Fillery k technikam

Goto down

Fillery k technikam

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Wed Dec 20, 2017 8:44 pm

Hyōrō no Jutsu
B-rank
(20.12.2017 - 1.1.2018)

Byl krásný den a proto jsem se rozhodla, že si něco procvičím, možná i naučím. Doskala jsem si to až na cvičiště. "Yosh, jsem tady!" pověděla jsem sama sobě. Byla jsem plná odhodlaní a nadšení. Podívala jsem se okolo a rozhodla, kde bude moje místečko na cvičení. Za krátkou dobu jsem si ho konečně našla! Vidala jsem se ke stromu, kde byl krásný stín. Poblíž kmene jsem si odložila svoje věci. Prvně jsem se musel pořádně rozcvičit, takže jsem udělala pár cviku na protáhnutí. Netrvalo to moc dlouho a byla jsem ready na trénink. Cítila jsem se plná energie. "Yosh, co budu dneska dělat?" položila jsem si otázku a musela jsem se zamyslet. "Zaběhat si, nebo potrénovat nějaké své techniky...jo, už to mám! Naučím se něco nového!" Už jsem se rozhodla! Vztyčila jsem ruku hore a otočila jsem se ke svým věcem. Začala jsem šmátrat v baťůžku a následně jsem vytáhla svitek. "Tady jsi" povím si a usmějí se do široka.
Sedla jsem si ke stromu a rozdělala svitek s nadpisem Hyōrō no Jutsu. Zhluboka jsem se nadechla potom vydechla. Pustila jsem se do čtení svitku. Trvalo mi to déle než jsem si myslela. Trošku mi šla hlava kolem. "Takžee B rank technika a pomoci svého Hyotonu můžu někoho obklopit a uvěznit" shrnula jsem si princip mé techniky " To zní jako fajn" řeknu si pro sebe a ďábelský se usmějí. "Není čas, ztrácet čas" řeknu a přitom vyskočím na nohy.
"Takže vložit chakru do ruky , potom položit ruku na zem a vytvořit led" řekla jsem si v hlavě. Znělo to lehce. Nadechla jsem se a začal se soustředit. Jakmile jsem byla připravená , položila jsem ruku na zem a snažila se vytvořit led. Celou dobu jsem měla zavřené oči a když jsem je otevírala doufala jsem ve zdárný výsledek. Bohužel toho jsem se nedočkala. Po vzdechla jsem si. "Hold žádný mistr z nebe nikdy nespadl" přičemž jsem se zasmála a poškrabala se na temeni.
Zkoušela jsem to dál a dál, nehodlala jsem se vzdát! Věřila jsem zdárný  výsledek. Trvalo mi dlouho než jsem vůbec udělala nějaký ten led. "Tahle technika je těžší než jsem si myslela" řekla jsem si pro sebe a po vzdechla jsem si. Musela jsem si odpočinout. Sedla jsem si ke stromu a vytáhla jsem si svůj oběd, který jsem si doma uvařila. Musela jsem se odměnit za tvrdý trénink. Po pár hodinách odpočinku jsem se opět dala do pilného tréninku.
Opět jsem se snažila pomoci své chakry vytvořit ledové vězení, což bylo těžké, i přestože jsem hyoton už ovládala dobře. Po několika marných pokusech jsem se konečně dostávala k vytvoření ledu, což mi neskutečně zvedlo náladu. "Yosh, jednu část bych měla za sebou, teď už jenom jen s ním pohybovat."zívla jsem si a pokračovala jsem ve svých myšlenkách " Dneska už je pozdě pokračovat budu zítra." sbalila jsem si věci a šla domů se vyspinkat do růžová.
Na druhý den jsem přišla brzo ráno, abych měla co nejvíce času na trénink. Vyspala jsem se velmi dobře a proto jsem pociťovala spoustu energie, kterou jsem chtěla vložit do techniky. Dnešní počasí bylo o něco horší než včera, ale to mi vůbec nezkazilo mojí náladu. Odložila jsem si věci, opět se protáhla a pustila jsem se tam kde jsem včera skončila. Nějaký progress  tam šel vidět. Po pár vyzkoušení mi nedělal problém vytvořit led pomoci mé chakry a dotyku se zemí, což bylo opravdu úžasné! Teď jsem se musela naučit s tím ledem naučit pohybovat, jak do dálky tak i do výšky. Věděla jsem, že to bude ještě těžší než vytvořit ten led. Několikrát jsem zhluboka nadechla a vrhla se do toho. Položila jsem ruku na zem a a pár metrů ode mně se vynořil ze země led, který jsem se snažila vytáhnout co nejvíce do výšky.  Samozřejmě mi to moc nešlo, ale pomaličku se led posouval. Nebyl zatím dostatečně rychlý, takhle by mi každý utekl. A proto jsem pokračovala dále v mém tvrdém tréninku.
Uběhlo několik dní a já se zlepšovala každým dnem. Naučila jsem se s ledem pohybovat do výšky i do dálky. Vypadalo to přesně tak, jak to bylo ve svitku napsané. Byla jsem velmi šťastná, ale prvně jsem si to musela vyzkoušet na někom, bohužel nikdo nebyl poblíž, abych to mohla zmrazit. Musela jsem si poradit jinak, tak jsem si vytvořila Mizu bunshin. Můj vodní klon nasimuloval různé úhyby, abych si ujistila, že moje technika funguje jak má. Po tomhle experimentu jsem usoudila, že jsem jí dovedla k dokonalosti.

Naposledy upravil Yoshita Yuki dne Sat Dec 23, 2017 6:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Fillery k technikam

Příspěvek pro Sozui Higashi za Fri Dec 22, 2017 5:07 pm

Povoleno
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Fri Dec 29, 2017 8:42 pm

Trénink rychlosti +1 , cena 150 ryo

Došla jsem na cvičiště, abych si pořádně zatrénovala. Dneska jsem měla v plánu si pořádně zaběhat a nějak zdokonalit svojí rychlost, protože moje hlavní technika jí nejvíce využívala. Odložila jsem si věci a začala jsem se protahovat, nechtěla jsem si nic natáhnout a tak si přivodit nějaké zranění, které mě bude in disponovat. Poté co jsem se pořádně protáhla každý sval na svém těle, tak jsem si z batohu vytáhla zaváží na mé nožky. Sedla jsem si na prdel a začala si je nasazovat, následně jsem vyskočila zpět na nohy. Pociťovala jsem, že jsou mé nohy těžší. Usmála jsem se a začala poklusem. Prvně jsem se chtěla dostat do tempa. Následně jsem začala zrychlovat na tolik až to vypadalo jako běh. Běhala jsem kolem ostrova a přitom jsem si počítala kolik koleček jsem uběhla. Chtěla jsem jich uběhnout tak 50, to byl můj dnešní cíl. Po nějaké té době jsem konečně doběhla svých 50 koleček. Zastavila jsem se a vydychla jsem se. Dala jsem si více zabrat než jsem čekala. Ještě jsem ale neskončila. Chtěla jsem si ještě potrénovat sprinty. Od oka jsem si odměřila 100m. A začala jsem sprintovat. Udělala jsem si 20 sprintu a málem jsem padla únavou. Byla jsem zpocená jako kráva. Sundala jsem si zátěž a sbalila jsem se. Než jsem odešla domů, tak jsem musela popadnout síly.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sat Dec 30, 2017 12:30 am

Taijutsu +1 , cena 150 ryo
V pomalými kroky jsem došla na cvičiště. Můj dnešní plán byl jednoduchý. Chtěla jsem si zlepšit svoje dovednosti v taijutsu. Našla jsem si vhodný špalek. Něco mi říkalo, že ten je ten pravý k trénovaní. Nebyla jsem tak ostřílená v taijutsu, abych trénovala na holým kusu dřevu. Proto jsem vytáhla tenkou vrstvu molitanu, kterou jsem obalila špalek. Bylo to trapný, ale na co si polámat kůstky a pak nic nedělat několik měsíců. První jsem se protáhla všechny svaly v těle. Pořádně jsem se rozehřála a byla jsem připravená si pořádně zamakat. Nevěděla jsem jak začít, tak jsem začala boxobovat. Pravý hák, Levý hák a různě jsem údery střídala. Následně jsem přešla na kopy. Nebylo to ono, ale nic lepší mé nenapadlo. různě jsem střídala kopy a údery rukou. Když v jedné chvílí mě osvítilo. Vytvořila jsem jsi klona a udělala si z něho sparing partnera. Nebylo to nic moc, ale lepší než nic. Mělo to aspoň výhodu, že jsem měla více možnosti na něho útočit než s kusem dřeva. Procvičila jsem si tím i různé úhyby v podobě přemetu, salt atd. Následně jsem si i vyzkoušela nové kopy a údery na klonu. Samozřejmě jeden byl málo, takže za celý trénink jsem jích vytvořila více. Když jsem si usmyslela, že mám dost, tak jsem se rozhodla jít domů.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: