Fillery k misím

Goto down

Fillery k misím

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sat Dec 23, 2017 8:09 pm

Název mise: Hradební stráž
Frakce: Aliance
Rank: C Rank
Lokace: Města v centru kontinentu
Popis mise: Nudná, ale dobře placená mise. Velká města většinou nejsou terčem útoků, ale i tak se tato možnost nedá vyloučit. Noční strážci hradeb mají za úkol pozorovat s hradeb blížící se útoky, chytat lupiče, kteří se občas odváží v noci vyplížit s kradeným bohatstvím ven z města nebo se do něj naopak snaží nepozorovaně dostat. Základem mise však je, abyste ve výkonu služby neusnuli.
Odměna: 150 Ryo
Druh: Opakovatelná

Potřebovala jsem si vydělat nějaké ty penizky a proto jsem se ocitla u hradeb. Rozhodla jsem se strážit hradby. Byla už noc a já se nahlásila u vedoucího, který mi přiřadil místo. Přikývla jsem a šla jsem na své místo. Tedy spíše  jsem odhopskala, což přivodilo facepalm na tváři mého kapitana. Doskala jsem si to až na svojí pozici. Z batůžku jsem si vytáhla pitíčko a napila jsem se. Vypadalo to na chladnou noc, aspoň to tak vypadalo, protože všichni byli oblečení na zimu.  Připadala jsem si divně, když jsem tam byla v kraťaskách a v tričku. Nejspíš jsem v jejích myšlenkách byla za blázna, ale pro mě takový chlad nebyl. Přemýšlela jsem, co tady budu dělat. Měla jsem dost jídla a pití, takže jsem byla spokojená. Bohužel jsem nevěděla, co mám dělat, abych se zabavila. Povzdechla jsem si a svoje rudé vlasy jsem si zapletla do copu, aby mi později  nepřekáželi. Dneska to vypadalo, že se blízko mého pracovního místa  se nebude dít nic nové. Popravdě v to jsem i dneska doufala, vůbec se mi dneska nic nechtělo řešit. Takže celou noc jsem byla vzhůru, jedla jsem a pila. Nic extra náročného. Pomaličku začalo vykukovat Sluníčko  a  jsem už jen netrpělivě vyčkávala na vystřídaní. Poté co jsem byla vystřídaná, šla jsem se nahlásit Kapitánovi a potom jsem si to směřovala do své měkoučké postýlky.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Fillery k misím

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sat Dec 23, 2017 9:04 pm

Název mise: Dárce
Rank: D Rank
Lokace: Centrum kontinentu, Země lesů
Popis mise: Místní nemocnice neustále hledají dárce krve, plazmy a kostní dřeni. Nějaký čas pobudete v nemocnici dle náročnosti odběru, nicméně na konci budete mít dobrý pocit a lehce vydělané peníze.
Odměna: 50 Ryo

Dohopskala jsem si do až do nemocnice. “Dlouho jsem tu nebyla” povím si sama sobě a zasmějí se. “Dobrý den sestři. Jdu na darovaní krve” povím s úsměvem na rtech. Sestra mi oplatila pozdrav i úsměv a nasměrovala mě k  místu, kde jsem měla darovat krev. Vydala jsem se k tomu místu. Jiná sestřička mě přivítala a posadila si mě na křeslo. První si odebrala krev,aby zjistila, jestli není nějak závadná a přitom čekaní jsem vyplňovala dotazník. Následně si mě zvážila, jestli mám potřebnou váhu. Ještě se mě zeptala, jestli jsem dodržovala stravu a pitný réžim. Vesele jsem jí odpověděla, že ano. Všemi těmi testy jsem tedy prošla. Nakonec mě posadila na křeslo a zapíchla mi do ruky jehlu. Dostala jsem míček do ručky a já pumpovala. Celou tu dobu si se mnou sestra povídala, o tom jak se mám atd. Když jsem naplnila celý vaček, sestra mi vytáhla jehlu a nějakou dobu jsem odpočívala než mě pustili domů.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Tue Dec 26, 2017 12:40 am

Hradební stráž-> Schváleno
Dárce-> Schváleno

Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Fri Dec 29, 2017 8:20 pm

Popis mise: Nudná, ale dobře placená mise. Velká města většinou nejsou terčem útoků, ale i tak se tato možnost nedá vyloučit. Noční strážci hradeb mají za úkol pozorovat s hradeb blížící se útoky, chytat lupiče, kteří se občas odváží v noci vyplížit s kradeným bohatstvím ven z města nebo se do něj naopak snaží nepozorovaně dostat. Základem mise však je, abyste ve výkonu služby neusnuli.

Další noc, další moje mise jako hradební straž. Přišla jsem opět za Kapitánem, který tu byl i včera. Pěkné jsem ho pozdravila s úsměvem na tváři. Řekl mi, kde mám stanoviště a koho mám vystřídat. Přikývla jsem a odhopkala jsem od něho. Přišla jsem na své stanoviště a vystřídala jsem svého kolegu, který netrpělivě vyhlížel mojí osobu. Šlo na něm vidět, že už chce domu. Z moci mé svěřené jsem ho propustila a zaujala místo za něj. Protáhla jsem se. Čekala jsem, že to bude stejné jako včerejší noc bez jakéhokoliv problému. Dneska jsem měla na sobě plášť s kapuci. Nahodila jsem kapuci na hlavu a strážila. Po pár hodinách přemýšlení nad smyslem života mě něco vyrušilo. Šustilo něco v korunách stromech. Zpozorněla jsem. “Copak to může být?” Pomyslela jsem si. Vytvořila jsem vodní klon, kterého jsem poslala to kontrolovat. Můj klon seskočil z hradeb a šel k místu, kde se něco dělo. Nakonec zjistil, že to byla jenom sova. Po tomhle zjištění se klon vrátil a řekl mi to. Nechala jsem ho rozpadnout na vodu a dal dělala svojí práci. Nakonec přišel úsvit a já stejně jako můj předchůdce jsem netrpělivě čekala na vystřídaní. Nakonec jsem se i já dočkala. Šla jsem oznámit ukončení své služby Kapitánovi a rozešla jsem se dom.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sat Dec 30, 2017 1:16 am

Další večer, další strážení hradeb. Kapitán mě už poznával a byl velice rád, že tohle někdo děla, protože kdyby bral tak malý plat, tak by se na tohle také vysral jako většina, co tady končí. Při jeho slovech jsem se musela zasmát. Nakonec mi řekl, kam mám dneska jít a já šla vystřídat svého soukmenovce. Jako obvykle ten koho jsem střídal byl velice rád, že mohl jít domu si pořádně zdřímnout. Jako každou noc i tuhle noc jsem se modlila ať mám klid. Pomalu slunce zacházelo za obzor a já už snědla polovinu své svačiny. Bohužel mé modlitby se bůh nevyslyšel, protože jsem uslyšela hlas, který mi připomínal hlas opilce. Než jsem stihla cokoliv udělat už narazil do hradeb. Po vzdechla jsem si. Vytvořila jsem klon, který běžel za kapitanem, aby informoval o opilci. Mezitím jsem seskočila z hradeb za ním a začal s tím, že tu nemá co dělat a aby se uklidnil. Evidentně mu vadilo, že žena mu rozkazuje a rozeběhl se proti mě. Stačilo mu uhnout a nastavit mu nohu a gravitace se o všechno postarala za mě. Opilec spadl na zem a vypadal jako želva otočená na zada. Naštěstí už přiběhla další stáž, která se o něho postarala. Já se vrátila zpátky na své stanoviště a užila si zbytek klidné šichty.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sat Dec 30, 2017 1:30 am

Název mise: Dozor v dolech
Frakce: Aliance
Rank: C Rank
Lokace: Centrum kontinentu
Popis mise: Shinobi musí do války, těžba však musí pokračovat nadále. Otrok bez dozorce má tendence utíkat. Jako dozorce budete dohlížet na to, aby otroci pracovali, neutíkali a nesnažili se bouřit. Je zakázáno zabíjet otroky, pokud nebudete v bezprostředním ohrožení života. Vedoucí směny vám ihned po ní zaplatí.
Odměna: 150 Ryo
Druh: Opakovatelná

Došla jsem na nové pracoviště, kde jsem měla hlídat vězně. Bylo to něco jiného než hradby, ale peníze jsem potřebovala. Došla jsem za vedoucím směny, který mi vysvětlil, co mám dělat. Všechno jsem chápala, takže to by nebyl problém. Ukázal mi místo a otroky, které jsem musela hlídat. Důležité bylo,abych nedala city na jevo, prostě být ten drsný bachař. Se svým lehce odhaleným pozadím jsem upoutala pár lidi, které jsem musela okřiknout. Nemohli se flakat, čas byl peníze, tady spíše čas byl natěžený kov! Koukala jsem okolí a hlídala své b*tch, které byli až podezřelé klidné, i přesto, že mě vedoucí varoval. Možná jsem měla kliku, nebo chystali spiknutí proti mé osobě. Mohla jsem jenom domýšlet, co nebo proč se takhle chovají. Nechala jsem to být a nedělala jsem si tím vrásky. Problémy jsem hodlala řešit až v době, kdy ten problém nastal. Uběhlo několik hodin mé šichty a mé b*tch pracovali jak měli. Tedy až na jednoho, který nevypadal nějak zmoženě, skoro jako kdyby se flakal. Prvně jsem mu chtěla domluvit slovně, což evidentně na něho nefungovalo, by naopak nejspíše jsem ho rozčilila. Nakonec jsem ho musela uklidnit svým obuškem, který jsem dostala na začátku směny. Musela jsem mu ukázat, kdo je tu boss. Nakonec to nebyla až tak klidné, jak to celou dobu vypadalo.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 31, 2017 12:52 am

Název mise: Hradební stráž
Frakce: Aliance
Rank: C Rank
Lokace: Města v centru kontinentu
Popis mise: Nudná, ale dobře placená mise. Velká města většinou nejsou terčem útoků, ale i tak se tato možnost nedá vyloučit. Noční strážci hradeb mají za úkol pozorovat s hradeb blížící se útoky, chytat lupiče, kteří se občas odváží v noci vyplížit s kradeným bohatstvím ven z města nebo se do něj naopak snaží nepozorovaně dostat. Základem mise však je, abyste ve výkonu služby neusnuli.
Odměna: 150 Ryo
Druh: Opakovatelná

Už to byl 4. den možná 5. den, kdy jsem šla na práci k hradební stráži. Dohopskala jsem s úsměvem na tváři až za kapitanem. Pěkně jsem ho pozdravila a vyslechla jsem si, jak to dopadlo s včerejším opilcem, kterého jsem “našla”. Když to vyprávěl musela jsem se smát. Nakonec mně poslal na mé pracovní místo. Už to nebylo na hradbách, ale povýšila jsem. Dostala jsem se místo u hlavní brány. Znamenalo to více práce, méně nudy. Postavila jsem se na své místo a nadřízený mi v rychlosti shrnul jak to tu chodí. Nebylo to nic těžkého, prostě jen kontrola lidi a jejích věci, co si sem dovezou či donesou. Vše pro blaho města. Na večer tu byl docela frmol. Chodila spousta lidi do města,aby zde přečkali noc. Nevěděla jsem ani kde mi hlava stojí, dokonce jsem zapomněla na jídlo! A To bylo co říct, já a jídlo jsme byli bff. Bylo to dost jiné než čupět na hradbách a sledovat okolí. Naštěstí se vše uklidnilo a už chodilo jen pár opozdilců. Takže jsem měla konečně možnost sníst svojí svačinku, ale nemohla jsem se moc zdržovat. Přes noc byl klid, jediné co šlo slyšet byly cvrčci. Bohudík zbytek noci uteklo rychle a já jsem si šla odpíchnout konec směny.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Mon Jan 01, 2018 2:33 pm

Schváleno
Sozui Higashi
Komandā