Techniky klanu

New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

Goto down

Techniky klanu

Příspěvek pro Tetsuo za Sun Dec 17, 2017 10:17 pm

Jutsu list

Jiton: Chiji (知事, Vládce krve)
Rank: Passive
Typ: Ninjutsu
Element: Jiton
Popis techniky: Tuto pasivní techniku ovládá každý uživatel Jitonu. Technika mu umožňuje za pohybu rukou a myšlenek pohybovat s předměty, které nasytil chakrou a obsahují kovy. Zároveň umožňuje ono sycení= vkládání chakry do nových předmětů. Toto sycení může probíhat přímo (skrze tělesný kontakt) nebo nepřímo (pomocí jiné techniky nebo nasyceného předmětu). Umožňuje tedy volný pohyb s předmětem a také rychlost. Efektivnost se mění v důsledku na zkušenostech (tedy bodech v Ninjutsu). Čím více bodů v Ninjutsu, tím rychleji dokáže s předměty manipulovat.
Nevýhody: Technika nemá nevýhody jako takové, nejedná se o útočnou ani obrannou techniku. Určuje pouze princip, na kterém ovládání Jitonu v klanu funguje. Jistým omezením je dovednost uživatele. Efektivita ostatních technik je závislá na plném ovládnutí této jedné.
Uživatel: Členové klanu
*
Jiton: Sutōmu (ストーム, Nevděčná bouře)
Rank: B
Typ: Ninjutsu
Element: Jiton
Popis techniky: Technika vyžaduje dostatek železného písku. Uživatel složením několika pečetí rozptýlí železný písek do vybrané oblasti a znemožní vidění každému, kdo se v něm nachází. Hustota záleží na množství písku, čím více ho je na menší ploše, tím hůře pro oběti. Technika navíc lokalizuje všechny, co se v bouři nachází, uživateli techniky, který na ně může z bezpečí útočit neviděnými útoky. Je třeba si uvědomit. Že se jedná o velmi malé částečky železného písku, ačkoliv nemají příliš velkou rychlost, i tak mohou vážně poškodit oči, nejsou-li zavřeny nebo chráněny.
Nevýhody: Fuutonové techniky nemají na magnetickými silami řízenou bouří žádný efekt. Dokonce i použití Raitonových či Suitonových technik je hloupost. Ochranou před bouří je pouze vytvoření dostatečné bariéry (třeba dotonové) nebo se jinak skrýt.
Uživatel: Členové klanu
*
Jiton: Kyūden (宮殿, Nedobytný palác)
Rank: A
Typ: Ninjutsu
Element: Jiton
Popis techniky: Tato technika je obrannou technikou, jejíž síla je nezměrná. Vyžaduje dostatečné množství železného písku. Množství je vázáno na velikosti obranného krytu. Tento štít je dost silný na to, aby zastavil téměř jakýkoliv fyzický útok či elementární techniku. Vše uvnitř krytu, který navrhne uživatel je tedy v relativním bezpečí, dokonce i před zvukovými Genjutsu a očními Genjutsu. Dle velikosti krytu/štítu se odvíjí také cena chakry. Technika se však dá naopak použít jako věznění.
Nevýhody: Štít je prakticky nemožné prorazit pouhou technikou či útokem. Pokud je však útok na kryt kombinovaný a centrovaný na jedno místo (Za předpokladu, že jsou techniky/údery dostatečně silné, tedy alespoň stejného ranku), kryt může být pod náporem proražen a technika zrušena. Obrana nedokáže zastavit velkoplošné útočné S Rankové techniky.
Uživatel: Členové klanu
*
Jiton: Jikkō  (実行,Jatka)
Rank: A
Typ: Ninjutsu
Element: Jiton
Popis techniky: Nebezpečná technika, která zabila nejednoho statečného muže. Spočívá v momentu překvapení. Po složení pečetě tygra se ve vysoké rychlosti rozptýlí na daném místě zrnka železného písku ohromnou rychlostí. Tato cílená „exploze“ dokáže zabít v rádiu 4 metrů každého, zrnka proletí tělem rychleji než střela. Tisíce těchto zrnek ráze projede cílem, čímž ho brutálně zraní a v případě zásahu životních orgánů. Čím dál je oběť, tím menší nebezpečí jí hrozí. Síla je totiž nárazová, jak rychle přišla, rychle i odejde. Její výhodou je, že je rychlá a špatně předvídatelná.
Nevýhody: Nevýhodou je její krátké efektivní pole. Čím blíž jste epicentru, tím většímu poškození čelíte. Obranné techniky stejného či vyššího ranku ve většině případů život zachrání, záleží však na typu obranné techniky.
Uživatel: Členové klanu
*

Jiton: Seifuku  (征服する, Podmanitel)
Rank: C
Typ: Ninjutsu
Element: Jiton
Popis techniky: Seifuku je technika, která umožňuje uživateli nasytit chakrou předměty v jeho okolí- takto zasažené předměty se následně rozpadnou na železný písek. Princip techniky je v tom, že uživatel vyšle chakrou vlnu až do střední vzdálenosti. Na zasáhnutých předmětech ulpí jeho chakra a předměty, ve kterých se kov nachází, budou silně zmagnetizované- tyto předměty se poté samovolně rozpadnou na železný prach. Tato chakrová vlna je pro obyčejné oko téměř neviditelná.
Nevýhody: Nejedná se sice o slabinu, ale je třeba podotknout, že takto nedokáže rozložit kov v tělech živočichů, tudíž ani postav hráčů. Dokáže však rozložit drobné částečky kovů, které jsou přirozeně součástí rostlin.
Uživatel: Členové klanu
*

Jiton: Tetsujin (鉄人, Železná dáma)
Rank: A
Typ: Ninjutsu
Element: Jiton
Popis techniky: Na popud uživatele železný písek zaútočí na nepřítele. Technika dokáže obalit nepřítele železným pískem a zabránit mu v jakémkoliv pohybu. Tato technika má však dvě fáze. První fází techniky je obalení cíle, zabránění pohybu atd. Druhou fází této techniky je jeho mučení, posléze zabití. Za pomoci sevření prstí dokáže uživatel svůj cíl rozdrtit. Technika je ale také skvělým mučím nástrojem, drtivou sílu totiž může uživatel zvyšovat nebo snižovat. Druhá fáze se dá aktivovat dříve, než je tělo celé obaleno, způsobí však zranění pouze na místech, které stihne obalit.
Nevýhody: Nevýhodou techniky je rychlost protivníka. Ačkoliv se jedná o rychlou techniku, existují lidé i rychlejší. No, a pokud ne, máme tu techniky, které nás zrychlit umí. Shunshin no Jutsu je příkladnou technikou, byť její použití je hazardní. Shunshin vyžaduje složení pečetě, tato technika nikoliv. Důležité je proto načasování těchto únikových technik.
Uživatel: Členové klanu
*

Jiton: Kuchiku-kan  (駆逐艦, Ničitel)
Rank: S
Typ: Ninjutsu
Element: Jiton
Popis techniky: Po složení pečetí dokáže za předpokladu dostatku želeného (kovového) písku vytvořit stvůru dle jeho fantazie o různých rozměrech. Tato kreatura je loutkou svého pána. Disponuje nepředstavitelnou silou a odolností. Jeho účel je prostý, ničení. Dokáže ničit jednotlivce, armády, domy i vesnice. V průběhu jeho existence dokáže vlastník měnit i jednotlivé části jeho těla (přetvořit ruky v obrovský bodák, kladivo atd.) Je imunní vůči většině fyzického poškození, dokonce i technik.
Nevýhody: Nejlepší způsob obrany je útěk- co nejdál z jeho dosahu. Slabinou tohoto kolosa je jistě velký nápor technik, opravdu velký. Raiton nemá na kolosa žádný efekt, naopak. Katonové techniky mají ze všech základních elementárních největší šanci na úspěch.
Uživatel: Členové klanu
*

Jiton: Āsenaru (アーセナル, Arsenál)
Rank: B
Typ: Ninjutsu
Element: Jiton
Popis techniky: Tato technika vychází přímo z klanové techniky Chiji. Díky schopnosti ovládat železný písek dokáže dle vlastní vůle vytvářet chakrou zpevněné předměty dle jeho uvážení. Tzn., že dokáže vytvořit např. železný bodák, kladivo, zeď. Takto vytvořený předmět může být použit jak k obraně, tak k útoku. Využití této techniky je de facto omezené jediným faktorem- představivostí uživatele. Technika není nijak náročná, patří mezi první, co se členové klanu učí.
Nevýhody: Rychlost nepřítele, to je pravděpodobně největší slabinou. Pohyb vytvořených objektů je sám o sobě vázán na schopnosti uživatele. Stačí být proto rychlejší než nepřítel a vyhnout se například takovému kovovému oštěpu z písku není problém.
Uživatel: Členové klanu
*

Jiton: Tsunami (津波, Dlouhá vlna v přístavu)
Rank: A
Typ: Ninjutsu
Element: Jiton
Popis techniky: Jedná se o přivolávací techniku, kdy uživatel přiloží k zemi celou dlaň, ve které koncentruje chakru. Oproti Kuchyiose při této technice není třeba krevní oběti. Ihned poté uživatele pohltí kouřová clona, ze které se následně začnou řítit do všech směrů velké vlny kovového písku, které pod sebou pohřbí vše, co jim přijde do cesty. Jedná se o nezměrné množství kovového písku, jeho množství záleží také na schopnostech uživatele, na jeho schopnostech Ninjutsu a množství chakry, kterou vloží. Může proto pokrýt celé město, údolí, pánev, atd. Sekundární funkce je zdroj písku k tvoření technik.
Nevýhody: Útěk proti této plošné technice je zbytečný, mnohem jednodušší je vyskočit dostatečně vysoko, aby ho vlna nezasáhla, pak je v bezpečí před její drtivou silou.
Uživatel: Členové klanu
*
avatar
Tetsuo
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 9
Ryo : 19
Join date : 17. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky klanu

Příspěvek pro Tetsuo za Sat Dec 23, 2017 6:36 pm

Done
avatar
Tetsuo
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 9
Ryo : 19
Join date : 17. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky klanu

Příspěvek pro Kangae za Sat Dec 23, 2017 7:07 pm

S láskou a radostí ti uděluji podmí.. POVOLENO!

_________________
Ninjutsu 31 Genjutsu 16 / Taijutsu 11 / Inteligence 26 Síla 11 Rychlost 16 / Chakra 16
avatar
Kangae
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 43
Ryo : 144
Join date : 06. 06. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky klanu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru