Zhongshui

Goto down

Zhongshui

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sat Sep 09, 2017 2:11 pm

Zhongshui se nachází za horami, na pomyslnou hranicí mezi centrem kontinentu a severem. Klima je na této straně hor úplně jiné,  průměrná teplota se málokdy přehoupne do kladných hodnot. Zhongshui je známá svým přístavem, který používá jak aliance, tak civilisté. Rybáři jsou schopni zabezpečit jídlo pro celou vesnici, zdejší proud je příznivý. Kromě toho se v Zhongshui nachází alianční sklad se zabaveným zbožím, které ještě nebylo převezeno do Yōsai nebo jiných měst. Ve vesnici toho moc zajímavého není, pár domků, kasárna aliance a jedna hospůdka.
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Zhongshui

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Fri Dec 29, 2017 11:33 pm

Dopravila jsem se na místo, kde jsem měla nastoupit. Cesta byla dlouha, ale aspoň jsem se moc neunavila. Měla jsem všechno nachystane. Senbony, kunaie, vybušné lístky, tanto a spostu věci, abych přežila tady na severu. Tedy na severu jsem ještě nebyla, ale někdy se k němu dostaneme. Přišla jsem k místu určení a čekala jsem, co se bude dít. Respektive kdo se mě ujme.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 73
Ryo : 931

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Fri Dec 29, 2017 11:55 pm

Na batoh jsem se doslova vysrala. Nebudu to tahat s sebou, je to těžký jako kráva... jdu spíše na lehko. Mám menší batoh a v něm pár základních věcí jako jsou zbraně, například shurikeny. Dostavila jsem se na onen místo a vyčkávala. Nemám zrovna dobrou náladu a tak jsem se nesnažila s nikým navázat konverzaci. Levé oko mám zavázané.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Poèet pøíspìvkù : 40
Ryo : 96

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sat Dec 30, 2017 12:34 am

Den první- Invaze
Obě jste se společně s ostatními vydali do Zhongshui, společně se stovkami dalších. Až příliš mnoho, mohl by někdo namítat. Je pravda, že vás tu bylo tolik, že jste se jak jedni z posledních dostali do vesnice. Zbytek se musel utábořit v okolí a čekat, než k nim důstojníci sami dojdou.
Obě jste byly po nahlášení umístění v Divizi A. Už název divize napovídal, že jste prvními... a to i na frontě. Divize A byla složena z nejtvrdších chlápků, které Aliance měla... a pár bažantů. Bylo to tak schválně, někdo musel jít první a schytat smršť technik od zbrklých nepřátel. S touhle strategií nemohl přijít nikdo jiný než Hattori, velitel divize. Na starém kontinentu byl však znám pod přezdívkou "Drtič lebek", než mu Kabutowari zabavili. Zabil s ním totiž svoji ženu v posteli... a spolu s ní i milence. Byl vysoký a silný, pohled na něj vzbuzoval respekt. Vrásky od smíchu na jeho tvářích nenajdete, na druhou stranu je však plná jizev.
Poprvé jste ho viděly až večer, u lodí. Není se čemu divit, jen na výstroj jste musely čekat polovinu dne u skladu. Dostaly jste černé uniformy a zbroj uzpůsobenou pro frontu na severu. Nebyla nikterak odolná, ale zahřeje a a před shurikenem vás s trochou štěstí ochrání. 
Vypluly jste jako první z přístavu. Lodě byly středně velké, potřen černou barvou a absolutně neosvětlená. Důvod byl prostý, bylo třeba, aby si vás všimly co možná nejpozději to šlo. Než se však dostanete vůbec k pobřeží, bude to ještě pár hodin trvat. Byly jste na stejné palubě, jak velitel, který s ostatními muži stál v kruhu, v ruce třímaje sklenici saké. "Hej, vy dvě! Pojďte mezi nás!" Vyštěkl jeden z mužů a zazubil se na vás. V pravé ruce držel pohárek saké, v levé celou láhev. Muži se rozestoupily a tehdy se na vás Hattori porvé podíval svýma velkýma černýma očima. "Tak honem..." Popožene vás. Zřejmě chce mít proslov a vy dvě ho aktuálně zdržujete. 
NPC

Poèet pøíspìvkù : 83
Ryo : 85

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Sat Dec 30, 2017 12:47 am

Poté co jsem se dozvěděla, že jsem že jsem v divizi A musela jsem si povzdechnout. Mno nebyla jsem zrovna typ, který bojoval tváři v tvář. Spíše jsem preferovala asasinaci než tohle, ale co už. Namítat jsem nic nemohla. Zařadila jsem se do fronty, trvalo to dlouho než jsem se vůbec dostala k vybavení. Černa uniforma, jediné co bylo pozitivní bylo, že mě černá seštíhlovala, ale to bylo jediné. Mělo mě to ohřát, což bylo ironie, protože jsem byla snad jediná, která zima nedělala moc vrásky. Nakonec jsem se dostala i na loď, kde byl i velitel. Měla jsem to brát jako poctu, nebo ne? Byla jsem nadšená, že tu byli skoro sami muži a ještě jeden byl opilý. Došlo jsem do kruhu a chtěla mít nějakou poznámku o tom, jestli jím není zima, ale radši jsem si to nechala pro sebe. Byla jsem zvědavá, co se dozvím. I když nervozitu jsem pomalu pociťovala.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Sat Dec 30, 2017 2:31 pm

Z Ačka jsem moc radost neměla. A nemám moc v oblibě otevřené bojiště natož když jsme doslova první. Jen jsem povzdechla nad černou uniformou protože jsme vypadali spíš jako kdyby jsme šli na nějakou slavnost. Alespoň tak mi to připadalo. Na loď už se mi dostávalo těžko... mám tak říkajíc.. no na lodi mi není zrovna nejlépe. Ani jsem nepřemýšlela nad tím kdo je vůbec na této palubě. Při té plavbě jsem se držela boku lodi a každou chvilku to vypadalo že se rozpadnu na prach. Po těch slovech jsem se nějakým způsobem dovrávorala mezi ně. Snažila jsem se svojí nevolnost nedávat najevo.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Mon Jan 01, 2018 4:50 pm

Den první- paluba
Pohárky už nebyly, proto jste místo toho do rukou dostaly celé láhve. Ačkoliv si někdo mohl myslet, že jde o prachsprosté nasávání, nebylo tomu tak. Byla to tradice, doušek odvahy před bojem, dalo by se říci. Jakmile všichni pozvedly pohárky, ve vašem případě láhve, Hattori zvolal: „Na vítězství!“ V ten moment ostatní muži svorně zvolali to samé a vypili pohárek až do dna. Velitelství nám dalo důležitý úkol. Pokud neuspějeme my, neuspěje celé toto vylodění.“ Řekne Hattori poté, co všichni odloží pohárky, stoupajíce si doprostřed kroužku. Otáčí se, aby alespoň jedenkrát pohlédl do očí každého z vás. „Našim úkolem je dobýt východní pobřeží nedaleko vesnice Chuluungon. Nevíme, kolik jich tam bude, ani jakému obrannému systému budeme čelit. Spousta z vás asi i zemře… Ale pokud se nám povede dobýt východní břehy, bude jednodušší dobýt vesnici, kde bude mít nepřítel tou dobou veškerou obrannou sílu.“ Vysvětlí zcela vážným tónem. Chuluungon by mohl padnout i kdyby východní pobřeží nebylo dobyto, ale ztráty by byly značně větší. „Rozhodl jsem se rozdělit posádku této lodi na dvě skupiny. Ti zkušenější, co po mém boku již bojovali, půjdou opět se mnou. Zbytku bude velet Michinago. Najdete ho v podpalubí, jak ho znám, bude si ještě leštit zbraň… Rozchod!“ A s jeho posledním slovem se všichni vydali na své pozice. Zůstaly jste tam stát samotné.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Mon Jan 01, 2018 8:27 pm

Dostala jsem do ruky celou lahev, což jsem se divila. Mno radši jsem to dál nekomentovala. Jako ostatní muž jsem zvolala jsem na vítězství, i když uvnitř jsem pochybovala. Jeho proslov mě nijak neujistil, protože ve směs řekl, vyběhneme na pevninu a a když to dobyjeme, tak to dobyjeme. Ale prostě to musíme dobýt! Když pověděl, že nás rozdělí na dvě skupiny a že ti co sním bojovali tak půjde s ním. Čím dal tím více mi to připomínalo jako ta druhá polovina byla stádo oveček, které mají schytat všechno a pak si vítězně nakráčí druhá skupina. V duchu jsem si povzdechla. Všichni se někam rozešli, já měla jasno kam půjdu. Šla jsem za Michinagem. Položila jsem lahev před něj. "Zdravím,
Yoshita Yuki jméno mé, mohu se zeptat, co si myslíte o teto taktice?
zeptala jsem se slušně, popravdě jsem i čekala, že mě pošle do prdele, ale who knows.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Mon Jan 01, 2018 11:37 pm

Po tom co jsem dostala do ruky láhev jsem na ni jen tiše koukala. Je mi teprve 14 a mám pít tohle? Ale moc jsem nad tím nepřemýšlela. Ze zdvořilosti jsem se současně jako ostatní trochu napila, jen malý lok. Ale spíše mi připadalo že vrhnu do té láhve. Po tom proslovu jsem věděla jen to že se asi půjdu taktéž jako Yoshita podívat do podpalubí. S těží jsem šla pomalu za ní... Když došla do podpalubí já stála nedaleko ní stále s láhví v ruce. Prostě jsem ji někam položila a přiblížila se k nim. Zajímala mě jeho odpověď na její otázku. Popravdě, nejraději bych už byla na pevnině. Myslím že za celou plavbu nepromluvím, teda doufám že nebudu muset mluvit. Mám pocit, že kdybych otevřela pusu, vše by šlo ven, i když tam toho moc ani není.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Jan 02, 2018 12:55 am

Den první- paluba
Když jste se prodraly skrz dav, který se kolem Hattoriho shromáždil, podařilo se vám slézt schody a všimly jste si chlápka, který seděl na své posteli, namáčejíce si bílý hadřík do jakési černé hmoty. Na nohou měl položenou katanu, která se ve svitu Měsíce leskla. Byl mladý, maximálně třicátník. Na sobě měl to stejné, co vy. Když před něj rozrušená/naštvaná (nevyhovující škrtněte) Yoshita stoupla a třískla lahví, na tváři se mu objevil překvapený výraz. Asi nebyl zvyklý na tento typ otázek. Není se čemu divit, rozhodnutí velitelů se u Aliance zásadně nezpochybňují. Neodpověděl hned. Povzdechl si a nervózně pokračoval v činnosti, kterou dělal předtím, než ho vyrušila. Černou hmotu začal rozmazávat po čepeli, aby zabránil jejímu lesku v nadcházející invazi. Soustředěně hleděl na svůj odraz na ostří, který s každým dalším tahem ztrácel na výraznosti, než zmizel úplně.
Ohayo, Yoshito.“ Hlesne tiše, očima stále zírajíce na katanu. „Je to skvělá taktika. A takové otázky už nikdy neříkej, když tě můž-“ Než to však stihl doříct, došel i zbytek Shinobi, které byli pod jeho dozor nasazeny. „Promluvíme si o tom, až bude v hodnější chvíle, Yoshito…“ Špitne, když kolem tebe nakonec projde, aby šel mezi ostatní, které ještě neměli tu příležitost spatřit svého kapitána. Katanu zastrčil do pouzdra, které mu viselo na zádech. Mlčel, hleděl do tváří těch, co se budou bít pro stejné cíle jako on a na tváři měl úsměv, velmi ustaraný, soucitný a bolestivý. „Nebojte se, není to tak děsivé, jako to zní. Když budeme postupovat rychle, ale opatrně, nikomu se nemusí nic stát…“ Věřil skutečně svým slovům? Nebo se snad snažil uklidnit ostatní, kteří byli pobouřeni stejně jako Yoshita? To nám prozradí až čas.
Jdeme první, na každém z vás záleží. Nebudeme mít prostor pro chyby, pokud to chceme přežít. Jakmile se dostanete na pobřeží, držte se blízko země, snažte se ukrýt, dokud nedorazí zbytek z nás. Jakmile budeme všichni na pobřeží, začneme likvidovat jednotlivé patroly, ničit poplašné zařízení a jiné obranné položky. Pokud vyjde vše podle mého plánu, nikdo nepřijde o život, to vám slibuji…
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Jan 02, 2018 1:36 am

Evidentně jsem našeho kapitána překvapila, možná i vyděsila? Koukala jsem na něho a čekala, co mi poví. Opřela jsem se a čekala. Nakonec jsem se dočkala odpovědí, která mě nepotěšila, ale zároveň ani moc nepotěšila. Přeci jen poslouchal rozkazy na slovo. Další jeho špitnutí mě, ale překvapilo. Nečekala jsem nějakou odezvu ani promluvu. Otočila jsem směrem ke skupině. Kapitán začal promlouvat k nám. Zaposlouchala jsem se do jeho slovech. I přesto že jsem byla věčný snílek a optimista, momentně tak to nebylo. Zatím pokaždé když někdo promluvil k davu, neměla jsem pocit jistoty. Tenhle muž aspoň měl nějakou radu. V duchu jsem si povzdechla jsem si. Musela jsem čekat, jestli nastane situace, aby mi něco sdělil.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Tue Jan 02, 2018 12:54 pm

Z nějakého důvodu mi v podpalubí bylo lépe. Ale to neměnilo nic na tom, že mi je stále zle. Stále jsem ho sledovala. A z těch jeho slov usuzuji že by to mohla být dobrá taktika. Ale nějak se mi tomu moc zatím nechce věřit, nepřítel se určitě nebude řídit naším plánem tak jak bychom všichni chtěli. Zajímalo by mě jestli dostaneme nějaké obranné vybavení. Ale myslím si že o tom si můžu nechat jen zdát. Snažila jsem se poslouchat pečlivě každé jeho slovo. Přišla jsem pomalu k Yoshitě. "Co si myslíš o tom, že máme být řadoví vojáci a ještě k tomu první linie?" Řekla jsem tak trochu bez žádné z emocí což ale nebyl účel. Cítila jsem se z té plavby trochu unaveně.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Jan 02, 2018 2:48 pm

Den první- Chvíle bezpečí
Michinago se ztratil v davu. Možná někam šel, možná teprve půjde. Ať tak nebo tak, měli jste teď asi poslední možnost si promluvit nebo si zkontrolovat výstroj před začátkem invaze. Vítr šlehající do plachet byl s každou minutou studenější, bodavě chladný. Muži na palubě byli nervózní, tahle zima přišla jako blesk z čistého nebe, nikoliv postupně. Byla to snad technika? Pokud ano, kým byla seslána?
V podpalubí mezitím byla klidná atmosféra. Někteří hráli karty, někteří psali dopisy, další zase brousili ostří, upravovali si zbroje, nebo si jen povídali. Smířeni s vlastním osudem, se svým posláním, poklidně vychutnávali poslední chvíle bezpečí. Miho se konečně aktivně připojila do společnosti. Co bylo zvláštní, Michinagovi se podařilo tak dokonale skrýt v davu, ale jistě to nebude trvat dlouho a zase se objeví na scéně v celé parádě.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Jan 02, 2018 3:21 pm

Miho se nejspíše ulevilo a přišla si povídat. Její otázka mě nijak nepřekvapovala."Co ti k tomu mám říct, je to tak jak to nejspíš má být. Jakkoliv si stěžovat nemá smysl, rozkaz je rozkaz" odpověděla jsem jí na otázku a usmála jsem se. Rozhlédla jsem se po okolí. "Zkontroluj si,jestli máš vše,aby ti nic nechybělo" řekla jsem jí. Já měla vše, tedy doufala, že vše potřebné mám u sebe. Pro jistotu jsem si vše zkontrolovala. U svého tanta, jestli má dobrou čepel, jestli mám dostatek senbonu, kunaiu, výbušné lístky a další potřebné věci. Michinago se skryl v davu a já nepočítala se už si promluvíme do konce plavby. "Jdu se kouknout, jak to vypadá venku" povím a nahodím úsměv. Vyjdu na palubu a stejně jako muži, kteří tu už byli, jsem pocítila chlad a vítr. Usmála jsem se a zhluboka se nadechla. Dost mi to připomnělo domov, což bylo na jednu stranu krasné a na druhou divné, přeci jen zde můžu umřít. Dívala jsem se okolo sebe a pomalu šla k přídí lodi, jestli neuvidím pevninu. Přemýšlela jsem nad tím, že bych poslala Mui, aby mi řekla, co je na pevnině.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Tue Jan 02, 2018 3:42 pm

Na její odpověď jsem pouze pokrčila ramena. "Asi máš pravdu..." Šla jsem hledat nějakou bednu s výbavou abych si nabrala shurikeny a trochu výbušných lístků, pokud tady tedy jsou. Můžou se hodit, poté jsem se porozhlédla po něčem čím bych mohla nabrousit a trochu udělat matné čepele a zkontrolovala jestli fungují správně. Když jsem to měla hotové vydala jsem se nahoru. Yoshita byla rychlejší a tak už tam byla přede mnou. Když jsem vylezla ven, jako by mě někdo vyhodil na severní pól. 

Pokračovala jsem za Yoshitou. Ale z toho chladnějšího vzduchu se mi udělalo lépe.
"Nevíš jak dlouho ještě poplujeme?" Řekla jsem a dala si ruce před pusu načež jsem si na ně dýchla abych si je trochu zahřála.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Jan 02, 2018 5:26 pm

Den první- Chvíle bezpečí
Již brzy.“ Zašeptal někdo Miho do ucha, načež se postavil vedle vás. Už jste se s ním potkali, byl to Michinago. „Myslím, že tam budeme mít lepší výhled.“ Poznamenal a prstem ukázal na příď lodi, kde nikdo nebyl. Ideální místo pro diskrétní rozhovor, nebude-li se mluvit příliš nahlas. „Notak, přece mě nenecháš čekat, Yoshito a ehm…“ Pravdou bylo, že jméno Miho neznal. Rychlým krokem, jakoby byl vůči mrazu imunní, dohopsal na příď, kde se chytil mohutného dřevěného plotu a okázale hleděl na pevninu, která v dáli svítila jako maják. To kvůli sněhu a měsíčnímu svitu. Sněhová pokrývka komplikovala Michiganův plán a byl si toho vědom, nicméně na sobě nedal nic znát. Kdyby pochyboval kapitán, pochybovat by mohl přeci celý tým, no ne?
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Jan 02, 2018 6:32 pm

"Vůbec netuším" odpovím jí. Mohla jsem mít několik spekulací,ale byly to pouze spekulace. Na její otázku odpověděl někdo jiný, který se postavil mezi nás. Byl to Michinago, který nás pobídl ať jdeme za ním. Všimla jsem si, že mu není moc zima, spíše vůbec. To mě dosti překvapovalo, přeci jen se tu všichni třásli zimou, tedy až na mě, zima mi byla velice blízka. Rozešla jsem se za ním, pověděla jsem po tichu "Co jsi chtěl říct" a koukala na na to same co ono. Šlo vidět, že se pomalu přibližujeme.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Tue Jan 02, 2018 7:28 pm

Zamrazilo mě v zádech když mi kdosi zašeptl do ucha, tedy Michinago. Koukala jsem chvilku na něj. "Miho." Odpověděla jsem mu, protože zřejmě nevěděl jak se jmenuji. Chvilku jsem nechápala o co jde a koukala jsem proč jdou tam. Nakonec jsem přišla k nim a podívala se do dálky. Ostrov, teda pevnina byla bílá a bilo to do očí. Chytla jsem se dřevěného plotu a druhou rukou trochu posunula obvaz a aktivovala byakugan abych si to lépe prohlédla a jestli na pláži zaznamenám nějaký pohyb. Spíše jsem rukou také oko z jejich strany zakryla aby to neviděli. Nemám ráda když kvůli tomuhle na mě lidé zírají. "Tolik sněhu..." 
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Jan 02, 2018 9:16 pm

Den první- Přípravy na steč
Chtěl jsem tě jen varovat. Nahlas namítat něco proti rozhodnutí Hattoriho je smrtelně nebezpečné.“ Zašeptá, Miho si vůbec nevšímaje. Na jeho obličeji se objevil utrápený výraz- bylo docela podobný tomu předtím, tehdy v podpalubí, když se snažil usmát na své společníky. „Tahle taktika je skutečně efektivní, její moucha je jediná… Jistě víš, kterou…“ Nebyla to taktika pro citlivky, být bažantem se téměř vždy rovnalo zmrzačení. Ti, co však přežili tuto zkoušku ohněm, byli nakonec zařazeni k Hattorimu. To jim však nikdo neřekl, a pokud nepřežijí, ani se to nedoví. 
Miho se pomocí Byakuganu pokoušela prozkoumat pobřeží, což bylo rozumné. Bylo tam mnoho lidí, to ano. Civilistů, Shinobi, dokonce i zvířat. Pravda byla taková, že východní pobřeží bylo kromě písčité pláže lesnaté a zdejší dřevo bylo využíváno ke stavbě lodí. To proto jich tu bylo tolik. Spousta jich však i se zvířaty odcházelo pryč, pravděpodobně do vesnice. Co se týkalo obranného systému, byl primitivní. Na pobřeží bylo šest pozorovatelen ukrytých mezi stromy, v každé z nich byly dva Shinobi. Dosud si vás nevšimli, to kvůli kamufláži. Čím blíže však jste, tím více riskujete, že budete rozpoznáni a bude vyhlášen poplach. Varovný systém byl ještě primitivnější. Na písčité části pláže byly připraveny hranice, stačilo zapálit jednu jedinou a o útoku by věděla vesnice. Bylo velmi důležité nikoho nenechat byť jedinou zapálit. Dobrou zprávou bylo, že Miho svým Byakuganem viděla velmi málo obránců, jejich počet byl pouhou polovinou počtu bažantů.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Jan 02, 2018 9:28 pm

"Chápu" jediné co jsem řekla na jeho varování. "Krom ztráty, tak nevíme co nás čeká. Možná bych mohla použít sovu, aby něco zjistila. Ale sova, která přiletěla z moře, by bylo divný" pověděla jsem. Mno nemohla jsem říct, že mě netrapi, že nevím kam jdu. Nějak by to chtělo zjistit, co nás čekat, ale jak. Sehnat dalekohled? Ale kdo ví, jestli by mi ho někdo půjčil. Nebylo to dobrá situace a k tomu jsme se přibližovali. Byla jsem zvědavá jaký to nakonec bude a doufala, že to přežiji.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Tue Jan 02, 2018 9:41 pm

Chvilku jsem se ještě porozhlížela a pak jsem se otočila k nim již s deaktivovaným byakuganem který byl pečlivě skrytý pod obvazem. "Je tam hodně lidí, mnoho z nich vypadají jako civilisté. Obraný systém jednoduchý, šest skrytých pozorovatelen... tam... tam... tam... tam tam a tam." Ukázala jsem postupně na pozorovatelny. "V každé z nich jsou dva. Nevědí o nás." Ukázala jsem na místa kde byly hranice. "Poplašný systém budou zřejmě tyto hranice na písčité části pláže." Kýchnula jsem si z té zimy až jsem málem spadla. "Myslím že jich je tak polovina co nás." Ale to bylo jen to co jsem viděla, horší může být to co jsem vidět nemohla. "Ale může tam toho být více."
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Jan 02, 2018 11:05 pm

Den první- Operace mořský kůň
Michinago nevěděl, na kterou z nich reagovat dříve. Miho začala z ničeho nic mluvit, a co už snad nikdo nečekal, byly tu slušné perličky. Získala Michinagovu naprostou pozornost. Spousta skvělých informací, za předpokladu, že všechny byly pravdivé. „Tedy, ty tedy umíš překvapit, Miho-chan.“ Řekne úsměvně, prohlížejíce si pozorněji zavázané oko. Ani s dalekohledem by nebylo možné určit polohy všech skrytých pozorovatelen. Dokonce ani senzibil by to nedokázal z takové vzdálenosti odhadnout s takovou přesností, jako nyní Miho. „Kolik tajemství přede mnou ještě máš…?“ Položí spíše řečnickou otáčku, načež se obrátí směrem ke schodům do podpalubí. „Musím promyslet drobnější úpravy v taktice. Než se vrátím, hlídejte situaci na pobřeží.“ Zmizel v podpalubí na dobrých deset minut. Už jste byly blízko, to bylo jasné. Když vyšel z podpalubí, za ním stály všichni bažanti, připraveni k boji.
Miho, ty se budeš držet blízko mě. Budeš mýma očima.“ Zavelí a následně svůj zrak otočí na Yoshitu. „Pokud je skutečně pravda to o těch pozorovatelnách, připlout blízko s lodí je až příliš nebezpečné…“ Pomyslí si v duchu. Musel tyto informace sdělit Hattorimu, který vydal rozkaz k zastavení lodí a informace přeposlal ostatním lodím z Divize A. „Nebude možné s loďmi doplout dále, aniž bychom riskovali prozrazení.“ Aniž by to na jeho hlase šlo poznat, byl nervózní, nejistý. Tohle byla značná komplikace. Východní pobřeží je rozlehlá oblast, o obranných systémech, kterým musí čelit ostatní lodě, o tom radši ani nechtěl přemýšlet. „Mým odhadem jsme tři kilometry od břehu. Abychom se mohli vylodit, aniž bychom vyvolali podezření, bude třeba nejdříve odstranit pozorovatele. Rozhodl jsem se neriskovat životy všech. Mnohem bezpečnější bude, když se malá skupinka doplaví na břeh a sejme ty v pozorovatelnách.“ Všichni mlčky stáli, upírali všechny své pohledy na Michinaga, který stále neřekl, co vlastně mají nyní dělat. „Tahle skupina bude mít sedm členů. Já a Miho jsme první dva, dalších pět se může dobrovolně přihlásit. Pokud ne, vyberu si jich pět sám. Zbytek zůstane připraven na lodích. Pokud se něco pokazí, poběžíte nám na pomoc po hladině.
Tak, kdo se hlásí?“ 
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yoshita Yuki za Tue Jan 02, 2018 11:29 pm

Miho mě velice překvapila, byla první, která mě uklidnila, sice ne moc ale přeci jen. Úplně jsem zapomněla na její byakugan. Usmála jsem se do široka. Kapitán odešel a já poplácala Miho po rameni. "Vidíš, nakonec to možná nebude takový fail" povím a potichu se usmějí. Koukala jsem na pevninu a zamyslela se.
Tak za deset minut se kapitán vrátil se všemi, co patřili k nám do poloviny. Kapitán vyzval dalších 5 dobrovolníku na novou taktiku na eliminaci. Eliminace mi šla, ale mno nějaké ty pochybnosti jsem měla. Přihlásila jsem se, přeci jen Miho nemohu nechat jít samotnou. Počkala jsem než se přihlásí, připadaně budou vybraní. "A jaký je plán?" zeptám se. Netušila jsem jak se ty 3 kilometry dopravíme.
Yoshita Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miho Nishizumi za Tue Jan 02, 2018 11:54 pm

Chvilku jsem koukala na Yoshitu jak z jiné planety. "Fail?" Řekla jsem si pro sebe potichu a vyčkávala co se bude dít dál. Potom přišel náš velitel s dalšími muži. "Já... očima." Řekla jsem zase potichu a nesměle, mezi tolika dospělými lidmi, zejména muži jsem se cítila trochu trapně. (Čtrnáctiletá dívka. Nicméně, když se jí tam někdo začne posmívat tak to pro něj nedopadne dobře. V lepším případě dostane pěstí.) Ale poslouchala jsem ho dál. Tento plán se mi líbil více, než jen tam prostě naběhnout. Začínala jsem tohohle velitele mít ráda. "M-Myslím že... b-by jsme mohli využít mlhu." Řekla jsem přímo Michinagovi do očí když jsem si stoupla přímo před něj. Ale moje výška mi bránila se mu podívat přímo do očí, spíše jsem viděla jeho bradu pokud by se na mě nedíval.
Miho Nishizumi
Chūnin
Chūnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Tue Jan 09, 2018 7:22 pm

Den první- Do temných vod
Plán? Poměrně mokrý, řekněme.“ Odpoví Michinago na Yoshitinu otázku. Nepřímo tím mínil naznačit, že nepozorovaně se dostat na ostrov půjde jen jedinou metodou- starým dobrým plaváním. Když to slyšeli ostatní, spousta rukou dobrovolníků klesla dolů, jen ti nejtužší zůstali, dalo by se říci. Není divu, voda nemohla být teplejší než 10 stupňů. Bylo zde velké riziko, že cestou na břeh to někdo prostě nezvládne.
Obávám se Miho, že to nebude možné. Nemůžeme riskovat, že tahle mlha upoutá pozornost strážců.“ Odpoví i jí a zakroutí hlavou na znamení nesouhlasu. Mlha, která se vytvořila z ničeho nic, by mohla upoutat pozornost, o kterou teď nikdo nestál. „Miho, Yoshita a ostatní, snažte se při skoku do vody udělat co nejmenší hluk. Uvidíme se na břehu!“ S těmito slovy přelezl zábradlí a v tichosti sešplhal téměř k hladině, ve které poté zmizel. Zanedlouho se jeho hlava vynořila těsně před lodí a opět zmizela.
Tohle se mi ale vážně nelíbí.“ Prohlásí jeden z dobrovolníků a následuje ho. Po něm do vody vstupují do černých ledových vod i další.

Přesun Zhongshui-> Chuluungon
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: