Brána bašty

Goto down

Brána bašty

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sat Sep 09, 2017 11:52 am

Yosai je obklopeno mohutnou hradbou, na které permanentně hlídkují jednotky senzibilů a Shinobi, společně s velkým množstvím pozorovacích věžích je nemožné, aby se někdo skrz hradbu dostal do města, jedinou možnou cestou je tedy brána na jižní straně hradby. Brána je ukovaná z matného kovu, na obou vratech je symbol aliance. Před bránou stojí vrátnice, ve které je během dne duo Shinobi, kteří ověří vaši identitu a propustí vás dovnitř. 
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána bašty

Příspěvek pro Hidden Hagane za Sun Dec 24, 2017 12:50 am

"Ah." Povzdychne si unavený Hidden. "Bola to dlhá cesta ale už som konečne tady." Pred Hiddenom sa zjavuje mohutná brána bašty na ktorej je emblém Aliancie. Cez deň tu býva zvyčajne rušno. Kričiaci obchodníci chváliaci svoju veteš predávanú že vysokohorskú prirážku, zvuk plačúceho dieťaťa, stovky náhodný konverzácií prebiehajúcich naraz, toto všetko počuť pred bránami mesta Yosai. Veľa ľudí sa snaží dostať do mesta, za tieto mohutné hradby avšak nie každý má možnosť a veľa obchodníkov práve toto využíva a tak predávajú svoje zbožie obyčajným ľudom ale aj kupcom z ďaleka. Čierny trh s falošnými priepustkami do mesta rozkvitá pred zrakmi strážcov ktorý sa snažia dostať tento húf ľudí pod kontrolu. Hidden sa predral cez pár doterných kupcov a namieril si to priamo k strážcom u vrátnice, nemusel ani vyťahovať svoju legitimáciu, strážcovia Jounina ihneď spoznali a už mu robili cestu. Hidden prešiel cez vrátnicu a namieril si to k hlavnému strážcovi, poťapkal ho po ramene a zdelil mu. "Máš jedinné štastie že som kto som inak by si ty a aj tvoji strážcovia už boli dávno mŕtvy. Nechať ma prejsť bez kontroly? Kto to kedy videl? Mohol som byť niekým úplne iným, mohol som byť nukenin a už by som bol v meste, začni nad sebou premýšlať a neflákaj svoju prácu, pre tento krát sa o tom Komandā nedozvie ale nech sa to už neopakuje inak ti osobne vybavím jednosmernú cestu do dolov, dúfam že sme sa pochopili." Hidden ani nečakal na strážcove vyjadrenie a odišiel preč smerom ulicami mesta, pohľad ktorým naňho strážca pozeral počas trvania Hiddenovho monológu mu bol dostatočným dôkazom o tom že to pochopil. 

//Idem smerom k Bielemu domu.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: