Filleri misie/techniky/tréningy

Goto down

Filleri misie/techniky/tréningy

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 22, 2017 5:15 pm

Název mise: Lov krys
Frakce: Aliance
Rank: D Rank
Lokace: Centrum kontinentu, Země lesů
Popis mise: Ve městech se krysám daří, deratizátorům už tolik ne. Zdejší krysy jsou chytřejší než jinde, rozpoznají nastražené pasti. Vaší prací tedy bude lovit krysy v domech.
Odměna: 50 Ryo
Druh: Opakovatelná

“Zabite ma...“ Povzdychla som si, keď som stála pred jedným zo skladov, kde sa tak trocha premnožili krysy. Teda tak trocha dosť krýs. A ja som tam stála pred skladom s vrecom v ruke a chňapkou. Omnoho ľahšie by asi bolo využívať senbony ale, komu sa to chcelo po tom umývať? Mne rozhodne nie! Tak som si teda dala sieťku na tvár a v stúpila som dovnútra s klúčikmi, ktoré som mala od majiteľa tejto budovy. No čo.. peniaze sú peniaze.. a všetky moje ťažké dni a mesiace driny sa teraz zobrazia v mojich schopnostiach lovenia krýs. Cool..
“Neznášam túto prácu..“ Zamrmlala som znova, keď som sa rozhliadla po okolí a hľadala som nejaké stopy po krysiach. Bolo očividné že tu boli. Kopec hovienkoch, okúsaný nábytok a elektrina samozrejme nefungovala. Však čo, pohoda.. cajk. Odložila som chňápku a zobrala rozprašovač, nasadila si plynovú masku a hurá na to. Snažila som sa nevynechať ani jeden kúsok tejto budovy. Ostriekala som úplne všetko čo len šlo vecou, čo mala ževraj zabrať. Ako ? To som netušila.. proste nejak. Nakoniec sa mi naozaj podarilo krysu vydumať a tá potvora sa mi normálne že smiala do ksichtu. Hodila som po nej masku, hodila som po nej rozprašovač no.. bola moc malá, hbytá, začala zdrhať. „Taaak to teda nie !“ Vyhlásila som rozhodne a už som trielila za ňou. A tak som ju mala sviňu malú. Držala som ju vo vreci a s úsmevom som rozmýšľala, za čo utratím tie love, ktoré za túto misiu naberiem. Heh.. nemohla som sa dočkať.

Naposledy upravil Noriko dne Sat Dec 23, 2017 12:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Noriko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 90
Ryo : 498

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Filleri misie/techniky/tréningy

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 22, 2017 9:21 pm

Název mise: Hradební stráž
Rank: C Rank
Lokace: Města v centru kontinentu
Popis mise: Nudná, ale dobře placená mise. Velká města většinou nejsou terčem útoků, ale i tak se tato možnost nedá vyloučit. Noční strážci hradeb mají za úkol pozorovat s hradeb blížící se útoky, chytat lupiče, kteří se občas odváží v noci vyplížit s kradeným bohatstvím ven z města nebo se do něj naopak snaží nepozorovaně dostat. Základem mise však je, abyste ve výkonu služby neusnuli.
Odměna: 150 Ryo

Stála som v pozore so skupinkou ďalších geninov a chuninov, ktorí sa rozhodli zobrať si zmenu ako stráž hradieb mesta Yōsai. Bola to podľa všetkého nudná práca, ktorá zahrňovala hlavne to, aby pri nej človek nezaspal. No na to že sa tu v podstate nič nerobilo, bola k môjmu názoru veľmi dobre platená a tak som si povedala, prečo nie? Pred tým, než nás pustili na hradby, sme ešte každý vyfasovali niekoľko svetlíc, ďalekohľad a inštrukcie čo a ako robiť. Respektívne čo nerobiť a prečo za čiadnych okolností nevystreľovať červenú svetlicu, ktorú nám hneď na to radšej aj odobral. Asi mal zlé skúsenosti. S rukami v bok a pomerne dobrou náladou som teda vyšla spolu s ostatnými na hradby, kde som sa už len spýtala kde.. byť. Keďže sme neočakávali žiadny konflikt alebo útok, ani stráženie hradieb neprebiehalo práve.. no.. človek sa pri ňom nenadrel. Nebola som nútená civieť hodiny na jednu stranu. Proste som sa po hradbách začala v mojom úseku prechádzať a sem tam som ďalekohľadom prebehla okolie. Po chvíľke zazerania na srnku, ktorá práve začala zdrhať pred navnadeným srncom, som ďalekohľad sklapla a spokojne som sa oprela o hradbu. Teda.. spokojne ako spokojne. Bolo to lepśie než chytať krysy, horšie než.. čokoľvek iného. Bola to taká nuda, že som sa musela prestať opierať a znova sa začať hýbať, aby som nezaspala. Bolo doslova vykúpenie každý krád, čo mi zachrapčala vysielačka a chcela podať stav. 
"Delta 3, všetko v pohode." odvetila som veliteľovi. Bolo to klasické hlásenie sektoru, ktorý som mala na starosti. Na hradbách som strávila ešten iekoľko hodín. Niekoľko hodín na slnku, niekoľko hodín v tieni.. a po tom zas na slnku. Až som si nadávala, že som si nezobrala radšej nočnú zmenu. No ako vykúpenie prišiel chalan, ktorý ma mal vystriedať a ktorý mi oznámil že moja zmena v podstate končí.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sat Dec 23, 2017 12:32 pm

Lov krys- Schváleno
Hradební stráž- Schváleno
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sat Dec 23, 2017 1:15 pm

Název mise: Hradební stráž II
Popis mise: Nudná, ale dobře placená mise. Velká města většinou nejsou terčem útoků, ale i tak se tato možnost nedá vyloučit. Noční strážci hradeb mají za úkol pozorovat s hradeb blížící se útoky, chytat lupiče, kteří se občas odváží v noci vyplížit s kradeným bohatstvím ven z města nebo se do něj naopak snaží nepozorovaně dostat. Základem mise však je, abyste ve výkonu služby neusnuli.

Ďalší deň v práci, ktorá sa mi vlastne celkom pozdávala. Tak nejak som dúfala že to tento krát bude záživnejšie, aj keď unavený a znudený pohľad jedného z mojich kolegov, ktorého som teraz striedala, ma presvedčil o opaku. Tento krát bolo ale predsa len niečo iné. Za prvé som bola v inom sektore, za druhé som mala veliteľa, ktorý každé dve minúty do vysielačky povedal nejaký vtip.. za tretie k nemu nikto nemal rešpekt, každú chvíľu bolo počuť niečo na štýl: "Drž už konečne hubu Takahiro" a za posledné, mala som nočnú. To znamenalo, že si človek možno mohol aj trocha pospať a nikto ho nenabonzoval.. ak ho teda nikto nezbadal. No bola som pevne rozhodnutá to nejakým spôsobom prežiť a vydržať. Zrazu mi znova zachrapčala vysielačka. "Hej hej, počul som úplne brutálny vtip haha!" Bolo počuť aj chrapčanie a trocha pridusené chichotanie. "Sedí chlap v krčme a premýšľa: Ako to hovorila moja stará? Vypi dve piva a príď o desiatej? Alebo vypi desať pív a príď o druhej..?" Keď dochrapčala vysielačka, doslova som o dobrých dvadsať metrov odo mňa započula smutné povzdychnutie od ďalšieho môjho kolegu, ktorý to počul rovnako, ako ja. Mne to prišlo celkom vtipné, ale chudák znel naozaj utrápene. "Prisahám že ešte raz povie nejakú somarinu.. a ustrelím mu tou svetlicou riť." Yep, rozhodne to bolo zaujímavejšie ako minule.

Název mise: Dárce
Popis mise: Místní nemocnice neustále hledají dárce krve, plazmy a kostní dřeni. Nějaký čas pobudete v nemocnici dle náročnosti odběru, nicméně na konci budete mít dobrý pocit a lehce vydělané peníze.

Po ceste domov som išla okolo nemocnice. Práve som pila fľašku vody, keď mi pohľad zablúdil na dvere nemocnice, kde bol zavesený nejaký plagát s prosbou o pomoc. Napadlo ma, že by nemusel byť zlý nápad pozrieť sa o čo ide. Fľašku som si schovala do batohu a dobehla som až k dverám, kde som si viac menej prečítala fakt o tom, že nemocnica stále hľadá darcov krvi. Sama som síce nevedela, čo mám za krvnú skupinu, no bolo napísané že na tom nezáleží lebo si to vedia sami zistiť.
"Nom.. okej, prečo nie." Zamrmlala som si pre seba. Boli to v podstate ľahko zarobené peniaze.. určite ľahšie než osem hodín stáť a pozorovať perimeter.. a ešte k tomu počúvať retardované hlášky a vtipy kolegov. Vstúpila som teda dovnútra a spýtala som sa slečny na recepcii, kde čo a ako. Naviedla ma až k dverám, pred ktorými bolo zopár stoličiek a kde sedeli ďalší dvaja ľudia, čakajúci na odber. Sadla som si teda k nim a nastalo to klasické ticho. Bolo to ale lepšie, než zbytočné poznámky a pokusy o konverzáciu. V nemocnici sa nikto nechcel rozprávať, len blázni naozaj.. Nakoniec som prišla na raz, a vstúpila som dovnútra. Sadla som si na stoličku a nechala som si odobrať krv. Nerobilo mi to problém. Našťastie som nemala fóbiu ani z krvi a ani z ihiel, heh.. shinobi s fóbiou na krv. Pri tej myšlienke som sa musela usmiať.

Tréning Genjutsu + 4 (Z 1 na 5) (50 ryo x 4  = 200 ryo / 100 slov x 4 = 400 slov)

Prišla som na cvičisko s batohom na chrbte a úmyslom, ktorý zo mňa mal spraviť lepšieho shinobi.  Teda skôr lepšiu kunoichi. Aj keď som sa považovala za plnohodnotného genina, niekde v kútiku duše som vedela, že to nie je pravda. Mala som obrovské nedostatky na ktoré som sa nezameriavala. Napríklad o genjutsu. Bol to spôsob boja, o ktorom som vedela len úplne pramálo a sama som sa v podstate nedokázala ani len vytiahnuť z nejakého. Či nejaké rozoznať. Aj keď som mala ževraj dobrý potenciál na to, Genjutsu využívať. Bolo ťažké predstaviť si ako, keď som proste nevedela, čoho by Genjutsu mohlo byť schopné. Mal to takto každý začínajúci genin? Kto vie. Sadla som si pod jeden zo stromov a batoh som si dala vedľa seba, pri čom som z neho vytiahla niekoľko vecí. Bolo príjemné počasie a tak som to mienila využiť. Vytiahla som z batohu dva zvitky, pero, nejakú knižku, flašku s vodou a desiatu, ktorú som si pripravila doma. Čakali ma predsa len dlhé hodiny štúdia. 

A tak som začala. Otvorila som jeden zo zvitkov, ktorý mal v nadpise: Genjutsu pre začiatočníkov. Kto by si bol pomyslel že taký malý manuál na zoznámenie s Genjutsu naozaj bude existovať.

"Chmm.. Genjutsu je jedno z hlavných jutsu kategórií ktoré využíva chakru... Nie vážne?" Poznamenala som trocha sarkasticky. Zas takéto základy som vedela, ale nechcela som nič presvedčiť a tak som pokračovala ďalej. "Na rozdiel od Ninjutsu, efekt Genjutsu...." Pokračovala som v čítaní ďalej a ďalej. Plánovala som tu byť naozaj dlho a po chvíľke som sa do textu doslova ponorila. Pri zbežnom čítaní som si poznačila aj niekoľko zaujímavých vecí do druhého zvitku, ktorý bol prázdny a len pre moje vlastné postrehy či niečo, čo som si poznačiť chcela. Napríklad fakt, že nie je príliš využívané a že na to treba proste veľa tréningu a perfektné ovládanie chakry. Presne to, čo mne zatiaľ chýbalo. Kontrlu chakry som síce považovala za jednu z mojich silnejších stránok, ale.. čo bola silnejšia stránka oproti naozajstným a plnohodnotným shinobi. Však som za sebou nemala zatiaľ ani jednu poriadnu misiu.. a to stráženie hradieb som za poriadnu misiu proste nebrala.

Časom som prišla až spôsoby, ako Genjutsu vyrušiť, alebo skôr.. prerušiť? Proste ako sa proti tomu obrániť.

"Ak je chakrový tok postihnutého dostatočne narušený, môže to prerušiť zosielateľov vplyv. Tento spôsob sa volá Genjutsu Kai.. hmm.. to mi niečo hovorí. Otec niečo spomínal eh.." Snažila som sa nájsť niečo poriadne v hlave, no nakoniec som len zatrepala hlavou a pokračovala som Ďalej.

"Druhým spôsobom...." A tak ďalej.. a tak ďalej. Vedela som že teraz tento tréning bude viac teoretický, než čokoľvek iné. Ale muselo to tak byť. Dokonca aj Taijutsu som sa spočiatku musela naučiť.. chápať, než som mohla ísť von a robiť tie kliky, drepy, údery a kopy.. a kto vie čo všetko. Strávila som tým ešte dobrých niekoľko hodín.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 12:44 pm

V podstate tak ako každý deň, som sa mala v pláne zúčastniť niečoho, čo mi do vrecka prinesie nejakú tu lásku, aneb love. Po včerajšku mi bolo prekvapivo dobre. Aj keď som jak retardovaná strávila mnoho hodín čítania nejakých zvitkov o blbom Genjutsu, ktoré ma úprimne nikdy príliš nezaujímalo.
"Sakra... ak trocha nezmiernim tempo.. nebudem mať Žiadnych fellas." Povzdychla som si. Aj keď kto vie. Môj otec by bol najradšej, aby som makala jak šrób 24 hodín denne. Moje myšlienky počas toho, ako som kráčala po schodoch na hradby, boli celkom pestré. "Ale ešte chvíľu to musím vydržať.. ešte chvíľu.. heh." Pošúchala som si rukami spánky a zabehla som do už v podstate mne poznanej rutiny. Zobrala som si vysielačku, svetlicu a bez ďalších slov som sa vydala na môj post. Tento krát som sa neopierala a ani som si nikam nesadala. Proste som zobrala ďalekohľad a začala som sledovať okolie. Povedala som si, že si dám taký malý psychický tréning. Teda.. že sa pokúsim to tu vydržať na 100% bez toho, aby som myslela na somariny. No.. nepodarilo sa to. Po chvíľke som nezačala ani tak sledovať perimeter, ako skôr príchodzích a odchodzích. Zväčša to boli obchodníci a civilisti, niekedy aj tými či jednotlivci ktorí sa vracali z misií. Rozmýšľala som, kedy aj ja zažijem niečo podobné. Musela to byť sranda. Ani som sa nenazdala a prišiel ma vymeniť ďalší maník zo zmeny.

Název mise: Lov krys
Popis mise: Ve městech se krysám daří, deratizátorům už tolik ne. Zdejší krysy jsou chytřejší než jinde, rozpoznají nastražené pasti. Vaší prací tedy bude lovit krysy v domech.

Po ceste .. bohvie kam. Som predsa len kývla na ešte jednu prosbu od jedného z chuninov, ktorý robil nieč ako veliteľa pre shinobi-deratizačný tým. Viac menej mu chýbali ľudia a potreboval skontrlovať jeden z domov, kde mala byť podľa všetkého krysa. Spomenula som si na moju prvú misiu vôbec a musela som sa rozosmiať. On to bral ako prikývnutie a už som sa zrazu ocitla pred domom, kde sa počin mal robiť. 
"A to som si hovorila, že to už v živote nebudem robiť." Uškrnula som sa pre seba. Prehodila som si sieťku do druhej ruky a pomaly som vstúpila dovnútra. Tento krát som si povedala, že by som to mohla použiť pokojne aj ako tréning sharinganu, nie ? Však tie krysy boli rýchle mrdky! A tak som ho aj aktivovala.. a tak mi aj trvalo naozaj krátko, kým som krysu chytila do sieťky a hodila do vreca, ktoré sa .. ja neviem, asi pálilo alebo topilo. Bolo mi to jedno.. no prisahala som si niekde v duchu že ďalší dom, ktorý v sebe bude mať krysu, vypálil mojim katonom.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 2:17 pm

D rank - Sōshuriken no Jutsu
( 24. - 25. - 26.12.)

Stála som v lese kúsok od dediny, kde bolo vlastne pomerne dobré miesto na to, aby som uskutočňovala môj tréning. Predsa len, toto na cvičisku by bolo nebezpečné už len z toho dôvodu, že by som niekoho mohla trafiť. Technika ktorú som sa snažila naučiť, bola zapísaná ako jedna z mnoha techník vo zvitku, ktoré mi dal otec ako v podstate "smer" ktorým by som sa teraz mala uberať. Tak.. uvidíme kam to bude smerovať.Práve som sa sústreďovala na to, aby som dokázala dobre navliecť lanko na niekoľko shurikenov, ktoré som plánovala následne pomocou lanka ovládať. Teda nešlo o úplne mega ovládanie, skôr o zahnutie smeru, no stále viac než pôsobivé a užitočné. Videla som ako to robieva otec, vlastne som ho vtedy sledovala Sharinganom a dosť mi to napovedalo. Keď som bola hotová,niekoľko shurikenov som si dala do rúk a začala som ich po jednom hádzať do rôznych smerov tak, aby schválne netrafili terč. Následne som zatiahla rukami za lanká a posnažila som sa zmeniť smer letiacich shurikenov tak, aby tie terče trafili. Na prvý krát sa mi to podarilo.. takmer. Trafila som z piatich shurikenov tri terče.. chcelo to ešte trocha praxe. Technika to nebola náročná, čomu som sa vlastne ani nedivila.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Mon Dec 25, 2017 8:36 pm

Název mise: Dárce
Popis mise: Místní nemocnice neustále hledají dárce krve, plazmy a kostní dřeni. Nějaký čas pobudete v nemocnici dle náročnosti odběru, nicméně na konci budete mít dobrý pocit a lehce vydělané peníze.

Pred tým, než som prišla na stráž, som sa ráno zastavila ešte v nemocnici. Tento krát mi to rozhodne netrvalo tak dlho, ako minule. V podstate som už trocha poznala ten postup. Pred tým, než som išla darovať krv, som si ešte na recepcii kúpila minerálku. Jednu klasickú a druhú ochutenú, spolu s nejakou tyčinkou na doplnenie cukru. Predsa len som nechcela, aby mi na stráži bolo zle. Nakoniec som sa z recepcie presunula na čakáreň, kde už predo mnou niekto bol. Sadla som si na zadok a odložila som si môj sáčok šťastia vedľa seba. Založila som si ruky na hrudi a čakala som. Dôvod prečo som išla darovať krv bol vlastne celkom .. no.. proste možno sa mi to vráti, taká tá karma. Existovala vôbec karma? Z môjho dumania ma vytrhol až doktor, ktorý ma zavolal na radu a ja som vstúpila do jeho ambulancie. Odložila som si plášť, sadla som si na posteľ a pohľad som uprela niekam inam. Nemala som moc rada fakt, že si nechám dobrovoľne do tela niečo pichnúť. Nie že by som mala fóbiu, to nie.. no vadilo mi to. Nakoniec len doktor spokojne prikývol, prikázal mi, aby som si vatu držala na mieste vpichu, zalepil náplasťou a poslal ma na moju cestu späť do práce.. resp na hradby. 

Došla som na strážnicu, ktorá sa nachádzala pri jednom z vchodov na hradbách. Dnes som už dokonca mala aj permanentku. Teda bolo to také vtipné pomenovanie kartičky, ktorou som sa preukázala a pomocou ktorej ma zapísali do knihy "návštev".. teda skôr službí. Túto službu som mala dohodnutú predom a tak ma bez nejakých ďalších slov pustili ďalej. Skôr než som ale stihla prešlapať zopár schodov, zastavil ma jeden z veliteľov zmeny a pobavene sa na mňa usmial.
"Hej slečna.. znova si tu? Ako že sa voláš?" Spýtal sa ma priateľsky. Ja som sa len poslušne poklonila na pozdrav veliteľa a len som sa následne vystrela.
"Uchiha Noriko pane." Predstavila som sa, na čo len spokojne prikývol. 
"Vidím.. vidím Noriko-chan, len som ti chcel poďakovať, že tak často berieš zmeny. Dnes sa už veľa mladých nenájde, ktorých by zaujímala táto práca.. no, každopádne! Držím palce, nech sa dnes darí!" Poprial mi, na čo sa pratal po svojich. Ja som sa v duchu musela usmiať. Zaujímala? Vlastne ma táto práca takmer vôbec nezaujímala, len som naozaj potrebovala peniaze. Tak som sa teda otočila späť svojim smerom a pokračovala som ďalej. Ale čo, pochvala od kapitána vždy poteší. Celá moja šichta prebehla úplne normálne, v podstate tak, ako každý iný deň. Bola to nuda, no spravila som si to, čo som potrebovala spraviť a po skončení som len bez nejakého extra dobrého pocitu, odišla.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Tue Dec 26, 2017 12:22 am

Hradební stráž II-> Schváleno
Dárce-> Schváleno
Tréning Genjutsu + 4-> Schváleno
Hradební stráž ("3")-> Schváleno
Lov krys-> Schváleno
Sōshuriken no Jutsu-> Schváleno
Dárce ("2")-> Schváleno
Hradební stráž ("4")-> Schváleno
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Tue Dec 26, 2017 4:34 pm

Tréning - Sila z 3 na 5, Chakra z 4 na 5 (150 ryo + 300 slov)

Sedela som na posteli, pozerajúc sa do zvitku, kde som v podstate mala rozpísaný tréning, ktorý som mala v pláne spraviť. Mala som toho vlastne na pláne celkom dosť. Zahrňovalo to mnoho behu, klikov, využívania chakry, behanie po rôznych plochách a nakoniec aj kombináciu.. každý deň. Cítila som sa tak trocha ako genini ktorí vyliezli z akadémie. Tí sa snažili ako psy vždy hlavne pred skúškami, no ja som potrebovala niečo viac. Nemala som skúšky, už som dávno bola genin a hlavne som bola hrozne pozadu oproti ostatným. A tak som aj začala. Môj prvý úkon boli silové cvičenia. Začal som hneď v izbe, kde som v podstate začala robiť plank na rozohriatie. Dala som sa do kliku s vystretými rukami a držala som v tejto pozícii približne tri minúty. Následne som z tejto pozície prešla do lakťov.. ďalšie dve minúty. Po tom na jednu stranu, na druhú.. a po niekoľkých kolách som sa pomaly zodvihla na ruky. Našťastie som bola ľahká, inak by to vôbec nebolo tak jednoduché. No stojka na rukách bola dosť vyčerpávajúca a ja som rýchlo skončila znova na nohách. Spravila som ešte niekoľko sérií klikov a celá spotená som si otvorila okno, cez ktoré som vyliezla von.. čas pokračovať ďalej.. behom.

Mojim ďalším cieľom bolo znova sa vyčerpať podobne, ako keď som sparovala s Yoshito Yuki. Respektívne sa dostať na úplne dno mojej chakry. Myslela som si, že to je spôsob, akým si postupne zvyšovať maximálnu zásobu chakry a že to funguje v podstate ako pri fyzickom tréningu. Pre to som aktivovala sharingan a sledovala som pozorne vodnú hladinu. "Oboro Bunshin no jutsu!" Zložila som pečate, na čo som vytvorila čo najviac nehmotných klonov, ktorých som sa čo najdlhšie snažila udržať. 
"Katon ! Goukakyuu no jutsu!" Zhlboka som sa nadýchla a koncentrovala som chakru do mojich pľúc. Zmiešala som ju s ohnivou podstatou a následne mi z úst čo najväčšia ohnivá guľa. Pri tejto technike bola tá sranda, že ju jeden nemusel robiť mnoho krát na vyčerpanie.. v podstate som oheň udržovala až.. až kým sa mi znova nerozostrilo videnie a ja som nebola nútená deaktivovať Sharingan. "Tak.. to by bolo za mnou." Povzdychla som si s ľahkým úsmevom na tvári.

Tréning - Inteligencia z 6 na 10 (400 ryo + 600 slov)

Bol krásny slnečný deň. Ja som mala po práci a ako každé normálne dievča môjho veku, by som mala byť niekde vonku a zabávať sa. No úprimne.. ja som nebola normálna, bola som v podstate blázon..a hlavne som bola shinobi. Jednoducho som nemala čas na zábavu. Znova nastal čas, kedy si trocha potrápiť hlavu a pripraviť sa na test, ktorý som mala pripravený v jednom zo zvitkov. Bolo to mnoho vecí, od praktickej matematiky až po rôzne slovné úlohy a hračky na pochopenie. Dokonca som mala vo vrecku aj rubíkovú kocku. Proste.. bol čas potrénovať hlavu. Ako povedal môj otec, mnoho krát omnoho viac záležalo na tom, čo mal jeden v hlave než na tom, čo mal v rukách. Áno.. mnoho silných shinobi malo od trénovaných tisíce hodín čo sa týkalo Ninjutsu a Taijutsu, ale rovnako veľa ich padlo kvôli plánu, ktorý dokázal vypracovať aj keď nie tak silný, no omnoho inteligentnejší súper. Navyše.. chytiť katanu a oháňať sa s ňou.. to vedel každý. Ja som chcela byť naozaj prínosom.

Pri mojom dumaní som takmer narazila do zatvorených dverí knižnice. Našťastie som si to však všimla dostatočne skoro a nespravila som samej sebe hanbu. Zatiaľ.. Vstúpila som do budovy, ktorá mala množstvo miestností a množstvo ich bolo zaplenných od zeme až po strop knihami, zvitkami.. múdrosťami. Škoda len že tu nebolo aj toľko ľudí. Pozdravila som niekoľko prechádzajúcich shinobi a sama som sa odpratala do nejakého tmavého kúta, kde som mala mať pokoj. Vytiahla som z tašky fľašku vody, položila som si ju na stôl, vybrala som zvitok a začala som. Nemohla som sa dočkať... najprv bola na rade matematika a rôzne úlohy. Boli to vlastne úlohy, ktoré sa často využívali v minulosti na chuninskych skúškach, ktoré Aliancia usporadúvala v časoch mieru. Ako to bude teraz, to som netušila. Ak však budú, plánovala som sa ich zúčastniť a v tom lepšom prípade aj excelovať. Prvé úlohy boli pomerne jednoduché. Len nejaké klasické trajektórie a teoretické výpočty dráhy letov, uhla odrazu a podobne. Samozrejme tam bolo menej čísiel než písmen, ale čo už. matematika už nebola to, čo bývala. Čím som išla ďalej, tým boli úlohy ťažšie a ťažšie. Dostala som sa aj do častí, kedy som si proste potrebovala pomôcť učebnicou, kde bolo napísané akým spôsobom to riešiť. Samozrejme som to v nej najprv musela nájsť. Dostala som sa cez niekoľko ďalších, až mi zrazu hlava vyhlásila pohotovosť a zrazu pre mňa bolo extra ťažké sústrediť sa. Malo to jednoduchý dôvod.. prestalo ma to baviť. Akonáhle niečo človeka prestane baviť, ide to omnoho ťažšie. Pre to som sa rozhodla skončiť s počítaním a písaním a len som si svoje veci zobrala, zbalila a vyšla som von, niekam do parku. No môj tréning stále neskončil.. bola na čase rubíková kocka. Jeden by si to ani nemyslel, no skladať kocku a poskladať ju chcelo dosť dobré logické myslenie, sebazaprenie .. a no, jedne musel byť trocha blázon. Vedela som, že spĺňam aspoň dva z týchto paragrafov a tak som s tým začala. Úprimne? bol to môj prvý pokus a spočiatku som mala pocit, že len náhodne točím stranami a stranami, bez nejakého efektu. Po chvíľke sa z pocitu stalo presvedčenie a ja som dobre že kocku neroztrepala o zem. Takmer som to vzdala, ale len takmer.. no našťastie sa našla jedna dobrá duša. Starší pán ktorý mal určite viac v hlave, rovnako ako aj v nohách. Mohol mať tak 60 rokov. Prisadol si ku mne a začal mi sám od seba vysvetľovať jednoduchý algoritmus.. nepovedal mi všetko, len mi ukázal smer, ktorým treba rozmýšľať, aby človek dokázal kocku poskladať. Ja som informáciu s radosťou zhltla a pustila som sa do ďalšieho skladania.. trvalo mi to síce stále asi hodinu, no poskladala som jednu stranu!

Název mise: Dozor v dolech
Lokace: Centrum kontinentu
Popis mise: Shinobi musí do války, těžba však musí pokračovat nadále. Otrok bez dozorce má tendence utíkat. Jako dozorce budete dohlížet na to, aby otroci pracovali, neutíkali a nesnažili se bouřit. Je zakázáno zabíjet otroky, pokud nebudete v bezprostředním ohrožení života. Vedoucí směny vám ihned po ní zaplatí.

Bolo to snáď prvý krát, čo som skúsila misiu mimo dediny. Bola som vlastne celkom nadšená a viac než nedočkavá. Stála som pri bráne, kde sme mali ako tým odísť do jedného z dolov, kde potrebovali pomôcť so strážením väzňov a otrokov. Nie že by sa mi tie dva pojmy páčili, no povedala som si, že ako shinobi aliancie, sa proste budem musieť naučiť odosobniť. Mala som zbalené všetko potrebné. Za chrbtom som v púzdre mala zastrčené tanto a mi sme mohli ísť. 
Rovnako ako každá iná misia, alebo skôr séria misií som ako nováčik najprv dostala školenie. Bolo v ňom zahrnuté množstvo informácií o tom, ako sa správať k väzňom. Na čo si dávať pozor, časté veci ktoré sa pokazia a mnoho ďalších a ďalších info. Dokonca som pre istotu dostala aj masku, ktorú som si dala na tvár. Predsa len som nepotrebovala, aby ma niekto, kto sa odtiaľto dostane, spoznal a zameral ma.. to by nebolo práve šťastné. Poslali ma na miesto kde boli väzni a otroci s v podstate žiadnymi shinobi schopnosťami. Bežný civilisti, ktorí to proste posrali.. Mojou prácou bolo dávať pozor na to, aby sa niektorý z nich nepokúsil niečo prepašovať do cely alebo.. proste čokoľvek, čo mali mať zakázané. A že to bola rozhodne zaujímavejšia práca, než strážiť perimeter na hradbách.

Název mise: Patrola
Popis mise: Aby se udržoval pořádek, je třeba pročesávat terén, chytat rebely, zabíjet divokou zvěř, která napadá vesnice atd. Společně se dvěma dalšími (NPC nebo s hráči) budete pročesávat vámi zvolenou oblast a v případě nějakého problému ho nahlásíte nebo vyřešíte.

Po šichte som plánovala ísť domov, no pred tým než som to stihla, dvojica shinobi mi ponúkla ešte jednu úlohu, ktorá mala byť orankovaná rovnako, ako stráženie v doloch. Išlo o patrolu. Potrebovali tretieho člena, ktorý by riešil skôr podporu a keďže odniekadiaľ vedeli, že som Uchiha, bola som pomerne dobrý kandidát. Začala som rozmýšľať, že nosiť klanový znak na chrbte možno nebol tak úplne dobrý nápad. Ale prijala som to. Síce trocha unavená, no prijala som to. Vo väznici sa pred tým nič nestalo a tak som nestihla vyplitvať moc chakry, keďže po mne chceli iba podporu a nie priamo.. nejaké zapájanie, nemala som dôvod odmietnuť. Hej ! Peniaze zdarma no nie? Teda.. takmer za nič.. uvidíme. Našou úlohou bolo robiť patrolu hlavnej obchodnej cesty, ktorá viedla do jedného z miest. Čo bola snáď tá najbezpečnejšia práca, akú som mohla mať. Sem tam sme zastavili poniektorých obchodníkov a skontrovali ich kontrabant, sem tam sme si museli prezrieť plagáty hladaných osôb a pár krát sme tu dokonca mali aj zlodeja, ktorého však moji parťáci veľmi rýchlo spacifikovali. Naučila som sa pri tom mnoho vecí, predsa len boli omnoho skúsenejší. Po skončení som síce bola úplne toasted, ale mala som naozaj dobrý pocit za dve odpracované .. pomerne slušné misie. Na to že som bola genin,.. no, proste som sa musela doma pochváliť! Aj keď.. keď som si tak spomenula na svojho otca, tak radšej nie.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Wed Dec 27, 2017 1:43 pm

Kanashibari no jutsu - D rank - Ninjutsu - 200 slov od 27.12. - 29. 12.

Bola som pripravená začať trénovať jednu z techník, ktorú mi odporučil otec. Bola to technika Kanashibari no jutsu a mala som špeciálnu úlohu, naučiť sa ju využívať cez Sharingan, čo by mi v budúcnosti mohlo pomôcť s ďalším tréningom. Povedala som si, že by to mohlo byť dosť praktické a tak som s tým aj mienila začať. Mala som už aj pripravené pomôcky, ako napríklad malé morské prasa, ktoré malo byť mojim pokusným králikom. Pre tento krát som ho ale mala v klietke. Sadla som si na zadok a ruky som zložila do univerzálnej pečate, ktorá mi pomáhala so sústredneím. "Tak.. skúsime to." Povzdychla som si a na sekundu som zavrela oči. "Sharingan!" Po otvorení očí som sa zadívala na morské prasiatko, ktoré sa pozeralo na mňa. Bolo by zlaté ale, kvôli tomu som si ho sem nedoniesla. Posnažila som sa navodiť pohľad priamo na neho a cez sharingan na malú chvíľku prebrať kontrolu nad telom tohto malého potkana. To sa mi aj podarilo.. bolo to vlastne hrozne jednoduché.. no bolo to kvôli tomu, že to bolo zviera? Potrebovala som to skúsiť aj niekde inde. Prasiatko som vypustila a sama som sa vydala do ulíc, nájsť si niekoho, na kom by som to mohla skúsiť. Pochopiteľne nie .. jounina alebo takého niekoho. To by som sa mohla dostať do problémov.
Po chvíľke som si svoju obeť našla a aj keď to bolo o niečo náročnejšie, znova som to zvládla. Bolo vidieť ako chalan stuhol na mieste neschopný pohybu. Trvalo to len chvíľku, no aj táto chvíľka by v boji stačila.

Kto by si pomyslel, že sa táto misia takýmto spôsobom zvrtne. Stála som s taseným tantom oproti mladému mužovi, ktorý sa nepozorovane snaźil dostať cez jednu z častí hradieb pod rúškom noci do dediny. Nevyzeral ako shinobi, respektívne moc silný shinobi. No stále bol pravdepodobne schopnejší než ja. Namierila som na neho tanto a so sharinganom v očiach som očakávala jeho útok. On bol ten, ktorý sa musel pohnúť keďže mne samej stačilo čakať a vydržať, kým prídu posili. Nehovoril nič, len v rýchlosti zaútočil a ja som sa taktiež rozbehla oproti nemu. Bol rýchlejší a z jeho pohybov som mohla určiť, že aj o dosť schopnejší. Možno nejaký chunin? Kto vie. Odrazila som niekoľko jeho útokov kunaiom v podstate len vďaka Sharinganu a znova som medzi nami vytvorila priestor s uskočením dozadu, počas čoho som po ňom hodila hneď niekoľko shurikenov. No nestačilo to ani na to, aby som ho spomalila. Len tak tak som sa uhla do strany, keď mi jeho kunai prešiel po pravom líci a len tak tak som rukou stihla zablokovať jeho následný kop, ktorý ma tak či tak odhodil do strany a ešte som sa trepla aj do časti hradieb. No podcenil ma a spravil jednu nehoráznu blbosť. Snažil sa to dokončiť útokom z výskoku.. netušila som prečo by to spravil, no v podstate sa vďaka tomu nemal kde vyhnúť a ja som sa stihla spamätať dostatočne skoro na to, aby som stihla poskladať pečate a z úst na neho vypustiť Goukakyuu no jutsu. Sotva som to stihla spraviť a dorazila trojica shinobi, ktorý sa pustili z hradby za jeho obhoreným telom. Až na jedného ktorý prišiel ku mne a po skontrolovaní ma poslal k nejakému medikovi. Nebola som na tom úplne najlepšie.. Aspoň som vedela, pre čo je takto nudná misia hodnotená ako C rank.

Popis mise: Aby se udržoval pořádek, je třeba pročesávat terén, chytat rebely, zabíjet divokou zvěř, která napadá vesnice atd. Společně se dvěma dalšími (NPC nebo s hráči) budete pročesávat vámi zvolenou oblast a v případě nějakého problému ho nahlásíte nebo vyřešíte.

Ďalšia z nečakaných udalostí. Ani som nevedela, ako som sa ocitla v jednom z týmov tvorených prevažne geninmi pod vedením jedného čerstvého chunina. Aj keď sa to nerozpráva, na rovinu nám povedal, že je to jeho prvá misia ako "veliteľ" a mi sme jeho prvý tým pod vedením.. v podstate to mala byť aj taká jeho skúška. No kvôli nedostatku shinobi z dôvodu vojny s Odbojom a urgentnej situácie, sme na túto misiu boli poskladaný práve mi. Jednalo sa o Patrolu, aj keď tento krát sme mali dosť jasne určený cieľ. Bol ním okruh približne desiatich kilometrov, v ktorom sa mal nachádzať tábor banditov, ktorý prepadávali civilistov nie dostatočne bohatých na to, aby si dokázali prenajať Shinobi sprievod. Teraz sme po nich mali ísť mi a po ľahkom briefingu sme aj vyrazili. Bolo nás asi dvanásť a našich cieľov malo byť zo päť, čo je viac než dvaja na jedného. Podľa všetkého sa nejednalo o shinobi, no aj dospelý človek vedel byť naozaj nebezpečný.

Trvalo nám približne pol hodinu, kým sme všetkých našli. Boli blízko pri sebe, aj keď boli rozdelený na dve skupinky. Jedna počítala troch, druhá dvoch ľudí. Ja som mala spolu s mojimi kolegami na starosti dvojicu, pri čom nás bolo päť. Mal to byť rýchli proces.. a že aj bol. Keďže som patrila k menej skúseným geninom, tvorila som podporu z diaľky dvom dvojiciam. Išlo hlavne o hádzanie shurikenov a kunaiov do slepých bodov na ciele, čo bola taktika s ktorou som síce neprišla ja, no rozhodne som si ju zapísala niekde do podvedomia. Čoskoro sme dostali všetkých a mohli me sa s dobrým pocitom vrátiť späť do dediny.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Thu Dec 28, 2017 12:56 pm

Popis mise: Shinobi musí do války, těžba však musí pokračovat nadále. Otrok bez dozorce má tendence utíkat. Jako dozorce budete dohlížet na to, aby otroci pracovali, neutíkali a nesnažili se bouřit. Je zakázáno zabíjet otroky, pokud nebudete v bezprostředním ohrožení života. Vedoucí směny vám ihned po ní zaplatí.

"Hej hej.." Zamrmlala som neochotne. V ruke som zvierala Tanto a predo mnou sa týčil obrovský chlap s krompáčom v ruke. Vyzeralo to tak, že na neho neustála práca bez nejakého voľna a hrozné životné podmienky zanechali isté.. stopy.. napríklad to, že sa zbláznil. 
"Idem odtiaľto preč decko, a ty mi v ceste stáť nebudeš!" Zavrčal naštvane a pár krát sa zahnal krompáčom. Nachádzali sme sa v nižších leveloch v doloch a ja som tu narazila na maníka, ktorý sa rozhodol odísť zo svojho stanoviska. Samozrejme trest voči rebélií v doloch je smrť. Otroci si to proste nemohli dovoliť.
"Drž sa ďalej.." Zavrčala som nepríjemne, no sama som o krok ustúpila. Nechcela som niekoho zbytočne zabíjať. Navyše vyzeral naozaj.. impozantne. Aj cez to že tu bol otrokom.. jeho build.. v minulosti musel byť nejaký kováč alebo drevorubač. Nie typ človeka, s ktorým by som si chcela zahrávať. 
"POVEDAL SOM UHNI!" Zreval znova, na čo sa po mne rozbehol a ja som sa len tak tak hodila do strany pred jeho krompáčom, ktorý sa zarazil dosť hlboko do zeme. Z brašne som v momente vybrala shurikeny, ktoré som mu hodila spolu s niekoľkými kunaimi po nohách. Započula som zrevanie od bolesti a po dlážke začala stekať krv.. príliš veľa krvi. Asi som omylom trafila tepnu. No bol pomalší.. o dosť.. a namiesto toho aby na mňa išiel, sa rozhodol nasmerovať si to k východu. Len som sa pozerala na to, ako veľmi pomaly a s vrčaním prešiel niekoľko metrov, kým mu nohy nevypovedali službu a on sa nezvalil v kaluži vlastnej krvi. Nahlas som preglgla.. nič moc skúsenosť..

Nebola som toho schopná spraviť až tak veľa. Respektívne.. po mojej bývalej skúsenosti, som musela naozaj rozmýšľať. Sedela som na okraji hradieb a sledovala som perimeter, pri čom som.. rozmýšľala. Moje spomienky ma zaviedli na misiu v doloch, kde som odstránila jedného z otrokov, ktorý sa proste rozhodol, že už má toho dosť. Stále som na to musela myslieť. Stále som sa snažila predstaviť samú seba. Ako by som reagovala? Vytiahla som ďalekohľad a skontrolovala som perimeter vzdialenejší, než som voľným okom dokázala zaostriť. Čo by som robila, keby že sa ocitnem v jeho situácií? Samozrejme som ho neľutovala. Väzni by mali zhniť v tej diere.. všetci ktorý sa postavia voči systému, ktorý Aliancia predstavovala.. celý odboj, ktorý bojuje za falošné ideály.. za slobodu.. "Tsch.." Zamračila som sa. Čo vedia o slobode? Aliancia do týchto končín priviedla civilizovaný život a život v Aliancii nebol vôbec.. hrozný. Ale nie, furt sa musí nájsť nejaký prorevolučný kretén, ktorý naštartuje nový konflikt. Z dúmania o tom, čo by som spravila v situácií toho muža, ma vytrhli dosť patriotické myšlienky. Nie že by som patrila k tým zažraným ale... S povzdychom som sa postavila na nohy a len som ešte pár krát skontrolovala perimeter, pri čom som sa aj začala presúvať, aby som nestŕpla. Takto to pokračovalo, až kým nebol koniec zmeny.

Genjutsu z 5 na 6 (100 ryo - 150 slov)

"Prečo to neskúsiť.. hej... " Uškrnula som sa, sediac znova na zadku v knižnici. Poslednú dobu som tu trávila viac, než som mala v pláne. Bolo to frustrujúce. S povzdychom som však otvorila jeden zo zvitkov a sama som sa posadila do tureckého sedu. "No taak.. to zvládneš.. naozaj.. zvládneš.. to spravíš.." Presviedčala som samú seba. Bolo to pre mňa naozaj náročné. Síce sa ževraj Genjutsu Kai učili na akadémii, no ja som na ňu nechodila a v skúškach to nebolo. Pre to som sa na to vôbec nezameriavala.. heh, však len prednedávnom som nemala ani tušenie, čo to je Genjutsu.. a teraz som ho trénovala ako o dušu. Možno za to mohol fakt, že som proste chcela byť dosť.. všestranná. Najlepšia vo všetkom.. v živote sa mi to nepodarí, no ak budem zaostávať voči súperovi v jednej veci, použijem niečo, čo jemu nejde.. Ruky som stále držala v pečati a sústredila som sa na tok svojej chakry ktorý.. no plynul. Následne ho vyrušiť.. ale ako to mysleli? Bola som z toho ľavá a tak som to skúsila len pár krát, aj keď som si sama nebola istá čo.

Taijutsu z 5 na 6 (100 ryo - 150 slov)

Stála som pred dreveným panákom a skúšala som si svoje kombinácie úderov. Bola to celkom sranda, malo to len jednu malú.. no.. drevený panák nevracal úder. Ako sa ale hovorí, nebezpečnejší je ten, ktorý spravil jeden úder sto krát, ako ten, ktorý spravil raz sto úderov.. a tak som v tomto duchu začala odpočítavať aj ja. "154 ... 155... " Fučala som s výdychom pri každom kúpe. Keď som sa dostala na tristo, začala som to kombinovať.. bola som dosť spotená.. unavená ale, musela som to ešte vydržať. Prestávky som mávala po každej sérií, no spočívali hlavne v klikoch a brušákoch, takže to ani nebola prestávka v priamom slova zmysle. Bola som dosť nahecovaná, no pot mi z dlhých vlasov tiekol potokom. Až som si nakoniec musela dať dosť.. dosť dlhú pauzu. Pauzu, pri ktorej som vyslopala všetku vodu, čo som pri sebe mala, natrela som si takou špeciálnou mastičkou hánky a holene.. a vlastne som sa k cvičeniu už nevrátila. Potrebovala som oddych..

Kombinovaný / Sila, Rýchlosť, Chakra z 5 na 6 (450 slov a 300 ryo)

A bolo to tu, ďalší deň, deň, kedy som mala v pláne zo svojho života znova spraviť peklo.. a že poriadne. Kombinovaný tréning, vec, ktorú mi vymyslel môj milovaný otec. Úprimne, už som to pár krát zažila no, bolo to odporné, ťažké, hnusné a bolo mi z toho do plaču. Na rukách a nohách som mala závažia, rovnako ako aj na tele záťažovú vestu s asi štvrtinou mojej váhy. To malo hneď dva účinky. Posilovalo sa tým telo a zároveň aj rýchlosť. No Normálny človek by v tom len behal, ale nie.. mne nestačilo.. ja som pri tom mala robiť aj iné veci. Napríklad utekať, kliky.. a sem tam do terčov vychŕliť Goukakyuu no jutsu. Keď mi o tom rozprával, zbledla som jak stena. Samostatne to bolo náročné a nie to sa ešte aj sústrediť na chakru a ničiť sa do maxima. No.. bola som pripravená a rovno som aj začala s behom. Samotný beh som príliš nemusela. Behať neustále kolečko za kolečkom v podstate s rovnakým výhľadom. Aj keď sa človek snažil behať čo najrýchlejšie, nevydržalo mu to dlho, lebo to bolo vyčerpávajúce. K tomu všetko pripočítať minimálne 15 kíl mŕtvej váhy, teplo.. slnko.. a za mnou sa ťahalo pomaly viac potu, než bolo vody v jazere vedľa mňa. A tu prišiel prvý povel. Kliky.. V momente som sa dala na zem a pustila som sa do klikovania. Úprimne? Spravila som ich asi päť. Našťastie som neraňajkovala a tak mi ani nebolo na zvracanie, keďže nemalo z čoho. Po klikoch som znova začala behať, tento krát šprinty.. no, keď vás niekto naháňa s palicou tak budete šprintovať ako o život. Po tom znova iba výklus.. výklus.. a oddych. Nikdy som si nemyslela, že bude človek tak rád že môže "iba behať".. a v tom prišiel ďalší signál. Drevené poleno ktoré sa objavilo nad mojou hlavou. Zodvihla som k drevu zúfalý pohľad a znova som začala skladať pečate. "Katon... serem na to no jutsu!" Zhlboka som sa nadýchla a z mojich úst vyšiel plamienok tak malý, že sa vo vetre obrátil a ožahol mi ksicht.. paráda. To mi určite robili naschvál. No potrebovala som to dostať a tak aj po tom, čo poleno spadlo na zem, som sa ešte posledný krát poriadne sústredila a znova som do pľúc nabrala kyslík. Po spravení pečatí a vypustení, som na poleno vyslala dostatočujúcu ohnivú masu, ktorá z dreva spravila ohorený špalok. "Tak... na koniec.." Povzdychla som si. Bola som úplne done. Ale stále som musela nejakým spôsobom vydržať dokončiť kolečko. Dúfala som, že ma nečaká ešte ďalšie poleno. Pochybovala som, že by som v sebe dokázala nahrabať dostatok chakry už i len na to, aby som sa udržala na strome. Nie to znova z úst vypustiť katonovú techniku.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 29, 2017 9:48 pm

Vyrazila som tantom shurikeny a kunaie, ktoré leteli priamo na mňa. Našťastie človek ktorý ich hodil, nebol úplne košér Shinobi, ale skôr nejaký chlap, ktorý sa k tomu dostal. Kto by si pomyslel, že tí smradi vypnú niekoľko strážnikov a vyvolajú vzburu? Síce len lokálnu, keďže sme ich stihli včas uzavrieť, ale stále vzburu. Ja som bola práve v službe v zálohe a z hrania kariet ma vytrhol poplach rovnako tak, ako aj mojich kolegov. Kývla som jednému z nich na znak, že som v pohode a len som pretočila v ruke Tanto, na čo som rozmýšľala, kde by ma bolo treba najviac.. a kde by som zároveň neprišla o život. Nezdalo sa to, no poniektorý z týchto väzňov boli bývalý shinobi aj vyššieho ranku, než len genini. Do kariet mi hralo len to, že nikto príliš nebezpečný tu jednoducho nebol.. takých zabíjali. Nakoniec som sa rozhodla, že pôjdem do severného krídla tohoto poschodia, kde bola koncentrácia väzňov no.. väčšia. Už po ceste som k zemi poslala poniektorých tupým nárazom rukoväte môjho tanta do zátylku ich hláv, no .. a po tom ? Po tom začala sranda. Bola pravda, že som mala dosť namále. Nebyť Sharinganu a toho, že som sa nepreceňovala a keď som mala dosť, tak som sa proste stiahla, asi by ma umlátili krompáčmi. 

"Eeeeej Tagane!" Pozdravila som nadšene jedného z mojich kamarátov, ktorého som už naozaj dlho nevidela. Bol to týpek, ktorý raz so mnou mal službu na hradbe a ktorého som práve dnes znova stretla. Úprimne bol prekvapený, že ho tak zdravím.. yep, bol to ten kretén ktorý dával neskutočne suché vtipy do rádia každiu božiu zmenu. No na druhú stranu, mi to pekne vyplňovalo čas a keď som myslela na jeho blbosti, nemusela som myslieť na nič iné.. napríklad na tú nudu, ktorá na hradbách bola. Vlastne až na jeden prípad kedy sa niekto pod rúškom noci naozaj pokúšal dostať cez hradbu.. som zažívala denodennú nudu. Práve pre to som viac brala misie na patrole, alebo v doloch, boli viac zábavné.. no niekedy si človek proste nevyberá. A tak začala ďalšia zmena, teda už pomaly skončila. Väčšinu času som sa rozprávala s Taganem a sledovala perimeter, ktorý som mala na starosti. Človeka z toho až začali bolieť oči, des a hrôza. "Hej hej, mám ďalší vtip! Práve som si na neho spomenul!" Ozval sa Tagane a ja som sa na neho utrápene pozrela. "SI si istý? Nie je tamto nejaký maník, ktorý chce spáchať sebevraždu skočením z hradieb?" Spýtala som sa Taganeho, na čo len prikývol. "Yep, ale má smolu, hneď pod hradbami je tak veľa sena, ktoré tam z nejakého dôvodu nanosili že.. ho čaká príjemné prekvapenie." Obaja sme sa zasmiali.. to sa nestávalo často.

Tréning in-game Taijutsu z 6 na 10 (Link-click) - 670 slov (potrebných 600) + 400 ryo
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sat Dec 30, 2017 11:00 am

Tréning Magen: Narakumi no Jutsu, od 30.12. do 1.1.

"Je to tu, viem že to tu niekde bolo." Šomrala som si popod nos, keď som v knižnici medzi zvitkami hľadala jednu z D rankových Genjutsu techník. Bol to taký môj osobný pokrok. Nikdy som v Genjutsu nebola dobrá a po dohnaní teórie, som sa rozhodla naučiť sa niektorú základnú Genjutsu techniku. Mohlo mi to d do budúcna len pomôcť a navyše.. som chcela vždy byť dosť takým univerzálnym shinobi. Našťastie bola knižnica dosť dobre roztriedená a ja som nakoniec našla oddelenie D rankových Genjutsu, kde som danú techniku našla hneď niekoľko krát. Asi aby si to ľudia mohli požičiavať a stále tu nejaká kópia bola. Počula som, že sa v niektorých prípadoch táto technika využívala aj na akadémii, kto vie. Otvorila som zvitok a spokojne som sa doň pozrela. Zozbierala som tie informácie, ktoré som potrebovala a troška kyslo som sa pri tom zatvárila. Bola to nepríjemná technika. Nie zložitá a ani nebolo nejak ťažké dojsť na to, že to je Genjutsu. No nepríjemná svojim obsahom. Ale rozhodla som sa ju naučiť a tak som sa pustila do toho. Tento krát som to však skúšala s jedným z mojich kamarátov, ktorý mi povedal, že mi s tréningom pokojne pomôže. Bol skúsenejší než ja a Genjutsu dokázal prelomiť, mal mi robiť targe. 
Nepodarilo sa mi techniku spraviť na prvý pokus, vlastne išlo o hneď niekoľko hodín pokúšania navodiť moje prvé Genjutsu v živote. No drina priniesla ovocie a ja som sa po chvíľke tešila z dobre odvedenej roboty.

Tréning Ninjutsu z 6 na 11 (600 ryo + 800 slov)

Stála som pred jazerom na cvičisku, ktoré sa stalo niečím ako mojim druhým domovom. Ak som čas netrávila na misiách alebo zo senseiom, bolo to práve tu.. trénovala som tu, jedla som tu.. sakra, niekedy som tu aj spala. A dnes som tu znova bola za účelom tréningu. Môj momentálny tréning však mal byť trocha iný, než som bola zvyknutá. Mal mi zlepšiť celkovú kontrolu chakry za rôznych situáciach, čo by mi pomohlo v podstate pri všetkých budúcich Ninjutsu, ktoré chakru využívali. Sama som vedela len jednu techniku Ninjutsu ktorá za niečo stála.. a tá žrala také množstvo chakry, že som ju jednoducho nedokázala používať stále. Pre to nebolo príliš efektívne sa proste postaviť a páliť môj Katon: Goukakyuu no jutsu do terčov.. a dúfať, že sa tým niečo zlepší. Takým spôsobom to nefungovalo, ako ma môj sensei použil, a že bol v Ninjutsu naozaj dobrý, trebalo zabracovať na kontrole chakry ako takej. Aj s pomerne malým množstvom chakry sa dalo robiť mnoho, pre to bol tento tréning zameraný hlavne na to. Už niekoľko týždňov dozadu, som sa naučila ako chodiť po stromoch či vode, no tento krát to malo byť trocha iné. Vlastne.. úplne. Pomaly som zložila ruky do univezrálnej pečate, ktorá mi pomáhala sústrediť sa a následne som do konca svojich nôh nahromadila chakru dostatočne vybalancovanú na to, aby som dokázala vkročiť na vodu. Spravila som niekoľko krokov po vodnej hladine a pozorne som sledovala, ako sa podo mnou vytvárali menšie vlnky. Mala som v pláne ísť až úplne najhlbšej vody, aká v tomto jazierku bola. Keď som tam dokráčala, zhlboka som sa nadýchla. Nemala som pri sebe žiadne zbrane a vlastne som sama bola len v spodnom prádle. Malo to jednoduchý dôvod.. dnes sa okúpem.. veľa krát. V momente som zrušila koncentráciu chakry do nôh a prepadla som sa do vody. Nesnažila som sa fyzicky udržať nad hladinou, takže som sa len pomaly začala ponárať niekoľko.. metrov? A v tom som začala. Znova som ruky zložila do pečate a snažila som sa vynoriť len pomocou chakry. Respektívne znova nahromadením dostatočného množstva chakry do nôh na to, aby som sa zastabilizovala a začala sa vynárať. Nutno podotknúť že prvý krát som sa takmer zadusila. Nevydržala som to a v momente som sa vyhrabala pomocou rúk nad hladinu, kde som sa rýchlo nadýchla. "Toto.. ešte bude náročné.." Povzdychla som si s ľahkým úškrnom na tvári. No musela som to skúsiť znova a znova, až kým sa mi to nepodarí. Bola to len prvá časť tohto tréningu. Zhlboka som sa nadýchla a znova som začala klesať pod vodu, pri čom som spravila rovnaký postup. Tento krát som už od začiatku pocítila zmenu. Voda okolo mňa začala bublinkovať a točiť sa v smere, v ktorom okolo mňa prechádzala moja chakra. Ja som pocítila pevnú plochu pod nohami, ktorá ma dvíhala sama do vzduchu. Vynorila som sa po asi ramená, keď som zrazu stratila koncentráciu a znova som sa prepadla do vody. "Sakra!" Zalapala som po dychu, keďže som sa dosť vody aj napila.. a takto to išlo ďalej. Dobrú hodinu som stále trénovala iba vynáranie sa z vody pomocou chakry. Po tejto hodine som predsa len doplávala k ostrovu v strede jazera, kde som sa zvalila na chrbát, rozpažila som ruky a len som oddychovala. Zaslúžila som si to. Oddych bol rovnako dôležitý, ako tréning samotný. Predsa len sa nedalo stále len makať na plno a to bola tiež jedna z vecí, ktoré ma naučil môj nový sensei. Oddychovala som ešte niekoľko minút, kým som sa nerozhodla z vecí, ktoré som mala odložené na brehu, zobrať chakrovú pilulku. Dala som si ju do úst a spokojne som ju rozžula a prehltla. V momente ma zaplavil pocit úľavy, keď sa nová dávka chakry rozvinula celým mojim telom. Bolo na čase pokračovať. Rozbehla som sa do stredu jazera a znova som zložila ruky do univerzálnej pečate. Zavrela som oči.. a prestala som koncentrovať chakru do mojich nôh. Spadla som do vody a počkala som ešte malú chvíľku. Nastala ďalšia chvíľa sústredenia, počas ktorej sa voda znova rozvírila okolo mňa a ja som začala stúpať nad hladinu, dosť rýchlim spôsobom. Vlastne som z nej takmer vyletela. Ten oddych mi dal veľa.. a tá chakra tiež. Stála som pevne na nohách a cítila som, že sa moja kontrola chakry naozaj zlepšila.. bolo na čase skúsiť niečo nové. Otočila som sa smerom k ďalekému koncu jazeru a začala som skladať pečate. Doteraz sa mi vždy podarilo vytvoriť pomocou Goukakyuu len masu ohňa, ktorá sa ani nepodobala na gulu. No teraz? Teraz možno doletí ďalej.. možno bude mať tvar. Všetko to záležalo hlavne odo mňa. "Katon: Goukakyuu no jutsu!" Zhlboka som sa nadýchla a nakoncentrovala som chakru do Pľúc. Následne som ju s výdychom vyslala cez moje prsty do diaľky v podobe ohnivej masy. Bola väčšia.. naozaj došla ďalej a mala aj lepší tvar, stále to však nebola dokonalá guľa.. bolo to prekvapivo náročné.. stále.

Bolo vtipné, ako Shinobi plnia misie ktoré by možno prisluhovali aj niekomu inému. No nikdy som nepočula o nejakých lovcov zvierat a tak.. som sa musela uspokojiť s tým, že dnešná patrola bude v tomto zmysle. Stalo sa to, že nejaká svorka vlkov útočila na ľudí, ktorý chodili cez jeden horský priesmyk kúsok od dediny a mi sme tam boli vyslaný ako trojčlenný tým k tomu, aby sme situáciu vyriešili. Svorka vlkov by nemal byť až taký problém, keďže sme sami mali zbrane a už sme boli ako tak skúsený.. respektívne sme neboli úplne začínajúci genini. Na túto misiu som sa vybavila klasicky. Tanto, pod ktorého rúčkou som mala pripravené výbušné lístky, základné vybavenie vrátane shurikenov a kunaiov, malá lekárnička keby náhodou. Všetci sme dokonca aj boli zaočkovaný proti besnote, keby že náhodou. "Okej, môžme ísť." Povedal veliteľ, ktorý mal hodnosť Chunina a mi sme vyrazili k horám, kde sa nepríjemná svorka agresívnych vlkov mala nachádzať. 

Po pol dni sme prišli na miesto a začali sme s hľadaním rôznych stôp. Tie sme aj našli, nebolo to tak ťažké, keďže vlci po sobe stopy neničili tak, ako shinobi. Trvalo nám len pol hodinu, kým sme svorku vlkov dohnali a.. no nič sme neriskovali. Zasypali sme ich kunaimi, shurikenmi a svorka bola za chvíľu dobrá tak na kožušinu. Následne sme spravili ešte niekoľko obhliadok miesta, či sme sundali všetkých a misia bola dokonaná.

Bolo zaujímavé sledovať dvoch ľudí, ktorý robili dosť deťom neprístupné veci asi tak pol kilometra od hradieb práve v oblasti, kde som mala sledovať perimeter. To že som na nich narazila, bola úplná náhoda.. a jak som sa tak cez ďalekohľad pozerala na to, čo tam v kríkoch robia... radšej som ho rýchlo zložila a s červenou tvárou som sa obrátila niekam inam. "Pre čo si to nemohli nechať na doma?" Zamrmlala som trocha podráždene. Ak by teraz chcel niekto prejsť popri mne.. pravdepodobne by sa mu to podarilo. Bola som úplne vykolajená! Povzdychla som si a len som pohľadom namierila na vysielačke, ktorú som mala po ruke. Že by? Tak prečo nie.. zobrala som ju k ústam a zapla som ju. "Tu je delta päť, podozrenie na Tango na týchto súradniciach. 520 stupňov, vzdialenosť približne 500 až 520 metrov." Pridusene som zakašľala, snažiac sa zadusiť smiech, ktorý ma takmer premohol. "Prepínam.." Vypla som vysielačku a trvalo necelé dve minúty, kým som nezapočula výbuch smiechu po mojej pravici. Teda.. na ďalšom stanovišti kde bola ďalšia skupinka shinobi. Následne mi znova zachrapčala vysielačka a ozvalo sa tam niečo, čo som nedokázala rozoznať. Niečo medzi smiechom, nadávkami a pochvalou no.. aspoň som každému spravila z tohto dňa pekný zážitok. Aj keď bez tých dvoch zalúbencov by to nebolo ono.

Summarum od posledného schvalovania:

C

IIIII IIIII = 10 x 150 - 1500 ryo

D

_________

1500 +730 = 2230

___

tréningy ryo:
150 (Sila z 3 na 5, Chakra z 4 na 5)
400 (Int z 6 na 10)
100 (Gen z 5 na 6)
100 (Tai z 5 na 6)
450 (Sila, Rýchlosť, Chakra z 5 na 6)
400 (Tai z 6 na 10)
600 (Nin z 6 na 11)

= 2200
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 31, 2017 3:15 pm

Opierala som sa o zábradlie na jednej z veží, ktoré boli jedným zo záchytných bodov hradieb. Bol som na ďalšej z mojich hradných misií a človek by si mohol povedať, že som aj postúpila. V praxi to znamenalo to, že som sedela na stoličke oproti môjmu kolegovi a spolu sme hrali karty, čakajúc na nejaké pokyny, keby že sa náhodou niečo stane. Aj misia v zálohe bola stále misia a .. úprimne omnoho zábavnejšia než sledovanie perimetru. Predsa len kto by nerád hral karty a ešte za to zarábal peniaze? Navyše sa to dalo chápať ako tréning .. niečoho. Predsa len, keď človek prehrá toľko hier čo ja, začne si myslieť že to vôbec nie je o šťastí. 
"Okej okej! Teraz si zahráme niečo moje!" Natrčila som päsť smerom k môjmu kolegovi a s úškrnom som ho sledovala." Kameň, papier, nožnice." Predsa len, dalo sa to považovať za shinobi hru nie ? Reflexy.. predpovedanie pohybu súpera a.. to všetko. A tak sme začali hrať toto.. teda chceli sme, kým sa neozvala vysielačka a nevytrhla nás z tejto nesmiernej zábavy. 
"Beta tým, máme problém na západnej strane hradieb, dostavte sa tam." Obaja sme sa pozreli na vysielačku.. pokývli sme ramenom a vyrazili sme. Nakoniec z toho nebolo nič vážne. Len niekoľko faganov, ktorý si mysleli že bude sranda vystreliť si z hliadky a vystreliť niekoľko ohňostrojov pri uchu jedného z nováčikov, ktorý.. no spanikáril.

"Hmmm..." Pozerala som sa na ľudí, ktorý prechádzali okolo mňa na jednom z mostov, kde som práve mala stanovisku ako patrola. Bol to jeden z hlavných ťahov, ktorý ústil na územie Aliancie a ktorý nami bol kontrolovaný. Pochopiteľne ho trebalo strážiť. Nie za neho položiť život, ale keby že sa tu ocitnú jednotky odboja, určite by to trebalo dať vedieť. Ja som tu bola ako podpora. Aj keď to bola misia, ktorá bola braná ako taký ťažší C rank, zobrali tam aj mňa. Predsa len.. už som niečo mala za sebou. Takto som sa len opierala o okraj mosta a pár krát som hodila očko po mojich ďalších kolegov, ktorý tu boli taktiež rozostavaný. Poniektorý z nás boli priamo na moste, iný v jeho okolí a raz za čas, sme sa mali skontrolovať po vysielačke. Každý z nás mal pridelené nejaké kódové meno a číslo. Ak vynechalo číslo, znamenalo to problém. Aj sa to pár krát stalo, ale týpek sa nám vždy ospravedlnil za nejakú blbosť. Napríklad to že príroda volala.. ach .. chlapi to mali o toľko ľahšie.. Ruky som si založila na hruď a  moju pozornosť som znova sústredila na okoloidúcich .Každý z nich mohol byť potencionálny nepriateľ... aj keď som naozaj pochybovala, že tá babka čo tu chodila o paličke by mohla niečo .. spraviť.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Mon Jan 01, 2018 1:32 pm

Učenie Konoha Reppū - D rank - 200 slov -od 2.1. do 4.1.

"Ninjutsu.. Genjutsu.. je na čase zväčšiť môj arzenál.." Pousmiala som sa sama pre seba, keď som stála v jednom Dojo v Yosai. Samozrejme by som toto tu mohla trénovať aj vonku, ale omnoho lepšie bolo vyskúšať si to voči ostatným geninom, ktorý sa to taktiež učili. V dvojici sa vždy Taijutsu techniky učili lepšie. Dôvod prečo som s tým vôbec prišla, boli moje nedávne sparingy zo senseiom. V podstate som vedela ako udrieť a ako skombinovať poniektoré útoky no, nemala som žiadnu aktuáknu techniku, žiadne eso v rukáve. Mohla som byť hocijako schopná v Ninjutsu a Genjutsu, ale ak ma niekto rozbil jak dieťa v Taijutsu, nič mi to nebolo dobré. Technika to nebola dôležitá. Konoha Reppu bola jedna zo základných techník vôbec, v tvrdom bojovom štýle vytvorenom mnoho desaťročí dozadu, ak nie storočí kto vie. Aliančná klasika, ak to tak jeden mohol nazvať. V podstate išlo o podkopnutie nôh z rôznych pozícií špecifickým pohybom.. a tak sme to aj začalo trénovať.. a drillovať. Začal môj súper, ktorý sa ku mne rozbehol. Moja práca nebola to nejakým spôsobom ustáť, skôr spadnúť na zem, aby mi neublížil. A to sa aj stalo. Dosť šikovne si kúsok predo mnou čupol a podkopol mi nohy, na čo som sa vytrela na zem, postavila som sa a bola som na rade ja. A takýmto spôsobom to pokračovalo, až kým to všetci prítomný študenti nemali vtlčené do hlavy.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Mon Jan 01, 2018 4:16 pm

Schválené
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Mon Jan 01, 2018 4:51 pm

Tréning rýchlosť z 6 na 10 (600 slov  - 400 ryo)

"Si si istá, že je to dobrý nápad Noriko-chan?" Spýtala som sa samej seba skôr rečnícku otázku. Samozrejme to dobrý nápad nebol... ale bolo to lepšie ako nič. Práve som si na nohy dávala záťaže, ktoré mi o dosť spomalia pohyb. Ale hej, počula som, že to bol dobrý tréning rýchlosti. Predsa len čím ťažší tréning, tým lepší výsledok nie? Mojou momentálnou úlohou bolo celý deň v týchto závažiach vydržať. Či už na misii, alebo na tréningu, alebo na sparingu zo senseiom, ktorý sa však dnes nemal uskutočniť.. to bolo asi moje jediné šťastie. Samozrejme bolo ráno a ako každé ráno, začínala som behom. 
Už po prvých pár metroch som cítila, ako ma závažia na nohách ťahajú dole. Zdvíhať nohy bolo omnoho náročnejšie. Kým som kráčala, tak to nebol až taký problém. No v momente keď som začala utekať, zodvihnúť pätu len pár centimetrov od zeme chcelo viac energie, než by mi bolo milé. 
"Eh.. fakt som na tom tak zle?" Zamrmlala som si unavene popod nos. Nebolo to vôbec ľahké. Nepoužívala som ani tak hrozne ťažké závažia, keďže som vedela že moje schopnosti sú lepšie, než moja fyzička.. a teraz som pracovala hlavne na tej fyzičke. "Ehh.. zabite ma." Povzdychla som si znova. Moje ranné behanie spočívalo v niekoľkých kolečok po okraji mesta. Vlastne len tri, aby som bola presná.. no aj tak to bolo hrozne veľa. Už počas prvého som mala seriózny problém udržať jedno tempo. Spomaliť bolo nebezpečné. Už zo skúseností som vedela, že v momente keď spomalím a nechám svalom trocha oddychu, zvyknú si na to a rozbehať ich bude omnoho, omnoho horšie. "Sakra.. musím prestať zanedbávať tento tréning.." Zavrčala som znova a s očakávaním som sa pokúsila vypnúť, čo sa týkalo mysle. Sústrediť sa na niečo iné.. napríklad na okolie. Keď sa človek sústredil na niečo iné, bolo omnoho ľahšie prestať myslieť na bolesť, ktorú v nohách a celkovo cítil. A bolo to tu.. prešla som prvý milník, teda prvé kolečko. Bola som seriózne spotená. Samozrejme som pred behom veľa pila, aby som mala čo potiť a aby som čo najdlhšie vydržala.. a že som aj vydržala. ďalšie dve kolá bol úplný horor. Pred tým som svoju vlastnú myseľ ako tak oklamala. Myslela som proste na niečo iné.. ale teraz? Teraz to nešlo a ja som vedela, že neexistuje, aby som tieto závažia na nohách mala celý deň. Teraz to skôr bolo o tom, kedy mi z toho prepne a neprehodím ich niekomu cez hlavu. "KORA KORA!!! KORAAA!" Začala som revať hrubým spôsobom a až zo zúfalým pohľadom v očiach. "UAAAA!" Rozbehla som sa čo najrýchlejšie, ako som len vedela. Pravdepodobne to bola chyba, pretože som ešte ani náhodou nebola na konci.. a že som to do konca ani nevydržala s týmto tempom. Posledného pol kilometra som za sebou nohami skôr vliekla.. už to nebol beh, len tackanie sa. Tackanie sa späť do toho menšieho sídla, v ktorom som s otcom a poniektorými členmi klanu bývala. Ani som nešla do budovy. Proste som prešla cez bráničku k malému jazeru, dala som zo seba dole tie prekliate závažia a v momente som sa hodila do vody... až to vyzeralo tak, že som sa utopila.. ale iba takmer. 

Potrebovala som si dať prestávku. Predsa len po tréningu, je proste nutné dať si prestávku. Nedalo sa neustále trénovať naplno.. celý deň. Aj keď poniektorý maniaci toho boli určite schopný, ja som k nim zatiaľ nepatrila. Môj momentálny cieľ bolo si aspoň pár hodín oddýchnuť, ponaťahovať si nohy, dať si niečo neskutočne energetické a zožrať kopec kolagénu a magnézia. Po tomto procese som sa znova začala cítiť dobre. Aj keď som cítila vrnenie a svalovicu, postavila som sa na nohy a prekvapilo ma, že som.. sa cítila naozaj ľahšie. Asi to predsa len malo nejaký efekt.. toto robiť aspoň pár krát do týždňa a budem naozaj rýchla.

Keďže som znova mala službu na hradbách, mala som pomerne dosť voľného času. Už po druhý krát som bola v zálohe, čo bola asi najlepšia práca, pretože to znamenalo trčať v jednej miestnosti celé hodiny a nerobiť nič, kým sa neozve nejaký alarm. Takýchto miest bolo viac a ja som práve bola v jednom s kolegami, ktorí hrali shogy. Ja som sedela na jednej z pohoviek a v rukách som mala Bingo knihu, ktorú sa dala zakúpiť od veliteľov, ak človek dosiahol určitý pocit misií a bol braný ako pokročilý Genin, ktorý sa pripravoval na jeho Chuninsku skúšku. Tak nejak som tušila, že to čoskoro čaká aj mňa a tak som si prezerala profili osôb, ktoré nejakým spôsobom uškodili Aliancii a boli hľadaní po celom novom kontinente. Bolo to celkom desivé.. tie sumy .. a tie informácie. Ako mohol byť niekto tak silný? Odporúčania typu "viacerá skupina shinobi zložená prevažne z B-A rankov" tiež nebol žiadny joke. "Páni.. sú naozaj desivý." Pomyslela som si so značnou dávkou rešpektu. Úprimne počas tejto misie, sa nič nestalo. Ako som vošla do miestnosti kde sme čakali na nejaký rozkaz, tak som z nej mala v pláne aj odísť a.. bola som rada že sa nič nestalo. Nuda síce príliš nezlepšovala moje schopnosti, ale znamenalo to relatívny pokoj.

Pozerala som sa na strom, kde bo prikovaný jeden z mojich tímových partnerov počas tejto patroly. "Ako.. ako sa to stalo?" Pošepla som so značnou dávkou strachu v očiach. Nie že by tento výjav bol niečo nezvyčajné. Náš vodca často využíval podobnú taktiku na zastrašenie odboja.. v podstate na ohraničenie našeho územia. Jednoducho vešal ľudí z odboja na stromy, ako znak varovania. Pravdepodobne to aj fungovalo no.. dnes ? dnes sa to trocha obrátilo proti nám. Do tejto situácie som sa dostala dosť nepríjemne. Ako dvojčlenný tým sme mali za úlohu preskúmať jeden z perimetrov, kde sa nachádzal nejaký.. pohyb. Nevyzeralo to však na nejakú veľkú ozbrojenú skupinu. Našou úlohou bolo len prísť, prezrieť a odísť.. žiadny boj, žiadne zapájanie sa.. a rozdelenie bola tá najhoršia vec, čo sme mohli spraviť. "Sakra.." Zavrčala som znova, na čo som sa otočila a rozbehla som sa späť k hradbám. Mojou úlohou nebolo niekoho zachraňovať.. a ešte k tomu niekoho mŕtveho. Nech už tu bol ktokoľvek, pravdepodobne to bola len malá skupina, ak nie jednotlivec... a ten niekto prišiel, spravil toto a.. odišiel. Môj partner bol skúsený Chunin.. mala som šťastie, že si vybral za target jeho, nie mňa, inak by som na tom strome mohla teraz visieť ja. Zložila som ruky do jednoduchej pečate a sústredila som chakru do celého môjho tela. Shunshin ! Musela som pridať.. a podať hlásenie.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Tue Jan 02, 2018 7:22 pm

"Karasu 2, na mieste, Tango dvadsaťpäť metrov od pozície." Oznámila som do vysielačky potichu, na čo som prestala stláčať gombík, ktorý zapínal mike na mojom slúchadlu. Po mne sa ozvali ešte ďalší dvaja kolegovia, spolu s ktorými sme obkľúčili skupinu zranených rebelov. Alebo ako sa oni sami radi nazývali, odboj.  Boli to sabotéri, ktorých sme prenasledovali už niekoľko hodín po tom, čo sme odhalili ich miesto pôsobenia a zaútočili na ich základňu. Momentálne teraz boli piati a mi traja. Aj keď sme mali menší počet kvôli faktu, že pri prvotnom útoku za sebou zanechali poniektorých svojich kolegov a tak sme rovnakú taktiku zvolili aj mi, nemyslela som si, že predstavovali takú hrozbu. Boli unavený, bez chakry.. zničený.. a mi sme boli všetko čerstvý shinobi, ktorý boli práve nasadený do tejto misie. 
"Dobre, tým Karasu, na môj povel zaútočte. Priorita je odstrániť túto skupinu bez strát. Ak sa vám niekoho podarí zajať.. dobre.. ale nie za cenu zbytočných problémov." Znel ďalší pokyn a spolu s ďalšími dvoma kolegami sme len potichu odovzdali naše "rozumiem". Sama som si z kapsy vytiahla niekoľko kunaiov a v očiach sa mi objavil sharingan.. sedeli tam.. na zemi, od krvi, snažiac sa ošetriť svoje zranenia. Potrebovali prestávku.. a presne na toto sme čakali. 
"Atakku!" V momente sme zmizli zo svojich pozícií, smerujúc na nepriateľov ohadzujúc skupinu zbraňami, až kým sme sa k ním nepriblížili na kontaktný boj. Už počas nášho počiatočného útoku, sa nám podarilo odrovnať dvoch najviac zranených, aj keď ostatný sa tomu nejak stihli ubrániť. Niektorý to schytali do nôh, niektorý do rúk, no zomreli len už spomínaný dvaja. Zvyšok nebol o nič.. zaujímavejší. Keď som tanto zabodla do srdca posledného z rebelov, bolo dokonané a mi sme bez slova vyrazili na ďalšiu pozíciu, nechajúc mŕtvoly pre "zberačov".

"Koho to tu nevidím.. už ťa povýšili Noriko-chan?" Zasmial sa bradatý muž po tom, ako som sa prišla prihlásiť na jednu zo služieb na hradbách. Pousmiala som sa na neho a len som kývla na nesúhlas. "Kapitán.. nelichoťte mi. Nie som ani zďaleka dostatočujúca na hodnosť Chuunina.." Odvetila som mu, na čo som si od neho zobrala nejaké potrebné vybavenie, ako vwalkie-talkie a signalizačnú svetlicu. Bola pravda že ma takýmto spôsobom podpichoval už nejaký čas.. a tiež som si všimla že aj keď moje misie majú v podstate rovnaké zadanie, často sa na nich vyskytujú ťažšie situácie, ktoré by som pred nedávnom nedokázala vyriešiť. Keď som si brala veci, len nespokojne vyfúkol dym z cigarety, na čo sa zasmial. "Nebuď príliš skromná mladá.. nikoho tým neohúriš.. povýšenie by si si zaslúžila." Dodal pomerne milým hlasom, čo u neho bol celkom normál. Len som sa zľahka poklonila. "Ďakujem za dôveru, no pôjdem.. práca čaká." Následne som len zložila pečať a za Shunshinu som sa premiestnila na moju pozíciu na hradbách. Potrebovala som od podobných rečí  zmiznúť.. Chuunin.. tsch. Zaškrípala som zubami, keď som začala sledovať perimeter. Poslednú dobu na to každý začal pomaly až naliehať, no sama som zo sebou zatiaľ nebola.. spokojná.. dostatočne. Chuunin už bola veliteľská pozícia.. mať pod sebou vlastných ľudí.. aké by to asi bolo?

Tréning taijutsu a rýchlosť z 10 na 11 (400 slov, 300 ryo).

Stála som v pozore, ruky po blízku môjho tela. Moje telo bolo uvoľnené, no v momente pripravené vyraziť. Mala som na sebe oblečené klasické tréningové oblečenie, rovnako ako aj súper predo mnou. Ďalší genin z kto vie akého klanu. Miesto v ktorom sme sa práve nachádzali, bolo dojo kde sa shinobi mohli zdokonaľovať pod dohľadom trénerov a učiteľov, taktiež bývalých shinobi, ktorých vek dobehol.. aj keď v tejto dobe sa sto stávalo málokedy. Momentálne som prijala challenge ku sparingu v Taijutsu so súperom, ktorý bol pomerne rovnako starý, ako ja. Obaja sme boli pokročilý genini, no to bolo tak všetko, čo som o ňom vedela. Netušila som v čom je dobrý, netušila som aký je v Taijutsu a .. celkovo. Bol to jeden otáznik. V tom tréner zodvihol jednu ruku a následne s ňou medzi nami raz sekol. "Začnite!" V momente ako to dohovoril, pustili sme sa do seba. Obaja sme vyrazili oproti sebe, snažiac sa využiť prvotné momentum a odrovnať súpera prvým útokom. Bolo vtipné, ako nás napadla rovnaká taktika a ako to aj dopadlo. Obaja sme boli schopný zasadiť úder, no obaja sme sa museli držať späť, aby ten súperov nebol príliš kritický. Obaja sme odskočili dozadu a v momente ako naše nohy dopadli na podlahu, znova sme skočili do seba. No tu už to začalo byť zaujímavé. Začala som rýchlo kombináciou dvoma údermi, zakončenými kopom z otočky. Zatiaľ čo oba údery vykryl, kop zachytil do rúk, na čo mi podkopol zvyšnú nohu. Keď som mala dopadnúť na zem, pretočila som sa s telom a dopadla som na vystretú ruku,  čím som získala pozíciu potebnú pre podkopnutie jeho nôh. No sám uskočil a ja som sa odrazila od ruky taktiež dozadu. Bola to zaujímavá výmena. Obaja sme nemali ďaleko od toho, aby nás v Taijutsu brali už ako Chuuninov. Zatiaľ to však bola viditeľná remíza, potrebovala som spraviť niečo viac. Samozrejme som sa mohla využiť na Sharingan, ale nechcela som to robiť. Pravidlá tohto zápasu boli jasné.. iba Taijutsu. Zaregistrovala som, že som rýchlejšia než on a tak som sa na to plánovala aj spoľahnúť. On bol zas silnejší.. a spoliehal sa presne na to, že mu stačilo zasadiť menej úderov, no dostatočne silných na to, aby ma vykoľajil. Pustili sme sa znova do seba a pokračovali sme dobrých desať minút, až kým som v podstate nevyhrala na úplnú náhodu. Chlapík sa šmykol na kvapkách vlastného potu, na čo som mu v momente kolenom dopadla na hruď a päsťou som zastavila iba centimeter od jeho nosa. Nebola to tá najčestnejšia výhra.. ale byť čestný.. to nebola cesta shinobi. Bola som pripravená poraziť môjho súpera, využívajúc úplne všetko. lebo prehrať tam vonku znamenalo zomrieť.. a ja som plánovala žiť sakra dlhý život.

Tréning Inteligencia z 10 na 11 (200 slov, 150 ryo)

"Takže som povýšila z.. normálnych šiach na.. toto?" Spýtala som sa jedného z mojich kamarátov. Aj keď ťažko povedať, či som Shikaia považovala za priateľa. Určite bol minimálne známy.. obaja sme boli z Aliancie a obaja sme bojovali za rovnakú vec, ani som s ním nemala priamo nejaký problém.. yep, asi sme boli kamaráti. A tento môj milovaný kamarát mi práve predstavil Shogi a začal vysvetlovať, aká dôležitá to je hra. Ja som z toho bola zozačiatku jeleň. Nikdy som ich nehrala, aj keď som sem tam pozerala, ako ich hráva otec.. ja som to nikdy neskúsila. Možno som len na to nebola dosť vyspelá? Kto vie.. no keď ma nahovoril na to, že to je istá forma tréningu, v momente som zbystrila pozornosť a úplne som sa pre vec zapálila.. ah aké to bolo ľahké. Budem musieť na kontrole mojich emócií do budúcna viac popracovať. "Takže.. keď položím toto ... sem.. pred tvojho..." Začala som sa ho po chvíľke vypytovať.. a takto ubehlo celé naše odpoludnie. Bolo vtipné ako ma z tejto hry ku koncu začala bolieť hlava. Prehrala som asi päť krát, no na druhú stranu, každý jeden krát som sa držala viac a viac, stále sa snažiac vybudovať takú taktiku, aby som dokázala Shikaia nejak oklamať a dostať do kolien.. určite začnem tejto "hre" venovať od dnes viac času.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Wed Jan 03, 2018 2:22 pm

Sharinganom som sledovala pohyb predo mnou. "Sakra.. je rýchli." Kusla som sa do spodnej pery. Moje oči stíhali bez problémov, no nebola som si istá, či to isté budem môcť povedať aj o mojom tele. Momentálne som sa však ani neodvažovala tasiť tanto. Bol by to pohyb, ktorý by tomuto neznámemu shinobi nahral do kariet. Kto by si bol pomyslel, že sa táto patrola zvrtne na adrenalínový šport menom súboj na život a na smrť. Zaregistrovala som tri kunaie, ktoré leteli k mojej hlave a ktorým som sa stihla šikovne vyhnúť bez toho, aby som vytvorila medzeru v mojej obrane. Keďže zatiaľ okolo mňa shinobi len pobehoval a držal si odstup, myslela som si, že sa sám pravdepodobne bojí boja na blízko. To znamenalo že aj keď bol rýchli, jeho Taijutsu pravdepodobne nebolo nič moc. Po chvíľke sa však stalo niečo, čo mi dosť.. rozjasnilo situáciu. V podstate som v jeho pohyboch začala vidieť istý patern. Predsa len keď niekto útočí dosť dlho, začne vyžívať istú súvislosť, čo má natrénovanú.. a pre mňa zrazu bolo omnoho ľahšie predpovedať jeho ďalší pohyb. V tom som v jeho útoku našla štrbinu, aj keď len malú, ktorá by bola bez Sharinganu skrytá. V momente keď po mne znova hodil kunai, sama som vybrala svoj a hodila som ho oproti jeho kunaiu. Podarilo sa mi odkloniť dráhu jeho kunaiu tak, aby sa mu zabodol do nohy a v momente keď sa zastavil, mala som doskladané pečate a po nádychu som na zraneného rebela vypustila ohnivú masu v podobe gule. Ostalo po ňom len obhorené telo. 
"To.. bolo tesne.." Povzdychla som si, na čo som len znova zapla walkie-talkie. "Tu je Karasu, misia splnená." Odvetila som, na čo som podišla k obhorenému telu, ktoré som zabalila do látky a zobrala som ho zo sebou na veliteľstvo.

Stála som v pozore spolu s ostatnými členmi posádky jednej z veží, ktoré boli súčasťou opevnenia mesta. Nestáli sme tam len tak pre zábavu. Vlastne sa k nám práve prihováral jeden z Jouninských kapitánov, ktorý si zobral našu "čatu" na starosť. Jeho slová boli viac vyhrážky o tom, ako nás všetkých pozabíja ak budeme väčší fail než jeho predošlí tým. Aj keď k tomu možno nebol priestor, ironický úškrn som si nedokázala odpustiť. Ironický úškrn, venovaný jednému z mojich kolegov, ktorý sa takmer zadusil od smiechu. Podobné výlevy sme tu mali často. Aj keď sa to zväčša nestávalo, poniektorí velitelia nezvládnu moc, ktorá im je udelená do ruky a po tom tu mávame podobné výstupy. Vedela som, že sa to nedá brať na veľkú váhu, on skončí.. odíde, zabudne na nás.. a bude to zas krásne. A tak sa aj stalo. O necelú hodinu sme znova sedeli vo veži s vyloženými nohami, hrajúc karty, kocky či iný gambling. Aj keď som sa snažila vyhýbať hrám o peniaze, nie vždy to šlo. 
"Všetko ok?" Spýtala sa do vysielačky inej pozorovateľni a rovnako ako otázka, prišla aj jednoduchá odpoveď. Ktorý blázon by sa len tak rozhodol zaútočiť na naše mesto.. V tomto duchu som skončila ďalšiu nudnú misiu.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sat Jan 06, 2018 11:45 am

Moja misia bola jedna z tých, zaujímavejších.. by človek mohol povedať. Našou úlohou bolo vystopovať skupinu otrokov, ktorý utiekli z jedného z dolov. To ako sa im to podarilo som naozaj netušila, no samozrejme sme to museli stihnúť skôr, než prejdú hranice, ktoré sa ešte v Aliancii považovali za "pod našou kontrolou". Všetko ďalej už bolo potencionálne bojisko s hliadkami nepriateľských shinobi. Títo otroci nemali byť shinobi a tak ich pohyb nebol tak rýchli ale, stále mali navrch niekoľko hodín pred tým, než nás vyslali. Samozrejme sme ich mali dovliecť živých, keďže mŕtvy by toho moc nespravili.. viz môj sensei, ktorý sa v jednu vzburu rozhodol pozabíjať snáď úplne všetkých otrokov, ktorý sa mu dostavili do cesty. To nebolo práve.. efektívne. V skratke som plánovala nevytiahnuť tanto, ale spoľahnúť sa iba na tupé údery a spacifikovanie. Po chvíľke sme k ním dorazili. Bolo ich celkom dosť.. asi desať a .. boli na nás pripravený. V rukách zvierali provizórne zbrane, ktoré sa našim nemohli rovnať ale.. potrebovali sme ich živý.
"Okej, ideme na to.." Ozvalo sa v slúchatku, na čo som len stroho prikývla. "Hai!" V momente sme v podstate skočili medzi nich a začali sme krátky proces "pacifikovania". Tento.. pocit sa mi celkom páčil. Respektívne to, ako sme mali nad nimi navrch. Cítia sa takto legendárny shinobi, ktorý sa dostanú doprostred bojiska medzi geninov-chuninov mojej úrovne?

Učenie techniky Sōfūshasan no Tachi od 5.1. do 11.1.

Príprava na tento tréning nebola vôbec srandovná. No musela som ju spraviť. Bola pravda, že počas boja by som na niečo podobné nemala čas, respektívne som sa to do budúcna musela naučiť v priebehu sekúnd ale.. pre tento krát bude stačiť, keď si to len predpripravím. Jednalo sa o uväzovanie laniek na shurikeny, ktorými som sa plánovala naučiť jednu z techník priamo od otca. Respektívne ani nie tak od neho, ako skôr od jeho zvitku.. keďže ma sám poslednú dobu naozaj netrénoval. Vlastne odvtedy, kým ma nenaučil Goukakyuu no jutsu.. ako keby ma považoval za dospelú a proste.. sám povedal že nemá cenu trénovať ma a že tú snahu musím vyvinúť sama.. ževraj sa to tak najlepšie naučím.
"Tsch.. výhovorky.. proste sa ti nechce starec.." Pousmiala som sa sama pre seba. No svojim spôsobom ma tento spôsob tréningu bavil. Aspoň som cítila to.. zadosťučinenie a svojim spôsobom aj hrdosť? No čo.. stanem sa silnou len pomocou mojich vlastných schopností.. ak to bude treba. Konečne som bola hotová s pripravovaním shurikenov a i chvíľku som už aj s nimi stála na cvičisku. Jedna krásna vec na zbraniach bol fakt, že nebolo až také ťažké naučiť sa ich využívať a pri tom boli smrteľnejšie, než väčšina priemerných techník. Aj táto technika mala byť.. istým spôsobom.. dosť nepríjemná a čo som sa od otca naučila, využiteľná len ak mal jeden sharingan. No potrebovala som target, ktorý sa hýbal. Pre to som už mala pripravenú aj kládu, ktorá mala po odistení padať a.. moja úloha? Predpovedať jej pohyb a znehybniť ju pred tým, než dopadne na zem.. samozrejme lankami, ktoré som si pred tým prirpavovala. Bola pravda že som mala len jeden pokus, naozaj sa mi to celé nechcelo pripravovať znova.. a tak som začala. Otec mi dal predsa len jednu radu. Táto technika sa nedala priamo "naučiť".. išlo skôr o "pocit" a skúsenosti.. a kupodivu som ich mala, keďže som so Shurikenmi patrila medzi najlepších geninov a to aj vďaka Sharinganu. Keď kláda padla, v momente som začala do jej okolia rozhadzovať shurikeny a po zatiahnutí laniek rukami a ústami, sa kláda  rozletela k jednému zo stromov, o ktorú som ju v podstate takýmto spôsobom priviazala.. bolo to hotové..
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Wed Jan 10, 2018 9:33 pm

Séria misií Patrola (7 / 7, 150 ryo x 7, 200 slov x 7):

Patrola - deň prvý (1/7)

"Poviem vám to na rovinu.." Začal veliteľ zo slovami, ktoré predpovedali, že.. to nebude úplne najjednoduchšia misia. 
"... vaša misia je patrola, aj keď nie taká, na akú ste zvyčajne navyknutý. Vašou úlohou bude eliminácia možných patrol odboja v blízkosti hranicíc..." Pokračoval celý výklad, ukazujúc pri tom na mapu, ktorá sa nachádzala na stene. Samozrejme všetky detaily išli hlavne nášmu kapitánovi, no s približným znením sme boli oboznámený aj mi. Malo ísť o viacdňovú misiu.. o monitoring, kontrolu a konfrontáciu týmov rebelov, ktorý sa snažili na naše územie nasadiť svoj vplyv. Kupodivu išlo o misiu ranku C, čo som považovala za trocha mimo rankovanie ale.. podľa všetkého to bolo hlavne mierené na nášho kapitána, ktorý mal túto misiu ako skúšku toho, či je schopným kandidátom na to, viesť aj väčšie tými v území, ktoré nebolo tak úplne pod našou kontrolou. Aspoň tak nám to vysvetľoval počas cesty do danej destinácie. Toto bol len prvý deň a počas prvého dňa sme nerobili nič iné, len sme nakladali pasce a zakladali jedne hlavný tábor a viacero miest, kde sa dalo schovať pri prípadnom nebezpečenstve. 

Patrola - deň druhý (2/7)

Druhý deň na našej viacdňovej patrole nebol o nič viac záživnejší. Aj keď to mala byť pomerne akčná misia, v podstate sme len stáli na stanoviskách, skrytý.. sledujúc pohyby nepriateľov. Žiadne však neboli. No pre čo by nás sem posielali?  Bola som v dvojčlennom týme, pri čom môj kolega bol starší Chuunin, pravdepodobne aj dosť skúsený. Náš úkryt sa nachádzal v jednom z húštin, v ktorom sme mali postavený zamaskovaný stan a okolo neho množstvo pascí. Striedali sme sa. Každé dve hodiny sme si vymenili služby. Zatiaľ čo jeden počas tých dvoch hodín oddychoval a ten druhý sa snažil zachytiť prípadného nepriateľa. Ani sme moc nepokecali, keďže sme na to vôbec nemali čas. Museli sme sa predsa len sústrediť na naše úlohy.. no bola to tak hrozná nuda. V úplnom tichosti dlhé a dlhé hodiny.. pri tom sme tu na tejto pozícií mali ostať niekoľko dní, každých pár minút zahlásiť stav už len kvôli faktu, či niekoho z nás neodhalili a nepozabíjali. Čo sa našťastie nestalo. S povzdychom som sa pozrela na nočnú oblohu. Už ostávalo len pár minút zmeny môjho kolegu a znova pôjdem otročiť ja. Rýchlo som sa pustila do vojenského jedla, ktoré sme mali zo sebou. Nemohla som jesť počas služby, takže som mala čo robiť.

Patrola - deň tretí (3/7)

Skôr či neskôr sa muselo niečo stať. Pri obhliadne jednej z pascí sme našli dvojicu mŕtvych shinobi, ktorý u seba nemali žiadne identifikátory totožnosti. 
"Odboj?" Spýtala som sa kolegu, ktorý prikývol a len tento nález ohlásil veliteľovi. "Určite áno.. iné fakcie na tomto ostrove nie sú.. respektívne by k nemu nemuseli patriť ale.. poznáš to. Kto nie je s nami, je proti nám." Prikývla som. Ak aj neboli odboj, mohli sa ním veľmi ľahko stať.. a padnúť do našej pasce bola proste ich smola. Na to čo sa stane, keď padne nepriateľ, sme mali svoje postupy. Z ich tiel sme mali spraviť nové pasce, zatiaľ čo sme mali presunúť svoju polohu a založiť tábor na ďalšej určenej pozícií. Pri čom ten starý opustiť no pripraviť ho na prípadný výbuch. Bola to dosť brutálna taktika, ale osvedčujúca a musela som uznať, že to asi vymyslel niekto.. chytrý.. no.. sprostého by do velenia nedali. Akým spôsobom sme z tiel spravili pasce, bolo celkom jednoduché. Len sme pod ich vesty naukladali výbušné lístky pripravené na vybuchnutie. Mali byť odpálené v momente, keď im niekto rozopne vestu aby skontroloval ich zranenia. Keď sme boli hotový, opatrne sme telá nechali na mieste a všetky kunaie, ktoré v nich boli pozapichované, sme taktiež nevyberali. Muselo to vyzerať vierohodne.

Patrola - deň štvrtý (4/7)

"Tým 3 bol eliminovaný." Zašušťalo mi do slúchadla, keď sme sami boli nútený opustiť našu pozíciu. "Hej hej.. čo sa deje.. štvrtý deň a nepriateľ už o nás vie?" Mrmlala som si popod nos, aj keď to bolo dosť  zbytočné. Bola pravda, že som už pár stretov na život a na smrť  zažila, no nikdy to nebolo nič príjemné. Našou terajšou úlohou bolo stretnúť sa v hlavnom stanovisku s našim veliteľom, kde sme sa mali dozvedieť ďalšie kroky. Dorazili sme na miesto, v blízkosti jednej z jaskýň. Neboli sme prvý, no ani posledný. Stretli sme sa s ostatnými týmami. Takže nás už ostávalo len desať, plus kapitán.. Nečakala som, že bez nejakého signálu bude jeden z týmov eliminovaný, alebo bez nejakého varovania či... o žiadanie o posilu. Dorazili sme znova pod večer, keďže sme na starosti mali rozsiahlu oblasť, trvalo, kým sme sa znova stretli. No nikdy to nemalo trvať tak dlho. Nakoniec sme sa zišli len deviati, chýbal aj tým 5. Vo vzduchu sa po ďalších pár minútach objavila svetlica, volanie o pomoc. V momente sme vyrazili tým smerom, pri čom nám kapitán rozdával rôzne pokyny.. no nestihli sme to. Dorazili sme už k dvom mŕtvolám, ktoré boli doslova priklincované k stromu vlastnými zbraňami. 
"Ani jeden mŕtvy nepriateľ.." Povedal jeden z nás. Bolo to celkom desivé.. niekto nás lovil... celkom irónia.

Patrola - deň piaty (5/7)

"NORIKO!" V momente som do rúk chytila kunai, na čo som sa vytrhla z ľahkého spánku. Teda skôr ma z neho vytrhol môj tímový kolega. Schmatol za rameno a v momente ma hodil do strany, takže moje prebudenie a vytrhnutie nebolo vôbec príjemné a .. vlastne aj celkom bolestivé. Miesto kde som spala, však zmizlo z povrchu zemského po tom, ako tam dopadol kunai s výbušným lístkom. 
"Sakra.. Haki, si v pohode?" Zamrmlala som to slúchatka, z ktorého sa mi ozvalo súhlasné zamrnčanie. "Neviem kde je, musíme sa nejak stretnúť." Asi tým myslel útočníka a ja som mu mohla dať len za pravdu. Tie dva tými boli pravdepodobne odstránené jedným shinobim.. ktorý si myslel dosť na to, aby sa postavil pravdepodobne aj nášmu kapitánovi, no nie dosť silný na to, aby sa postavil priamo proti všetkým. Pre to nás ako tým od seba oddeľoval a odstraňoval, keď sme boli od ostatných týmov vzdialený. Ako jednotlivec som nemala šancu prežiť.  Stretnúť sa s Hakim prekvapivo nebol až taký problém a.. úprimne okrem toho výbuchu na nás nenastal žiadny útok. No ani jeden z nás nezažmúri oka.. to bolo na isto. Boli sme na to moc vystresovaný. 
"Hej.. Haki.. koľko ešte dní?" Spýtala som sa ho nie moc dobre vyspatá, keďže som len pred pár hodinami zaľahla.
"toto je piaty.. takže ešte dva." Odvetil, na čo sme sa na seba pozreli a obaja sme prikývli. Aj keď after-efekt drogy ako bola bojová pilulka nebolo bohvie čo, no shinobiho to udržalo pri zmysloch tri dni. Tri dni, počas ktorých bol schopný bojovať.. tri dni, ktoré by mali stačiť..

Patrola - deň šiesty (6/7)

Kto by si pomyslel, že to bude ten čurák. Z 13 člennej skupiny sme ostali len piati. Pri tom jeden z nás bol zradca, ktorý sa s nami v podstate celý čas hral. Tetsu.. veliteľ tejto misie a niekto, kto bol očividne dvojitým agentom. Čo však bolo horšie bol fakt, že polovica týmov ktoré údajne zomreli, sa vlsatne pridali na jeho stranu.. ale tí takú hrozbu nepredstavovali. V podstate sme sa ich s Hakim a ďalším týmom zbavili pred tým, než sme dorazili k nášmu rádoby veliteľovi. To že sme sa dozvedeli o tom čo je zač a čo za tými mal pod sebou, bolo vďaka správe, ktorú nám doniesli z veliteľstva pomocou jedného z kuchiyosen. Našou momentálnou úlohou bolo všetkých zradcov popraviť.. čo nebolo vôbec jednoduché. Držala som skrvavené tanto v rukách, jedno oko som mala napuchnuté a v druhom mi žiaril sharingan, aj keď bolo vidieť, že som bola naozaj vyčerpaná. V podstate som v našom pláne voči veliteľovi hrala zálohu.. a ich oči, zatiaľ čo Haki a zvyšný dvaja chunini boli vanguard a držali ho odo mňa ďalej. Táto taktika nebola vôbec príjemná, no sensei bol moc hrdý na to, aby utiekol..a vôbec sa mu nedarilo. Jasné, samostatne by nás dokázal rozobrať, ale keď sme tvorili štvorčlenný tým, nebolo to vôbec jednoduché. Každý nás bol dobrý v niečom inom a v našich najlepších stránkach sme sa dokázali senseiovi aspoň vyrovnať. napríklad taký Haki.. bez neho by naša skupina neprežila. Bol excelentný v dotonových obranných technikách a keďže sensei využíval Suiton, zachránil nám nejeden krát prdel. Nakoniec sa nám ho podarilo skoliť.. na čo jeho hlavu Haki urezal katanou ako dôkaz toho, že sme splnili našu misiu. Nikdy v živote som sa necítila viac.. zhnusene.

Patrola - deň siedmy (7/7)

Posledný deň..a cesta späť. Necítili sme sa ako hrdinovia. Vlastne sa misia nedala pokaziť viac, než sa naozaj pokazila. Pred cestou späť sme samozrejme museli zhromaždiť všetky telá a všetky ešte použiteľné zbrane. Nenechať nič.. rebelom. Výnimky boli len v podaní pascí, ktoré sme nastražili. Bola to naozaj odporná časť práce... zničiť ich telá. V podstate sme to spravili čo najjednoduchšie. Pod zemou s množstvom výbušnín, ktoré by z nich mali spraviť.. niečo.. nerozpoznateľné a niečo, z čoho sa nedali vyťažiť žiadne informácie.  Nahlas som preglgla, keď sa pod výbuchom otriasla zem a mi sme sa vydali späť do dediny. "Je to úplne v riti.." Povedal Haki nespokojne. Aj keď ho smrť nikoho príliš nezasiahla, vedela som, že je patriot a zradcom neodpúšťal... neznášal ich. Len som nemo prikývla.. ak podobné veci mali zmiznúť, museli sme odboj zničiť.. ak nič iné, aspoň sme si z misie odniesli dosť po psychickej stránke. Ak niekto z nás bol dieťa, po tejto misii ?.. už viac nie. V očiach každého jedného z nás sa nachádzal istý chlad a trpkosť. Ak toto znamenalo byť Shinobim, museli sme prestať jednať ako banda malých faganov.. Haki sa ujal toho, že podá hlásenie z misie.. v podstate bol z nás najstarší a mal asi aj najbližšie k veliteľovi, bola to jeho práca.. ja ? ja som zo seba šla umyť ten odporný pocit a zápach krvi.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sun Jan 14, 2018 12:48 pm

Učenie techniky Katon: Ryūka no Jutsu (od 12.1. do 18.1.)

Bol to už dlhý čas, čo som sa posledne rozhodla naučiť novú priamo Ninjutsu techniku, ktorá využívala moje chakry. V podstate som do teraz doháňala moje nedostatky v Genjutsu a Taijutsu, takže som podobné veci musela odložiť.. ale dnes? Dnes som bola rozhodnutá dokončiť môj tréning s ďalšou Katonovou technikou, ktorá sa dala dosť dobre využiť pri jednej z mojich už naučených techník. Vlastne táto technika bola veľmi podobná Goukakyuu no jutsu, čo sa vzhľadu týkalo. Tiež sa jednalo o katon, aj keď svojim spôsobom o niečo mocnejší než Goukakyuu no jutsu. Samozrejme všetko malo svoje prevedenie. Mala som v pláne naučiť sa Katon: Ryūka no Jutsu, čo narozdiel od Goukakyuu bola technika rýchlejšia a silnejšia, no zároveň potebovala niečo ako vodiť.. a ja som presne vedela kde tento vodiť zobrať. Túto techniku som neskúšala na vode, pretože tam by som nemala čo zachytiť. Skôr som si našla jedne z väčších kameňov, ktorý som už pred tým obmotala lankami pomocou inej techniky. Lanká som na mojom konci zabodla do zeme pomocou zbraní a s úsmevom som si prezrela moje.. počínanie.
"Tak.. môžme.. ísť na to huh?" Našla som si v pamäti pečate, ktoré som pre túto techniku potebovala. Naućila som sa ich už doma, vlastne aj s takou tou teóriou. Toto bola skôr prax. "Had ... drak... zajac... tiger.." Doskladala som ručné pečate, až som ruky nechali v pečati "tigra" a zhlboka som sa nadýchla. Nakoncentrovala som chakru do mojich pľúc a zmiešala som ju s ohnivou podstatou, na čo som priamo po lankách vypustila ohnivú smršť.  Oheň však bol na prvý krát lenivý. Ako keby som nevyužila dostatok chakry. Bola pravda že som sa šetrila.. no s katonom to asi nebolo také jednoduché. Nepríjemne som sa na lanká zapozerala a len som pokrútila ramenami. Chcelo to ešte jeden pokus. Znova som zložila pečate, na čo som tento krát využila značne vyššiu dávku chakru. Katon: Ryūka no Jutsu ! Z úst sa tento krát vyvalila dosť masívna ohnivá smršť, ktorá však vyzerala viac koncentrovane než Goukakyuu. Rýchlosť bola celkom impozantná.. a sila.. doslova som s touto technikou prepálila lanká a roztavila či rozbila kameň, ktorý som mala priviazaný.. "Ou.."
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: