Bílý dům

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Re: Bílý dům

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sun Dec 24, 2017 1:34 am

"Cožpak dnes již nebylo návštěv více než dost?" Problesklo mi hlavou, když mě od papírování opět vytrhlo klepání... konkrétně tři! Otráveně jsem pohled upřel k masivním dveřím a přemýšlel, co by asi člověk udělal, kdybych se jen tak, čistě ze srandy, neozval. Klepal by dále? Naléhal by? Odešel? Těžko říct, ještě nikdy jsem to nikomu neudělal, ale pokud dnes přijde ještě jiná návštěva, zaručeně to udělám.
Podepsal jsem parte bezvýznamného pěšáka a hodil ho k dalším jeho padlým parťákům. Odložil jsem pero, trochu na stole poklidil a až potom jsem pozval tu osobu za dveřmi dovnitř. V hlavě se mi opět honila myšlenka, proč mě o návštěvě neinformovali strážci. Až potom mi došlo, že odpověď na tuto otázku znám. Byl to stejný případ jako s Rinem- v rohu místnosti se stále válel urvaný telefon se smutně se houpajícím kabelem, jehož druhý konec se nacházel u mě na stole. "Hned potom zavolám někoho, ať mi to spraví." Zabrblám si pro sebe, nicméně ve stejnou chvíli mi dojde, že nemám koho jak zavolat. Znamenalo to tedy, že se budu muset ze své kanceláře konečně vydat pryč. KONEČNĚ!!!
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Sun Dec 24, 2017 1:54 am

Hidden čakal za dverami ktoré očividne boli robustné, určite by vydržali aj útok jutsu "Ale pokúšať sa o to radšej nebudem" Pomyslel si Hidden o svojej poznámke na dvere keď v tom započul povolenie ku vstupu do miestnosti. Hidden musel vynaložiť úsilie aby mohutné dvere otvoril, nič vyčerpávajúce skôr ho to prekvapilo. Vošiel dovnútra a zatvoril za sebou, uklonil sa keďže mu to káže bontón a spustil. "Pane, vrátil som sa z mojej misie na ktorú ste ma poslali, hlásim že misia bola neúspešná, informáciu ktorú sme obdržali od zdroja nebola pravdivá, môj cieľ sa nenachádzal ani v blízkom okolí, avšak zdroj tejto falošnej informácie som utíšil, možno že aj navždy." Preniesol Hidden a očakával reakciu, jednalo sa o misiu z bingo knihy. "Môžem očakávať novú misiu? A ak by bolo možné tak aj s týmom?"
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Mon Dec 25, 2017 3:58 pm

Nebudu lhát, úplně jsem zapomněl, kdo to je. Nicméně jsem na sobě nedal nic znát- nahodil jsem kamenný výraz a uznale přikyvoval, jakoby jsem věděl, o čem mluví. Vyrozuměl jsem, že jsem ho poslal na nějakou misi, to je zajímavé. Já si totiž nic takového nepamatoval. Proč bych taky řadovému Jouninovi zrovna JÁ dával misi? Pokud pro mě byla důležitá, poslal bych s ní někoho, koho jsem důvěrně znal. To se tohoto muže netýkalo.
"Nevadí, vedl sis velmi dobře!" Řeknu nakonec, dokonce mu i tiše zatleskám, než si ruce položím na stůl. Nespouštím z něj oči, skutečně jsem nemohl přijít na to, jak se ten člověk jmenuje. "Mise jsou vyvěšeny na tabulích po celém městě, vyber si. V případě, že budu potřebovat přímo tebe, ozvu se ti..." Odpovím, nicméně ohledně týmu byla odpověď těžší. Jednak to bylo proto, že jsem neměl žádného Genina, kterého bych mu svěřil... i když, jedno jméno mě najednou napadlo. "Byla by tu jedna Kunocichi, která by potřebovala Senseie...."
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Mon Dec 25, 2017 4:18 pm

Hidden zacítil mierny sarkazmus z jeho hlasu, avšak ignoroval to, preňho osobne bola porážkou to že misiu nesplnil. "Hmm, mal by som si tie tabule niekedy preštudovať poriadne" pomyslel si Hidden po tom čo Sozui o nich hovoril. "Aspoň by som mohol byť viac všímavý" Znova si pomyslel Hidden keď v tom zostal zarazený že mu chce dať na starosť len jednu Kunoichi, očakával že armáda využije jeho potenciál na to aby mu dala plný tým, zjavne to je trest za to jeho zlyhanie. Tak či onak Hidden nemohol vedieť koľko Geninov, či Chuuninov bez senseia. sa v meste nachádza. "Hmm, to znie dobre, síce som očakával plný tým, ale stále lepšie ako nič, smiem dostať jej zložku ?" Povedal Hidden. Z tónu hlasu akým to preniesol sa dalo vycítiť nadšenie.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sozui Higashi za Mon Dec 25, 2017 7:27 pm

"Plný tým? Neblázni." Odpovím pobaveně. "Neschopní Geninové nepotřebují senseie, potřebují zbraň a ukázat, kudy mají k nepříteli běžet." Řekl jsem bez sebemenšího náznaku citu. Někteří hold byli určeni k tomu aby zabíjeli, jiní proto, aby byli zabiti. Úkolem druhé skupiny bylo akorát umřít tak, aby to té první pomohlo. Zvedl jsem se od stolu, abych se dostal ke kartotéce. "Kdepak tě mám, holčino? M nebo N?" Špitnu si pro sebe, zatímco se prodírám složkami. Nakonec jsem však vysněnou složku našel. "Noriko, to je ona." Hodím složku na stůl a usadím se zpátky do křesla. "Nevím, kde se teď nachází. Ale předpokládám, že ji brzo najdeš sám. Nebo ne?" Mile se na toho muže usměji- v mém podání však i ten nejmilejší úsměv budil strach. Zejména v případě těch, co mě znali osobně. 
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Mon Dec 25, 2017 8:02 pm

Hidden sa pousmeje kvôli Sozuiovej poznámke o geninoch. "Myslím si že aj tá zbraň by bola plýtvaním môjho umenia" Hidden sa zasmeje a nápadne upozorňuje na svoje Kekken Genkai. Započuje meno jeho žiačky. "Hmm Noriko..no som na ňu zvedavý" pomyslí si a uvidí ako Sozui hodí zložku na stôl. Hidden prístupi k stolíku a otvorí si jej zložku, začne čítať. "Uchiha" Povie nahlas, Hidden sa zamyslí natoľko že odignoruje Sozuiovu poslednú vetu. "Oh, áno áno jasné pane." Hidden sa pousmeje štýlom že akože nič. "Dobre pane, ak ma ospravedlníte, vydám sa ju nájsť." Hidden sa ukloní, sková si zložku a vydá sa smerom k tým mohutným dverám. 

//odchod
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down