Náměstí

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Re: Náměstí

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Sun Dec 17, 2017 7:29 pm

"Um, dobře." Všimla jsem si svitku a skočila po něm jako kočka po myši. Poté jsem se se otočila na procházející a zavolala. "Héj, něco ti upadlo!" V tu chvíli co se ke mě přiřítila další osoba jsem málem přepadla na záda. "Eh, ahoj." Chvilku jsem si jí prohlížela. "Jednoočko? Děláš si ze mě srandu?" Strhla jsem obvaz a ukázala na oko přičemž jsem se k ní přiblížila k obličeji asi tak na 3 centimetry. "Myslíš že lidi nebudou blbě čumět když uviděj něco takovýho?" Povzdechla jsem si.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 40
Ryo : 96

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Dec 17, 2017 7:34 pm

Šla jsem pomalu dále, když jsem uslyšela nějakou osobo, která na někoho volala, tak jsem se otočila a ukázalo se, že to bylo na mě. Následnš jsem se rozešla k ní a natáhla jsem ruku pro svitek. „Díky,“ řeknu jí a lehce se na ní usměju.
Poté se podívám i na druhou osobu, která došla. „Ahoj, vás jsem tady ještě neviděla,“ řeknu a podívám se na obě dvě a čekám, jestli mi něco řeknou a nebo budou mlčet.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 48
Ryo : 52

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 17, 2017 7:48 pm

Moje vnitřní touha umřela. Mé srdce nebylo mrtvé, že nedostalo to co chtěla. Za chvilku to mé srdce přešlo a začalo se usmívat jako já. Ona dívka si všimla, nějakého svitku a vrátila ho původní majitelce. V hlavě mi přeběhla myšlenka, jestli je povinnost být blond. Protože obě byly blond. Náhoda? Kdo ví. Jestli mi pak na velitelství řeknou, že se mám přebarvit, tak pocítí absolutní nulu. V duchu jsem se usmála
Nakonec blondýnka č.1  vrátila k mé maličkosti. Řekla mi ahoj na což jsem přikývla a usmívala se jak měsíček na hnoji. Po její odmlčení se do mě pustila, jestli si dělám srandu. Já a srandu z lidi? Neeee, taková vůůbec nejsem. Nakonec se ke mě přiblížila až moc. Popravdě nevěděla jsem, jestli jí mám dát pusu na uvítanou. Rozhodla jsem se, že to neudělám. Přeci se neznáme dlouho, abych jí líbala. Položila mi řečnickou otázku, kterou jsem stejně ignorovala a úžasem jsem se dívala na její bílé očko. "To je kawaii" pověděla jsem a mé očka se rozzářili jak hvězdy na nebi. "Promiň bělozelenoočko" omluvila jsem se za svojí poznámku ohledně jednoočka.
Poté jsem se otočila na blondýnku č.2 a měla jsem svůj úsměv od ucha k uchu. "Ahoj" pověděla jsem veselým hlasem. "Jsme nedávno přijeli"  povím a přitom chytnu bělozelenoočku okolo ramen jako bychom byly bff už od dětství. Elan mi vůbec nescházel.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Sun Dec 17, 2017 8:17 pm

Podala jsem svitek. A prohlédla si osobou od spodu nahoru. "Dávej si pozor na svoje věci. Jak se jmenuješ?" Poté jsem se otočila s chladným výrazem na rudovlásku. "Ah, prosím... nech toho." Sáhla jsem do batohu a vyndala poslední onigiri které jsem následně nacpala do pusy rudovlásce. Jako takový špunt aby se na chvilku zdržela pitomých poznámek. "A jak se jmenuješ ty?"
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Dec 17, 2017 8:24 pm

„Jo jasně, příště si dám už pozor,“ řeknu a mírně se usměju.
„Já jsem Katsumi Soburin a ty jsi,“ zeptám se jí a zvědavě jí sleduju. Následně se podívám na druhou dívku, která tam s námi byla.
Než jsem se jí stihla zeptat na jméno, tak se jí zeptala druhá dívka. Tak jsem stála a čekala jsem, až obě dvě řeknou, jak se jmenují.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 17, 2017 8:38 pm

Bělozelenoočko dala menší kázaní blondýnce č.2. Nakonec došlo na seznamovaní. První kdo prozradil jméno své byla blondýnka č. 2, tedy od teď Katsumi. "Moc mě těší Katsumí-chan" pověděla a zvedla jsem ruky hore. Byla jsem tak nadšená z dneška a z celého slunečního dne. Následně chladným pohledem se ke mě otočila bělozelenoočka  s prosbou ať toho nechám. Vůbec jsem nevěděla čeho. A proč ten chladný pohled? Tolik otázek v hlavě. Než jsem stihla je všechny zodpovědět. Do úst mi byl vložen, tedy spíš vražen, lahodný onigiri. Mé srdce se rozbušilo, věděla jsem, že teď můžu umřít! 

"Děkujííííí! " křikla jsem radosti, poté co jsem onigiri snědla. Následně jsem jí rychle objala. Objeti mohlo připomínat hadi sevření, ale tak působit nemělo. Bylo to radostné objatí! Po chvilce radostného objetí jsem jí pustila a prozradila své jméno. "Yoshita Yuki, a tvoje bělozelenoočko?" zeptala jsem se s nadšeným výrazem v obličeji.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Sun Dec 17, 2017 10:06 pm

Podívala jsem se na Katsumi. Následovalo skoro smrtelné sevření ale nemohla jsem se nijak vymanit. "Pěkné jméno, já jsem Miho Nishizumi, assasinační oddíl, bojové označení kočka." Řekla jsem jako při hlášení. "Proč tu vlastně jste... ?" Postavila jsem se a rozhlédla se kolem sebe.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Dec 17, 2017 10:15 pm

„Těší mě,“ řeknu oběma a pak se podívám na jednu i na druhou.
„Proč tady jsem,“ řeknu a podívám se na ní.
„Asi proto, že jsem chtěla zmizet z vesnice a zjistit, jak to vypadá úplně na jiných místech,“ a pak se podívám na ty dvě, jestli něco řeknou a nebo neřeknou nic.
'Víceméně je jedno, proč jsem tady, když už jsem tady, není to zase tak důležité pro ostatní, to co to mají vědět to vědí,' pomyslím si.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 17, 2017 10:41 pm

Takže označení bělozelenoočko nahradí Miho, nebo kočka? To jsem si musela ještě rozmyslet. Miho a.k.a Neko (=kočka) začala prohlašovat do jakého oddílů patří. Bylo to zajímavé přeci jen tak někdo neřekne co dělá, že ano? Takže jsem to moc nebrala vážně a začala jsem uvažovat, že je to taky vesela kopa. Katsumi odpověděla, že chtěla cestovat do míst, kde mě poslali bojovat, ale who knows, každý má jiné zabili. 
"Poslali mě tu, že se dozvím něco tady, takže teď jen čekám a koukám se po okolí" odpovím s úsměvem na rtech. Založila jsem si ruce a zadá. "Taaak co budeme dělat Katsumi-chan, Neko-chan" když jsem řekla poslední jméno, tak jsem koukla na bělozelenoočku a mrkla na ní. Jako kdybych chtěla naznačit, že nemyslím její přezdívku ale něco jiného.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Sun Dec 17, 2017 11:00 pm

Poodešla jsem k batohu a sebrala ho. "Zajdu si teď do bílýho... Domu? Nebo jak se to jmenuje a nahlásím se." Promnula jsem si oko s byakuganem a zavázala ho obvazem. "Pak si asi zajdu do nemocnice, nějak mi cuká byakugan a levou ruku necítím na sto procent." Rozešla jsem se směrem k bílému tamtomu. A pak se zastavila. "Eh, je to tudy?"
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Sun Dec 17, 2017 11:12 pm

„Mě je to celkem jedno, co chcete dělat, já už dneska nemusím dělat nic moc vše mám hotovo, dokonce jsem si zašla na trénink,“ řeknu a lehce se pousměju, přece jen nedopadl moc dobře.
„No, ještě, že tam nemusím,“ řeknu a lehce se usměju. Nebylo to moje oblíbené místo. Poslední dobou jsem čím dál tím více přemýšlela, že bych pracovala v nemocnici, ale no nevím no.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 17, 2017 11:26 pm

Naše kočička měla dobrý nápad. Zajít si na velitelství se ohlásit. "To je dobrý plán! Neko-chan" řekla jsem veselejším tonem. Druhá část jejího plánu už tak super nebyl, protože jsem v nemocnici neměla co dělat. Zatím jsem zdravá jako rybička a v duchu jsem imaginárně zatukala na dřevo. Bílý dům znělo jako fajn, ale Katsumi mě trošilinku znejistila, nepřišlo mi to jako fajn místo. Možná mi to jen tak vyznělo. Takže jsem se uklidnila a nahodila zářivý úsměv.  Miho se rozešla a potom se zastavila a zeptala se kudy. "Katsumi-chan zavedeš nás tam?" zeptala jsem se veselé. "Proooosím" dodala jsem a nahodila jsem smutné oči pro větší přesvědčivost.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Mon Dec 18, 2017 4:44 pm

Jen jsem se na ty dvě usmála a poslouchala jsem je.„Bílý dům jo, no vím kde to je,“ řeknu a sleduju.
'No i když se mi tam vůbec, ale vůbec nechce, tak je tam vezmu,' pomyslím si.
„Pokud se chceš projím kolem celé vesnice, tak je to tamtudy, jinak je to přesně na druhou stranu,“ řeknu jí a usměju se. Následně se pomalu rozejdu. Ještě se otočím, jestli mě obě dvě následují a pak trochu zrychlím krok.

//Bílý dům
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Dec 18, 2017 7:23 pm

"To je super Katsumi-chan!" odpovím menším veselým křikem, když se dozvím, že nás tam Katsumi zavede. Byla jsem moc ráda, ještě bych se ztratila a někdo mi se mě pak snažil zneužit. Z téhle myšlenky jsem byla znechucená, ale moc dlouho jsem se jí netrápila. Nahodila jsem veselý úsměv a čekala než se Katsumi dá do pohybu, jakmile se tak učinilo vydala jsem se za ní.

//přesun Bílý dům
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Mon Dec 18, 2017 7:39 pm

"Jo jasně..." Vydala jsem se svižným krokem za ní.

//přesun Bílý Dům
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Mon Dec 25, 2017 10:51 pm

Hidden sa prechádza po meste hladajúc svoju novú genninku do teamu narazí na námestie, miesto kde to doslova žije, každý kto má peniaze tu má svoju hodnotu či už ako kupec alebo obchodník, výnimkou nie je ani Hidden ktorý hľadá niečo iné ako len predražené zbytočnosti, hľadá odpovede a dobre vie za kým má ísť. "Yoshi, dlho sme sa nevideli" Povedal Hidden milým hlasom k jednému predavačovi. 
"Čo? Čo tu chceš? Hiddene? Hovoril som ti že peniaze prídu na konci týždňa" Povedal vystrašený Yoshi. 
"Neboj sa, nejsom tu pre tvoje peniaze, som tu služobne, aj keď pár Ryo naviac by sa hodilo" Hidden sa napriahne akože ide udrieť Yoshiho priame do tváre na čo si Yoshi zakryje tvár rukami. Hidden sa začne smiať. "Nie, nie priateľu, dnes som tu pre niečo iné, potrebujem informácie ohľadom jednej dievčiny." Odpovie Hidden.
"Určite?" Preniesie Yoshi. "Určite." Odpovie sebejisto Hidden. "Noriko Uchiha, potrebujem o nej vedieť kde sa nachádza a potrebujem presnú polohu takže neskúšaj žiadne blbosti." Prenesie Hidden už nie tak sebejisto ale skôr vážne a siaha po svojej katane ktorú má za pásom, avšak drží ju v púzdre. 
Yoshi sa oprie lakťom o stolík svôjho stánku a nakloní sa k Hiddenovi. "Možno som ju videl, možno nie, potrebujem vedieť ako vyzerá." Yoshi sa pousmeje v tom mu Hidden frkne na nos aby ho to zaštípalo. "Ak by som vedel..." Hidden sa zastaví uprostred vety. "Veď viem ako vyzerá, je tu jej fotka medzi papierami" Pomyslí si Hidden a začne listovať v zložke, zo zložiek vypadne jej fotka ktorá dopadne priamo na stolík. Yoshi ju zoberie a prenesie. "Na tvôj vkus docela mladá nemyslíš?" Prenesie Yoshi uštipačnú poznámku smerom k Hiddenovi. "Nech si to hej? Tak videl si ju alebo ti mám znova prepudrovať tvár?" Spýta sa už nervózny Hidden. 
"Videl ale však ty vieš čo chcem, zbraň hodnú boha, vytvor mi zbraň a dohodneme sa." Dopovie Yoshi ale v tom sa Hidden neudrží, chytí obchodníka Yoshiho pod krkom a začne ho biť, takmer by z neho vymlátil informácie avšak ucíti na chrbte čepeľ. 
"Pusti ho!" Odznie z úst strážcov. 
"Fajn!" Prenesie Hidden, pustí Yoshiho a hodí po ňom vlastnoručne vyrobenú dýku. "Tady máš, tak kde je?" Povie Hidden smerom k Yoshimu ležiacemu na zemi.
"Išla do reštaurácie ešte s nejakou Kunoichi." Odpovie zakrvavený Yoshi ktorý si utiera nos. "No vidíš a ani to nemuselo bolieť." Prenesie sucho Hidden, podá Yoshimu servítku aby si utrel krv, dvihne fotku na ktorej je Noriko, zoberie jej zložku a odchádza.

//presun
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down