Nemocnice

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Re: Nemocnice

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Fri Dec 22, 2017 6:15 pm

Pozorně jsem si prohlédla obrázek a dlouho se rozmýšlela. "Nemyslím že v tom vidím něco jasného, ale připadá mi to jako obličej lebky co má protaženou hlavu a myšíma ušima." Poté jsem se ještě chvilku dívala na obrázek ale nic jiného jsem vymyslet nemohla.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 40
Ryo : 96

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sat Dec 23, 2017 1:26 pm

"Hai, hai, pane doktore, rozumím"  odpovím mu na otázku a čekala jsem, co za obrázek dostanu. Byla jsem velice překvapena a držela jsem svůj smích. Musela jsem si udržet nějakou nějakou důstojnost a proto jsem dělala, že přemýšlím. "Penis" pověděla jsem po chvilce a nic nadále neříkala jen jsem se červenala.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sat Dec 23, 2017 5:02 pm

Miho + Yosh
Nyní nastal konečně rozkol, na který všichni tak dlouho čekali! I když se zdálo, že Yoshita je ta, co má v hlavě o kolečko navíc, Miho vyšla z prvního obrázku podstatně hůře než Yoshita. Kdo by se tomu také divil, Miho byla první člověk v celé nemocnici, kdo takto vnímal první obrázek. Na druhou stranu, 90% pacientů reagovalo na první obrázek stejně jako Yoshita. "Výborně... tak jdeme na další." Řekl Yoshitě ničím nepřekvapený doktor, který si akorát poznamenal vaši odpověď a pokračoval k dalšímu obrázku. No a pak dalšímu a dalšímu, každou odpověď si zaznamenával úplně stejně. Jaký z toho měla Yoshita pocit? A jak moc se její obavy, pokud nějaké měla, naplnily? To se dozvíme příště!
Doktorka se po odpovědi Miho zděsila. Otočila obrázek k sobě, aby se pokusila nalézt to, co Miho popisovala, avšak neuspěla. Nervózně odložila obrázku a nenápadně kývla na sestru, která najednou zmizela z kanceláře. "V-výborně. Jsi šikovná..." Poví nejistě, zatímco v zásuvce šmátrá po složce s papíry, které bude nyní potřebovat. "Zkusíme jiný test, ano? Nemáš se čeho bát. Budu ti pokládat otázky, no a ty na ně budeš odpovídat... Takže první otázka zní, máš ráda zvířata?
NPC

Poèet pøíspìvkù : 83
Ryo : 85

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sat Dec 23, 2017 5:46 pm

Když mě pochválil, tak jsem se cítila úžasně. Protože jsem viděla, že doktor se mojí odpovědí nijak netrápil, což bylo dobře. Pokud tedy nebyl hráč hry poker a dokázal vytvořit tvz. poker face. S touhle variantou jsem nijak nepočítala. Poté mi ukazoval další obrázky, kde byly různé zvířata počínaje jednorožcem po pegasa. Takže se mi tenhle černobílý testík velice líbila a šlo to vidět i na mé tváři, že se bavím. I přesto vše jsem byla zvědavá, co se to ten dokturek zapisuje. Sem tam jsem se nakoukla, ale hlavně to bylo nenápadně! Tedy já měla já ten pocit, jak to vypadlo ve skutečnosti je už těžké říct. 
"eee, už je to vše?" zeptala jsem se, když mu už došli obrázky zvířátek. Měla jsem docela už hlad.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Sat Dec 23, 2017 6:06 pm

No, trochu jsem nechápala co tím myslí. Chvilku jsem byla zmatená z její reakce. Přemýšlela jsem nad její otázkou a po chvilce odpověděla. "Myslím že ano... ale nemám moc ráda psy." Nakloním se k ní a snažím se jí koukat do očí. Docela se mi nezdála její reakce, je taková divná.  Samozřejmě se usmívám. Cítím jako bych měla vyprahlo v puse, a tak se jen na moment rozhlédnu po místnosti abych zjistila jestli tu není obvyklý kancelářský (automat na vodu, nevím prostě jak se tomu říká) a poté se trochu posunu na kraj židle protože nejsem moc velká a vadí mé nohy nejsou pevně na zemi když sedím.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Sat Dec 23, 2017 7:37 pm

Jakmile se začnou Rinovi oči otevírat, tak se z temnoty začíná vylínát světlo a s ním společně i svět. Začnu se pomalu zvedat do takového polosedu a začínám se rozkoukávat po poloosvícené místnosti. "Kde, kde to js-... POČKAT !!! KDE JE TEN DOKTOR ???" Začnu zběsile hýbat hlavou a hledat Washka po celé místnosti. "A KDE MÁM KALHOTY ???" Všimnu si toho, že mi chybí jedna část oblečení, která obvykle kryje moje boxerky."Co budu teď dělat ? Nikde tu nejsou... a po nemocnici fakt nebudu běhat skoro nahej... zvlášť, když je tahle budova takhle obrovská... A JÁ NEVÍM, KDE TY KALHOTY JSOU!" Začínám si uvědomovat, jak moc velký problém mám na krku... a může za to jen Washko. Když jsem se koukal po mém těle, jestli mi nechybí nějáká jiná část oblečení. Na tom byla jedna dobrá věc a to, že mi žádné oblečení nechybělo, ale všiml jsem si pár ošetřených ran, nejspíš po dalších odběrech krve... ikdyž u jedné to asi není pravda, protože kdo by odebíral krev tak, že by vpichoval injekci okolo intimních partií ? Opravdu teď nevím, co mám dělat, nebo kam mám jít a tak se rozhodnu, že počkám v oné sotvá osvícené místnosti.

Rīn
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 37
Ryo : 89

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sun Dec 24, 2017 1:14 am

Miho + Yoshita
"Ano, máte ode mě už pokoj, slečno Yoshito. Myslím, že vám nic nebrání k tomu, abyste odešla na severní frontu. Formulář odešleme do ústředny, ať s tím nemusíte lítat po Bílém domě." Řekne doktor a své zápisy předá sestře, ta všechno nabalí do jedné tučné obálky, zalepí ji a osvědčí razítkem! Podle papírů byla Yoshita zcela zdravá, možná příliš velký sangvinik. Nic jí nebránilo k cestě na sever. Jistě bude schopnou podporou do zdejších řad.
"Chápu, Miho-chan." Řekne doktorka, která si do papírů zapíše její odpověď. Než si však stihla odpočinout od otázek, byla zavalena smrští dalších na které musela odpovídat rychle. Jaký z toho měla Miho pocit? Jak by sama sebe v testu rychlým odpovědí ohodnotila? To se dozvíme již v dalším příspěvku!
EDIT
Rin
Rin už možná měl pocit, že strávil na tomhle lehátku snad půlku mládí. Jeho podrážděnost byla pochopitelná, nikomu by se nelíbila být takto zneužit. Ale co se dalo dělat? Je pravda, že odebrat mladíkovi genetický materiál nebyl původní záměr. Není ani jisté, zda je tento materiál pro Washkovu osobní spotřebu nebo má posloužit vyššímu dobru. To vše odhalí až budoucnost. Možná brzká... možná daleká.
Každopádně zhruba deset minut poté, co Rin probudil, se dovnitř dostavila sestřička s krásnými rudými vlasy, které měla dlouhé až po pás. Její pohled byl kouzelný, jakoby na vás hleděla liška s velkýma zelenýma očima. Něco s sebou nesla. To něco byly jeho kalhoty. Byly však o poznání čistší než předtím. "Omlouváme se za pozdní dodání, nějaký muž mi je předal, že jste prý měl menší nehodu během vyšetření... nemáte se za co stydět. Stává se to tu spoustě lidem. Tedy, dětem..." Řekne s uchichtnutím a předá ti čisté kalhoty, načež se otočí, aby tě dále neuváděla do trapné situace. "Jinak vám mám vyřídit od tajného ctitele, že se kvůli nečekaným událostem váš pobyt v Yosai o něco protáhne. Tak si to prý máte užít. Dokonce se tu stavil nějaký muž s klíčky od pokoje v nějaké ubytovně? Možná kasárně? No, každopádně je máte u recepce. Už se můžu otočit?"
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sun Dec 24, 2017 1:23 pm

"Nice, to jsem velice ráda" povím a zazubím se na doktora. Tedy jediné, co mě těšilo, bylo že už můžu jít. To že půjdu opět na sever mě tak moc netěšilo. Sbalila jsem si věci, které jsem si v téhle místnosti odložila. "Tak sa tu mějte, nashle" pověděla jsem a mávla jsem rukou. Vyšla jsem z ambulance a šla ven z nemocnice přičemž jsem se rozloučila s recepční. Vyšla jsem ven z nemocnice a konečně jsem měla svobodu a někam jsem si to namířila.

//přesun
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Mon Dec 25, 2017 8:25 pm

Nic mi nemohlo zabránit myslet si že ta doktorka si myslí že jsem divná. Ba se mě i možná bojí? Ale proč sakra, řekla jsem něco snad špatně? Pohodlně jsem se posadila. "Takže... co teda?" Řekla nejistým tónem a trochu se usmála. Přičemž vzala jeden pramínek svých blonďatých vlasů a začala je v ruce nervózně žmoulat. "Nebo je něco špatně?"
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Mon Dec 25, 2017 11:53 pm

Miho
"Ale kdepak. Myslím si, že pro frontu jste přímo ta pravá!" Odvětí doktorka, zapisujíce výsledky do formulářů, které předala sestřičce. "Vaši zprávu odešleme do ústředny. Nemusíte s tím už někam běhat. Využijte času, sbalte si věci a užijte si před odchodem krásné dny v Yosai!" Sestřička mezitím formulář i s ostatními výsledky vloží do obálky a narazí na její obal razítko s logem naší nemocnice. "Dveře z ambulance jistě najdete, viďte?"
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Tue Dec 26, 2017 7:32 pm

"Ah... no jistě." Řekla jsem si potichu pro sebe a zvedla se. Vzala jsem všechny své věci a vyrazila ven. Ještě ve dveřích z ordinace jsem krátce odpověděla. "Naschle." A pomalu a jemnými kroky jsem odešla pryč. Přišla jsem ke Katsumi. "Díky za hlídání batohu." Vzala jsem si ho na záda. "Myslím že už všechno mám. Teď si asi někam zajdu, nevím kam. Ale neváhej mě kdykoliv vyhledat." Pomalu jsem s batohem na zádech odešla někam. Prostě jsem si šla prohlédnout město.

//Přesun kamkoliv.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Wed Dec 27, 2017 1:56 am

Chvíli jsem seděl na lehátku a pořád jsem byl naštavný na to, že dokotr zmizel i s mými kalhotami. Naštěstí mě z mého utrpení po nějaké době vysvobodila rusovláska, která se objevila s mými kalhotami v rukách. Připadalo mi to, jako kdyby byla můj anděl strážný seslán z nebes... nejen, že mě vysvobodila z této místnosti, ale i vzhledem mi připomínala anděla... aspoň myslím, že se o nich říká, že jsou hezcí ne ? Teda jen holky. Ovšem to jsem se nechal až moc unést od reality a když jsem si vzpoměnl, co se právě děje, tak jsem dal ruce nad sebe, takže mé tělo bylo do tvaru Y a zajásal jsem, že už tu nebudu muset trčet. Hned na to jsem si také uvědomil, že tam jsem skoro nahý a tak jsem rukama ihned zakryl oblast kolem mých trenýrek s šokovaným výrazem, kdy jsem si uvědomil, jak je to teď trapné.
Natáhnu ruku směrem k rusovlásce a čapnu po kalhotách, kterými si zas zakryju trenýrky." Děkuji vám..." Řeknu ji za mou záchranu a za chvíli se na mých bílých tvářích začaly objevovat červené skrny, a natož se hned ona slečna otočila. Ihned jsem slezl z lehátka a snažil jsem se oblíknout dokud jsem měl čas, než by se sestřička otočila a... už za chvíli jsem měl kalhoty na sobě." Ano, už se můžete otočit." Odpovím rudovlásce předemnou, aby už nemusela být otočena. Hned na to už se rychle přemisťuji ke dveřím a šahám po klice."Děkuju za záchranu a informace, nashledanou." Řeknu ji, přičemž trochu nakloním hlavu a nahodím falešný úsměv, aby si myslela, že to myslím mile. Pokud vše doteď vyšlo tak, jak mělo, tak už jsem si to drandil sprintem po chodbě, když v tom mi zakručí v břiše."Hm, asi bych si měl dát něco k snědku, nemyslíš ?" Tuto otázku směruji mému žaludku. Jakmile vyjdu z nemocnice a najdu mapu Yosaie, vydám se přímo do jedné restaurace, co jsem si našel poblíž nemocnice.

//Přesun do restaurace (Tohle je ten edit xD)

Rīn
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 37
Ryo : 89

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hikari Yuki za Thu Feb 08, 2018 11:53 am

//Z Tanamského hvozdu po několika týdnech

Černota, tma, temnota. Tohle vidím. Nějak mě to netrápí, nevím, co dělám. Najednou temnotu vyruší pár paprsků světla. Nejdřív to bylo pár fotonů, ovšem pomalu přibývaly. Pomalu jsem otevírala oči. "Kde, kde to jsem?" To je to jediné, co mě teď zajímá. Rozhlížím se po místnosti. "Nemocnice? Ale proč?" Snažím se vzpomenout, co se dělo. Vypadám zmateně. Najednou vykulím oči "Hvozd, osoba v masce, další osoby. Bitva, při které jsem skoro nic nedělala. Mé léčící schopnosti, někomu jsem asi pomáhala." Proud myšlenek srší v mé hlavě. Snažím se otočit, o něco jsem zavadím, kouknu se na své ruce a okolo postele. Kapačky byly přidělané k mé ruce. Oddělám je, stejně tak jako další hadičky nebo přístroje ke mně přiděláné. Pohlédnu z okna a pokouším se najít něco, co by mi řeklo, kde jsem. "Nějaký nápis, billboard, nějaké vodítko." Oči mé zavadí o velký nápis. Na nápisu stálo "Yosai" "Yosai, to je kde? V Zemi Lesů ne. No jo, Centrum Kontinentu." lehce se plácnu do čela. Snažím se stoupnout, ale okamžitě se znovu svalím do postele. "Musím na to pomalu." Pomalu si znovu stoupám. "Už stojím!" Řeknu nadšeně. Potácím se ke dveřím, opírám se o vše, co mi jde pod ruku. Otevírám dveře. Svůj pohled směruji na chodbu. Zavírám dveře a jdu "Musím se dostat do nějaké recepce, nebo něčeho takového." Podepíraná zdí se dostávám na křižovatku chodby. Nápis "3. patro" mě uklidní. Až teď si uvědomuji, že mám na sobě své oblečení, ale vyprané. Chvíli se nad tímto faktem zamyslím, nicméně pokračuji ke schodům. "Recepce by měla být v prvním patře, jak tomu tak bývá." Po chodech jdu dolů. Jeden schod mi zabere tak deset vteřin. Rukama se držím zábradlí a dávám si pozor, abych nespadla. Tímhle tempem se dostanu až do recepce. Přijdu k recepci a pokusím se o lehký úsměv "Dobrý den, jmenuji se" zaseknu se a chvíli rozjímám nad svým jménem "Hikari Yuki, můžete mi prosím vás říci, co tu dělám?" Zazubím se a ukážu na sebe.
Hikari Yuki
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 16
Ryo : 22

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2