriko mi zvedla náladu, i když to nemohla ani tušit.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Tue Dec 26, 2017 10:54 pm

"Hmm.." Založila som si ruky v bok, zatiaľ čo som ju pozorne sledovala. Keď som sa na ňu takto zblízka pozrela, zdalo sa mi, že ju niečo trápilo. Aj keď som si nebola istá, či sa poznáme až tak dobre, aby mi o tom povedala, prečo to neskúsiť?
"Vyzerá to tak, že ťa niečo trápi Yoshita-san." Prehovorila som k nej, zatiaľ čo som si sadla vedľa nej a sama som sa pustila do jedného pendreku. Cukor bol dôležitý!
"Stalo sa niečo?" Spýtavo som sa na ňu pozrela. Jeden nepotreboval sharingan na to, aby to dokázal vycítiť a vypozorovať.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Dec 26, 2017 11:06 pm

"Yare, Yare, moc zvědavá jsi" pověděla jsem a pozvedala jsem si. Lehla jsem si na zem a koukala na zem. " Přemáhá mě zimní spánek" pověděla jsem a zasmála jsem se. Co mě trapilo, ani jsem nevěděla co. Musela bych přemýšlet a diskutovat se sebou. Nejspíš to byla jen náladovost a špatná konstelace hvězd.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Tue Dec 26, 2017 11:48 pm

"Zimní ?" Spýtala som sa trocha pochybovačne. Musela som sa  zasmiať, aj keď len niekde v duchu. Aj keď keď s tým začala, sama som sa uculila. Bolo to celkom nákazlivé. 
"Len aby, neučaroval ti môj nový sensei Yoshita-san? Alebo ti niečo spravil?" Podotkla som až zľahka ľadovým hlasom. Až sa mi v očiach objavil sharingan.. však by to skúsil, spravila by som mu zo života peklo. A to nebola žiadna randa, myslela som to smrteľne vážne.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Dec 26, 2017 11:59 pm

"Jasně, že zimní. Viděla jsi někdy medvěda spát celé léto?" zareagují na její slovíčko zimní. Velice ráda bych proležela celé dny v posteli a cpala se jídlem. Bohužel na tohle nebyl čas.
"Yare, Yare, klid červenoočko. Nic neudělal krom, že za nás zaplatil jídlo" ,když jsem řekla část o zaplacení jídla zazubila jsem se, " a díky tobě jsem se najedla v prázdné restauraci. Můžeš být v klidu žádný pedan to asi nebude" pověděla jsem a pozorovala jsem mráčky. Bylo tu ovšem ještě spoustu otázek okolo něj, ale vše ukáže jen čas.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Wed Dec 27, 2017 1:29 am

"Oh.. takže ťa mám volať Kuma-sama?" Uchechtla som sa. Kuma by malo znamenať medveď a bola to dosť podstatná narážka na to, že Yoshita ako medveď nevyzerá.. však ani nebola chlpatá ! Vďaka bohu! 
"Ešte že tak, prišiel mi ako celkom milý pán, som zvedavá aké to s ním bude. Chhmmm.. Yoshita-senpai, akého ste mali senseia ? Alebo senseiku?" Prstom som zabodla do zeme, kde som si začala kresliť rôzne kanji znaky, predstavujúce klan Uchiha, sharingan a poniektoré pre mňa dosť významné slovíčka a veci. Bez nejakej spojitosti, ak by sa na to niekto pozrel, asi by si pomyslel, že to je táranie nejakého malého decka.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Wed Dec 27, 2017 11:17 am

"Haha, tu někdo snídal vtipnou kaši. Pchee." Hrozné s ní. Já jsem tu ta, která si má dělat srandu z ostatních! Dělati si ze mě medvěda, hrozné! Jsem snad chlupatá! Její chování bylo dosti odlišné na rozdíl od včerejška.
"Čas ukáže" povím a milé se usmějí. Kdo ví jak to bude. Všimla jsem si ,
že přešla z san na senpai.. Bylo to pěkné a pro mě lepší. Ptala se na mého seinseie. To už byla nějaká doba."Já měla seinseiku, bohudík, jinak bych byla sama holka s 3 chlapy. To bych se asi zbláznila. Byla velice schopná kunoichi a dosti mě toho naučila, když jsem byla mála. Zbytek jsem už musela naučit samá" odpověděla jsem na její otázku. Přitom všem jsem se dívala na oblaka, která plula po nebi. Ani jsem si neuvědomila, že ten čas tak rychle uběhl. Měla jsem lehčí život genina než bude mít Noriko, v tom jsem si byla jistá, ale neříkala jsem jí.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Wed Dec 27, 2017 1:31 pm

"Omm.. a to by bolo zlé?" Spýtala som sa jej takmer v momente. "Určite lepšie ako nemať žiadneho týmového partnera Yoshita-senpai." Povzdychla som si. Možno bolo dobré mať senseia ale, tým nemôže pozostávať len z dvoch ľudí, či? Navyše môj sensei.. vyzeral ako excentrik a to som ja rozhodne nebola. Už to ako som sa teraz rozprávala s Yoshitou bolo takmer nad moje sily.
"Nom, idem si zatrénovať.. pridáš sa?" spýtala som sa jej, na čo som sa postavila a začala som si v ruke pretáčať kunai. Mala som v pláne potrénovať trocha shurikenjutsu, predsa len to bola jedna zo základných zbraní a ja som mala pomerne dosť výhodu v tomto odvetí, práve vďaka Sharinganu.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Wed Dec 27, 2017 3:14 pm

"V mém věku, určitě jo" povím a zasmějí se. Přeci jen v mém věku mě kluci ještě nezajímali. "Mnoo.. to máš asi pravdu, Noriko-chan" měla smůlu žádný parťak, a sensei dost možno pošuk. Hrůza no. Ale když si vůdce myslel, že je pro ní vhodný, tak je pro ní vhodný.
Norika byla vážně nějaká akční ohledně tréninku, vstala jako ďábel a hned vytáhla kunai a začala si s ním hrát. "Yare,Yare, a co chceš trénovat vůbec?" zeptam se a vstanu ze země. Oprašovala jsem se a čekala jsem, co vůbec chce dělat.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Wed Dec 27, 2017 4:22 pm

Moc som tomu nechápala. No ja som nikdy príliš neletela na druhých ľudí, ako poniektoré dievčatá v mojom veku. Obzvlášť chlapcov. Naozaj.. ak by ma teraz aj niekto balil, pravdepodobne by som bola tak tupá, že by som to ani nedokázala rozpoznať. "Myslím že mám." Posledný krát som si vyhodila kunai v ruke a následne som sa uškrnula dosť vyzývacím spôsobom. 
"Shurikenjutsu! Proste len budeme triafať ciele.. čo ty na to? Môžme to brať ako taká súťaž! Ukážem ti, v čom som naozaj dobrá.. včera si ma hrozne nabila, musím ti to predsa vrátiť senpai." navrhla som. Bola som dosť sebavedomá, aj keď ona bola.. vlastne som ani nevedela čo je, ale uvidíme jak jej to pôjde.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Wed Dec 27, 2017 4:45 pm

Poslouchala jsem její návrh a vůbec ,vůbec se mi to nelíbilo. Bylo dost unfair. Shurikenjutsu? Však já ani shurikeny ani nepoužívám. "Yare,Yare, ty si umíš tedy vybrat. Ale žádné podvádění!" musela jsem to říct. Stejně jsem věděla, že použíje sharingan a já se budu moct jít zahrabat, takže to bylo úúplně jedno. "Tak začni" povím a povzdechla jsem si. V tomhle nikdy vyhrát nemůžu.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Wed Dec 27, 2017 4:58 pm

"No táak Yoshita-senpai.. trocha života!" Bola som vo svojom živle. Usmievala som sa viac než zvyčajne a už som jej naznačila, aby išla za mnou. Ja som sa postavila tam, kde ma videla po prvý krát včera. Poukázala som na niekoľko terčov ktoré boli v strednej vzdialenosti odtiaľto. 
"Vysvetlím pravidlá." Začala som a zhlboka som sa nadýchla. Vysvetlovanie malo zabrať len chvíľku, ale musela som sa snažiť zahrnúť všetko podstatné.
"Začneme po jednom terči, terče sú očíslované od jedna do sedem..." Yoshita si mohla všimnúť šesť terčov, kde mal byť siedmy? No hneď som jej to išla vysvetliť. ".. siedmy je za tým stromom položený na zemi, musíš dráhu shurikenov alebo kunaiov zahnúť dostatočne na to, aby si ho trafila. Nie je to jednoduché! Takže, vyber si terč, môžeš aj niekoľko naraz a hoď svoje zbrane, ja si musím následne vybrať rovnaké terče ako ty.. ak splním tvoj limit, vyberám terče ja a ty sa prispôsobuješ.. chápeš?" Spýtala som sa jej, pripravujúc si shurikeny a kunaie. Aj keď skôr shurikeny. Bola som zvedavá ako jej to pôjde.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Wed Dec 27, 2017 5:17 pm

No nadšená jsem zrovna,co se nedalo říct o Norice. Není nadšení nešlo vůbec přehlédnout. Šla jsem za ní, ale před tím jsem si vzala svojí figurinu, co jsem si sem donesla. Došla jsem za ní a figurinu jsem položila. Povzdechla jsem si, když mi vysvětlovala pravidla. Zahnout shuriken? Sedmý terč za stromem? Oh my god! Why me?! A to jak jsem měla si zahnout? však já ani shurikeny nevlastnila. To jsem musela patřičně promyslet. Přes ten strom bych své senbony nepotlačila.
"No co mi zbývá" povím a zasmějí se. Vytáhnu senbony, tedy jen tři a hodila je do prvních 3. Musela jsem to zpomalit,abych mohla přemýšlet. Nějak jsem si musela začít vzpomínat na to, jak mě s tímhle učili. Byla to nejhorší soutěž, kterou jsem za poslední dva roky hrála. Ale tak když jí do děla radost, tak proč. Ještě si zvedne ego po včerejšku.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Wed Dec 27, 2017 5:28 pm

"To znie, ako keby si to robila .. na silu.. senpai.." Povzdychla som si, ale radšej som nad tým nerozmýšľala a len som ju nechala ísť prvú. Vybrala si tri terče, na čo som musela súhlasne prikývnuť. "Čo si vlastne zač Yoshita-senpai? Genin určite nie.. a ani chunin.." Rozmýšľala som. Už som stretla aj poniektorých Chunino a tak som približne vedela, že bola niekde nad ich úrovňou. No nemohla som si byť istá. Sama som do rúk zobrala niekoľko shurikenov, zamierila som a po chvíľke som ich jedným pohybom hodila do troch terčov, ktoré som trafila. Bolo to náročnejšie, než sa zdalo. Vyšla som z cviku. "OK! Som na rade!" Schválne som chcela tiež postupovať pomaly pretože.. predsa len, potrebovala som sa rozohriať. "Päť Shurikenov do jedného terča.. " Poukázala som na ňu a následne som to aj hodila. Hodiť větkých päť Shurikenov do jedného malého terča nebola zas taká sranda, dosť často sa stávalo, že sa ku koncu jeden odrazil od druhého a vznikla katastrofa.. doslova som si odfúkla, keď sa tak nestalo a všetkých päť sa do terča zabodlo.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Wed Dec 27, 2017 5:49 pm

"Jen to není moje specializace" povím a rozcuchám jí vlásky. "Tokubetsu jounin" odpovím na její otázku ohledně hodnosti. Tři terče jí nedělaly problém. Ach byla tak akční, určitě mi brala mojí energii! Vytáhla si 5 shurikenu a hodila do jednoho terče. Naštěstí jsem takový problém s 5 mými senbony neměla až takový problém. Nebyly tak široké jako shurikeny. Také jsem si vytáhla 5 a hodila do jednoho terče. Následně jsem musela vymyslet další tah. Vzala jsem si 3 senbony, které jsem hodila do jednoho terče a další tři do druhého.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next