Dozor v dolech (den druhý)

Goto down

Dozor v dolech (den druhý)

Příspěvek pro Simeon Tori za Thu Sep 28, 2017 9:32 pm

Název mise: Dozor v dolech
Frakce: Aliance
Rank: C Rank
Lokace: Centrum kontinentu
Popis mise: Shinobi musí do války, těžba však musí pokračovat nadále. Otrok bez dozorce má tendence utíkat. Jako dozorce budete dohlížet na to, aby otroci pracovali, neutíkali a nesnažili se bouřit. Je zakázáno zabíjet otroky, pokud nebudete v bezprostředním ohrožení života. Vedoucí směny vám ihned po ní zaplatí.
Odměna: 150 Ryo
Druh: Opakovatelná


Druhý den po nástupu do práce viděl v očích spousty lidí strach. Svědci toho ohnivého pekla vypustili mezi ostatní otroky čerstvě propečené drby a ti, co si Simeona z předchozího dne pamatovali, se ho ještě více obávali. Aby ne, když tak surově potrestal mladé vzbouřence. Sledoval ty bečící ovce a čas mu jen líně utíkal. Nevypadalo to, že by se někdo přece jen odhodlal dělat problémy.
„Zdravím.“ Vyrušil ho ze samoty, ticha a mlčení čísi hlas. Jen se zabručením k němu stočil svou nevzrušenou tvář. Byl to jeden z jeho prozatímních kolegů. „Koukám, moc si servítky nebereš.“ Pokračoval s naoko přátelským úsměvem, a tak Simeon na to jen pokrčil rameny. „Možná. Pravidla jsem dodržel.“ Utrousil nevzrušeně a sledoval, jak si starší muž povzdechl. „Ano, ale mohou ti muži dnes pracovat?“ Odtušil na Simeona, když viděl jeho netvárnost. „Brzy se do práce zase vrátí.“ Konstatoval Simeon na jeho vyčítavou otázku. „Dva nepracující otroci nesplněné těžební limity nedohoní. K tomu pomůže maximálně strach ostatních otroků, kteří radši budou pracovat, než se bouřit, aby si zachránili alespoň už tak bídné životy.“ Pronesl Simeon k muži se studeným pohledem. Vypadalo to, že tato chladná Simeonova logika druhého dozorce na nějaký čas zmrazila. Nebo to bylo tím chladným klidem, se kterým mluvil o údělu otroka? Na rozdíl od toho muže si Simeon nikdy nepřipouštěl, že by se jednou mohl dostat do jejich role a zažít stejné krutosti jako oni z jeho strany a strany ostatních dozorců. „Jen aby to spíš nevznítilo požár dalšího a mnohem většího odporu.“ Pronesl tiše starý dozorce, když celý otřesený odcházel za svou prací. Simeon mu na to už ten den neodpověděl. Nebyl důvod. Byl si jist vlastní silou a slabé mysli nemělo smysl o ní hlásat.
avatar
Simeon Tori
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 23
Ryo : 331
Join date : 24. 09. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Dozor v dolech (den druhý)

Příspěvek pro Sozui Higashi za Fri Sep 29, 2017 6:14 pm

SCHVÁLENO
avatar
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284
Join date : 06. 06. 17

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru