Hashihama

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Re: Hashihama

Příspěvek pro Noriko za Wed Jan 10, 2018 7:44 pm

Toto.. bolo divné. Trocha sklamane som sa na senseia pozrela. Nečakala som, že ma bude obraňovať alebo sa ma v tomto prípade nejak zastane. Nebola som dieťa.. a svoje som si povedala aj sama. "Počkám mimo tohto miesta.. pri tom moste cez ktorý sme sem prišli" Oznámila som mu nakoniec, na čo som išla vytiahnuť z mŕtvoly tri kunaie, ktoré som na jeho zabitie využila.. alebo to boli dva ? Kto vie.. možno si do neho ešte niekto niečo pichol. Následne som si len z brašne vytiahla obrúsku a pustila som sa k východu z dediny, čistiac kunaie od krvi a s myšlienkami nad nesmrteľnosťou švába. Mala som v pláne počkať pri jednom moste, cez ktorý sme prišli a ktorý viedol ponad jednu z menších riek. Určite ma nepotreboval k tomu, aby si zobral jeho.. spomínané železo.
Noriko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 90
Ryo : 498

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro NPC za Fri Feb 02, 2018 1:06 am

Hidden si po chvíli vybírání vzal jeho potřebnou nezpracovanou ocel, čimž jeho výlet do skladiště skončil. Po procházce mezi uličkami, které byly vytvořeny skoro tak, aby z nich bylo bludiště se jeden z obránců a Hidden dostali ven, před to skladiště. Ovšem tím se jejich cesty nerozdělili. Šli za Noriko, která už čekala u jednoho z mostů vedoucího do Hasihamy, přes který šli. Teď se ale jejich role vyměnily, protože to nebyl obránce města, jenž vedl Hiddena, nýbrž to bylo naopak. Po cestě mohli spatřit některé z dolů... bůh ví, jestli z nějákého z nich není ocel, kterou si Hidden vzal. Cesta to nebyla moc dlouhá, a tak se za chvíli dva ninjové potkali s kunoichi čekající u mostu. Bylo jasné, že už tu nemají co dělat, takže už za chvíli odcházeli. Jediné, co k tomu obránce mohl říct bylo "Sayonara!".
NPC

Poèet pøíspìvkù : 83
Ryo : 85

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Noriko za Sat Feb 03, 2018 1:57 pm

Celkom to trvalo. Bola som opretá o jednu stranu mostu a keďže som sama nemala moc čo robiť a po moste nikto momentálne nechodil, zabávala som sa hádzaním kunaia do náprotivej strany mosta. Vždy som si ho pomocou ocelového lanka pritiahla späť.. v podstate ako také jojo. Po chvíľke však prišli a ja som len kunai zastrčila späť do brašne. Zapla som si zvnútra cestovný plášť a s kývnutím hlavy som odzdravila shinobiho, ktorý odprevádzal Hiddena. 
"Sayonara." Následne som sa len vydala s Hiddenom späť do mesta.
Noriko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 90
Ryo : 498

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2