Hashihama

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hashihama

Příspěvek pro Sozui Higashi za Sat Sep 09, 2017 2:49 pm

Hashihama bývá označována jako město otroků a není tomu nadarmo. Zdejší doly jsou poměrně bohaté na drahé kovy, ačkoliv ne stejnou mírou, jako tomu je na západní části hor. Hashihama má pouze dvě společenské vrstvy, otroci a dozorci. Kolem města je vztyčena velká hradba, uvnitř níž otroci žijí. Nečekejte žádný luxus, je to slum. V okolí hradeb je to však úplně jinak. Obrovský sklad s natěženým bohatstvím, které denně bývá přepravována do Yōsai, nespočet domů dozorců atd.
Sozui Higashi
Komandā
Komandā

Poèet pøíspìvkù : 118
Ryo : 284

Zobrazit informace o autorovi http://ns-newsaga.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Hashihama

Příspěvek pro Hidden Hagane za Sat Dec 30, 2017 12:22 am

Hidden spolu s Noriko prišli k okoliu mesta. Bola už noc, všade tma len mesto bolo osvetlené, bola to nutnosť kedže neustále hrozila vzbura otrokov. Hidden aj Noriko mali na sebe plášte a klobúky, bolo to z praktického dôvodu pretože noci boli chladné, naviac boli zamaskovaný takže ich nikto nemohol indentifikovať. Zastavili sa pred mestom a Hidden zistil že nemá peniaze "Asi máme problém Noriko, nemám u seba peniaze." Rýchlo sa prezrel po okolí. Hidden toto miesto príliš nepoznal, len vedel o tom kde sú sklady oceli, tušil že ukradnúť ju bude jedinný spôsob ako ju získať, nevedel či to má Noriko povedať pretože si ho asi bude vážiť pomenej. "Spravím z toho tréning, akože trénujeme rýchlosť, tak či onak pred strážcami budeme utekať ak zistia že majú v skladoch votrelcov, no iná možnosť nie je, možno vzbura ale tú vyvolávať nebudem." 
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Poèet pøíspìvkù : 46
Ryo : 104

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sat Dec 30, 2017 12:41 am

Cesta netrvala dlho.. a prebehla v podstate mlčaním. Ja som počas cesty držala ústa a oddychovala som, keďže ma predošlý boj celkom vyčerpal. Vyzeralo to tak, že si musím dávať pozor hlavne na moji kondičku, mala by som na nej zapracovať. Nakoniec sme však došli až k mestu a ja som sa na Senseia tak trocha zagánila.. ah.. ako to bolo možné?
"Ja u seba nejaké mám sensei.. možno to bude stačiť." Povedala som. Predsa len.. bola som Uchiha, peňazí som mala.. no.. koľko som potrebovala, ak boli na dobrý účel. Aj pre to mi nerobilo problém si len tak odpáliť Tanto, mohla som si jednoducho dovoliť druhé.
"Č.. čo sa tak pozeráte sensei?" Spýtala som sa ho, na čo som o krok odstúpila. Nemala som rada tento pohľad, aj keď som ešte nevedela, čo znamená.
Noriko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 90
Ryo : 498

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Sat Dec 30, 2017 12:49 am

Hidden sa zamyslel, nemôže prijať peniaze od svojej žiačky, čo si o ňom pomyslí? Že je úbožiak? "Yoshi, to kvôli tebe som teraz v tomto probléme.." Povedal potichu Hidden a narážal na obchodníka ktorému daroval svoju dýku za informáciu. "Noo mohli by sme si to zobrať aj silou, či asi skôr nie? Alebo sa skúsiť vplížiť a ukradnúť, nikto si nás nevšimne." Hidden si to aj docela užíval keď v tom bolo z mesta počuť výbuch. "Vzbura" Povedal sústredene a pohľad uprel na mesto z ktorého stúpal dym. "Ah, Noriko je príliš vyčerpaná na takýto boj, mohli by sme využiť vzniknutý chaos a nepozorovane ukradnúť čo potrebujeme." Pomyslel si.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sat Dec 30, 2017 12:58 am

Nápad čo nápad od senseia sa mi menej a menej páčil, až som na neho ostala civieť jak vyvalená. "Vz.. Vz.. vzbu čo ?!" Vyhŕkla som a len som rázne ukázala dve prekrížené ruky pred mojou hruďou. "Sensei! To nech vás ani nenapadne.. do toho s vami nejdem! Kvôli blbému kusu železa? Ani náhodou!" Vyhlásila som dosť rozhodne a znova mi do tváre trocha nastúpila červeň. Aj keď tento krát od hnevu. Ako ho to vôbec mohlo napadnúť?
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Sat Dec 30, 2017 1:08 am

Hiddenovi došlo ako to asi Noriko pochopila. "Čože? Nie, my nie, my nebudeme začínať vzburu ani nič, ale teraz tam začala vzbura, súdim podľa výbuchu ktorí sme počuli a dymu ktorý stúpa z mesta." Preniesol Hidden ktorému začala vrieť krv. "Ako si na tom? Dokážeš bojovať? Budeme musieť potlačiť tú vzburu.." Hidden si premyslel taktiku avšak nechcelo sa mu zbytočne premýšlať keď odpoveď bola tak prostá, jednoducho tam vletieť a každý kto sa proti nemu rozbehne so zbraňou tak ho odzbrojiť a neutralizovať. Zhodil plášť, aj s klobúkom na zem, spravil pečať na Kōton: Mukankaku Mōdo, celé telo obalil brnením a vbehol do mesta pričom v ruke držal meč, dúfal že Noriko vbehla za ním.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sat Dec 30, 2017 1:11 am

"Ah..a.." Cítila som sa trápne. Asi som bola príliš zamyslená na to, aby som si všimla dosť očividné znaky vzbury. "Som v poriadku, plne pri sile." Pritatkala som, na čo sa však už sensei rozbehol priamo do mesta. Poznali ste tých senseiov, ktorý boli rozvážny a každý ich krok bol premyslený? Ani ja nie.. Zatvárila som sa trocha kyslo no neostávalo mi nič iné, len senseia nasledovať. AJ keď bola pravda, že som bola o dosť pomalšia a ani som sa až tak nesnažila. Skôr som sa šetrila, pozorujúc okolie. Mala by tam byť nejaká posádka. To nedokážu tú vzburu potlačiť samy?
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Sat Dec 30, 2017 1:33 am

Je pravda že si Hidden mohol lepšie premyslieť svoje kroky ale povinnosť mu káže inak "Ah jak ja milujem boj" Pomyslel si keď práve odrážal útok jedného zo vzbúrencov. Posádka tu určite je, Hidden si ich aj všimol, lenže malú skupinku a obkľúčenú. Samozrejme nezahálal a rozbehol sa im na pomoc.

Takýmto elegantným podkopnutím si spravil miesto na boj, postupne jeden po druhom jeho súperi padali k zemi, väčšinou už ako nehybné telá na čo k nemu pribehla druhá vlna vzbúrencov, nebolo ich málo a boli ozbrojený. "Áno takto to mám rád." Povedal a začal s nimi bojovať, mnohonásobne prevyšoval ich schopnosti boja ako so zbraňou tak aj výdržou a všetkým ostatným.

Naposledy upravil Hidden Hagane dne Sat Dec 30, 2017 1:34 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Grafické vylepšenie ťahu)
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sat Dec 30, 2017 1:51 pm

Úprimne som sa k senseiovi moc nepridala. Vyzeral, že si poradil .. celkom sám. Držala som sa v zadu, kľačala som pri zemi a držala som sa v ústraní, aby som zbytočne nebola na očiach. Nemienila som zasiahnuť až kým to nebude potreba.  Bolo tu mnoho schopnejších shinobi než ja, pre čo by som sa tam aj mala hrnúť vyzeralo to tak, že sensei má všetko pod kontrolou. Aj keď to trocha preháňal. Prečo ich hneď zabíjať? Keď človek zabije všetkých otrokov, tak to zraní ekonomiku Aliancie keďže na tomto kontinente na tom celá ekonomika dosť stojí.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sat Dec 30, 2017 3:51 pm

Hidden is boj opravdu užíval, což se o jeho protivnících říct nedalo, protože po kontaktu s Hiddenem leželi na zemi a toto byl jen ten nejlepší scénář. Ovšem, že kromě Hiddena tu byla i hlídka, která měla vzpouru krotit, ale bylo jasně vidět, že jim Hidden dost ulehčuje práci. Kolem Hiddena zachvíli leželi těla a různé zbraně jako katany, po přemožných členech hlídky, nebo třeba jen dřevěné tyče, které našli po cestě, kolem těchto zbraní a těl taktéž byla na zemi červená barva - krev. Zatímco Hidden si šel zabojovat a věděl, že nemá žádnou větší konkurenci, tak se Noriko schovala v ústraní a to se ji taky celkem dařilo. Tedy jen do nějaké doby, protože nějací vězni se rozhodli místo boje rovnou utíkat. No a myslím si, že všichni znají takové ty vtipy o tom, jak ve sprše ve vězení spadne mýdlo... No tak tohle se těm vězňům asi dlouho nepřihodilo, protože jak utíkali, všimli si krásné dívky a jejího obličeje, který byl přes klobouk špatně, ale přecejn vidět. Všimli si toho jak se snaží vyhnout konfliktu. No a tak se ti vězni rozhodli, že sejmou 2 mouchy jednou ranou a tak se vydali na Noriko. Kolem Noriko se najednou objevili tři vězni, kteří se ji snažili obklíčit a postupně se k ni přibližovali. Během toho se ale objevila nová vlna otroků, která se vydala cestou z vězení přímo do náruče Hiddena a členů hlídky, kteří ješte nepadli. Ovšem teď to nebyli jen ti vězni na rozehřátí, ale už tam bylo pár lidí zkušených v boji, kteří sebrali i ty katany, které byly okolo Hiddena. Na Hiddena se vyhrli tedy jen dva z nich, přičemž jeden z nich zůstal vzadu, aby uviděl Hiddenovu reakci na útok jeho společníka. Ten již zmiňovaný společník se odrazil od země v lehkém předklonu s mečem před ním se vydal na Hiddena. Mohl mu tak zasáhnou spodní části těla a zároveň se krýt.
NPC

Poèet pøíspìvkù : 83
Ryo : 85

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Sat Dec 30, 2017 5:00 pm

"Čerstvé mäso" Povedal Hidden tak aby ho počuli nový protivníci ktorý sa objavili. "Len aby som nedostal prívlastok krvavý" Pomyslel si keď uvidel tú krv ktorá bola všade naokolo. Všetci tý proti ktorým teraz bojoval mali niečo spoločné s odbojom, pre Hiddena boli týto muži menej než odpad, neznášal ich. "Kde je Noriko?" Povedal a obzeral sa po okolí, uvidel troch mužov ako obkľučujú niekoho v klobúku, mohla to byť ona? To nevedel a skôr než stihol zareagovať uvidel ako jeden vzbúrenec berie katanu a rúti sa na Hiddena. Hidden dal svoju dlaň pred špičku katany ktorá naňho mierila a absorboval čepeľ do svojho obehové systému. Výsledkom asimilácie je dlhý osteň ktorý sa zabodol veznovi priamo do hlavy. Osteň trčí z Hiddenovej dlane. Nie je šanca že by to tento vezeň mohol prežiť ak nemá nejaké liečiteľské schopnosti. 

Hiddenovi to nestačilo, teraz mal v oboch rukách zbraň a rozbehol sa na druhého protivníka z tejto dvojky ktorá sa proti nemu rozbehla

Predsebou mal vystretú ruku aby prvý jeho útok bol vedený ostňom, pričom sa napriahol svojou druhou rukou aby keď prvý útok zlyhá, druhý aby višiel.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sat Dec 30, 2017 5:18 pm

Eh.. ste príliš extrémny sensei.. Prebehlo mi v hlave, keď som sledovala jeho počínanie. No nevyzeralo to tak, že sa ostanem len pozerať príliš dlho. Traja z rebelov si všimli moju prítomnosť a tak nejak to vyzeralo tak, že sa na mňa rozhodli zaútočiť. Inak by ma asi neobklúčili a nezačali sa približovať. Postavila som sa, na čo som si jednou rukou podvihla klobúk a otočila som sa okolo mojej osy. Pohľadom som zachytila každého jedného z nich.. Druhú ruku som zatiaľ mala pod plášťom, kde som si potajme z púzdra vytiahla jeden kunai. Dostatočne potichu na to, aby o tom nevedeli. 
"Ehm.. vzdávam sa!" Vyzeralo to tak, že som až spanikárila a v podstate som nad týmto rozhodnutím ani len nerozmýšľala.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sat Dec 30, 2017 6:55 pm

Hidden

Jakmile plán toho vězně nevyšel a jeho život tak vyhasl, bylo tomu druhému jasné, že bude muset začít také bojovat. Ovšem on nechtěl tolik bojovat a byl v klidu, i přesto, že před ním teď zemřel člověk a byl to spíš Hidden, který toužil po nějakém souboji. A také to podle toho vypadalo. Ninja s ostnem v práve ruce a katanou v té levé se rozeběhl proti vězni, který stál klidně, ikdyž mohl být pár chvil před úmrtím. Jakmile se osten přiblížil k němu, tak se mu vězeň vyhnul tím, že lehce uhnul doleva a tím se ruka s ostnem jen proletěla vzduchem. Jenže v tu chvíli, kdy se mu útok nepovedl, takz druhé strany vyletěla Hiddenova katana. Vězeň byl asi hodně zkušený v boji, možná to byl nukenin... bůhví za co tu je, a díky tomu se vyhnul i dalšímu útoku Hiddena, a to stejným manévrem -úhyb doleva, protože jeho levou rukou se musel Hidden natáhnout přes jeho vlastní pravou ruku, kterou měl natáhnutou z jeho předchozího útoku a tím mohl jeho protivník nabrat trochu více času a díky tomu uhnul. Poté se vzdálil asi 3 metry od Hiddena a potom zahodil meč, který svírala jeho ruka. "Odhaduji, že tohle mi bude k ničemu... co ? Tak pojď..." Řekne a nastaví před sebe ruce a pohybem prstů naznačí, ať příjde.

Noriko

Kolem Noriko se začali přibližovat ti tři vězni, v této situaci spíše úchylové. Noriko má štěstí, že si na sebe nevzala sukni. Noriko i přes její věk určitě věděla, co by se stalo, kdyby nezačala konat. A tak taky začala konat. Nikdo z nich si nevšiml toho, že pod plášťem vytáhla kunai a všichni se už jen zajímali o to, co vše ji provedou."Vzdává se ?" Pomyslí si všichni s úsměvem na tváři, protože jim "ulehčila" práci. Jelikož Noriko měla výhled jen na dva z nich, tak nemusela čekat, že na její ramena dopadne chladný dotek rukou toho třetího vězně. Pomalu ale jistě začíná tento něžný dotek přecházet až v to, že její ramena začíná tvrdě mačkat.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sat Dec 30, 2017 7:30 pm

"Yare yare..." Povzdychla som si. V momente keď ma muž chytil zo zadu za rameno, nepocítil žiadny odpor. V podstate do ruky chytil len môj plášť, zatiaľ čo ja som ladne skĺzla popod neho a s kunaiom som mu vrazila do rebier. No Kunai som hneď vytiahla a odskočila som tak, aby som všetkých troch mala viac menej pred sebou. Kunai som v rukách pretočila a spravila som taký malý vizuálny trik. Schovala som si ho za zápästie a keď som ho znova vysunula, zrazu som ich mala päť. No.. možno by som viac času mala venovať shinobi tréningu než podobným somarinám ale nemohla som si pomôcť. V momente som všetkých päť kunaiov hodila po tých troch. Zatiaľ čo po bodnutom smerovali tri, na ostatných dvoch po každom len jeden. Zhlboka som vydýchla, aby som sa trocha upokojila a následne sa mi na tvári objavil úsmev. "Úchylné prasatá..." Zavrčala som nepríjemným hlasom, skladajúc dvojicu pečatí na pomerne dosť jednoduchú techniku.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Sat Dec 30, 2017 7:49 pm

"Hah" Hidden sa pousmial keď to ten vezeň berie takto, ešte stále bol v efekte assimilácie (posledný post) takže si nechal prebytočnou oceľou vytvarovať malé ostne na pästiach, skoval katanu. "Takže chceš pästný súboj?" Hidden sa potešil že s ním chce bojovať v jeho doméne, Hidden sa dal do bojového postoja. "Prípravený?" Dopovedal a rozbehol sa proti Nukeninovi, pravačkou mu mu mieril priamo na tvár pričom tesne pred dopadom svojo Directu už vyslal ľavou rukou, prekvapivo, ľavý hák. Na pästiach mal malé ostne, pripomínajúce boxer, ktoré krásne bodali do ľudského mäsa. 
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Sat Dec 30, 2017 11:16 pm

Hidden

Vypadalo to, že Hidden chce být ctihodným protivníkem a tak si usmyslel, že jeho protivník chce pěstní souboj, ale ani tak tomu nebylo. Vězňovi šlo celou dobu o něco úplně jiného. Ovšem oba, jak Hidden, tak vězeň byli odhodláni a připraveni. Vězeň celou dobu nemluvil, čímž to mohlo vypadat jako nerespektování jeho nepřítele, ale on byl prostě takový... tichý. Ovšem Hidden si vzal výhodu prvního útoku... ikdyž to šlo přesně podle vězňova plánu. Pár chvil na to, jak se Hidden rozběhl začal Vězeň skládat pečetě a chvíli na to se před ním objevilo zrcadlo, trochu namodralé - to kvůlli tomu, že to zrcadlo bylo z ledu. Hidden celý zapálený pro boj se chtěl dostat k vězni a tak chtěl to zrcadlo rozbít. Jenže to se tak mohlo jen zdát. Ve skutečnosti to byl průchod do "dimenze" toho ledu. Bylo to ale něco jiného, než časoprostorová technika. Šlo spíše o nějáké uzavřené místo z ledu poháněné pomocí ninjutsu, ovšem to místo nebylo zde na "bojišti".

Noriko

Noriko s elegancí provedla její magický trik a tím ochromila ty tři, jak řekla sama Noriko, prasata. Tedy... ochromila jen ty dva, ten který dostal třemi kunaii už byl na pokraji smrti. Přecejen to nebyl shinobi a tahle situace se mu ještě nikdy nenaskytla. Ti ostatní dva ještě dokázali stát, ale asi by byli radši, kdyby neměli žádná zranění. Smrt toho třetího jim jaksi byla někde, jelikož ho dobře neznali. Ti dva měli oba rozdílnou taktiku. Jeden se snažil utíkat od Noriko, zatímco ten druhý padl na kolena a začal žadonit o milost a aby mu Noriko odpustila. Mimo to mohla Noriko spatřit to, co se dělo Hiddenovi, protože to bylo jediné ninjutsu na tomto "bojišti", protože hlídka všechny pacifikovala pomocí taijutsu/Kenjutsu.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sat Dec 30, 2017 11:34 pm

Toto bolo celkom sklamanie. Úprimne.. toho ktorý utekal som nechala ísť.. mŕtvola ostala mŕtvolou a ten tretí čo sa vzdal? Pravdepodobne jediný rozumný spôsob. 
"Yep, dobrá voľba.." Zložila som jednoduchú pečať a tento maník mohol pocítiť, ako stuhlo celé jeho telo. Kanashibari no jutsu.. Prebehla mi spomienka na techniku, ktorú som teraz voči nemu využila. Použiť Kanashibari no Jutsu na ne-shinobi bolo naozaj ľahké. Aj by som ho nechala tak, ale nemohla som proste poľaviť v ostražitosti kvôli tomu, že začal žobroniť o milosť. No skôr než som ho stihla zviazať, všimla som si Senseia, ktorý letel priamo oproti.. ľadovému zrkadlu ? V momente sa mi v očiach objavil sharingan a ja som jeho smerom hodila kunai s výbušným lístkom. Nemala som v pláne senseia roztrhať.
"Sensei Baka!" Zakričala som až panicky, skladajúc jednu veľmi rýchlu pečať, ktorá mala uvoľniť výbuch z letiaceho kunaia niekoľko metrov od senseia. Čo som tým sledovala? Jednoduchú vec. Chcela som aby tlaková vlna z výbuchu senseia odhodila zo smeru toho zrkadla. Ako som aj vedela že to je problém? No.. povedzme že som sa s podobnou technikou už stretla a videla som na vlastné oči, čoho bolo také zrkadlo schopné... keď sa Yoshita vráti zo severu, budem jej musieť poďakovať.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Mon Jan 01, 2018 7:19 pm

Hidden už letel na toho väzňa, všimol si že skláda pečate, lenže Hidden nepoznal techniku akú vytvoril, lenže mal jedinné štastie že tu bola Norika ktorá tú techniku poznala a včas zareagovala. Hodila kunai aj s vúbušným lístkom ktorý vybuchol pár metrov od Hiddena. To však nestačilo na to aby to Hiddena odhodilo avšak prínutilo ho to pochopiť že to zrkadlo bude nejaký väčší problém a že by Hidden mal Noriko počúvnuť a uhnúť sa do strany. Odhodil sa do strany a Nukenina mal pred sebou. "Teraz je moja príležitosť, kedže on nechce bojovať čestne, nebudem ani ja" Pomyslel a už mal zloženú pečať Ox (Vôl). "Kōton: Blade" Povedal Hidden a teľom mu začala prúdiť Koton chakra vďaka čomu sa z neho stala zbraň a mohol si nechať z tela vystreliť čepeľ, to samozrejme spravil, od chrbta sa mu vytvorila čepeľ, dosť veľká a široká. Taký polkruh (Ako je na gife) ktorý išiel od Hiddena a letel priamo na toho Nukenina. Bola to veľmi rýchla technika takže ak ju ešte nikdy nevidel, nemal šancu zareagovať.

Lenže pri tom sa Hidden nezastavoval. Keďže mal Nukenina priamo pred sebou nechcel nič nechať na náhodu a rozhodol sa vytvarovať ďalšie čepeľe zo svojích ramien a tými prešpikovať Nukenina ktorý bol teraz pred ním. 
Efekt assimilácie už uňho skončil.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Mon Jan 01, 2018 9:12 pm

"Ksa..." Pomyslel si vězeň, když mu Hidden neskočil do pasti, a to všechno kvůli Noriko, která ho dokázala "varovat" kunaiem s výbušným lístkem. Vězeň viděl, odkud kunai přiletěl, ale neviděl toho, kdo jej hodil. Sice jen na chvíli, ale přecejen uviděl Noriko... potom už se mezi nimi objevil oblak dýmu pocházející od výbušného lístku. A toto byl kámen úrazu pro vězně, protože chvíli na to na něj letěla obrovská železná čepel, která se mu zarazila do nižší části břicha a prošla skrz jeho tělo. Kromě krve, která vycházela z jeho rány, se po chvíli začala vynořovati krev z jeho úst. Když už si vězeň usmyslel, že je vše za ním a že je to konec, jenže v tom se přiřítil Hidden s jeho čepelemi z ramen a začal do něj bodat... takové zneúctění nepřítele. Vypadá to, že vzpoura byla potlačena, vězni byli zneškodneni a Hidden s Noriko mohli přestat bojovat." Arigato..." Ozvalo se po chvíli za Hiddenem." Hodně jste nám pomohl... je tu něco, jak bychom se vám mohli odvděčit ?" Řekl jeden ze strážců, který se snažil "zaplatit" Hiddenovy služby.
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Mon Jan 01, 2018 9:26 pm

Oddýchla som si. Sensei sa včas uvedomil a stihol sa zrkadlu vyhnúť. Nebola som si úplne istá, čo by sa stalo, keby že do neho napáli. No.. vedela som že tieto ľadové zrkadlá jednoducho nefungujú len ako "štíty".. ale môžu mať aj viac účelov. Rukou som zložila jednoduchú pečať a behom chvíľky som sa objavila kúsok pri senseiovi.  Tak nejak som sledovala, čo robil.. ignorujúc slová strážnika som deaktivovala sharingan a začala som sa pozerať po okolí. Vyzeralo to tak, že bolo po problémoch.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Mon Jan 01, 2018 11:16 pm

"Hm" Hidden sa už prebúdzal zo svôjho vražedného amoku. "Kai" Uvolnil si techniku a čepele zmizli. Naokolo bolo dosť mŕtvych tiel a veľa krvi, Hidden sa otočil a išiel k tomu strážcovi čo naňho prehovoril. "Je to naša práca ako Shinobi, aj keď vytvoril som tu docela neporiadok, nebudete potrebovať pomôcť s upratovaním?" Spýtal sa Hidden len zo slušnosti, skutočne sa mu nechcelo tahať mŕtvoly, obzvlášť keď bol spolu s Noriko ktorá predsa len, bola ešte stále dieťa. Minimálne ako dieťa stále vyzerala. "Toho Nukenina ktorého som predchvíľou rozsekal, mohli by ste telo poslať na Veliteľstvo do Yosai? Mal totižto zvláštne schopnosti a obávam sa či to nemal trocha lepšie premyslené, telo by sa malo podrobiť analýze, zistiť či nie je napojený na nejakú organizáciu." Dopovedal Hidden avšak ihneď sa opravil. "Teda či nebol." Hidden narážal na to že už nežije a začal nad celou svojou úvahou premýšľať, keď v tom sa ho strážca spýtal či sa mu môže odvďačiť. "No bola by tu jedna vec" Hiddenovi sa rozžiarili očká aj keď táto jeho nálada hneď klesla keďže vedel že doživotnú zásobu oceli za toto asi nezíska. "Prišli sme si sem pre nespracovanú oceľ, ja ju totižto potrebujem na vytváranie zbraní, lenže keď už sme boli pred Hashihamou, zistil som že nemám u seba peňaženku, ani peniaze." Hidden sa poškrábal na hlave a dúfal že by mu mohli poskytnúť nejakú tú prebytočnú oceľ.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Wed Jan 03, 2018 6:45 pm

Onen shinobi, který předtím mluvil k Hiddenovi, tak si ho vyslechl slovo po slovu, přičemž se snažil si skrýt skvrny od krve vězňů na své bundě." No... pokusím se to nějak domluvit, ale nemohu vám zaručit, že vaší zádosti vůdce věznice vyhoví. Ale nemyslím, že by to měl být nějaký problém... Kekkei Genkai sice měl, ale kdyby byl napojen na nějakou organizaci, tak už by se pokoušeli ho dostat ven." Řekl ninja s tím, že mu během jeho povídání přešla ruka z jeho bundy, někde v okolí pasu, na zadní stranu jeho hlavy, kde se za ni chytil a nahodil přátelský úsměv." Co se té oceli týče... myslím, že tu nějaké přebytky máme... něco bychom vám mohli dát, ale nečekejte, že toho bude nějak moc extra." Na chvíli se zastaví v řeči."Tahle holka je tu s vámi ? Předpokládám, že ano... Mohla by nám tu pomoci s úklidem mezitím, co vy si půjdete pro tu ocel ?" Zeptá se, aby nějak zaměstnal Noriko. Příbíží se k Hiddenovi a pošptá mu tak, ab ho Noriko neslyšela."Nebojte se, nebude ukízet těla, ale jen tu krev tady... a nebojte, nic se ji nestane." Ať už byla odpověď jakákoli, Shinobi se už rozešel za zády Hiddena a Noriko se slovy " Následujte mě, prosím."
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Wed Jan 03, 2018 6:53 pm

Zo zeme som znova zobrala klobúk a plášť, ktorý mi pred tým spadol. Respektívne.. ktorý som pred tým použila na oklamanie mojich útočníkov. Prehodila som si ho znova cez ramená, klobúk som si dala na hlavu a prikryla som si ním tvár. Ak som tomu správne pochopila.. sensei mi práve zariadil podradnú prácu.. Prebehlo mi hlavou a môj pohľad na Hiddena nebol vôbec, vôbec pekný. No netrvalo dlho, kým strážnik navrhol to, že pomôžem upratať svinčík, za ktorý si v podstate mohli sami. 
"Nie.. nemohla." Odvetila som jednoducho a aj pomerne chladne. Celá moja nálada bola.. viditeľne horšia než pred tým, než sme sem prišli. Založila som si ruky na hruď a vyzývavo som sa pozrela na Hiddena. Nebodaj s tým chcel niečo robiť.. no nikto ma nedonúti zobrať si nejakú handru alebo kto vie čo .. a vyčistiť to tu. Bol to ich problém, nie môj. Určite tu na to mali čatu alebo čo.
Noriko
Genin
Genin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hidden Hagane za Sat Jan 06, 2018 11:55 am

Hidden strážcovi vyrozumel že mal nejaký problém s tým odniesť to telo do Yosai. "Berte to ako príkaz od Jounina, to telo odnesiete do Yosai, ak už nič iné, môžeme preštudovať jeho Kekken Genkai, dúfam že sme si už porozumeli." Povedal Hidden dosť nahnevaným hlasom, očakával že keď použije svoje autoritu tak už ho konečne počúvnu. V tom započul o tej oceľi. "Lepšie ako nič, a áno ona je tu so mnou." Povedal Hidden, bol hrdý na to že má vlastnú žiačku ktorá dokázala prežiť takýto súboj, možno bol Hidden len trocha precitlivelý. "Ona nie je upratovačka, viete, tá otázka bola len zo slušnosti, myslím si že obaja sme už vyčerpaný z boja, ale vaši vojaci nevyzerajú príliš vyčerpane." Hidden sa zasmial a poukázal na to že všetku drinu v boji odviedli Hidden spolu s Noriko. "Poď Noriko, ideme si pre to prečo sme prišli." Povedal Hidden a išiel za strážčom.
Hidden Hagane
Jōnin
Jōnin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Wed Jan 10, 2018 7:32 pm

"Ach jo... další vejtaha..." Pomyslel si strážce, když se Hidden začal ohánět tím, že je jounin... jounin mohl být, jenže jeho inteligence tomu moc nenapovídala. "Ach, promiňte... vy jste totiž jediný Jounin na tomhle ostrově, a dokonce i v Hashihamě ? Myslíte, že by komanda-sama dal na starost toto vězení nějakým plebejcům ? Komanda-sama je moudrý člověk a taky jsou takové jeho rozhodnutí." Vysvětlil mu jounin, jak moc se Hidden plete." A příště se neptejte, když nechcete. Je super, že chcete být zdvořilí - vy i vaše žačka - ale to, že lžete je horší." Vysvětlí Hiddenovi jeho další chybu, otočí se na Hiddena a koukne se na něj s ironickým úsměvem." Ale musí se dát za pravdu, že má vaše začka velice bystrý sluch." Poznamená Hiddenovi kvůli tomu, že je Noriko v pořádku slyšela, ikdyž by normálně neměla."Ale teď už pojďte za mnou, nebudu vás ještě víc sdržovat s tou ocelí." Mluví, přičemž mává rukou na náznak, ať jdou za ním. Za chvíli se ocitli ve skladišti a po domluvě s člověkem, který skladiště hlídal se mohl Hidden i Noriko dostat do skladiště. Skladiště plné různých nerostných surovin, ať už zpracované, tak i jen vytěžené kusy. Po průchodu pár uličkami tvořenými z již zmiňovaných předmětů se dostali k uličce, kde byla Hiddenem chtěná nezpracovaná ocel. "Vemte si, kolik uznáte za vhodné. Ale zas se nepokuste rozhodit ekonomii aliance, co se oceli týče." Usměje se na ně, myslíc si, že byl vtipný.

//Sorry, že jsem dlouho nepostnul Vždy jsem chtěl, ale CS:GO mi vždy řekla :" Leda hovno kamaráde !" Takže asi tak
NPC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra: