Nemocnice

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Nemocnice

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sat Sep 09, 2017 12:32 pm

Nemocnice z hlediska praktičnosti stojí blízko brány, aby mohla rychle převzít zraněné jednotky, kterým se podařilo dostat do města. Je to velká budova, co se rozlohy týče, je to nejrozlehlejší budova ve městě vůbec. Uvnitř se nachází veškeré oddělení, od pediatrie po onkologii. Kromě nemocnice se zde nachází také výzkumné středisko, lokalizované v podzemí. Vstup do těchto prostor je nepovolaným zakázán. Kromě léků a jedů se zde provádí experimenty, které by nikde jinde na světe z etických důvodů neprošli, účel světí prostředky.
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rīn za Sun Dec 17, 2017 6:02 pm

Po chvíli přemýšlení, jestli to stíhám jsem se dostal za pár minut k dveřím velké budovy, taktéž známé jako nemocnici. Už jen skrz skleněné dveře jsem viděl recepci, kde stála celkem hezká a mladá slečna, ale taktéž šlo vidět i nemocné a zraněné lidi, jak procházejí chodbami nemocnice. Strčím do oných skleněných dveřím mírnou sílou, abych se mohl dostat dovnitř. Poté se kouknu na hodiny, které visí na jedné ze zdí recepce a zjistil jsem, že jsem tu přesně na minutu. Tak se svižnějším krokem vydám k oné již zmiňované slečně, která stála za pultem. "Uhm..." Zakašlu si před mou mluvou." Dobrý den, byl jsem sem poslán Komandou-sama na tělesnou prohlídku..." Otočím se od ní a kouknu se na hodiny." A přesně teď tu mám být." Řeknu ji mou situaci a čekám na její odpověď." Uhh, jak já tyhle prostory nesnáším... ať už je to rychle za mnou." Vzpomněl jsem si na to, co se mi stalo v Konoze.

Rīn
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 37
Ryo : 89

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sun Dec 17, 2017 7:24 pm

Bylo to vskutku tak, za recepcí seděla mladá, pohledná a milá černovláska. Už několikrát se stalo, že na ní nějaký z shinobi vyjel, a tak se není čemu divit, že kousek za recepcí jsou vidět dveře s nápisem SECURITY. Dívka si samozřejmě nemohla nevšimnou mladého Genina, který netrpělivě strkal do samo-otvíracích skleněných dveří. Byl ale vcelku mladý a připadal slečně na recepci jako roztomilý klučina. 
,,Umm, Á-Ahoj!" V této práci nebyla zrovna nejdéle, šlo dokonce poznat, že je trošku nervózní.
,,Poslán samotným Komandou? To zní hustě!" Nejspíš se snažila, aby se mladík necítil jako na svém vlastním pohřbu. 
,,Jakpak se jmenuješ? Ihned sem někoho zavolám, zatím se můžeš posadit a dát si něco na zub." Ochotně podala misku plnou čokoládových bonbónů. Vytáhla si nějaký formulář a čekala na jméno. Druhou rukou obsluhovala pevnou linku. Mohl si zaznamenat, že se nechává kamsi přepojovat. 
NPC

Poèet pøíspìvkù : 83
Ryo : 85

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sun Dec 17, 2017 7:57 pm

Nejenom, že ta slečna byla pohledná, ale zároveň byla i celkem milá a příjemná." Ano, poslán samotným Komandou..." Odpovím jí s lehkým úsměvem. Následně reaguji na její další věty." Rin... jsem Rin, Celým jménem: Rin, píše se to "Rīn"." Odpovím ji a zároveň si dělám srandu z mého jména. " Jasně, děkuji za nabíkdu, ale já radši počkám ve stoje." Trochu se zasměji nad touhle "trapnou" situací. Jen se otočím zády k oné slečně a dojdu ke zdi, která je hned vedle pultu. O tu zeď se opatrně opřu. " Doufám, že mi kvůli tomu nezbělá mikina, to bych nepřežil... no co já, ta mikina by to nepřežila..." Začnu mírně panikařit, ale snažím se zachovávat chladnou hlavu.

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sun Dec 17, 2017 8:08 pm

Dívka byla chvíli zmatená z Rinova jména. Napsala to přesně tak, jak neměla. Stálo tam prostě RIN. Po chvíli se jí pevná linka opět ozvala a ona jen pokývla.  
,,Pan doktor tu hned bude, jen ještě chvíli vydrž!" Křikla směrem k Rinovi a formulář zastrčila někam pod stůl. Zatím co si čekal, mohl sis všimnout, že kolem tebe pořád někdo pobíhal. Ať už to byli vyčerpaní doktoři nebo zranění shinobi, byl tu i v tuto dobu prostě nával. Pro tvé štěstí si byl asi vyvolený a muž v bílém obleku přišel asi do čtvrt hodiny. Nejdříve se zastavil na recepci, kde popadl formulář. Poté recepční ukázala prstem na tebe a starší muž - doktor, se vydal tvým směrem. Nejdřív si trochu odkašlal a zadíval na papír, který mu slečna dala. 
,,Takže mladíku, poslal Tě Velitel jo?" Zeptal se jen proto, aby se ujistil. 
,,Jsem několikrát titulovaný lékař Washko Nhowak." Nejspíš byl odněkud z ciziny, jeho jméno totiž nebylo úplně tradiční. Poté co se představil ti ukázal prstem na dlouhou chodbu. Na jejím konci dokonce vynechávalo několik světel. 
,,Přesně tam půjdeme." Dal jasný pokyn a popostrčil Rina.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sun Dec 17, 2017 8:37 pm

Chvíli jsem čekal... ne špatně, DLOUHO jsem čekal na to, až pro mě někdo příjde. Kdybych to věděl, tak jsem mohl ještě dvacer minut lítat po městě a prohlídnout si ho. Ale tak aspoň jsem viděl obě strany nemocnice - léčené a ty co léčili... ne, že bych je viděl předtím, než jsem sem vešel, nebo tak něco. No a nevím jestli by se dalo říct, že ten čas za to stál, protože potom se objevil jeden z lékařů - asi ten nejstarší ze zdejšího týmu lékařů. Hned jak ke mně přišel, tak se mě zeptal jestli mě vážně poslal velitel. Dělá si srandu ? " Ano, něco se vám nezdá ???" Odpovím bez žádné emoce, protože mě fakt štvalo, že teď budu muset trávit čas s tímhle dědou. Dobře, přehodnocuji názor. S DĚDOU, KTEREJ MÁ JEŠTĚ HORŠÍ JMÉNO JAK JÁ! Až tak mě to nudilo. Poté mi ukázal, kam jít a podle jeho instrukcí jsem se také řídil a tak jsem se vydal až na samotný konec chodby. Tohle bude ještě nuda...

// Jestli mi ten doktor zajede do zakázaných končin, tak uteču k odboji ! xD

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sun Dec 17, 2017 8:54 pm

Doktor ignoroval jeho otázku. Když došly na konec chodby, vytáhl si z dlouhého a bílého pláště klíč. Tím otevřel dveře do místnosti, která spíš připomínala hororovou psychiatrickou léčebnu než místo v nemocnici. Rin však neměl na výběr. Washko ho pošoupl přímo dovnitř. Ukázal na lehátko, počítal s tím, že si tam rovnou lehneš. Formulář položil otevřený na stůl a sáhl po dřevěné tyčce společně s baterkou.
,,Teď otevřeš pusu a uděláš ÁÁÁÁ" Připravil si tyčku a chystal se na normální výtěr z krku. Pokud ses nebránil, výsledek uschoval do zkumavky a ihned zapsal. Jeho kroky směřovaly k prosklené skříňce plnou jehel. Vytáhl snad tu nejdelší. Větší žihadlo neviděla ani Hinata na svatební noc s Narutem. Přistoupil až k tobě. Zvedl prst a usmál se.
,,Trochu to píchne, jako VČELKA!" Klasický doktorský vtípek. Samozřejmě věděl, že to bude bolet jako čert.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sun Dec 17, 2017 9:15 pm

Po otevření místnosti jsem mohl spatřit žárovku, která sotva visela ze stropu a byla ráda, že svítí. Ale co, neměl jsem na výběr... stěžovat si můžu potom a věřte mi, že toho budou fakt litovat. Následně jsem následoval jeho pokyny a s ničím jsem neměl problém a naštěstí mi po otevřením pusy strčil do krku jen dřevěné dřívko. V pohodě si potom výsledky zapsal na papír, který už má od slečny na recepci. Poté přešel někam, kam jsem neměl pořádný výhled a jakmile se ke mně otočil s jehlou, tak měl jen dvě možnosti. Hodit tu jehlu na zem, nebo ji píchnout do sebe. Vypadalo to, že žádnou z těch možností si nevybral a tím, že se čím dál víc přibližoval ke mně, tak jsem čím dál víc usuzoval, že tou jehlou chce píchnout do mě. Už jsem vám říkal, jak nesnáším jehly ?  Po tom, co byl blízko u mě a pronesl tu větu, mi to začalo víc připadat jako takové to klišé, co se děje u doktorů. Ale fakt pochybuji o jeho vzdělání, měl jsem na sobě pořád mikinu a on do mě chtěl bodat jehlou. Jeho levou ruku s jehlou jsem z lehátka chytil taktéž levou rukou. "Ani na to nemyslete." Řeknu a smrtelně se na něj podívám. Potom už jeho tvář mohla očekávat mojí pravou pěst.

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sun Dec 17, 2017 10:00 pm

"Pokud tě nevyšetřím, nebudeš připuštěn ani k výcviku, ani k misím..." Řekne kupodivu smrtelně vážně Washek. "No tak mě nech udělat, co musím. Víš ty co, dám ti trochu sedativ, ať necítíš žádnou bolest. Platí?" Tohle byl v celku férový návrh. Až dostane sedativa, poslední věc, co ho bude trápit, bude odběr krve.
Pokud ho Rin pustil, odložil velkou jehlu a došel si pro podstatně menší, kterou naplnil sedativy. Pokud by ho nechal, oba měli po starostech. Pokud ne, oba by měli problém. Poslední věc, kterou by člověk chtěl, byl rozzlobený Sozui. To už by asi lékaře nikdo neviděl. A co by se stalo s Rinem? Bůh ví... 
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Mon Dec 18, 2017 7:55 pm

" To mi je úplně u něčeho... já do sebe nějáký debilní injekce nechat píchat nenechám. Prdím vám na nějáké sedativa, do mě prostě nikdo píchat nebude... jak injekcemi, tak něčím jiným." Řeknu a pustím pravou rukou jeho ruku s injekcí a kopnu do ní takovou silou, abych ji jen odkopl od mého těla. Poté bych měl možnost vstát, žádný doktor by neměl být schopný tomu kopu vyhnout. Jestli je fakt něco, co Rin nestrpí tak jsou to jehly, koukněte se na jeho ruce...

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Mon Dec 18, 2017 10:36 pm

"Ale notak, přece se nebudeš bát jedné-" Než to však stihl doříct, Rinova noha vystřelila jako blesk. Vyděšený Washek sebou trhne. Kopnutí vystřelilo injekci z jeho ruky, která prázdná dopadla na zem. Prázdná? Ano. Jak sebou trhl, jehlu omylem posunul přímo proti Rinově noze. Zasáhla místo, kudy prošla do Rinovi nohy. Kus zlomené jehly ještě trčel z Rinova nartu. Prakticky okamžitě místo vpichu znecitlivělo a sedativa se šířila cévy. Mohl pocítit únavu, která brzy přejde v útlum, kdy naprosto ztratí přehled sám o sobě. "Sakra chlape! Tu jehlu jsem mohl ještě někdy použít!" Zakřičí na tebe.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Mon Dec 18, 2017 11:12 pm

//Bílý dům

Došla jsem dovnitř s obálkou v ruce. Rozhlédla jsem se kolem, nevěděla jsem kam mám jít byla jsem tu poprvé. Vydala jsem se tedy k dívce co mi připadala jako recepční. "Em... Jsem tu na nějakou prohlídku a mám tu obálku. Jméno: Nishizumi Miho." Položila jsem obálku na stůl, či pult.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 40
Ryo : 96

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Dec 18, 2017 11:23 pm

Doběhla jsem k nemocnici těsně za Neko. Musela jsem se vydýchat. Vešla jsem do nemocnice a ucítila ten známý pach nemocnice. Koukala jsem se okolo a zamířila jsem taky za recepční. "Ohayo, slečno-chan" pozdravila jsem a podala jsem jí obálku s jménem "Yoshita Yuki" řekla jsem se a milé jsem se koukla.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Dec 19, 2017 1:02 am

Mihu+Yoshita
Dvě Kunoichi se na recepční nahrnuly jako velká voda. Když se obě nahrnuly, div nevyjekla. Pohledem kmitala z jedné na druhou. "O-ohay!" Dostala ze sebe nakonec a pomalu si urovnávala to, co na na ni vychrlily. Vzala si do roztřepaných rukou obě obálky a otevřela je. Uvnitř byly dva kompletně prázdné formuláře. Ihned vzala do ruky propisku a do kolonky jména zapsala ty, co obě uvedly. "Prosím, vyplňte osobní údaje a počkejte u ambulancí 2. a 4. Doktoři se vás brzy ujmou. Je to tam tou chodbou rovně a doleva." Pověděla a ukazováčkem mířila na chodbu vpravo od recepce. Následně vám podala pera, posadila se, a začala informovat ambulance o vašem příchodu. Mezi osobní údaje patřila hodnost, věk, pohlaví, ale také kolonky s krevní skupinou, léky (pokud nějaké pravidelně užíváte) a prodělanými chorobami či handicapy.
Čekat jste musely o něco déle než byste si možná přály, ale alespoň jste měly dost času na vyplnění všech patřičných kolonek. Nakonec se otevřely dveře ambulance číslo 2, ze kterých vystrčila hlavu sestřička a zvolala Yoshitino jméno. O pár vteřin později se otevřely i dveře ambulance číslo 4 a Miho mohla také dovnitř.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Tue Dec 19, 2017 2:27 pm

Sedla jsem si s papírem v čekárně a začala vyplňovat formulář. Hodnost Chuunin, věk 14, pohlaví žena, krevní skupina... AB, léky neberu, choroby nemám. Za handicap by se dala považovat moje ruka ale to rozhodně není... Vyplnila jsem to celkem rychle tak jsem vrátila propisku a sedla si zpátky na místo kde jsem byla předtím. Nějakou chvíli jsem čekala, poté když jsem zaslechla svoje jméno jsem se pomalu vydala do ambulance číslo čtyři. "Ano, už jdu."
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Dec 19, 2017 3:02 pm

Veselé jsem koukala na na všechny přítomné. "Arigato, slečno-chan!" poděkovala jsem, když mi podala formulář a řekla potřebné informace. Vydala jsem směr k ambulancím podle instrukcích oné slečny.  Sedla jsem si do čekárny, přehodila jsem si nožku přes tu druhou. Pohodlně jsem se usadila a s úsměvem na rtech se pustila do formuláře. Jméno již bylo vyplněné, takže jsem mohla přeskočit k věku, tahle kolonka se mi moc nelíbila. Se slzami v očích jsem napsala číslo 22. Připadala jsem si staře k pohlaví jsem napsala, že jsem žena. Následně jsem se dostala k hodnosti, kde jsem napsala tokubetsu jounin. Dostala jsem se k těm těžším otázkám jako byla krevní skupina a handicapy. Musela jsem se zamyslet. Krevní skupinu jsem napsala B plus, choroby jsem taky psala co jsem měla, i očkování atd... Handicapy jsem žádné neměla, i když mé okolí si to bez tak myslelo, nějaký ty psychický problémy, ale já byla zdravá!!! 
Měla jsem vyplněno a už jsem jen čekala. Po nějakém to čekaní jsem konečně uslyšela svoje jméno. "Už jduuu!" povím a rychle vstanu ze židle. Přijdu do ambulace a slušně pozdravím s úsměvem na tváři. " Dobrýý den!"  
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Dec 19, 2017 4:16 pm

Miho + Yoshita
Když Yoshita vstoupila do ambulance, nemohla být interiérem nijak překvapena. Byly tu bílé zdi, malé okno, tabule s čísly a písmeny různých velikostí, stůl pro doktora a sestru, lehátko pro pacienty a koš, na kterém bylo napsáno velkým nápisem BIOHAZARD. Doktor něco zapisoval do složky předešlého pacienta, zatímco sestra připravovala potřebné věci k prohlídce.
"No, tak si odložte a formulář dejte sestřičce." Řekne nakonec doktor. Byl trochu postarší, okolo 40 let. Složku mezitím zavřel, odložil ji na roh stolu a obešel stůl, aby se dostal blíže k Yoshitě. Sestřička ihned poté, co bys jí podala formulář, přisunula na železném tácku připravené nástroje. Inu, řada byla nyní na ní.
Miho měla obdobný scénář. Vnitřní interiér vypadal naprosto totožně, jenom s tím rozdílem, že dnešní směnu na ambulanci měla mladá doktorka. Ta byla očividně energetičtější než doktor od vedle. Došla za tebou téměř až před dveře, mile se na tebe usmála a uvítala tě k lehátku. "Dej mi prosím tě svoji složku a odlož si." Řekla ti a natáhla ruku pro onu obálku, jakmile by si ji předala, položila by ji na stůl, sestra donesla potřebné nástroje a ty si mezitím měla čas na to si odložit.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Tue Dec 19, 2017 4:28 pm

Podala jsem jí obálku do ruky. Bez dalšího slova jsem opatrně sundala obvaz. Položila jsem ho vedle sebe a sundala ze sebe popruh. Vybavení jsem neměla protože vše bylo v mém batohu který jsem si nechala u bílého domu.A promnula jsem si levé oko které bylo doteď zavázané a několikrát zamrkala. Poté jsem vyčkávala co bude dál. "Co se bude vlastně vyšetřovat?"
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Dec 19, 2017 4:31 pm

Nic nového jsem neviděla, všechno jako v jiných ambulancích. Vše bíle! Já bílou měla moc ráda. Takže jsem si představovala, že ambulance je zasněžená krajina s teplotou okolo 24. Sestřičce jsem dala svůj vyplněný formulář. Poté jsem si odložila potřebné věci. "A co tedy budeme dělat?" povím a usmívám se od ucha k uchu.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Dec 19, 2017 5:03 pm

Miho + Yoshita
"Zkontrolujeme srdce, zvážíme, změříme teplotu, provedeme povrchní vyšetření, zda nemáte nezhojený úraz či jinou anomálii, odebereme krev, zkontrolujeme zrak a potom si uděláme obrázkový test a následně si budeme povídat." Takto zhruba zněly odpovědi obou doktorů, byť byly v jiných místnostech. Pokud jste nic nenamítaly, vše probíhalo ve stejném pořadí, jak řekly. Naštěstí pro obě by se v takovém případě ukázalo, že srdce, hmotnost, teplota, zrak, dokonce i povrchní vyšetření dopadly v pořádku. Pro některé z vás však nyní mohlo dojít na tu těžší část, psychické testy.
"Můžete se znovu obléci, slečno." Řekne doktor Yoshitě a sedne si ke stolu. Rukou sáhne do jednoho ze šuplíků, ze kterého vytáhne stoh obrázků. "Pojďte si sednout za mnou, přejdeme k psychickým testům." Konstatoval suše a počkal, než se Yoshita usadí. "Už jste se někdy testu inkoustových skvrn podrobila?" Zeptal se pro jistotu. Nejednalo se o nic složitého, šlo však o to, zda-li jí má vysvětlovat, co má dělat.
Namlich stejný scénář probíhal i u Miho, které byla položena stejná otázka.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Tue Dec 19, 2017 5:14 pm

Nic jsem nenamítala. Vše jsem si oblékla zpátky. Když zaznělo slovo psychické testy jsem jsem se usmála se a posadila se. "Myslím že jsem to nikdy nedělala." Popravdě nevím co od toho mám čekat."Snad to dopadne dobře..." Usmála jsem se a čekala na další instrukce.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Dec 19, 2017 5:19 pm

"Dobře,dobře, ale pozor na šmatlavé ručičky, pane doktore" povím a poté se zasmějí. V klidu se nechám vyšetřit vše, co potřeboval. Byla jsem poslušná holčička. Oblékla jsem se a šla jsem si sednout za doktorem. Musela jsem uznat, že dnešní doktoři museli zvládat nejen medicinu, ale i psychologii. Ten svět tedy jde do předu. 
"Inkoustový test?" položila jsem si sama sobě otázku a podrbala jsem se ve svých rudých vlasů. "Jááá... mám pocit,že ne" pověděla jsem a culila jsem se na doktora.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katsumi Soburin za Tue Dec 19, 2017 6:32 pm

// Bílý dům

Ani procházka od Bílého domu k nemocnici mě moc nezklidnila. Pořád jsem byla dost naštvaná a pořád se ve mě víc a víc utvrzoval pocit, že všem lidem jsem jen opravdu na obtíž.
Následně jsem se zastavila a opřela jsem se o jeden ze stromů od kterého jsem měla přímý výhled na dveře nemocnice a čekala jsem, až ty dvě vyjdou ven. Měla jsem takový pocit, že kdybych zůstala dále před Bílým domem, tak by to možná dopadlo špatně a to jsem asi nechtěla, i když kdo ví, ale další problémy už fakt nepotřebuju.
Následně jsem položila vedle sebe batoh dívky a opřená o strom jsem přemýšlela a vyhlížela ty dvě.
Katsumi Soburin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 48
Ryo : 52

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Tue Dec 19, 2017 7:52 pm

Tak jo... teď je ještě v horší situaci, než když jen na mě tou jehlou mířil na mojí ruku." Tak, teď jsete ještě víc v..." Říkám, přičemž nepocituji zabodnutý kus jehly, ale za to jsem začal pociťovat onu únavu díky anestetikům a to se taky projevoval na mém hlase, který se postupně pomalu ztišoval a zpomaloval." V..., V..., V....." Snažím se říct doktorovi, ovšem než mu vyjádřím své city, tak už se mi rozmaže zrak a mé oči se pomalu začnou zavírat a za chvíli už před Whaskem ležel chrnící Rin. I přesto, že Rin v téhle situaci nebyl moc unavený, tak se sedativům neubránil... taky aby ano...

Rīn
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Fri Dec 22, 2017 5:57 pm

Rin
"No no no..." Řekne Washko Nhowak s posměchem v hlase a sleduje, jak se Rin pomalu ukládá k spánku. Začal srovnávat binec, který Rin svým sobeckým a bojácným chováním způsobil a jakmile byl hotov, pokračoval ve vyšetření, nicméně... mnohem intimnějším. Teď, když Rin spal, nebylo nic jednoduššího. Kromě krve mu tedy byla odebrána i kostní dřeň, geneticky přenosný materiál přímo od zdroje (if you know what I mean). Všechny vzorky byly uloženy do bezpečné schránky a poslány do laboratoře. Následně Washko zhojil ránu po odebírání všech vzorků, kromě krve, a i se složkou odešel pryč.
Jakmile se Rin probudí, zjistí, že jeho kalhoty museli být odstraněny, ale kde jsou? To ví asi jedině Washko Nhowak, veterinář špičkových kvalit!.

Miho+ Yosh
"Stačí, když mi pouze řeknete, co vám obrázky, které vám ukážu během následujících 5 minut, připomínají, dobrá?" Zeptá se doktor Yoshity a pokud dostane odpověď kladnou, v podobě verbální či neverbální, s chutí se pustí do díla. Doktor vybere první obrázek a otočí ho tak, aby si ho mohla Yoshita velmi dobře prohlédnout, než cokoliv zbrklého vypustí z úst. "Tak, co vám tento obrázek připomíná, slečno?"
Obrázek:
U Miho probíhal test opět totožně.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next