Hidden Hagane Techniky

New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

Goto down

Hidden Hagane Techniky

Příspěvek pro Hidden Hagane za Sat Dec 23, 2017 10:22 pm

D - techniky:

C - techniky:
Kōton: Mukankaku Mōdo 
Kōton Suchīrurein (Vlastná technika)

B - techniky:

Kōton Suchīru tōsha (Vlastná technika)
Kōton Suchīrukurōn (Vlastná technika - Oceľový Klon)
Kōton: Kentōshi no Eikō (Vlastná technika)

A - techniky:
Kōton Chakura Mōdo (Vlastná technika)
Kōton: Blade (Vlastná technika)


S - techniky:
Kōton: Tsunami (Vlastná technika)


Pasívna schopnosť:


______________________________________________________________________________________________________


Názov: Kōton: Assimilation

Úroveň:  pasívna schopnosť
Element: Kōton
Typ: Ninjutsu, defensívne, podporné
Popis:  Užívateľ najskôr absorbuje nejaký oceloví objekt (Kunai, meč, etc..). Uživateľovi začne v obvode prúdiť oceľ a tá sa môže formovať po celom tele tam kde ju užívateľ chce. 
Nevýhody: Doba trvania je časovo obmedzená. Ak užívateľ krváca oceľ sa nemusí dostať tam kam ju užívateľ potrebuje, múdry protivník vie toto prispôsobiť vo svoj prospech. Samozrejme pohltiť idú len menšie zbrane.
Výhody: Chce užívateľ aby mal hroty na nohách? Má ich tam. Chce aby sa mu ruka zmenila na sekerku? Zmení,etc.

Názov: Kōton: Suchīrurein
Úroveň: C - rank
Element: Kōton
Typ: Ninjutsu, offensívne
Popis:  Uživatel vyšle do vzduchu ocel. (Může být již z použitých technik.) Ve vzduchu se ocel zformuje do kapek (jako při dešti) a ztvrdne. V takovém stavu jsou kapky posílány na nepřítele. Technika může způsobit vážná zranění a zapříčinit i zlomení kostí. Potreba pečatenia 1 post
Nevýhody: Nutnosť mať pri sebe nespracovanú oceľ ktorá je samá o sebe tažká. Zone control - Oceľový dážď zraňuje aj toho kto túto techniku vyvolal. Doba trvania 2 posty.
Výhody: Technika může způsobit vážná zranění a zapříčinit i zlomení kostí. Zone control - zraňuje nepriateľov na jednom mieste takže sa z miesta kam dopadá dážď stáva "No go zone"

Názov: Kōton Suchīru tōsha
Úroveň: B - rank
Element: Kōton

Typ: Ninjutsu, Diaľkové, offensívne
Popis:  Užívateľovi sa z konečku prsta začne vytvárať malý oceľový projektil ktorý vystrelí po protivníkovi projektil vo vysokej rýchlosti.
Nevýhody: Užívateľ musí mať namierený prst na protivníka a tým sa zbavuje momentu prekvapenia pretože skúsenejší súper dokáže vydedukovať aká schopnosť sa naňho blíži. Zároveň užívateľ nesmie nič s prstom z ktorého chce vystreliť robiť. Jedna ruka musí zostať volná aby sa pri nabíjaní piatich projektilov mohla vytvoriť pečať na odpálenie. 
Výhody: Užívateľ môže vystreliť jeden projektil alebo kludne aj 5 naraz ktoré všetky letia vysokou rýchlosťou.

Názov: Kōton Suchīrukurōn
Úroveň: B - rank
Element: - Kōton
Typ: Ninjutsu, Defenzívne, offenzívne, podporné, klon
Popis: Oceľový klon, užívateľ vytvorí zo svojej chakry oceľový klon ktorý vydrží viac ako obyčajný klon.
Nevýhody: Užívateľ môže počas boja mať vyvolaných maximálne dvoch klonov. Klon je pomalý a tak dáva výhodu užívateľovi s vyššou rýchlosťou.
Výhody: Klon je robustnejší a odolnejší než obyčajný, vydrží v boji viac. Keď je klon zničený zanechá na mieste kde bol zničený malú kaluž oceľi v tekutom stave s ktorou môže užívateľ manipulovať.

NázovKōton: Kentōshi no Eikō

Úroveň: B - rank
Element: Kōton
Typ: Taijutsu, Ninjutsu, Offenzívne
Popis: Užívateľ si pokryje ruku tmavo-čiernou oceľou a z ruky sa mu vytvorí obrovská palica (kyj, kladivo) ktorá niekoľko násobne prevyšuje užívateľovu výšku.
Nevýhody: Palica (Kyj, kladivo) vydrží len jeden post a znižuje užívateľovu manévrovateľnosť.
Výhody: Kyj je dostatočne silný aby zničil menší bunker jedným úderom.

Palica (Kyj, kladivo):

Názov: Kōton Chakura Mōdo 
Úroveň: A - rank
Element: Kōton
Typ: Ninjutsu, Taijutsu, Defenzívne, Podporné, Offenzívne
Popis: Užívateľ si najskôr pokryje svoje telo svojou pasívnou schopnosťou a potom ju podporí svojou chakrou tým že tlesknutím rukami ich spojí pred sebou čím sa začne jeho brnenie napúštať chakrou, mení užívateľovu podobu na temného humanoida ktorého telo pokrýva čierno čierne brnenie.
Nevýhody: Genjutsu, Brnenie má slabé miesto medzi očami a medzi plúcami, ak sú tieto miesta zasiahnuté útokom rankom vyšším než A v plnej sile na obidve tieto miesta, chakrové brnenie sa rozpadne ale útok musí byť presne mierený a trafený, slabé miesto je v priemeru tak 5 cm kruh.
Výhody: Brnenie mnohonásobne zvyšuje rýchlosť, silu a schopnosť taijutsu, útok v brnení dokáže preraziť aj humanoidné Susanoo. Teplo ani chlad na užívateľa nepôsobia keď sa nachádza v tomto brnení.
Chakrové brnenie:


Názov: Kōton: Blade (Bolo by dobré kliknúť na link)
Úroveň: A - rank
Element: Kōton
Typ: Ninjutsu, Taijutsu, offenzívne
Popis: Veľmi vzácna technika. Užívateľ použije pečať Ox (Vôl). Uživateľovím telom začne prechádzať Koton chakra vďaka čomu môže užívateľ okamžite vytvárať čepele ktoré idú priamo z užívateľa. Silný užívateľ dokáže vystreliť aj šrapnel zo svojho tela.
Nevýhody: Samozrejme spotreba chakry a tiež, slabý užívateľ, slabé a krátke meče. Podľa veľkosti a dĺžke čepelí sa určuje voľnosť pohybu užívateľa, znamená čím väčšie čepeľe tým je náročnejší pohyb

(Neobmedzujú rýchlosť ale obmedzujú manévrovateľnosť).

Výhody: Tieto čepeľe sú nezničiteľné a tepluvzdorné, ak užívateľ použije viac chakry je schopní vytvárať dlhé a obrovské čepeľe. Pre užívateľa tieto čepeľe nevážia nič (Neobmedzujú rýchlosť ale obmedzujú manévrovateľnosť) Majú schopnosť prejsť alebo preseknúť čokoľvek. Taktiež silný užívateľ dokáže vystreliť šrapnel zo svojho tela.Názov: Kōton: Tsunami

Úroveň: S - rank
Element: Kōton

Typ: Ninjutsu,  Offenzívne
Popis: Po dokončení pečatení sa začne triasť zem a zo zeme vyjde obrovská vlna Tsunami tvorená malými a ostrými častičkami oceľe. Vlna tsunami môže byť vysoká aj 40m.

Nevýhody:  Technika sa zablokovať nedá, dá sa jej však vyhnúť tým že užívateľ použije Hiraishin no jutsu alebo pred sebou postaví stenu z dotonu ktorá má rank A+. Vlna tsunami nemá silu posunúť protivníka.

Výhody: Veľká vlna Tsunami tvorená malinkými čiastočkami oceľe ktoré sú tak ostré že dokážu preraziť aj lepšie brnenie. Vlna tsunami je určená aby porezala protivníka a zranilo ho milión dopadajúcich kúskov oceľe pri dopade vlny. Neuniknú ani ciele na zemi ani vo vzduchu.

avatar
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104
Join date : 19. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hidden Hagane Techniky

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sun Dec 24, 2017 12:53 am

PODMÍNĚNÉ POVOLENO
avatar
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284
Join date : 06. 06. 17

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru