Filleri k misiam/technikám/tréningu

Goto down

Filleri k misiam/technikám/tréningu

Příspěvek pro Hidden Hagane za Fri Dec 29, 2017 2:16 pm

Název mise: Dozor v dolech
Frakce: Aliance
Rank: C Rank
Lokace: Centrum kontinentu
Popis mise: Shinobi musí do války, těžba však musí pokračovat nadále. Otrok bez dozorce má tendence utíkat. Jako dozorce budete dohlížet na to, aby otroci pracovali, neutíkali a nesnažili se bouřit. Je zakázáno zabíjet otroky, pokud nebudete v bezprostředním ohrožení života. Vedoucí směny vám ihned po ní zaplatí.
Odměna: 150 Ryo
Druh: Opakovatelná

Hidden potreboval nejaké peniaze a docela sa nudil tak sa rozhodol zobrať si misiu dozor v doloch. Po pravde sa aj tešil, očakával vyslabnutých otrokov ktorý budú makať za prísun stravy. Však komu by sa to chcelo robiť dobrovoľne. Vošiel do jaskyne kde sa ihneď potešil. Bol to dol na oceľ, inými slovami ak by prišlo na vzburu, zmasakruje každého jedného z nich. Hidden mal chuť sa pobiť, predsa len, títo otroci mali niečo spoločné s odbojom a on neznášal odboj. Prechádzal sa pomedzi otrokmi keď v tom uvidel niekoho koho by nečakal. Keď bol ešte uväznený na území odboja stretával veľa vojakov ktorý patrili k odboju a ich tváre si pamätal. Každú jeden tvár si pamätal pretože sa už vtedy chcel pomstiť a čo sa nestalo? Stretol jedného z nich na mieste kde bol takmer bohom. Ihneď si to namieril k tomu otrokovi, prišiel k nemu a strčil doňho. "Uhni špino!" Skríkol po otrokovi Hidden. Otrok spadol na zem a pohľadom zúboženého muža sa pozrel na Hiddena. "Pamätáš si ma? Špino" Povedal Hidden otrokovi, sundal si masku aby mu videl do tváre a v očiach sa dalo poznať že majú nejaké nevyriadené účty z minulosti. "Prosím už nie..zabite ma" Povedal otrok a tieto slová cez Hiddena prešli ostro ako meč. On si ho nepamätal, jednou jedinou vetou odzbrojil Hiddena. Hidden ho chcel na mieste zabiť ale tým by mu len pomohol. "Nestál som mu ani za to aby si ma pamätal..." Pomyslel si sklamaný Hidden, postavil sa k východu a preniesol. "Ak ktorýkoľvek z vás dostane nápad utiecť, tady pri východe ho zmrzačím a pripútam k miestu kde má pracovať." Tieto slová započali jeho smenu a zabezpečili aby sa po zbytok smeny nič nedialo.
Po konci smeny dostal peniaze a odišiel, stále sklamaný z toho vojaka.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: