Restaurace

Goto down

Restaurace

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sat Sep 09, 2017 1:01 pm

Pokud máte skutečně hlad a chcete se skutečně dobře najíst, skočte do restaurace U dvou přátel. Restaurace je blízko náměstí, zabírá asi dvě patra a navíc je součástí restaurace i venkovní zahrádka. Nají se tu každý, ceny jsou tu nízké a kvalita jídla ji jednoznačně převyšuje. Je to z toho důvodu, že vedení města proplácí asi 45% z každého prodaného jídla majitelům. Současný velitel jednotek se domnívá, že touto vstřícností udrží ve městě větší pořádek.
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Restaurace

Příspěvek pro Noriko za Fri Dec 22, 2017 9:24 pm

Padla som na stoličku na vonkajšej terase, čakajúc, kým ku mne príde čašník alebo čašníčka. Po posledných troch dňoch jedenia instantnej stravy, bude naozaj zmena normálne, teplé a chutné jedlo. Už teraz sa mi začali zbiehať slinky. Začala som si prezerať jedálniček a nakoniec som si aj objednala, čakajúc, či tu uvidím nejakú známu tvár. Úprimne, mi to tu prišlo celkom vyľudnené, no možno za to mohol fakt, že neboli práve najzúrivejśie návštevnícke hodiny.
Začala som dumať, ako asi bude vyzerať zajtrajší deň a ktorú prácu by som zobrala. Dnes som toho už za sebou mala celkom dosť a úprimne boli obe katastrofálne. Rozmýšľala som nad prácou v doloch ale, nemyslela som si, že som na niečo také bola pripravená. Navyše vidieť toľkých otrokov ma vždy donútilo škŕkať zubami.

Po čase som odišla. Predsa len najedená a tak..
/presun
Noriko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 90
Ryo : 498

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Dec 25, 2017 9:55 pm

Z cvičiště jsme došli až sem. Snad jediná restaurace v celém městě. Aspoň mi to tak přišlo. Celou dobu jsem si pískala a přestala až u vchodu restaurace. "yosh jsme tady!" pravím a vejdu dovnitř. Rozhlednu si a vyberu si místečko. Rozhoupu se a mávnu po Norice ať jde za mnou. Sednu si a nabídnu jí místo naproti mě. "Tak co mi povíš o sobě" povím a začnu si vybírat jídlo.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Mon Dec 25, 2017 10:00 pm

Bola som po ceste ticho. Žena vydávala zvuky aj za mňa a navyše som sa stále cítila neisto. Obzerala som sa, či náhodou neuvidím toho muža. Musela som to povedať otcovi, respektívne by som sa možno pred tým mohla niekoho spýtať? Kto vie. Ani som si neuvedomila, kedy sme dorazili, no nakoniec sme predsa len dorazili. Pozrela som sa na reštauráciu, ktorú som pred tým už raz navštívila a len som sa znova pozrela na červenovlásku.
Vošla som dovnútra a na ponúknutie som si sadla. Konečne som sa trocha uvoľnila.. aj keď to správanie tejto ženy. Naozaj.. správala sa, ako keby mala sedem rokov. No bola mi sympatická. Ešte raz som sa obzrela po okolí a chvíľku som jej uhýbala pohľadom.
"No.. ako začať.. moje meno je Noriko Uchiha. Pred tým než začnem, smiem vedieť vaše?" Spýtala som sa znova zdvorilo.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Dec 25, 2017 10:14 pm

"Uuuu, Uchiha, vy mate takové cool očka, že?" zareagují na její poznámku o její jméně. Já bojovala s Uchihou a žiju, tak to je faakt něco super. To jednou budu říkat svým dětem. Sice vynechám, že to byla mála holka. Nějaké to tajemství si musím nechat. " Jmenují se Yoshita Yuki" odpovím na její dotaz a v zapěti dodám " nemusíš být až tak zdvořilá" 
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Mon Dec 25, 2017 10:33 pm

Znova som uhla do strany. "Mohla by ste to tak nazvať .." Zamrmlal som. Po tom sa však predstavila a ja som si uvedomila že.. nie, vlastne som stále o nej nevedela vôbec nič. Nepoznala som klan Yuki, Hyouton a ani nič podobného. "Pokúsim sa Yoshita-sa...san." Takmer som povedala "sama".. a takmer som ju oslovila priezviskom. Bude ešte trvať, kým si na to zvyknem. Kým som stihla niečo ďalšieho povedať, prišla čašníčka a ja som si objednala nejakú grilovanú zeleninu s kačicou. "Je niečo, čo by si o mne chcela vedieť Yoshita-san?" Spýtala som sa jej narovinu. Úprimne som netušila, čo by mohla považovať za užitočné alebo zaujímavé.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Dec 25, 2017 10:45 pm

"Tvoje negativní chování se mi vůbec, ale vůbec nelibí mladá dámo!" povím lehce podrážděně. Založila jsem si ruce na hruď a nafoukla jsem tváře. Stejně jako Noriko i já si něco uvědomila! Ona má určitě peníze!!!! Však Uchiha klan!! Kdyby mi ještě řekla, že je dcera vůdce, tak mi mě zajebkalo. Ohh my god. Malá a drzá! A to jsem si myslela, že jsem jí dala lekci! V duchu jsem si povzdechla a uklidnila moji rozhořčenou dušičku. Musela jsem to brát tak, že je to odškodné za způsobenou ujmou, i přesto že jsem chtěla udělat lekci. Bohaaa, strašně jsem si protiřečila.
Když přišla servirka, také jsem si objednala pořádnou porci sushi. "Co by mě zajímalo ?" pověděla jsem na hlas a zamyslela jsem se. "Taaak co třeba... ráda děláš, oblíbené věci atd." zeptala jsem se. Byla jsem zvědavá. Zajímalo mě kdo vlastně je.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Mon Dec 25, 2017 11:01 pm

"Gomenasai Yoshita-san." Ospravedlnila som sa znova pomerne dosť formálne. Nie že by som bola negatívna. Len som nebola tak.. excentrická. Zatiaľ nám doniesli niečo na pitie a tak som si zobrala moju limonádu a poriadne som si z nej usrkla cez slamku. "Chmm.. " Začala som rozmýšľať, ako mám o sebe niečo vyformovať. Teda.. zistila som, že sa takmer vôbec nepoznám.
"Ja.. mám rada... uhmm..." Zaćala som, bolo to naozaj ťažké. "Mám rada sladké grilovanú zeleninu, tréningy aa čítanie zvitkov a kníh. Nemám rada malé deti." Bolo to síce trocha strohé, no stále som sa snažila Ďalej veď.. nikam sme sa neponáhľali nie? "Oh a naozaj mám rada toto." Poukázala som prstom na limonádu a veselšie som sa usmiala. Cítila som sa trocha.. divne? Stále som Yoshitu nebrala ako kamarátku, skôr ako niekoho nového, známeho.. vždy som sa cítila divne pred takými ľuďmi.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Mon Dec 25, 2017 11:13 pm

Do reštaurácie vošiel Hidden a hneď si to namieril k baru kde si vypýtal shot jagermeistera. Sadol si za bar a položil naň zložku z ktorej vykĺzla fotka Noriko ktorú tam tak starostlivo skoval. Medzitým mu priniesli pohárik, Hidden si dal dole masku z tváre a na ex vypil pohárik alkoholu, rozhliadal sa po reštaurácii a prezeral si ľudí, položil pohárik a vypýtal si další. Keď mu barman nalieval tak si všimol fotky. "Hiddene? Nehľadáš tamtú?" Povedal barman pri tom ako mu dolial pohár a ukázal smerom k Noriko. 
Hidden si zobral pohárik a otočil sa smerom ktorý ukázal barman. Vypil pohárik, položil ho na bar, zobral zložku, nasadil si masku a vydal sa smerom k stolu kde sedeli. "Je tu voľné?" Povedal Hidden zobral si stoličku z druhého stolu a sadol si k nim. "Takže prejdem rovno k veci, hľadám Genina menom Noriko Uchiha, popisu odpovedáš ty" Povedal smerom k Noriko. "Takže, si to ty? Alebo nie?" Hidden očakával odpoveď.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Dec 25, 2017 11:33 pm

"Mnoo, to už je lepší" povím a milé se na ní usmějí. Donesli nám piti. Noriko si vzala svojí limonádu a já měla svojí vodičku. Pěkně jsem se usadila a čekala jaké odpovědí z ní vypadnou. Byla jsem zvědavá, co může bavit mladé Uchihy. Tréninky mě nijak nepřekvapili, přeci jen uchihové museli strašní tryhard. "Také mám ráda sladké" povím a usmějí se . Ani jsem si neuvědomovala, že pro mladou dívku, tohle muselo působit, jak jen to říct... divně? Ano to bylo to správné slovo. "Taak, když jsi řekla něco o sobě, tak já ti řeknu něco o mě,aby to bylo fér" řekla jsem odkašlala jsem. " Taaakže, mám ráda sněhové vločky, zvířátka, jídlo, skoro jakekoliv jídlo. Tak to bylo co mám ráda velice ve zkratce. Jinak pocházím ze Yukigakure no sato a jak sis mohla všimnout, tedy asi moc to nešlo vidět, ale používám Hyoton." řekla jsem jí pár informaci o sobě, které jí mohli pomoct se se mnou sblížit. Byla to docela fajn osůbka, těšila jsem se co ještě se o ní dozvím.
Donesli nám jídlo a já byla připravená popřát dobrou chuť. Bohužel, má štěstěná nám evidentně nepřála. " Není" pověděla jsem dosti podrážděným hlasem. Evidetně to byla spíše řečnická otázka, nebo byl jenom debil, když se zeptal dvou lidi, kteří sedí u stolu pro dva. Co mě nasralo ještě víc bylo, že si přisedl. Přemýšlela jsem, jestli mu omlátit hlavu o stůl bylo zdvořile. Oh wait... Sám byl "zdvořilý" jako ožralý člověk na plese. V duchu jsem si povzdechla a uklidnila se. Nechala jsem to na Norice a doufala, že ho pošle tam, kde slunce nesvítí. Jestli Norice tohle přišlo divný, co teprve tahle situace, když stalker na ní promluvil.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Mon Dec 25, 2017 11:43 pm

Musela som sa znova usmiať. Bolo to celkom fajn sa len takto nezáväzne rozprávať. Aj keď ma naozaj zaujímali informácie o tom Hyoutone, s ktorým som sa stretla osobne pri tom, jak som do jej skla vrazila ramenom, nepýtala som sa na to. Bolo to z jednoduchého dôvodu. Prečo sa neporozprávať ako.. nie shinobi? Proste.. normálne. "Znieš ako zaujímavá osoba Yoshita-san. Som naozaj rada, že sme sa stretli." Pousmiala som sa. "Yukigakure hm? Aké to tam je ? Úprimne som nikdy nevidela záveje snehu." Priznala som sa. To ma úprimne zaujímalo. Ak to bolo tak studené ako jej ľad, musela tam byť hrozná zima.
No po tom nám doniesli jedlo a spolu s jedlom si k nám prisadol ten muž. Ten.. ktorý v rukách pred tým držal zložku s mojim menom.. takže ma nakoniec našiel. Znova som sa na neho pozrela neisto.. bol celkom.. priamy.  No mal na sebe čelenku dediny.
"Som.." Odvetila som jednoducho. Nepovedala som ani že ma teší.. stále som nevedela čo odo mňa potrebuje.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Mon Dec 25, 2017 11:54 pm

Hidden sa potešil že konečne prišiel k prelomu v celom jeho hladaní niekoho koho by mal učiť. Navzdory tomu že už mal vypité si udržiaval elegantnosť a úroveň akú by si gentleman mal držať. "Konečne som sa dostal k prielomu.." Povedal kľudným hlasom Hidden a skoval si zložku do brašny. "Dovoľ mi sa ti predstaviť, volám Hidden Hagane, som Aliančný Jounin a prednedávnom som sa vrátil z misie a dostal som team, team v ktorom si ty. Teda len ty a ja, Aliancii asi chýbajú rekruti a tak sa pristupuje na menšie teami podľa všetkého, avšak ja tu nejsom na to aby som zpochybňoval autoritu ale preto aby som plnil jej vôlu. Pochopím ak je to na teba príliš hŕ a potrebovala nejaký čas pre seba avšak od dnes som tvôj sensei." Vyhŕkol zo seba Hidden, z hlasu mu bolo poznať nadšenie nad tým že má svôj team avšak cez masku sa nedali poznať emócie, len z hlasu. Hidden očakával jej reakciu, dúfal v pozitívnu odpoveď a tušil že tá druhá Kunoichi s ňou, tak tá bude problémová, podľa všetkého nie je genin inak by aj ju dostal na starosť.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Dec 26, 2017 12:05 am

Protočila jsem oči a založila jsem si ruce na hruď. Fakt úžasný důvod jak někoho vyrušit při jídle. "A proto jste nás vyrušil? Kdyby byla ve svém domě, přišel by jste do jejího pokoje jí tohle říct? " pověděla jsem otráveně. Bylo to opravdu gentlemanské se přisrat k nám a přitom mluvit jen s jednou osobou. "Nechcete si rovnou sednout místo mě?" pověděla jsem dosti ironický a ani jsem nečekala odpověď, přeci jen to byla řečnická otázka. Všechno to bylo na Norice. Měly jsme tu krasný rozhovor a on ho zkazil svou sobeckosti a touze mít žáka.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Tue Dec 26, 2017 12:18 am

Ostala som tam sedieť ako prikovaná. Sledovala som muža, ktorý sa predstavil ako Hidden Hagane a vypustil zo seba na raz toľko informácií a tak.. veľa.. a do toho Yoshita a jej nie práve nadšenie tým, že nás tu tak vyrušil. Na jednu stranu som ju chápala, no musela som chápať aj jeho. AK to dostal ako príkaz.. a navyše taký.. taký nadšený. Nahlas som preglgla a tak nejak som sa ocitla uprostred ich pohľadu. Každý očakával že zareagujem.. nejak.. a ja ? Ja som chcela utiecť. Nenápadne som ruku strčila do vrecka a po ďalšej sekunde sa iba ozvalo hlavné "PFF".. a celú miestnosť zavalil hustý biely dym. Zvuk otvárania okna a to, ako som cez neho preletela von. Yep.. utekala som, bolo toho na mňa moc. 
"Shunshin no jutsu!" Zložila som pečať a po dopade na zem som v momente čo najrýchlejšie trielila preč... proste.. preč. Sakra.. čo to malo byť? Obaja boli divný!
(presun)
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Tue Dec 26, 2017 12:33 am

Dym. Hidden nečakal že hodí dýmovnicu, naneštastie mal na sebe masku takže nemal problém s dýchaním, postavil sa na stolík a spustil. "Všetci sa ukľudnite, nie je najmenší dôvod na paniku len menšia nehoda s dýmovnicou ktorá sa mi odistila v kapse." Upokojoval zákazníkov Hidden a presunul sa ku dverám, aj keď dým bol hustý, Hidden reštauráciu poznal a tak trafil k východu. "Prosím všetkých návštevníkov reštaurácie aby nasledovali môj hlas a vyšli von." Kričal Hidden, otvoril dvere dokorán a usmerňoval ľudí.
"A kto to zaplatí?!" Pýtal sa Hiddena majiteľ reštaurácie keď už boli vonku z reštaurácie. "Ja to zaplatím neboj sa." Upokojil Majiteľa Hidden a vytiahol penaženku. Podal mu pár Ryo čo mal u seba a dúfal že to bude postačujúce, zjavne bolo keďže majiteľ sa len kyslo zatváril a odišiel, medzitým z reštaurácie vyprchal dým. "Ah, Noriko zmizla" Skonštatoval Hidden kludným hlasom. "Nevadí už toho bolo pre dnes asi veľa" Skontrolovaľ si veci a očakával nejakú búrlivú reakciu od Yoshity. "Len tak medzi rečou, ako sa vlastne voláš?" Zatrúsil poznámku smerom na Yoshitu, docela ho to aj zaujímalo.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Dec 26, 2017 12:54 am

Když se objevil dým zavřela jsem oči,aby mi nešel do očí. "Yare, Yare" povzdechla jsem si. Měla jsem být překvapená? Neměla a ani jsem nebyla. Už jen moje chování jí muselo zneklidňovat a co teprve on? Onen muž začal zachraňovat situaci. Nijak jsem na to nereagovala. Dneska už jsem na všechno rezignovala stejně jako moje štěstěna. Muž všechny směroval ven podle hlasu. Ať už sníh,mlha, nebo dým, bylo mi to jedno. Dala jsem si nohu přes nohu a vzala jsem si hůlky. I když jídlo nevydávalo zvuky, tak se ani nehýbalo, takže bylo tam kde jsem ho viděla naposled. Začala jsem pomálu jíst. Bylo to docela dobré. Mezitím všichni odešli ven aspoň podle toho co jsem slyšela. Dým pomálu ustupoval stejně pomálu jako moje jídlo. Nakonec dým zmizel a Hidden si přišel pokecat. Tentokrát s mojí maličkosti, kterou před chvílí doslova ignoroval. "Yoshita Yuki" odpověděla jsem a přitom jsem se na něj ani nepodívala. Můj výraz byl neutrální. Hidden mohl pociťovat chlad.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Tue Dec 26, 2017 1:06 am

Hidden si všimol že Yoshita už zjedla jej porciu a pritom započul jej meno. "Pekné meno, účet je už zaplatený netráp sa tým, ber to ako kompenzáciu za ťažkosti ktoré sa stali." Odpovedal kľudným hlasom, netrápil sa jej tónom. "Som už docela unavený z celého dňa, nebude ti dúfam vadiť ak odídem." Hidden odišiel k baru, vypýtal si posledný pohárik, vypil ho, zaplatil zaň. "Mám ja vôbec kde spať? Možno že môj byt je už predaný potom čo som bol na misii." Poznamenal Hidden a odišiel z reštaurácie.

//presun
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Dec 26, 2017 7:23 pm

Bylo fajn, že zaplatil za mě. Dostal jeden bezvýznamný plusový bod. Nijak jsem na něho nereagovala. Ani na jeho poznámku, jestli mi nebude vadit, že odejde. Jídlo jsem měla už snědené a už jen jsem si v klidu vypila svojí vodu. Nakonec jsem vstala a odešla jsem na ubytovnu.

//přesun
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Thu Dec 28, 2017 12:11 am

Šel jsem podle cesty, kterou jsem našel u nemocnice a div jsem se neztratil, už za pár minut jsem se ocitl před dveřmi - tentokrát dveřmi restaurace a ne již zmiňované nemocnice. Přes dveře ještě nebylo vidět do restaurace, pokud tedy nebudeme počítat zahrádku, která k restauraci patřila a už na ni byla vidět spokojenost zákazníku, takže už to mi naznačilo, že se tu dobře najím. Chytím za kliku a zachvíli jsem vevnitř restaurace, kde sedělo přibližně stejně lidí jako venku. Dojdu k jednomu stolu s 4mi židlemi, protože menší tu nebyly a na bar jsem nešel, protože jsem se šel najíst a ne napít. Jakmile jsem seděl na židli, tak se po chvíli objevila servírka, černovlasá a přinesla mi jídelní lístek. Poté jsem ji poděkoval a začal kolovat výběrem jídel. Za malou chvíli se ta servírka vrátila a zeptala se na mou objednávku. Během té chvíle jsem se rozhodl, že si dám ramen - nejoblíbenější jídlo samotného Naruta. Potom jsem už jen chvíli čekal na jídlo a zároveň jsem přemýšlel nad tím, co se vlastně stalo v té nemocnici a kam se ten doktor mohl vydat. Ovšem to už přinesli slibovaný ramen a místo plnění mé mysli myšlenkami jsem plnil můj žaludek nudlemi s oblohou.

Rīn
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 37
Ryo : 89

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rīn za Tue Feb 06, 2018 10:29 pm

"Co to sakra dělám se svým životem ?" Proletělo Rinovi v mysli, když si uvědomil, že už je to asi přes měsíc, co začal tenhle ramen jíst, ale během té doby se nic nezměnilo. Z bezedného ramenu nikdy neubývalo, Rin necítil únavu, ani neměl potřebu pít, či jít na záchod. Toto neplatilo jen na Rina, ale celé jeho okolí. Lidé v restauraci se neměnili, ani oni nevokonávali základní potřeby každého člověka. Ani vzhled lidí a okolí se neměnil... vše bylo tak jako před měsícem, kdy sem Rin vstoupil. Bylo to nějaké genjutsu ? Vypadalo to tak a proto začal Rin dělat pečetě na "KAI!" jako šílený v restauraci. To ale jen připoutalo pozornost ostatních lidí v restauraci, kteří se koukali na dítě, které se tam snažilo dělat nějakou pečeť. Poté, když Rin zjistil, že "KAI!" nefunguje, rozhodl se, že z restaurace uteče. Jelikož si myslel, že je to genjutsu, tak ani nezaplatil a prostě vyběhl z restaurace, s jedním z barmanů za zády, který po něm chtěl výši za ramen. Rin se vydal směrem ke cvičišti, doufajíc, že tam bude Katsumi, která by mu mohla pomoct.

Rīn
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 37
Ryo : 89

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: