Zelenkavý smaragd

Goto down

Zelenkavý smaragd

Příspěvek pro Hikari Yuki za Sat Feb 10, 2018 12:42 pm

Název příběhu: Zelenkavý smaragd
Popis příběhu: Bylo nebylo jedno království. Toto království se nachází v jedné malé/nemalé zemi - Země limonády. Královstí ovšem zahalila temnota. V královské koruně se nacházel kámen - Zelenkavý smaragd. Jednou ho jeden ne moc inteligentní bandita sebral a stál se zlým pánem a zemi ovládají všemožné příšery, od naštvaných vlků přes mrchožrouty až po draky. Aby bylo království zachráněno, musíte najít ten Zelenkavý smaragd. V příběhu je možné své postavě vymyslet cokoliv, ale pouze jednou za pět příspěvků (vašich).
Účastníci: Všichni co se nudí
Hikari Yuki
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 16
Ryo : 22

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Zelenkavý smaragd

Příspěvek pro Hikari Yuki za Sat Feb 10, 2018 12:53 pm

"Země limonády, jak krásná to země." Pousmála jsem se, když jsem odcházela z krejčovství. "Má šála se trochu poničila, tak mi ji naštěstí opravili." Sluníčko svítilo, beránci poskakovali po nebi. Svou šálu jsem si obmotávám okolo krku, tak, jak jsem ji měla obmotanou vždy. Najednou se ptáčci splašili. Létali kolem jak zmatení. Zvířata se přestala pásti. Najednou se zvedl vítr. Beránci poněkud zčernali a úplně zahalili slunce. Blesk z nebe vyšel. Začalo pršet. Najednou mě to teleportovalo někam jinam. Bylo tam spousta dalších lidí, které to tam zřejmě taky teleportovalo.
Hikari Yuki
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 16
Ryo : 22

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: