Podivný sen

Goto down

Podivný sen

Příspěvek pro Raiki za Sun Dec 17, 2017 11:16 pm

Psal se rok 21478532147851479636544117855. Nindžatstvo našlo způsob, jak cestovat vesmírem, lid se sjednotil a vyrazil společně dobývat cizí galaxie. Tady se psal náš příběh, můj a Kitův. Náš vesmírný koráb ztroskotal na asteroidu G.A.Y. Proč jsme ztroskotali? Někdo nás zezadu pořádně vystřílel do motorů. Pamatuji si, jak jsem křičel do vysílačky naši polohu, ale zda byla přijata? To nevím. Když jsem se probudil, byl jsem stále připoutaný v křesle. Pásy splnily svůj úděl. Až na lehký otřes mozku jsem byl v pořádku. "Co se to sakra stalo?!" Zakleji. Jakmile přestanu vidět 14krát, otočím hlavou, abych se podíval, jak je na tom Kito. K mému šoku tam však nebyl! "Co se to tu sakra děje?! Ničemu nerozumím! A kde je ten bl*ec s východním přízvukem?!" V hlavě mi toho šrotovalo hodně, zejména otok mozku. Sáhl jsem po noži, aby přeřízl pásy. Jakmile jsem tak učinil, přepadl jsem v před. Včas jsem se však chytil řídícího panelu, jež mi nyní byl oporou.  Sklo bylo téměř rozbité, podařilo se nám plošně přistát, což znamenalo, že největší náraz asi schytal spodek lodi a čumák. Kontrolky ukazovaly, že motor 2. a 4. jsou kriticky poškozeny.
Všechno bylo v háji, snad to přežily skafandry. Napadlo mě, že právě u nich bych mohl najít Kita, tak jsem tedy vyrazil. Cestou k nim jsem volal Kitovo jméno, aby věděl nejen že tu jsem a stále naživu, ale také... no vlastně to byl asi jediný důvod.
Raiki
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 41
Ryo : 49

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Podivný sen

Příspěvek pro Kito Gyoku za Mon Dec 18, 2017 3:41 pm

*kvap, kvap*
Čo sa to deje? Kde to som?
Poobzeral som sa, ale všade okolo mňa bola tma, nevidel som si ani na nohy. V tom som začul kroky. Chcel som sa chopiť kunaia, ale moja výstroj zmizla. Strach sa ma nechopil, nezačal som kňučať a potiť sa, ako váš obľúbený superhrdina. Tvár som mal kamennú, stál som v bojovom postavení, pripravený na hocičo. Vtedy na mňa prehovoril diabolský hlas:
"Kito Gyoku, bol si vyvolený. Zničíš galaxiu. Prichádza totiž nový vek- vek toasterov."
Predtým, než som stihol oponovať, všetko zmizlo. Bola to len predstava. Bola ale tak skutočná..
Keď sa preberiem, vidím len nebo. Hviezdy a asteroidy, všetko sa nadomnou ligoce. Postavím sa a obzriem. Neďaleko mňa bola naša loď, rozbitá a poničená. Je v nej Raiki? Je vporiadku?
Možno by som sa nad otázkami zamyslel viac, keby som nezacítil prudkú bolesť na bruchu. Odkryjem svoj odev a....
Nie... To nemôže byť pravda! Je tam popálenina v tvare toastu! Raiki, ute...

Blik.

Mizerný svet, mizerní shinobi! Všetci zomriete! Toastery vytvoria novú galaxiu, ktorá bude fungovať v mieri! Všetkých vás zabijem! Začnem tým h*jzlom z lode, ktorý nevie narátať ani do desať.
"Raiki, ty špina, vylez! Je tu tvoj koniec!"
Nech žijú toastery!!!
Kito Gyoku
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 40
Ryo : 96

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Raiki za Mon Dec 18, 2017 7:41 pm

Slyšel jsem jeho hlas, ale slova smysl postrádala. Bylo to schválně? Nebo si snad smrt se mnou hrála? Byl jsem živý? Nebo jsem snil? Adrenalin plnil mi žil. Slova zlá, mířená proti mě. Konec můj nebo ne? Toť otázka budoucí, dnes nelze na ni odpovědět. Hlava mě třeštila, chtěla by mi uletět. Vzepřel jsem se, bez ohledu na můj stav. Uchopil jsem meče, vpřed vyrazil.
"Kde jsi?!" Zvolám z plna hrdla. Najednou mi zaskočilo, jakoby na hrdle ležela kudla! Polkl jsem, polkl jsem na sucho. Najednou nastalo ticho. Kdepak Gito je, a co se s ním stalo? Bylo to vodkou nebo šňupal coco? Stál jsem přímo, připravený k boji. Otázka však zněla, zda-li mi to za to stojí. Není lepší se nechat zabít? S rodiči se znovu sejít? Ne, alespoň jednou, chtěl jsem do ženy vejít.
Raiki
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 41
Ryo : 49

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kito Gyoku za Mon Dec 18, 2017 10:42 pm

"Tu, ty bezbožný had!" zvreskol som na Raikiho, nie ako kamarát. Čaká ho smrť, ó, tá krutá kosa, ako aj celé ľudstvo- príde toasterov pomsta.
Teraz už však konám, rozbehnem sa vpred. Skočím, napriahnem sa, kop sa vznáša, leť!
Moja noha oproti zničenej lodi letí, teraz už ťa, Raiki, nikto neposvatí! Ak si v nej, nespravíš si nikdy deti!
Robustný kop napokon aj na lodi pristál, loď sa vzniesla do vesmíru, rýchlosťou tryskáč'.
Toto je len začiatok, iba pouhý nácvik, celé ľudstvo onedlho, opáči hnev toasterov našich!
Došla mi kreativita alebo sa snáď preberám zo sna..
Šťastne si oprášim ruky, Raiki už nebude robiť problémy. Poletí mnoho slnečných rokov, toto bol totiž najsilnejší zo všetkých kopov!
Kito Gyoku
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 40
Ryo : 96

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: