Bílý dům

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Bílý dům

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sat Sep 09, 2017 12:13 pm

V samotném srdci tohoto obrovského města se rozkládá obrovský pozemek, honosné sídlo vůdce jednotek aliance. Dům má dvě patra, postaven byl z bílého kamene zdejších hor. Mnoho oken, mnoho dveří, bludiště, ve kterém se bez doprovodu nebo plánku budete pár dní ztrácet. V tomto domě kromě vůdce sídlí většina důležitých pohlavárů, kteří řídí chod aliance na tomto ostrově.
Bez povolení se dovnitř nedostanete, budova je chráněna ve dne v noci, jelikož se jedná o nejcitlivější místo pro alianci vůbec. 
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Bílý dům

Příspěvek pro Rīn za Mon Dec 11, 2017 7:50 pm

Po pár minutách blouznění městem jsem si konečně všiml onoho bílého domu. Nakonec to nebylo tak těžké... byl velký... ne, OBROVSKÝ. Můj příchod byl jaksi očekávaný a proto stráž hned věděla, že tam mám jít. Dal jsem jim nějáké info, aby se zabránilo např. Henge no Jutsu. Když se vše vyřídilo a já potvrdil svou identitu, mohl jsem s jedním ze stráže vstoupit do bílého domu, který se později projevil spíše jak bílý labyrint. Po pár minutách neustálého chodu jsem se spolu se stráží objevil před dveřmi, kde mi bylo řečeno, že zde sídlí Komandā. Chvíli jsem v tichu čekal před dveřmi, abych zjistil jestli vevnitř nevede nikdo nějáký důležitý rozhovor a já zbytečně nerušil. Vzduch byl čistý a tak jsem dvakrát zaklepal na dveře, jenž vedli do kanceláře samotné hlavy aliance. " Nezapomeň, první dojem je důležitý!"

Rīn
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 37
Ryo : 89

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Mon Dec 11, 2017 8:33 pm

Den končil jako každý jiný, hromada zpráv o padlých Shinobi na obou stranách. Nikterak jsem z míry vyveden nebyl, nikterak mi na tom nezáleželo. Pokud někdo byl natolik slabý, že zemřel, pak si smrt zasloužil. Život patří těm silnějším. Kdo si toto neuvědomuje, ba schválně fakt přehlíží, je buď hlupák nebo lhář. Postupně jsem všechny karty s mrtvými třídil do komínků podle abecedy. Dnes mi nebylo nikterak dobře, ale bylo mi i hůře. Na stole jsem místo saké měl žlutou tekutinu, kterou doktor nazýval "lékem"- já si dovolil skromně tento název upravit do lidové slovesnosti, říkal jsem mu teplý chca*ky. Díky těmhle chca*kům jsem však na pár hodin přestal cítit bolest a samovolně se spouštějící záchvaty utichly.
Moc návštěv jsem nemíval, proto jsem byl překvapen, když se ozvalo klepání na dveřích. "Kdo to asi mohl být? Proč mě nikdo neinformoval?!" Zabručel jsem si v duchu, když v tom jsem očima sklouzl do rohu místnosti, kde ležela na zemi má odpověď. Při posledním návalu vzteku z bolesti jsem linkou Já-Vrátnice hodil o zeď. Jediné, co mi po ní na stole zbylo, byl kabel, který se nešťastně povaloval na stole. Připomnělo mi to jednu z divadelních her, "Čekání na Naruta". Příběh o absurdním čekání na něco, co nikdy nepřijde. Už ani nevím, kdo tu hru napsal... och ano, vím. Byl jsem to já. Škoda, že mi Hokage nedovolil exhumovat ostatky Naruta, hra by byla mnohem více autentičtější. Copak si snad myslel, že bych toho snad chtěl někdy v budoucnu využít?! Ale notak, to každý loutkař nedělá.
"DÁLE!" Provolám dramaticky a rukou ledabyle pozvednu do výšin. Kdopak se asi za těmi dveřmi skrývá? Nová tvář? Stará tvář? Chudák, co mi nese špatné zprávy? Měl jsem náladu na estetické skládání lidských částí těla do něčeho originálnějšího, než přirozená struktury aka made of DNA. Ano, právě jsem dostal námět k tvorbě nové loutky! Ta bude jistě excelentní!
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Mon Dec 11, 2017 9:37 pm

Z místnosti, na kterou jsem předtím zaklepal, se ozvalo poměrně hlasité "Dále". To byl jasný náznak toho, že moje vyrušování zatím nevadí. Pomalu natáhnu ruku vůči klice a tím se dostávám pomalu do místnosti. "Děkuji za přijetí Komandā-sama." Řeknu člověku, který v kanceláři čekal na to, kdo příjde. Ikdyž je to další autorita, pořád k němu mám respekt... třeba je jiný než ostatní. Rozhlédnu se pořádně, když v tom si všimnu židle předemnou. " Mohl bych si sednout ? Mám na vás prosbu a rozohdně pro mě bude příjemnější, když si budu moci sednout." Po této větě si opět prohrábnu vlasy... jak už jsem říkal dříve, první dojem je vždy důležity... ikdyž jsem mu tím více odkryl malé jizvy po injekcích. Došlo mi, že to není moc dobrá vizitka a tak jsem si na sebe dal mikinu, ale tak aby nebyl zapnutý zip.

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Mon Dec 11, 2017 11:13 pm

Nedočkavě jsem hleděl na pomalu se otevírající dveře. A hle! Kdopak v nich nestál! Člověk! Kdo by to byl čekal? Mladý, bledý, ale krásný. Vypadal trochu jako loutka, prostě krása! Nemohl jsem si pomoct, ale přemýšlel jsem nad divadelní hrou, do které by pasoval. Že by do nové hry, kterou jsem psal? Naruto a Julie? Meh, musím jí dát jiné jméno. S úsměvem jsem se na něj díval, nemohl jsem z něj spustit oči. Propletl jsem prsty, lokty opřel o stůl a bradu položil na oblouček, který prsty vytvářely. Trochu ženské? Možná? Ale jsem umělec, sexuální nevyrovnanost k tomu patří.
"Ale jistě... jen bych byl sakra mnohem radši, kdybych věděl, kdo chce okupovat moji židli pro hosty." Odpovím, jak už u mě bylo zvykem, teatrálně, neb stále srozumitelně, rychle a útočně. Na tváři si ponechám onen úsměv, který mě prozatím nemínil nijak opustit.  Nohy pod stolem jsem zatím dal do kříže, přičemž jsem si do rytmu melodie, která mi zněla aktuálně v hlavě,  houpal nohama ze strany na stranu.
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Tue Dec 12, 2017 9:32 pm

Stalo se to, co jsem přesně nechtěl. Snažil jsem se tak moc hlídat můj první dojem na tak důležitou osobu, až jsem se zapomněl představit. Na bledých tvářích se mi díky tomu objevily červené skvrny... byla to vskutku trapná situace." Rīn, moje jméno je Rīn." Představím se opožděně a pomalu natáhnu pravou ruku, která se za chvíli chytí opěry oné židle . Poté židli obejdu a sednu si na ni s tím, že se pravou rukou už pustím. Pohodlně se usadím na židli, ikdyž ona sama není moc pohodlná. " Asi byste o mně měl vědět, ale jestli nevíte, tak jsem přijel z Konohy, poslal mě samotný Hokage." Mohl si všimnout, že jsem neřekl na konci "sama" a tímžto pádem jsem chtěl vyjádřit, že ho nerespektuji." Bohužel jsem přijel bez týmu..." Byl jsem na chvíli ticho." A tak nemám žádný tým, ani někoho kdo by na mě dohlížel, takže o to bych vás chtěl poprosit." Vysvětlím mu moje problémy, ale nedám mu vůbec čas mluvit, protože jsem si vzpomněl ještě na jednu věc. " Jo a také bych potřeboval zajistit nějáké ubytování." Vysvětlím mu můj další problém. Měli jsme teď hodně nad čím debatovat, takže doufám, že se něják dohodneme.

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Fri Dec 15, 2017 3:38 pm

"Pěkné jméno." Odpovím a očima pokynu, že židle už na něj čeká. Nezvykle bílá pokožka, atypické. Samotný Hokage? Hmmm, to bylo zajímavé, ale nevěděl jsem o tomto chlapci vůbec nic. Neměl jsem skutečně žádné tušení, proč by mě měl zrovna ON zajímat více než jiný řadový Shinobi. "Tak, co tu o tobě máme..." Pomyslím si v hlavě. Vytáhnu z šuplíku stoh dokumentů o nově příchozích posil a najdu si zde Rinovu složku. Nebyla nikterak obsáhlá, dokonce ani příjmení zde nebylo zmíněno.
"O ubytování se nestarej, můžeš bydlet ve zdejších kasárnách, než budeš poslán na frontu." Řeknu potom, co dořekne vše, co měl na srdci. Vzhledem k tomu, že složka byla poloprázdná a choval se, jakoby jsem o něm měl vědět, napadlo mě, že tajné součásti složky měli být společně s ním převezeny sem. Tyto složky nosíval tajně kurýr, který býval s nimi na lodi. Pokud tyto dokumenty padli do nepřátelských rukou, znamenalo by to, že by věděli vše o tomto případu zvaném "Rin". Pokud ne, jeho složka dorazí v průběhu dne. Uvidíme. Dokud mi nikdo neprokáže, že je výjimečný, budu s ním jednat jako s řadovým Shinobim. "Nemám pro tebe žádný tým, Geninové tu umírají rychle, nemá to v jejich případě ani smysl. Tvým supervizorem bude Tadashi Uchiha. Momentálně je na misi. Do té doby se seznam s prostředím, vyzvedni si výstroj a připravuj se na válku. Bylo by fajn, kdyby si těch zbabělých p*chačů veverek v lesích zabil před smrtí co nejvíce, viď?" Řeknu s úsměvem, zavřu jeho složku a strčím ji zpátky mezi ostatní složky ve stohu. "Mohl bych ti ještě s něčím pomoct? Rine?"
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Fri Dec 15, 2017 6:00 pm

Jsem rád, že na všechny mé otázky měl i všechny odpovědi, a jako bonus to byly i odpovědi, které mi vyhovovali. Ovšem na celém jeho vyprávění mi přišlo něco divného... přišlo mi to, jako kdyby bral všechny za zbraně... nejdřív mluvil o Genninech a poté i o mně... nebo je to jeden z mála lidí, co si uvědomuje, že každý jednou umře ? Příjde mi, že je to celkem zapeklitá otázka. Ale přecejen o jednom člověku tak nemluvil... zatím... a to byl již zmiňovaný Tadashi Uchiha, to by mohlo znamenat, že mu věří. " Ten Tadashi Uchiha... myslíte si, že by mi fakt pomohl zvládnout ovládnutí mokutonu ? Protože to je ten hlavní důvod, proč jsem se vás zeptal na připsání k nějákému týmu." Řeknu Komandě a trochu tím poodhalím mojí schopnost.

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Fri Dec 15, 2017 8:05 pm

"Mokutonu?!" Zeptám se poněkud překvapeně, srdce mi začalo tepat o něco rychleji. Mokuton není KG, co by člověk viděl každý den, naopak. Znal jsem jenom jediného člověka, který jím přirozeně disponoval, ale ten byl po staletí mrtvý. Nikdo se proto nemůže divit, že jsem tak překvapen. Měl jsem však i postranní úmysl. A Hokage pravděpodobně taky. Nacházela se zde totiž jedna z největších vědeckých laboratoří Aliance vůbec. Nejspíše proto mi ho sem Hokage-sama poznal. To jsem pouze předpokládal, jistě bych to věděl pouze v případě, že by mi k rukám přistála ona složka. Mít tu člověka z Mokutenem je fajn zbraň. Mít tu armádu lidí s Mokutonem? To by byla výhra!
"Omlouvám se, ale nedošli mi o tobě ještě žádné informace. Složka se pravděpodobně někde zatoulala, ale v průběhu dne snad dorazí. Co se týče Tadashiho..." Začnu a dopřeji si krátkou pauzu, abych správně řekl všechna slova, co jsem chtěl. "Tadashi je zodpovědný, a to je pro mě nejdůležitější. Dá se mu věřit... A pokud budeš v ohrožení života, zniční tvé tělo, aby se k němu nedostal protivník..." Odpovím bezcitně, nedovedl jsem si představit, co by s životní silou člověka, co dokáže ovládat Mokuton, Kane dokázal. Ani jsem na to nechtěl pomyslit, to ho radši zabiju teď a tady sám. "Tým mít prozatím nebudeš, podrobíš se základnímu tréninku. Hlas se v nemocnici za 30 minut, čeká tě po cestě tělesná prohlídka, potom budeš převezen do výcvikového střediště, odkud si Tě vyzvedne Tadashi. To bude lepší než tě tu na něj zbytečně nechat čekat. Nemyslíš?
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sat Dec 16, 2017 7:21 pm

Jak se dalo čekat, jeho reakce na mokuton nebyla zrovna klidná a s jeho úvahou o lidech jako zbraních se dvakrát tolik nedivím. Ale jak se dozvěděl o mých zvlástnostech, tak se i jeho přístup změnil. A přitom jsem mu to nemusel něják dokázat... zajímalo by mě, jestli by se takhle choval i k někomu, kdo by si to vymyslel. Poté mě obeznámil s mým novým senseiem, který bude nějáký jeho kamarád, nebo nějáký dosazený příbuzný, který sdílí stejné názory jako on. Ale budíž, pokud mu věří, tak i já mu budu věřit. Ale vypadá to, že o mě uvažuje opravdu jako o zbrani... zničit moje tělo ? " Jak to myslíte ? To zničení mého těla ? Jsem jen dítě..." Však vždy by měla být šance uváznout smrti, ne ? Ale jak už jsem zmiňoval, jeho přístup se změnil. Najednou se o mě začal starat, přičemž předtím jsem ho nezajímal a ani mi neřekl, že se podrobím základnímu tréninku. Jenže kdybych řekl, že nechci, tak by mě buďto donutili, nebo by došlo k zničení mého těla... nevýchodná situace. " Dobře, jestli si to tak přejete, tak já budu za 30 minut u nemocnice..." Řeknu, přičemž se smutně kouknu do země... vypadá to, že Katsumi dlouho neuvidím. Ani jsem si to tu nestihl pořádně prohlídnout... celkem začínám litovat, že jsem mojí schopnost prozrazoval. No, co s tím teď udělám. " Ale nebojte, všiml jsem si vašeho zaujetí. Proč se teď ke mně chováte jinak, než předtím ? Však jsem teprve jen gennin, co před pár hodinama přijel..." Snažím se pochopit jeho rozhodnutí." Ale jak už jsem řekl, když si to přejete, tak mi asi nic jinýho nezbývá." Řeknu, aby věděl že se mnou může počítat.

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sat Dec 16, 2017 9:02 pm

"Proč? Copak jsi hloupí, chlapče?" Zeptám se zvědavě. Nechápal jsem jeho otázku. Pokud skutečně Mokuton ovládá (což mimochodem zjistím z testů, kvůli kterým ho posílám do nemocnice), má pro mě mnohem větší cenu než nějaký hloupí Genin, jehož cílem je být potravou pro shurikeny, kunaie a techniky. "Protože jako uživatel Mokutonu bys pro mě měl přeci větší cenu než mrtví..." Odpovím prostě a zvednu se ze židle. Z krku si sundám dlouhý šál, který odložím na stůl a nechám ho tam. "A dokud máš pro mě cenu, nenechám smrti příležitost mi tě vzít. To nedovolím." Zašeptám mu do ucha potom, co obejdu stůl i židli, na které sedí. Můj hlas byl chladný jako mráz, který musel Rinovi přejet po zádech. Položil jsem dlaně na jeho ramena a letmě je stiskl. "Pověz mi, po čem nejvíc toužíš...?" Zašeptám stejně zlověstně jako předtím. V mých očích se leskne zlo, na tváří se mi zrcadlí úsměv. 
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sat Dec 16, 2017 11:09 pm

"Hloupý ? Hloupý... oproti němu asi ano. Už asi chápu, proč byl zvolen za velitele samotné aliance." Uvědomím si, s kým to vlastně celou dobu mluvím. A to skvěle potvrdila i jeho další věta, která poodhalila jeho inteligenci a přemýšlení, které schovával za prosté řeči autoritního člověka, kterého poddaní jen otravují... aspoň tak mi to tedy přišlo. Ovšem moji teorii o tom, že je velice inteligentní vyrušilo to, že se ke mně začal chovat jak pedofil. Nejdříve narušil můj osobní prostor, poté mi zašeptal do ucha, až jsem ucítil husí kůži i na nohou a nakonec na mě začal šahat, kokrétněji na moje ramena. A poté se mě zeptal na moje sny ? Začínal mi připadat víc divnější a divnější, ale zároveň jsem si uvědomoval, že tím může jen zastírat svojí inteligenci. " Po... po čem n-nejvíce toužím ?" Řeknu s nejistotou a mírným koktáním... bál jsem se jeho reakcí, zvlášť když jsem je nemohl vidět. " Asi nejvíc toužím potkat svoje rodiče... uvidět jak vypadají, uslyšet jejich hlasy a cítit jejich city ke mně. A v druhé řadě bych chtěl ovládnout mokuton... hlavně kvůli tomu, aby se ke mně lidi nechovali tak jako v Konoze." Řeknu a zavzpomínám na lidi v Konoze, společně s mým mrtvým týmem.

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sun Dec 17, 2017 1:51 pm

Nebuď sentimentální.“ Odpovím znechuceně, když mi řekne o svém snu. Zvláštní, že to říkám, já. Vždyť jsem si ze sestry udělal loutku. Pustím ho a trochu nabroušeně se vrátím zpět na druhou stranu stolu, kde bylo moje křeslo. „Emoce zabili na světě více lidí než všichni vrazi a nemoci dohromady. Emoce a city vedou lidi k tomu následovat jiné a umírat pro mě. Chceš být následován nebo následovník, Rine?“ Zeptám se suše. „Pokud je pravda, že ovládáš Mokuton, máš moc na to hýbat světem, být následován. Ale není to zadarmo…“ Pravou rukou chytím šálu, kterou jsem předtím položil na stůl a rychlým pohybem ho zvednu. Pod šálou ležel kunai! Jak se tam ale vzal?! Ve volném čase jsem si pročítal knihy o kouzlení a dalších iluzorních tricích, tohle byla úplná brnkačka. Levou rukou jsem popostrčil kukani blíže k Rinovi- tak blízko, že ho mohl i uchopit. „Budeš muset zabít to naivní dítě, aby se místo něj mohl zrodit muž, Rine.“ Očima poté přeletím nad dveře v mé kanceláři, kde jsou pověšené hodiny, a poté zpátky na Rina. „Za deset minut máš být v nemocnici…“ Řeknu nakonec, čímž mu naznačím, že už by měl jít. Věnuji mu však na rozloučenou milý úsměv. Pravdou je, že milý úsměv v mém provedení vypadal spíše děsivě, ale mohu za to já?!
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sun Dec 17, 2017 3:04 pm

"Sentimentální ? To je co za slovo ? To existuje ?" Zareaguji na jeho větu v mé hlavě. Ale vypadá to, že jsem mu mojí odpovědí zrovna nevyhověl. To mi odůvodnil i jeho dalšími větami. " Klidně budu někoho následovat, pokud bych potom mohl poznat moje rodiče. Klidně bych se vzdal i mokutonu, pokud by to bylo možné..." Pokusím se mu vysvětlit co bych pro to všechno udělal. " Stačilo by, kdybych se vůbec dozvěděl, odkud jsem a proč mám mokuton." Dokončím předešlou větu. Poté vyndal kunai zpod své šály, ikdyž tam předtím nebyl a na to zareaguji s plně rozevřenými očimi na důkaz toho, že mě to ohromilo. Nakonec mi podal kunai s nabídkou, ať se rozhodnu, co vlastně ve svém životě chci a nějak se mě snažil popostrčit k tomu, abych dospěl. Poté mi připomněl, že jsme se tu nějak moc zakecali a tak už mi nezbývá moc času dostat se k nemocnici. Vezmu kunai, který mi předtím podal. " Tento kunai si vezmu jako dar, ano ? Slibuji, že s tím porpvé zabiju a nebude to jen to naivní dítě." Zalžu mu, aby mi věřil, že se budu snažit být jeho zbraní. " Děkuji vám za přijetí do aliance a věřte, že vás nezklamu." Zalžu mu znova, teď už nemám na vybranou. Pomalu se zvednu a dám si kunai do vnitřní kapsy mikiny, poté si zip mikiny zapnu a pomalu se otočím. Nakonec uchopím kliku od dveří a se slovy "Nashledanou" se loučím s Komandou-sama. Po chvíli jsem už zavřel za sebou dveře a s doprovodem se vydávám z budovy.

//Přesun

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Mon Dec 18, 2017 8:07 pm

//Náměstí

Jen se na ně podívala a pak jsem pomalu pokračovala v cestě. Po nějaké chvíli jsme už byli u Bílého domu. Následně se zastavím a podívám se na obě dvě. „Tak jsme tady. Já tady raději počkám, takže pokud potřebujete tak běžte a pak se potkáme tedy a pak můžeme klidně jít ještě někam jinam,“ řeknu jím a lehce se na mě usměju a následně se opřu o zeď. Poté ještě čekám, co mi řeknou, ale jinak jsem potichu.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 48
Ryo : 52

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Mon Dec 18, 2017 8:17 pm

//Náměstí

"Jej, děkuju." Zahodila jsem batoh, poblíž ní. Také se opřel o zeď. Byl plný shurikenů a různého vybavení.  Jako namydlený blesk jsem si to hopkala do budovy. Ale zarazila mě stráž u vchodu. "Jdu se nahlásit, mohu dál?" Nevěděla jsem jestli jsem tam už měla být, či jsem byla očekávaná. Nic se mi neřeklo a přišla jsem prostě sama. Pokud mi to teda někdo neřekl ale já na to zapomněla. To bych dostala asi pěknýho zprda... nu což ale už jsem tu, snad nehoří ne? Času dost.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 40
Ryo : 96

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Dec 18, 2017 9:04 pm

"Jééééé, super Katsumi-chan" pověděla jsem a koukala na bílý barak, který byl střežen. Než jsem se stihla rozkoukat, tak kočička už mluvila u stráží. Nečekala jsem na nic a rozeběhla jsem se k ní. "Počkej na mě, NEko-chan!" křičela jsem při běhu. Soustředila jsem se na tolik, že jsem si nevšimla díry a zakopla. Krasně jsem se prolítla až k nohám stráže. "Já se tu taky ohlásit" pravila jsem na zemi. Následně jsem vstala, oklepala jsem se a usmívala se jako vždy.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Mon Dec 18, 2017 9:19 pm

Já jsem dále stála a sledovala jsem batoh, který dopadl vedle mě. Poté jsem se ještě podívala na dívku, která se rozplácla na zemi a lehce jsem se pousmála.
Následně jsem svůj zrak přesunula na oblohu a sledovala jsem jí, nic jiného mi ani nezbývalo, dokud se ty dvě nevrátí, pokud tuto návštěvu vůbec přežijí.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Mon Dec 18, 2017 10:30 pm

Stráže
Pohyb těchto třech osob neunikl pozornosti stráží. U vstupu stáli dva, vystrojeni jakoby se chystali brzy vyrazit na frontu. Dokonce ani Katsumi, která se nemínila také ohlásit, byla pozorována z jedné věží, které byly součástí obranných mechanismů této budovy. Čím blíže jste k bráně byly, tím více zraku se na vás upíralo, konkrétně na Miho a Yoshitu. Yoshitin pád byl i pádem mínění stráží o ní. Jeden ze strážníků se na ni zmateně podíval, nicméně nic neřekl. To ten druhý, ten se ujal slova.
"Vstup není povolen neohlášeným návštěvám. Rozhodně ne těm, které zatím nesdělily svá jména." Odpoví oběma a prohlédne si je. "Vy jste tu nové? Pokud ano, pak vím zcela jistě, že budete poslány na severní frontu, dnes o tom rozhodl velitelský štáb, všichni nově příchozí tam budou převeleni." Druhý ze stráží odešel k vrátnici, nicméně za chvíli se vrátil se dvěma obálkami, které předal tomu prvním. "Tady máte, přihlašující formuláře. Čeká vás fyzická prohlídka v nemocnici, kde se rozhodne, zda jste fyzicky a..." Pohledem přitom sjede na Yoshitu. "Psychicky schopné na frontě sloužit. Pokud ne, z nemocnice přijďte s lékařskou zprávou sem. Pak se rozhodne o vašem zařazení k jinému úkolu." Oběma z vás poté předá obálky a vrátí se na svoji původní pozici. "Všechno jasné?"
NPC

Poèet pøíspìvkù : 83
Ryo : 85

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Mon Dec 18, 2017 10:42 pm

Nebýt těch stráží všude kolem, samozřejmě jsem si jich všimla, tak bych Yoshitu zadupala do země. Ale udržela jsem se. "Rozumím." Usmála jsem se, no ale byl to spíš takový psycho úsměv, posledně jsem doktora praštila tak silně že se nemohl dva dny hnout. Neměl sahat kam nemá. Bez svolení. "Tákže." Otočila jsem se Katsumi. "Hned budu zpátky, nemocnice vím kde je, pohlídej mi batoh. Hned budu zpáky, slibuju." Rozeběhla jsem se svižně do nemocnice. 

//Nemocnice
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 40
Ryo : 96

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Mon Dec 18, 2017 10:51 pm

Sledovala jsem obě dvě. Poté co se jedna ke mě vrátila, tak jsem jen souhlasně kývla hlavou.
Poté jsem se sama rozešla za strážemi. I když jsem si vůbec jsem si nebyla jistá, jestli mě někam pustí, hlavně po dnešku.
„Dobrý den, já jsem Katsumi Soburin a přišla jsem se zeptat, jestli tady pro mě nemáte nějakou misi,“ řeknu a podívám se na oba dva. Někde v koutku duše jsem doufala, že bych se konečně někam mohla dostat.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Dec 18, 2017 10:55 pm

Tak proč jsem tu šla sakra! Bohaa, to je za trest. "Hai, hai, nové pane!" pověděla jsem veselé, když se zeptal, jestli jsme tu nové. Byla jsem veselá jako vždy o tom žádná. Vzala jsem si tu obálku. 
Musela jsem se zamyslet, proč taková agrese vůči mé osůbce, určitě byl zakomplexovaný! Ano přesně tak, měl bez tak problém se svým kašparkem! "Hai , Hai, pane, vše jasný, pane!" pověděla jsem a zasalutovala. Mezitím Neko-chan už šla. Otočila jsem se. "Počkej na mě Neko-chan!!" křičela jsem na ní a rozeběhla jsem se za ní. Ani jsem se nerozloučila s Katsumi. 

//přesun Nemocnice
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Dec 19, 2017 5:33 pm

Oba dva se na Katsumi podívali se zaraženým výrazem ve tváři. Zcela jistě si nebyli jistí, zda myslí skutečně vážně, co říká. Cožpak si myslela, že dva strážní jí zadají regulérní misi? Jeden ze strážců nevydržel a urval se ze řetězu. "COPAK SNAD VYPADÁM JAKO NĚKDO, KDO TU MÁ NA STAROSTI ZADÁVÁNÍ MISÍ?! ZTRAŤ SE! MISE JSOU VYVĚŠENY NA TABULI S MISEMI!" Křičel na ní jako na smyslů zbavený. Očividně eskapáda Yoshity a dalších x tupců, co se tu každodenně motají se stejnými otázkami, dokázali rozpálit i takové tvrďáka, jakým byl strážce Bílého domu.
NPC

Poèet pøíspìvkù : 83
Ryo : 85

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Tue Dec 19, 2017 5:53 pm

Poté co mi jeden ze strážných odpověď, tak jsem se na něj zle podívala. Už jsem dneska měla náladu úplně bouchnut. Jen jsem se na oba podívala. "Na shledanou," řeknu jen. Cítila jsem, jak se ve mě vaří Kokuova chakra, měla jsem opět zlou náladu, zřejmě vůbec nevěděli, kdo jsem.
'Zda se mi to nebo jsem všem na obtíž,' pomyslím si během toho, co jdu k batohu od jedné z dívek. Vezmu ho a rozejdu se do nemocnice
//Nemocnice
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Sun Dec 24, 2017 1:08 am

Hidden prichádza k obrovskému komplexu uprostred ktorého sa nachádzal veľký biely dom. Pred vstupom do komplexu sa týčila brána u ktorej stali dvaja strážci, pristúpil som k nim pozdravil ich a vytiahol legitimáciu bez vyzvania. "Očakávam že to stačí" Stráže ma spoznali aj bez legitimácie avšak formalita je formalita, uklonil som sa a jeden zo strážcov otvoril brány a viedol ma dovnútra aj keď som tento komplex už poznal. Dostali sme pred dvere domu kde stáli další strážci na ktorých som len kývol. Strážca z bráni sa vrátil na svoje stanovisko. "Nepotrebujem doprovod poznám to tu" Oboznámil Hidden strážcov so svojou situáciou. Tý mu ochotne otvorili dvere a Hidden vošiel do budovy. Prepracovanú sieť chodieb poznal a tak vedel kam má ísť. Išiel priamo za Komandā do jeho pracovny. Prišiel ku dverám a trikrát zaklopal. Vyčkával či smie dovnútra.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next