Techniky Noriko

New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

Goto down

Techniky Noriko

Příspěvek pro Noriko za Sun Dec 24, 2017 1:11 pm

Naučené:


Katon: Goukakyuu no jutsu
Sōshuriken no Jutsu
Shunshin no jutsu
Oboro Bunshin no jutsuSchválené:
Na schválenie:


Název: Sharingan: Seishin sōsa (Spirit Manipulation)
Rank: A
Typ: Kekkei Genkai
Element: n/a
Popis techniky: Je to technika, pomocou ktorej človek dokáže "nahliadnuť" do spirituálnej zložky svojho súpera a do určitej miery s ňou aj manipulovať. (Za jedno z prevedení sa dá považovať aj Sasukeho "potlačenie" Kyuubiho chakry v Narutovi počas ich prvého stretu po timeskipe.) Užívateľ v podstate dokáže zablokovať vonkajšie či aj poniektoré vnútorné podnety voči jeho cieľu tým, že zmanipuluje súperovu spirituálnu zložku na odmietnutie týchto podnetov. Táto technika je výnimočne efektívna voči technikám či schopnostiam súpera, ktoré využívajú element "Yin", teda Genjutsu, či rôzne techniky ktoré využívajú spirituálnu zložku. Ako napríklad Hijutsu klanu Yamanaka alebo samotné Reika no Jutsu.
Nevýhody: Nie je to práve technika, ktorá by dokázala niekomu ublížiť. Slúži čisto na blokovanie istých schopností alebo na vymámenie svojich spojencov spod vplyvu cudzích techník. Užívateľ potrebuje plne vyvinutý Sharingan (3 tomoe v každom oku).
Uživatel: Noriko
avatar
Noriko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 90
Ryo : 498
Join date : 20. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Techniky Noriko

Příspěvek pro Noriko za Mon Jan 01, 2018 11:14 pm

Název: Zanzō Bunshin (Afterimage clone) Originál technika click
Rank: B
Typ: Ninjutsu, Bunshinjutsu
Element: n/a
Popis techniky: Rodičovská technika Zanzou Bunshin je vlastne Shunshin no jutsu. Zanzou Bunshin je len vysoko úrovňové Shunshin no jutsu, pri ktorom sa jednotlivec pohybuje medzi jednotlivými miestami tak rýchlo, že za sebou zanecháva after-klony. Technika pripomína iné bunshin techniky len s tým rozdielom, že sa nejedná o klony ale o obraz "užívateľa", ktorý sa neustále pohybuje medzi svojimi jednotlivými obrazmi. Vďaka rýchlemu pohybmu medzi jednotlivými klonmi, nepriatelia naberajú dojem, že je za každým klonom "masa" a často si túto techniku mýlia s Kage Bunshin. Samozrejme je to diametrálne odlišná technika. Ak nepriateľ na "klon" zaútočí, Noriko sa proste v ten moment nepresunie do pozícii jej after-image a útok prejde skrz klon, ako v prípade klasického bunshinu. 
Nevýhody: Nie sú to klony v pravom slova zmysel. Nedokážu samostatne vytvárať techniky. Majú len jedno telo a jednu masu a to Noriko. Účinnosť tehniky súvisí hlavne s rýchlosťou a schopnosťami Ninjutsu užívateľa. (Povedzme si to tak že ak by to chcela využiť v takom množstve voči viacerým súperom, ako to spravil Shisui, potrebovala by mať body v Ninjutsu na ranku S)
Uživatel: Noriko


Název: Ninken (Shinobi pes)
Počet: 7
Schopnosti: Poniektorý z nich vedia rozprávať
Charakteristika: V podstate sa jedná o klasickú svorku vycvičených "ninkenov", teda ninja psov. Na rozdiel od trebárs klanu Inuzuka, sa nejedná priamo o bojové psy, ale skôr o podporné a lovecké. Ich úloha býva vyčmuchať, nájsť a uštvať normálnych ľudí, či trebárs aj shinobi. Aj keď nemajú taký potenciál ako Ninkeni klanu Inuzuka, tieto psy sa dajú skombinovať s rôznymi technikami určenými na stopovanie a trebárs aj "ambush". Ako je to napríklad v technike Kuchiyose: Doton: Tsuiga no Jutsu.
Vzhled: Záleží od plemena. Spravidla sa však jedná o jedného veľkého jednotlivca s podporou menších, viac agilných psov.
Obrázek summona:
--
Uživatelé: V podstate hocikto.
Pozn: Momentálne teraz sú v podstate všetci ešte na úrovni šteniat, takže sa reálne nedajú použiť.
avatar
Noriko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 90
Ryo : 498
Join date : 20. 12. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


New Saga :: RPG :: Tvorba :: Techniky

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru