Genetická Modifikace - Hakai Tentai

New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

Goto down

Genetická Modifikace - Hakai Tentai

Příspěvek pro Izuru za Mon Dec 18, 2017 8:30 pm

Název: Hakai Tentai


Rank: B


Typ: Pasivní


Element: X


Popis: Na 5 postů. Vylepšené vnímání v boji. Zlepšení funkce smyslů, zejména zraku a sluchu. Až o 4x, dokáže se vyrovnat i s sharinganem. Dokáže napodobit taijutsu pohyby hned po shlédnutí jak jí někdo použije ačkoliv hachimon nemůže nijak napodobit, ale nebude to nijak silné.


Nevýhody: Vyčerpává vlastníka.


Uživatelé: Subjekty na kterých byly provedeny testy projektu ANV.
___________________________________________________


Název: Inazuma


Rank: B


Typ: Ninjutsu/Genjutsu


Element: X


Popis: Jde o velmi rychlý přesun z místa na místo. Někomu to může připadat jako teleport, pouhým okem nezastihnutelný.  Jedná se však o pár setin sekundy. Čím větší vzdálenost tím více to vyčerpává uživatele. Nejsou nutné pečetě.


Nevýhody: Po využití se na pár sekund zablokují některé z chakrových bodů. Nelze tedy ihned po přesunu používat ninjutsu či genjutsu. Pouze taijutsu. 
Název: Hikari no tōnan


Rank: A


Typ: Genjutsu


Popis: Uživatel musí stát v dosahu oběti asi na dva metry maximálně. Svět se zbarví do barev které jsou podobné negativu ale negativ to není. Uživatel teď může chodit okolo oběti a dělat cokoliv. Používá se zejména k odzbrojení. Pro oběť bude téměř nemožné se hnout a její rychlost přemýšlení se sníží takže jí bude připadat jako by čas plynul pomaleji. Z tohoto genjutsu se dá dostat jedině omdlením nebo zraněním. Či zrušením uživatele. 
 
Nevýhody: Tato technika se dá použit pouze na jednu osobu a tak je jasné že při boji proti více osobám se nedá ani využít. Při tomto genjutsu nejde využívat ninjutsu. Aktivuje se dotekem.
Název: Mugen no kaihi

Rank: CTyp: Taijutsu

Element: X
Popis: Uživatel se dokáže vyhnout skoro všem útokům zbraní či holých rukou. Vyhýbaní trvá dokud útočník nepřestane. Může se tak vyhýbat dokud se útočník nevyčerpá. Jde o takový opak Hikari no tōnan. Kdy se svět zpomalí pro uživatele.


Nevýhody: Vyčerpá silně uživatele. Slabší osoby mohou dostat zástavu srdce.
avatar
Izuru

Poèet pøíspìvkù : 3
Ryo : 7
Join date : 18. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Genetická Modifikace - Hakai Tentai

Příspěvek pro Kane Tayaki za Thu Dec 21, 2017 9:26 pm

avatar
Kane Tayaki
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 50
Ryo : 134
Join date : 17. 08. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Genetická Modifikace - Hakai Tentai

Příspěvek pro Izuru za Fri Dec 22, 2017 12:13 am

Název: Genjutsu: Sendo Shini

Rank: S


Typ: Genjutsu


Element: Yin


Popis techniky: Je to nebezpečné genjutsu schopné způsobit ohromné množství bolesti a utrpení. S touto technikou je možné aby cíl cítil bolest mnoha způsoby jen na mrknutí oka. Je trochu podobné tsukuyomi. K aktovaci je potřeba oční kontakt. Po aktivaci jutsu může uživatel vybrat z mnoha způsobů trápení pro cíl. Účinky tohoto jutsu lze rozdělit až na tři fáze.První fáze: bolestná smrt (Isa Ichi: Itaishini) - Fáze jedna používá bolest ze způsobů smrti, které jsou obzvláště bolestivé tělesně. Když je člověk vystaven první fázi, může cílový pád vypadat nevědomky a slabý po určitou dobu.


 Druhá fáze: osamělá smrt (Isa Ni: Sabishi'i Shini) - Fáze druhá simuluje účinek umírání samotného a projevuje tak duševní bolest i fyzickou. Expozice druhé fáze může vést k určitému množství duševního poškození cíle. 


Třetí fáze: prázdná smrt (Isa San: Akishini) - třetí fáze ještě více ovlivňuje účinky předchozích dvou fází. Vystavení této fázi může dokonce vést k trvalému duševnímu poškození.
Nevýhody: Navzdory schopno
sti v genjutsu, může tuto techniku použít jen jednou za osm hodin. Některá doujutsu jsou imunní nebo alespoň schopná toto překonat. Uživatel je při této technice velmi zranitelný. Proto je dobré aby ho při tom někdo kryl a pokud jde proti více jak jednomu človeku tak je tato technika celkem nepoužitelná z hlediska praktičnosti a bezpečí.

Uživatel: Izuru
avatar
Izuru

Poèet pøíspìvkù : 3
Ryo : 7
Join date : 18. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Genetická Modifikace - Hakai Tentai

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru